Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Alior Bank rozdaje gwarantowane 150 zł za założenie i przetestowanie konta

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Alior Banknowy klientKonto osobiste

UWAGA!!! Promocja przedłużona do 6 września 2019 roku!!!

Wakacje w pełni, a wraz z nimi sezon urlopowy. Wydawałoby się, że nawet promocje bankowe trochę się wyciszą, ale nic z tego! Pojawiła się właśnie nowa propozycja, tym razem wprost z Alior Banku.

Widać, że Alior nie chce pozostać z tyłu za konkurencją i również bardzo aktywnie promuje swoje Konto Jakże Osobiste. A jeśli można otworzyć konto, spełnić wyjątkowo proste warunki i jeszcze w dodatku zgarnąć 150 zł w gotówce – to czemu nie spróbować?

Promocja właśnie wystartowała i potrwa tylko do 31 sierpnia 6 września 2019 roku. Jednak nie ma na co czekać. Czasu jest niewiele, fajna premia czeka, a jak nie zarejestrujesz się od razu, to potem zapomnisz i premia przepadnie. A 150 zł to już jest coś – na drobne wydatki lub zaskórniaki.

Kto może liczyć na 150 zł premii?

Nowa promocja organizowana przez Alior Bank przeznaczona jest dla nowych oraz powracających klientów. Jeśli nie posiadałeś konta osobistego, walutowego lub Karty Kibica w tym banku w okresie ostatniego roku (po 31 lipca 2018 roku), to możesz śmiało ubiegać się o gwarantowane 150 zł premii w gotówce.

Jeśli jesteś posiadaczem konta firmowego, konta oszczędnościowego walutowego, konta w Kantorze Walutowym Alior Banku lub konta w T-Mobile Usługi Bankowe – mam dla Ciebie świetną wiadomość. Wejdź na stronę rejestracyjną i zgłoś swój udział – nie jesteś wykluczony z promocji.

Konto Jakże Osobiste – prześwietlam opłaty

Po dokładnym przestudiowaniu Tabeli Opłat i Prowizji okazuje się, że Konto Jakże Osobiste to naprawdę korzystne. To konto zarówno dla osób, które szukają nowego rachunku na dłużej, jak i dla tych, którzy po prostu chcą wziąć udział w promocji. A jak to dokładnie wygląda?

Dla osób poniżej 26. roku życia konto jest bezwarunkowo darmowe.

 • 0 zł – miesięczna opłata za prowadzenie rachunku (pod warunkiem zapewnienia miesięcznych wpływów min. 1500 zł, w przeciwnym wypadku opłata wynosi 10 zł);
 • 0 zł – opłata za przelew krajowy dokonany w bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej;
 • 0 zł – za wydanie karty płatniczej;
 • 0 zł/5 zł – za korzystanie z karty – opłaty nie będzie pod warunkiem wykonania kartą płatności na 300 zł miesięcznie;
 • 0 zł – za wpłatę i wypłatę gotówki w oddziale banku;
 • 0 zł – za wypłatę gotówki z bankomatów Alior Banku;
 • 2,50 zł – za wypłatę z pozostałych bankomatów;
 • 5 zł – za wypłatę gotówki z bankomatów za granicą;
 • 0 zł – za wpłatę i wypłatę gotówki w Oddziałach;
 • 0 zł – za zwykłe przelewy internetowe;
 • 5 zł – za przelew natychmiastowy;
 • 0 zł – za zlecenie stałe i polecenie zapłaty.

Aby konto było zupełnie darmowe, powinieneś zapewnić miesięczny wpływ w wysokości min. 1500 zł oraz wykonać płatności kartą na kwotę min. 300 zł.

