Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Załóż konto w Alior Banku, zapłać 5 razy kartą i w ciągu 3 tygodni odbierz nagrodę o wartości 100 zł w Bezcennych Chwilach [również dla obecnych klientów]

Alior Bank Mastercardnowy klient obecny klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

6800 punktów o wartości około 100 zł w programie Mastercard Bezcenne Chwile

Za co?

-za rejestrację karty w Bezcennych Chwilach;

-za wykonanie nią min. 5 płatności na łączną kwotę min. 10 zł w ciągu 30 dni od rejestracji karty.

Ile to kosztuje?

0 zł – miesięczna opłata za prowadzenie konta pod warunkiem zapewnienia jednego wpływu w miesiącu na min. kwotę 1500 zł – jeśli masz więcej niż 26 lat (inaczej opłata 10 zł); 0 zł – opłata za kartę do konta pod warunkiem dokonania nią płatności na min. kwoty 300 zł w miesiącu (inaczej opłata 5 zł); 0 zł- przelewy internetowe.

Kiedy bonus?

W ciągu 15 dni roboczych od momentu spełnienia warunków.

Dla kogo?

Dla osób, które przed dniem rozpoczęcia promocji, tj. przed 28.09.2020 r. nie byli zarejestrowani w Bezcennych Chwilach.

Do kiedy promocja?

Do 31 grudnia 2020 roku lub do wyczerpania puli 7 179 nagród.

Skorzystaj z tej promocji »

Ruszyła jedna z najprostszych w tym roku promocji, którą zorganizował Alior Bank wraz z programem Mastercard Bezcenne Chwile.

Mianowicie, wystarczy zarejestrować kartę Mastercard wydaną do konta w Alior Banku w Bezcennych Chwilach, zapłacić nią min. 5 razy i na swoje konto otrzymujesz 6800 punktów, które możesz wymienić na nagrodę o wartości około 100 zł. Jeśli nie masz jeszcze konta w Aliorze podpowiem Ci, jak szybko je założyć i w 3 tygodnie zgarnąć nagrodę. Jeśli masz już konto i kartę również możesz wziąć udział.

Dodatkowo możesz zyskać rabat na paliwo na wybranych stacjach Circle K – od 10 do 15 groszy na litrze.

Promocja potrwa 🗓 do 31 grudnia 2020 roku lub do wyczerpania puli pierwszych 7179 nagród. O wyczerpaniu puli bank poinformuje na TEJ STRONIE, a dodatkowo na 7 dni przed szacowanym terminem zakończenia promocji bank ma umieścić na tej stronie informacje o szacowanym terminie.

Co mogę mieć za punkty?

Program Bezcenne Chwile to dawny Mastercard Priceless Specials. W skrócie polega on na tym, że rejestrujesz kartę w programie, płacisz nią i zbierasz punkty, które potem możesz wymieniać na nagrody.

Za 6800 punktów promocyjnych możesz mieć na przykład głośnik JBL, kartę podarunkową o wartości 100 zł do takich sklepów jak Empik.com, Douglas, RTV Euro AGD, Decathlon i inne.

Kto może wziąć udział w promocji?

To mi się naprawdę podoba, ponieważ w promocji może wziąć udział niemal każdy – nie ma tu okresu karencji dla konta. Wystarczy że 🗓 przed dniem 28 września 2020 roku nie byłeś uczestnikiem programu Bezcenne Chwile.

Regulamin nie jest do końca precyzyjny, czy chodzi o uczestnictwo w Bezcennych Chwilach przez Alior Bank czy też dotyczy to wszystkich banków. Na moje pytanie w tej kwestii otrzymałam taką odpowiedź:

Instrukcja jak zgarnąć nagrodę

Na początek musisz mieć założone konto w Alior Banku. Jeśli masz już konto i kartę, krok 1 możesz pominąć 🙂

#Krok 1 – załóż konto z kartą do konta

🔎 Złóż wniosek o założenie konta wraz z kartą Mastercard. Link do konta znajdziesz TUTAJ (lub możesz skorzystać z dowolnego innego w tym artykule). Następnie 🔎 podpisz umowę o konto i kartęUmowę podpiszesz na jeden z trzech sposobów:

 • przelewem weryfikacyjnym z innego banku;
 • poprzez wideo weryfikację (od poniedziałku do piątku 8.00 – 22.00);
 • poprzez kuriera.

