PROMOCJA ZAKOŃCZONA Alior Banknowy klient obecny klientKonto oszczędnościowe

Bankierzy w melonikach z Alior Banku zachęcają do oszczędzania – 2,7% do 100 tys. zł przez 3 miesiące

+ Skrót promocji

Co dostaniesz?

Promocyjne oprocentowanie na koncie oszczędnościowym – 2,7% w skali roku przez 3 miesiące do 100 tys zł

Za co?

– załóż Konto Mocno Oszczędnościowe;

– przelej środki na konto.

Ile to kosztuje?

opłaty za konto – brak;
opłata za przelewy z konta oszczędnościowego na konto osobiste w Alior Banku: 0 zł;
opłata za pierwszy przelew w miesiącu na konto w innym banku: 0 zł;
opłata za drugi i kolejny przelew w miesiącu na konto w innym banku: 8 zł.

Kiedy bonus?

Dla kogo?

Dla nowych oraz obecnych klientów Alior Banku

Do kiedy promocja?

Do 24 kwietnia 2019 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Coraz częściej banki nagradzają klientów, którzy oszczędzają. Do niedawna skandalicznie niskie oprocentowanie kont oszczędnościowych i lokat skutecznie odstraszało od trzymania na nich pieniędzy. Dodatkowe obwarowania, takie jak prowizje za wypłaty gotówki, utrata odsetek – tylko potęgowały niechęć do trzymania oszczędności na Kontach Oszczędnościowych lub lokatach.

Niedawno się to zmieniło. Po Getin Banku, Santander Bank Polska przyszedł czas na Alior Bank, który właśnie uruchomił już 6. edycję promocji na Konto Mocno Oszczędnościowe. Nie dość, że Bank oferuje dość wysokie oprocentowanie, bo aż 2,7% w skali roku, to jeszcze daje Ci możliwość zupełnie dowolnego dysponowania środkami bez utraty odsetek.

>>Załóż Konto Mocno Oszczędnościowe i zarabiaj 2,7% w skali roku >>

Kto może skorzystać z promocyjnego oprocentowania?

Promocja skierowana jest do wszystkich – zarówno nowych jak i obecnych klientów. Nie ma znaczenia, czy masz kont lub inny produkt Alior Banku, czy nie – możesz skorzystać z atrakcyjnego oprocentowania i zarobić na swoich oszczędnościach nawet przez 3 miesiące.

Promocja trwa od 13 marca 2019 do 24 kwietnia 2019 roku.  Wystarczy, że przez stronę promocyjną otworzysz konto i przelejesz środki na Konto Mocno Oszczędnościowe. Od tej pory nowe środki zarabiają, a Ty masz do nich nieograniczony dostęp. Wszystkie przelewy na konto w Alior Banku są bezwarunkowo darmowe.

Co ważne, Twoje pieniądze są w pełni bezpieczne. Wszystkie środki do równowartości 100 tys. euro zabezpieczone są Bankowym Funduszem Gwarancyjnym.

Jak otworzyć Promocyjne Konto Mocno Oszczędnościowe na 2,7% w skali roku?

Krok 1. Najpóźniej do 24 kwietnia 2019 roku wejdź na stronę promocji i załóż Konto Mocno Oszczędnościowe. Możesz to zrobić również w placówce banku, a jeśli jesteś klientem Alior Banku – przez bankowość internetową. Jeśli składasz wniosek przez Internet, umowę potwierdzisz nawet w ciągu kilku minut – przelewem lub podczas rozmowy video z konsultantem, albo podpiszesz ją osobiście podczas wizyty kuriera.

Wraz z Kontem Oszczędnościowym załóż konto osobiste – dzięki temu będziesz miał pełną swobodę darmowego wypłacania środków bez utraty odsetek. Jest ono bardzo korzystne i darmowe, za chwilę je dla Ciebie dokładnie prześwietlę.

Krok 2.  Przelej środki na konto oszczędnościowe. Po otwarciu konta bank obliczy Twoje saldo początkowe.

Jeśli nie posiadasz (ani nie jesteś współposiadaczem) środków zgromadzonych na kontach osobistych, rachunkach oszczędnościowych oraz rachunkach terminowych lokat oszczędnościowych prowadzonych przez Alior Bank na Dzień weryfikacji salda (które bank ustalił na 8 marca 2019 roku – lub – jeśli założyłeś konto po tym czasie, jest nim dzień otwarcia konta), początkowe łączne saldo przyjmie wartość 0 zł. W takim przypadku wszystkie Twoje środki traktowane są jako nowe środki.