Co ciekawe, do Konta Jakże Osobistego możesz wybrać pakiet korzyści, czyli usługi dodatkowe. Możesz bezpłatnie wybrać dwie korzyści, a każda dodatkowa kosztuje 3,50 zł. Wybierasz te, które są Ci potrzebne w danym momencie:

Skoro już wiesz, czego się spodziewać po swoim nowym koncie, czas sprawdzić, co dokładnie musisz zrobić, żeby otrzymać gwarantowany bonus 150 zł.

Zgarniam gwarantowany bonus 150 zł – instrukcja krok po kroku

Krok #1. Zarejestruj się w promocji

Najpóźniej do 31 sierpnia 6 września 2019 roku wejdź na tę specjalną stronę promocyjną i podaj swój adres email oraz wymyśl hasło. Otrzymasz mail aktywacyjny, w którym znajdziesz link. Dzięki niemu potwierdzisz swój udział w promocji oraz wypełnisz formularz otwarcia Konta Jakże Osobistego.

Zostaniesz przeniesiony na stronę banku:

Jeśli zdecydujesz się wypełnić formularz konkursowy, możesz dodatkowo zgarnąć smartfona iPhone XS Max lub bon do Biedronki na kwotę 150 zł.

Pamiętaj, aby umowę o prowadzenie Konta Jakże Osobistego oraz kartę debetową do konta podpisać najpóźniej do 30 września 2019 roku.

Krok #2. Przetestuj swoje nowe konto

Maksymalnie w czasie 60 dni od dnia otwarcia konta (ale najpóźniej do 30 listopada 2019 roku) wykonaj następujące czynności:

 • zainstaluj oraz aktywuj aplikację mobilną Alior Banku na swoim smartfonie lub tablecie;
 • wybierz min. 1 korzyść do konta, z której będziesz korzystał. Tutaj znajdziesz instrukcję, jak to zrobić:
 • zapewnij wpływ na konto w kwocie min. 1000 zł. Nie musi to być jednorazowy przelew, mogą być mniejsze wpłaty. Bank nie definiuje jakie dokładnie mają być to wpływy, więc możesz zrobić przelew ze swojego konta w innym banku, wpłacić gotówkę, wpłacić we wpłatomacie. Ważne jest, żeby bank do 30 listopada 2019 roku zaksięgował wpływ na konto na min. 1000 zł.
 • wykonaj min. 3 płatności kartą płatniczą. Możesz zapłacić w sklepach stacjonarnych, punktach usługowych lub Internecie. Nie ma limitów kwotowych, więc tak naprawdę możesz przez trzy dni z rzędu kupić jedną bułkę i zapłacić za nią kartą. Warunek spełniony.

UWAGA! Płatności wykluczone z promocji:

– kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne;
– płatności za usługi zagraniczne;
– instytucje finansowe;
– brokerzy ubezpieczeniowi; 
– przekazy pieniężne w instytucjach finansowych
– internetowe przekazy pieniężne; 
– narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne.

I to wszystko. Aby nic Ci nie umknęło, jeszcze raz wszystkie kroki po kolei:

Kiedy otrzymam swoje gwarantowane 150 zł?

Najpóźniej do 12 grudnia 2019 roku otrzymasz e-mail z informacją o przyznaniu Ci nagrody. Premia zostanie przekazana na Twoje nowe konto najpóźniej do 26 grudnia 2019 roku.

AKTUALIZACJA:

W wyniku błędu informacja o wypłacie nagrody powyżej tej ramki jest nieprawidłowa, za co bardzo wszystkich przepraszamy. Wypłata nagrody powinna nastąpić według poniższego schematu:

Maksymalnie do 12 grudnia 2019 roku bank wyśle wiadomość mailową o przyznaniu premii.

Premia ostanie przekazana na rachunek w Alior Banku w ciągu 14 dni roboczych od momentu otrzymania maila z informacją o nagrodzie.