Po dopełnieniu formalności i otrzymaniu karty 🔎 pamiętaj o jej aktywowaniu w bankowości internetowej.

Ile w ogóle kosztuje utrzymanie konta?

Jeśli masz mniej niż 26 lat to za konto nie płacisz nic, natomiast kartą musisz wykonać płatności na min. 300 zł miesięcznie, by mieć je za darmo.

Osoby po 26 roku życia muszą spełnić dwa wymagania miesięcznie: zapewnić wpływ na min. 1500 zł oraz zapłacić kartą na min. 300 zł.

Nieważne ile masz lat, do konta możesz dobrać za darmo dwie korzyści. Możesz wybierać spośród:

Konto Jak?e Osobiste

  Aktualne na dzień: 5 października 2020

Opłata za prowadzenie konta

0 zł/10 zł

miesięczna opłata za prowadzenie rachunku pod warunkiem zapewnienia miesięcznego jednorazowego wpływu z konta w innym banku min. 1500 zł. Dla osób, które nie ukończyły 26 lat, konto jest bezwarunkowo darmowe

Opłata za kartę

0 zł/5 zł

0 zł pod warunkiem wykonania kartą płatności na 300 zł miesięcznie;

Internetowe przelewy krajowe

0 zł

Korzyści do konta

0 zł/3,50 zł

0 zł za dwie pierwsze w miesiącu korzyści, 3-cia i kolejne płatne 3,50 zł

Wypłata gotówki z bankomatów Alior

0 zł

Wypłata gotówki z pozostałych bankomatów w Polsce

2,50 zł

#Krok 2 – zarejestruj kartę w Bezcennych Chwilach i zapłać nią 5 razy

Jeśli masz już aktywną kartę czas na 🔎 zarejestrowanie się w Bezcennych Chwilach. Zrobisz to po zalogowaniu się do bankowości internetowej Alior Banku. Możesz zarejestrować więcej kart, ale tylko jedna będzie objęta promocją. Pamiętaj – zarejestruj się przez bankowość, nie ze strony Bezcenne Chwile. Pamiętaj o limicie nagród, który wynosi 7179 pierwszych osób, które spełnią warunki.

Podczas rejestrowania się do programu 🔎 wyraź minimum jedną z poniższych zgód marketingowych:

 • „Wyrażam zgodę na wykorzystywanie danych kontaktowych i dotyczących udziału w Programie przez Mastercard, w tym do analizy moich preferencji, struktury wydatków/schematów zakupów, zainteresowań i zachowań, do przesyłania mi spersonalizowanych wiadomości marketingowych z najbardziej odpowiednimi ofertami i treścią pochodzącymi od Mastercard, wydawców kart, agentów rozliczeniowych, sprzedawców detalicznych i partnerów związanych z Programem Priceless Specialsi/lub
 • „Chcę otrzymywać wiadomości marketingowe za pośrednictwem następujących kanałów: e-mail na adres e-mail podany podczas rejestracji lub SMS na numer telefonu podany podczas rejestracji.”

Od momentu rejestracji karty 🗓 masz 30 dni kalendarzowych na 🔎 wykonanie minimum 5 płatności kartą na łączną kwotę min. 10 zł.

📄 Płatności kartą – sprawdzamy definicję

Po prostu zapłać kartą min. 5 razy w sklepach stacjonarnych lub przez Internet w ten sposób, by wydać min. 10 zł.

Do promocji nie policzą się:

 • wypłaty gotówki;
 • transakcje anulowane lub zwrócone;
 • transakcje z użyciem czeków;
 • transakcje związane z ubezpieczeniami, podatkami i daninami publicznymi;
 • transakcje związane z grami losowymi;
 • MCC 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne;
 • MCC 6010 – określający instytucje finansowe (gotówkę z kas banków);
 • MCC 6011 – określający instytucje finansowe (gotówkę z bankomatów);
 • MCC 6012 – określający instytucje finansowe (towary i usługi);
 • MCC 6050 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych;
 • MCC 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne);
 • MCC 6540 – określający instytucje niefinansowe (zakup / obciążenie karty) oraz wszelkie doładowania portfeli cyfrowych/ wirtualnych, nawet jeżeli nie znajdują w ramach powyższych MCC.