Pamiętaj, że promocyjnym oprocentowaniem objęte są wszystkie nowe środki. Promocja zostanie aktywowana w dniu zaksięgowania nowych środków, a następnego dnia otrzymasz SMS-a z informacją o aktywowaniu promocji.

Wskazówka: Co to są nowe środki? Nowe środki to nadwyżka ponad saldo Konta Mocno Oszczędnościowego oraz ponad łączne saldo środków zgromadzonych na: kontach oszczędnościowych, kontach osobistych i lokatach terminowych, które masz w Alior Banku złotych i walutach (po przeliczeniu na PLN) z 8.03.2019 r. Jeśli założyłeś konto później, to na dzień otwarcia konta.

>>Załóż Konto Mocno Oszczędnościowe i zarabiaj 2,7% w skali roku >>

Charakterystyka Konta Mocno Oszczędnościowego

 • oprocentowanie nowych środków: 2,7% w skali roku;
 • oprocentowanie pozostałych środków: 0,89% w skali roku;
 • maksymalna kwota: 100 000 zł;
 • czas trwania: 3 miesiące;
 • opłaty za konto – brak;
 • opłata za przelewy z konta oszczędnościowego na konto osobiste w Alior Banku: 0 zł;
 • opłata za pierwszy przelew w miesiącu na konto w innym banku: 0 zł;
 • opłata za drugi i kolejny przelew w miesiącu na konto w innym banku: 8 zł.

I to wszystko. Nie ma tu żadnych dodatkowych warunków. Przyznasz, że propozycja jest ciekawa, prawda?

Wskazówka! Pamiętaj, że jeśli chcesz mieć dostęp do swoich oszczędności i bez prowizji wypłacać je do woli, musisz założyć również konto osobiste w Alior Banku. W tej promocji zakładasz jedynie konto oszczędnościowe. Dodatkowo, otwierając konto osobiste w Alior Banku możesz skorzystać z innej promocji i zgarnąć dodatkowo bon do Allegro na 100 zł. Szczegóły tutaj. 

>>Załóż Konto Mocno Oszczędnościowe i zarabiaj 2,7% w skali roku >>

Podsumowanie

Dobra passa dla tych, którzy lubią oszczędzać, trwa. Przyznam szczerze, że ta promocja Alior Banku to jedna z najciekawszych obecnie na rynku. Nie dość, że oprocentowanie jest naprawdę kuszące, to jeszcze masz pełną swobodę w dostępie do swoich pieniędzy. Możesz wypłacać je bez dodatkowych opłat i utraty odsetek. Od razu chce się wyjąć zaskórniaki z szuflady, żeby na siebie zarabiały, prawda?

>>Załóż Konto Mocno Oszczędnościowe i zarabiaj 2,7% w skali roku >>

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarze 4

 1. Tomasz pisze:
  Hej, Kiedy i jak mogę zamknąć konto ?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Konto możesz zamknąć w każdym momencie, kiedy zdecydujesz się wycofać oszczędności. Obowiązuje jednomiesięczny okres wypowiedzenia, a umowę możesz zamknąć:
   – pisemnie, wysyłając dyspozycję na adres korespondencyjny Alior Banku tj. ul. Postępu 18B, 02-676 Warszawa. Masz możliwość skorzystania z druku banku lub możesz napisać je odręcznie,
   – w oddziale Alior Banku, po złożeniu pisemnego oświadczenia o wypowiedzeniu umowy rachunku,
   – w bankowości internetowej (wybierz w menu opcję Widomości → Napisz nową wiadomość → Typ Zapytanie → Dotyczy produktu: rachunki bankowe >> Temat zapytania: Zamknięcie konta osobistego/ konta oszczędnościowego – klient indywidualny, należy podać numer rachunku, który ma zostać zamknięty oraz opcjonalnie powód zamknięcia),
   – na infolinii pod nr. tel. 19 502.
 2. Ryszard pisze:
  Ojoj moniaki nie musimy otwierać konta osobistego dlaczego kłamiecie,po zakończeniu promocji lub wczasie trwania można kasę przelać raz w miesiącu za darmo.
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Można, ale jeśli masz konto w Alior banku to możesz przelewać pieniądze bez opłat bez ograniczeń. Dla niektórych to ważne udogodnienie.

Napisz komentarz