W regulaminie jest również zapis, że w ciągu 5 dni roboczych od otrzymania maila powinieneś uzupełnić numer konta do wypłaty premii na stronie organizatora promocji – tę kwestię obecnie ustalamy bezpośrednio z organizatorem i poinformujemy o odpowiedzi. Staramy się, aby czas na uzupełnienie numeru konta do wypłaty został odpowiednio wydłużony, tak aby każdy miał możliwość uzupełnić numer konta.

DOBRA WIADOMOŚĆ – nasz czytelnik właśnie nam doniósł, że pomimo uzupełnienia nr konta w późniejszym terminie otrzmał właśnie przelew z banku. Jeżeli jesteście w takiej sytuacji, jak najszybciej uzupełnijcie nr konta do wypłaty nagrody.

Podsumowanie

To ciekawa i z pewnością warta uwagi promocja. Premia jest wyjątkowo prosta do zgarnięcia, a dodatkowo warunki są bardzo czytelne i nie pozostawiają nawet cienia wątpliwości. Jedynym minusem jest opłata za konto (10 zł) w razie, jeśli nie zapewnisz min. 1500 zł wpływów. Jednak i to da się obejść – wystarczy, że zrobisz przelew ze swojego konta w innym banku, a potem przelejesz pieniądze dalej.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 38

 1. Edyta pisze:
  Aż 1500 chcą ?musiałbym prawie całą wypłatę przelewać. To drogie konto.
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   No niestety. Możesz przelać 1500 zł i potem wypłacić z powrotem na inne konto 🙂
 2. Dawid pisze:
  A osoba do 26r życia też placi 10zl? Skoro pisze że konto jest bezwarunkowo darmowe..
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Ale za co płaci 10 zł? Konto jest darmowe dla osób do 26 roku życia. 🙂
 3. Łukasz pisze:
  Co znaczy płatności bezgotówkowe? Czy trzeba płacić kartą w sklepach stacjonarnych czy można też robić zakupy przez internet i będą się liczyć?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Można płacić również przez Internet. Płatności bezgotówkowe to takie, gdzie fizycznie nie obracasz gotówką, tylko karta.
 4. Anna pisze:
  W regulaminie czytamy : „w przeciągu 60 dni od otwarcia Konta, nie później niż do 30 listopada 2019 r. spełni łącznie
  poniższe warunki: 1) aktywacja aplikacji mobilnej Alior Banku 2) (…)” itd. Czy myślicie, że można tę aplikację aktywować, a potem ją odinstalować?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Nie ma mowy w regulaminie, że na dzień wypłaty premii musisz mieć zainstalowaną aplikację, więc teoretycznie możesz tak zrobić.
 5. Mateusz pisze:
  Witam, czy kartę można zastrzec czy trzeba trzymać do wypłaty premii po spełnieniu warunków promocji ?
 6. Ewelina pisze:
  Czyli co, muszę zapłacić tą kartą na minimum 300 zł żeby mi co msc nie pobierało 5 zł za posiadanie karty? Do tego co msc min. 1500 zł wpływu na konto? Dobrze rozumiem?
 7. Umberto pisze:
  Mnie zastanawia, czy zawsze po uzyskaniu nagrody mogę od razu zamknąć konto? Pytanie dotyczy tej promocji ale także pozostałych promocji. Czy są jakieś uregulowania w umowach, że konto musi być np. otwarte min. 2 lata.

  Nigdy nie korzystałem z takich promocji, więc trochę mnie to ciekawi.