Czyli podsumowując, zapłać 5 razy na łączną kwotę min. 10 zł za, na przykład bułki w sklepie 🙂

Nagrodę (czyli punkty) otrzymasz 🗓 w ciągu 15 dni roboczych od spełnienia wszystkich warunków promocji, co w zaokrągleniu (uwzględniając weekendy) da nam niecałe 3 tygodnie od momentu spełnienia warunków do otrzymania nagrody.

Od momentu otrzymania punktów masz 🗓 2 miesiące na ich wykorzystanie. Nie przegap tego terminu – po 2 miesiącach punkty bezpowrotnie przepadną.

Dodatkowy bonus – tańsze paliwo na stacjach Circle K

Jeśli dużo tankujesz możesz pomniejszyć swoje rachunki za paliwo. Promocja z tańszym paliwem trwa 🗓 do 31 listopada 2020 roku. Do tego czasu możesz tankować taniej.

W promocji biorą udział następujące karty:

 • debetowe oraz kredytowe dla osób fizycznych wydanych przez Alior Bank SA;
 • wydanych przez Alior Bank SA , dla klientów biznesowych: Mastercard Business Debit, Mastercard Business Debetowa, Mastercard Business Travel, Mastercard Cebit Commercial paliwowa, Mastercard Debit Commercial wielowalutowa, Mastercard Corporate chargé, Mastercard Corporate, Mastercard Corporate Executive, Mastercard Corporate Executive chargé oraz Mastercard Business.

Oto co musisz zrobić by zyskać rabat 10 gr/l (paliwa miles® 95, miles® Diesel, SupraGas) lub 15 gr/l (paliwa milesPLUS® 95, milesPLUS® 98, milesPLUS® Diesel.)

#Krok 1 – zarejestruj kartę w programie lojalnościowym Circle K

Jeśli nie masz jeszcze konta w programie lojalnościowym Circle K 🔎 zarejestruj się poprzez TĘ STRONĘ. Następnie 🔎 zaloguj się i dodaj kartę Alior Banku.

Jeśli masz już konto w programie Circle K wystarczy że się do niego zalogujesz i dodasz kartę.

#Krok 2 – płać kartą na stacjach Circle K

Wystarczy że 🔎 za paliwo na wybranych stacjach Circle K zapłacisz kartą Alior Banku zarejestrowaną w programie lojalnościowym. Rabat będzie naliczany automatycznie i obowiązują 🗓 od godziny 10:00 następnego dnia po rejestracji karty w programie lojalnościowym.

O czym musisz pamiętać:

 • rabaty naliczane są na wybranych stacjach w Polscelista 283 stacji dostępna jest w regulaminie promocji;
 • rabat naliczany jest od każdego pełnego litra paliwa;
 • rabat jest naliczany maksymalnie do 100 litrów paliwa przy jednorazowym tankowaniu;
 • jeśli chcesz skorzystać z rabatu nie możesz zapłacić Kartą Flotową (Routex,UTA, DKV), Kartą Circle K Prepaid oraz bonem wartościowym Circle K;
 • płacąc zbliżeniowo musisz zbliżyć kartę do czytnika dwa razy (pierwszy raz, aby system zidentyfikował kartę jako lojalnościową i skalkulował rabat i drugi raz, aby rozpocząć proces płatności).

Podsumowanie

Bardzo mi się podoba nowa promocja Alior Banku. Zazwyczaj od momentu założenia konta do chwili otrzymania nagrody mija dużo czasu, czasem kilka miesięcy. A tutaj wszystko łatwe, proste i przede wszystkim szybkie – zakładasz konto, rejestrujesz kartę, płacisz nią 5 razy i w ciągu 15 dni roboczych punkty są na Twoim koncie. Na co je wymienisz – to zależy już tylko od Ciebie 🙂

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarze 4

 1. Natalia pisze:
  Czyli jeśli w te wakacje rejestrowałam swoją aliorową kartę w Bezcennych Chwilach i do tej pory jest ona zarejestrowana, to nie mogę wziąć udziału w promocji? 🙁
 2. Mateusz pisze:
  Czy jeśli posiadam konto wspólne z partnerką i oboje mamy swoje karty debetowe do tego konta, to możemy zarejestrować obie karty czy tylko jedna załapie się do tej promocji?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Mateusz, wg mnie obie – regulamin nic nie mówi o kontach wspólnych. Mowa jest jedynie o tym, że jeden uczestnik może zarejestrować w promocji jedną kartę, pozostałe karty uczestnika nie wezmą udziału w promocji. A o koncie nie ma mowy.

Napisz komentarz