  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Jeśli chodzi o konta osobiste to nie ma tutaj ograniczeń, możesz zamknąć konto zaraz po otrzymaniu nagrody. Większość kart kredytowych również. Wyjątkiem tu jest karta kredytowa BNP, którą musisz posiadać min. 6 miesięcy.
 8. Tomasz pisze:
  Pomocy – nie wiem jak i gdzie aktywować te korzyści. W aplikacji mobilnej ani w bankowości internetowej przez komputer nie mogę znaleźć nigdzie takich opcji, a filmik nie jest instrukcją ;(
 9. Dominik pisze:
  Witam, mam 21 lat i właśnie została pobrana z mojego konta opłata za kartę debetową: 5zł. W tabeli opłat nigdzie nie jest napisane że osoby poniżej 26 roku życia są zwolnione z tej opłaty (jak sugeruje opis konta na Waszej stronie). Pozdrawiam
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Dominik, napisane jest, że konto jest darmowe, znaczy że nie musisz spełniać warunku, aby bank zwolnił Cię z opłaty za prowadzenie konta. Co do karty jest adnotacja, że bank może pobrać 5 zł jeśli nie spełnisz warunku bezpłatności.
 10. Dominik pisze:
  Jest adnotacja: „Dla osób poniżej 26. roku życia konto jest bezwarunkowo darmowe.” Adnotacji o tym, że karta jest dodatkowo płatna za niedopełnienie warunku rowniez dla osób poniżej 26 roku życia nigdzie nie widzę. No chyba ze przez slowo „konto” rozumiecie samo prowadzenie konta bez karty, no ale to warto bylo by to rozgraniczyć bo dla mnie konto to też podstawowa karta wydawana do tego konta 🙂 Pozdrawiam.
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Dominik, racja, będziemy bardziej dokładnie informować. Faktycznie, prowadzenie konta i karta do konta to dwa różne produkty 🙂
 11. Rafał pisze:
  Otrzymał ktoś tego maila?
 12. Marta pisze:
  26 grudnia, godzina 12 z minutami- przelewu brak. Dostaliście swoje premie?
 13. Gosia pisze:
  U mnie tez przelewu brak, a w banku mówią, że to nie ich akcja była:(
 14. Marta pisze:
  Dzwoniłam do Banku. Organizator wypłaci premię, ale w ciągu 14 dni roboczych od dnia przyznania premii ( co też jest w regulaminie). Informacje o przyznaniu nagrody otrzymałam 12 grudnia, a po drodze były też weekendy i święta. 12-sty grudnia + 14 dni daje 26 ale w wersji dni kalendarzowych, a w wersji 14 dni roboczych wypłata wypada w styczniu. Informacja na waszej stronie podana jest błędnie..
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   @Marta, sprawdziłam i rzeczywiście masz rację, podana przez nas informacja w artykule jest błędną interpretacją zapisu regulaminu, za co najmocniej przepraszamy i poprawiamy.
 15. Sandra pisze:
  Dopiero dzisiaj uzupełniłam dane do przelewu, ponieważ u Was na stronie nie widziałam informacji o potrzebie uzupełnienia danych, a mailowo zerknęłam tylko ze jest info o przyznaniu 150 zł 🙁 czy jest szansa ze otrzymam premie?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   @Sandra, jesteśmy w trakcie rozmów z organizatorem promocji żeby wydłużyli ten okres uzupełniania danych. Mamy nadzieję że się zgodzą – na pewno poinformujemy o tym na stronie, zaglądaj regularnie.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   @Sandra, czytelnik właśnie nam doniósł że uzupełnił nr konta 23 grudnia i dziś otrzymał przelew – tak więc myślę że niedługi i Ty otrzymasz premię 🙂
  • Sandra pisze:
   Właśnie dostałam przelew, dziękuje 🙂
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Super, cieszę się bardzo że wszystko poszło ok 🙂
 16. Ania pisze:
  Jak otrzymałam przelew mogę już zamknąć konto?
 17. Rafał pisze:
  Wszyscy już otrzymali ? U mnie nadal nic …
 18. Nicoletta pisze:
  dzien dobry czy jezeli otrzymalem juz nagrode to moge zamknac konto ?
  czy jest jakis okres zeby moc je zamknac ? jesli tak to w jaki sposob moge zamknac konto?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Po otrzymaniu nagrody możesz zamknąć konto. Zrobisz to w oddziale lub poprzez bankowość internetową.

Napisz komentarz