Dołącz do 54 257 osób i odbierz od 450 zł do 1 540 zł w gotówce na podreperowanie budżetu domowego po zakupie wyprawki szkolnej

Średni koszt wyprawki szkolnej w poprzednim roku wyniósł 649 zł, a w tym roku wszystko jest jeszcze droższe… To spory wydatek i obciążenie dla domowego budżetu.

Jako rodzic, doskonale rozumiem jak trudno jest odmówić swojemu maluchowi nowego piórnika z ulubionym bohaterem, zeszytu z błyszczącą okładką, czy plecaka w rysunkiem wesołego szczeniaczka – mimo, że każda z tych rzeczy może być nawet 3 razy droższa niż jej tańszy odpowiednik, który nie robi tak wielkiego wrażenia.

Szczerze mówiąc… To nie Twoja wina, że wydatki szkolne uderzają Cię tak mocno po kieszeni. Wszystkiemu winny jest wszechobecny marketing i żerowanie sprzedawców na dobrym sercu rodziców. Wystarczy ładne opakowanie i już najdroższe w całym sklepie kredki lądują w koszyku – nie masz wyjścia, kiedy słyszysz bunt kilkulatki “muszą być z księżniczką i koniec”.

W przypadku starszych dzieciaków, może jest trochę łatwiej. Chcę wierzyć, że z wiekiem nasze pociechy stają się bardziej rozważne i mniej podatne na wszechobecne sztuczki marketingowe… tylko, że wtedy pojawiają się też inne potrzeby – nowa bluzka staje się niezbędna, buty muszą być markowe i dokładnie takie, jakie noszą internetowi idole, a kanapki z sercem przygotowane przez Mamę i zawinięte w papier śniadaniowy to już powoli wiocha wśród rówieśników wcinających codziennie drożdżówki i popijających kolorowym napojem.

To niemal pewne, że w tym roku i Ty i ja wydamy worek pieniędzy, aby wrześniowy nowy start naszych dzieci był jak najbardziej komfortowy i pełen uśmiechu. Część z nas – rodziców – będzie rwać sobie włosy z głowy skąd wziąć na to wszystko pieniądze. Nadgodziny? Dodatkowa praca? A może szybka pożyczka na telefon? – tego ostatniego nie polecam!

Rok szkolny zacznie się za:

Bieganie po sklepach za wyprawką szkolną przyprawia mnie o zawroty głowy, a kiedy dołożyć do tego stres związany z zarobieniem tych dodatkowych pieniędzy i pracę okupioną ciągłym zmęczeniem to początek roku szkolnego staje się dużym wyzwaniem.

Ale nie musi tak być…

Nie musisz brać nadgodzin, nie musisz pożyczać pieniędzy i nie musisz się tym wszystkim zamartwiać. Możesz zgarnąć dodatkowe od 450 zł do 1 540 zł z promocji bankowych i podreperować swój domowy budżet nadwyrężony po wydatkach szkolnych.

Robert WilińskiNa imię mam Robert. Od ponad 3 lat prowadzę z przyjaciółmi bloga o promocjach bankowych Moniaki.pl. Podpowiadamy, które konto bankowe jest najwygodniejsze, gdzie znajdziesz najlepszą lokatę i jak skorzystać z promocji bankowej, aby zgarnąć bonus bez obawy o ukryte opłaty. Rozkładamy regulaminy na czynniki pierwsze i podpowiadamy co należy zrobić krok po kroku. Zaufało nam już 54 257 osób. Teraz, z okazji nowego roku szkolnego, przygotowaliśmy dzisiejszy artykuł z rekomendacjami najkorzystniejszych promocji, które podreperują Twój domowy budżet po szkolnych wydatkach. Zanim jednak o promocjach, chciałbym Ci przedstawić nasz zespół.

Dominika, Paweł, Mateusz, i ja – Robert, na poniższym filmie możesz zobaczyć nas wszystkich razem. Wbrew pozorom wcale nie jest to częstym widokiem. Każdy z nas pracuje nad blogiem zdalnie ze swojego domu – w różnych częściach Polski.

Tylko kilka razy do roku spotykamy się wszyscy razem. Najczęściej żeby świętować jakieś małe sukcesy. Po kliknięciu w guzik „play” zobaczysz video-relację z jednego z takich spotkań:


Zespół przyjaciół z Moniaki.pl podczas świętowania pierwszych urodzin bloga (Sopot 2016)

Dlaczego polecamy promocje bankowe?

W naszej społeczności – a mamy już ponad 34 000 fanów na facebooku – promocje bankowe to łatwy sposób na dorobienie sobie dodatkowej gotówki.

Banki prześcigają się, aby przyciągnąć do siebie klientów oferując coraz wyższe premie za założenie konta i/lub karty oraz spełnienie kilku warunków promocji. Czasem te warunki są prostsze, a czasem trudniejsze i oczywiście nie każda promocja jest pozbawiona haczyków. Ale bez obaw… Prześwietlamy dokładnie każdy regulamin promocji i demaskujemy wszystkie haczyki polecając Ci tylko te promocje, które są tego warte.

Dosłownie parę dni temu, zauważyłem, że teraz – jeszcze w “sezonie wyprawkowym” – skumulowało się kilka naprawdę ciekawych i stosunkowo łatwych promocji bankowych.

Wystarczy, ze skorzystasz z dwóch najłatwiejszych, a zgarniesz 450 zł. To jest naprawdę takie proste!

Łącznie chcę zarekomendować Ci 6 promocji, a kiedy z sukcesem przejdziesz przez nie wszystkie to Twój stan konta wzrośnie o 1 540 zł.

Zazwyczaj promocje sprowadzają się do tego, że jako nowy klient zakładasz w danym banku konto, wykonujesz kilka przelewów albo płatności kartą i czekasz na zagwarantowaną regulaminem promocji premię.

Procedury bankowe trochę trwają i premia nie wpływa na konto od razu dziś lub jutro, ale właściwa “praca” z Twojej strony wymaga w sumie dosłownie ze 20 minut, które spędzisz w wygodnym fotelu przed ekranem komputera (bez stania w kolejkach do okienka), a później już tylko czekasz na wypłacenie premii.

Dlaczego bankom się to opłaca?

Takie zachęcanie praktycznie darmowymi bonusami (konta i karty są zazwyczaj darmowe) jest od kilku lat standardową praktyką banków (bloga prowadzimy od 3 lat) i wbrew pozorom jest to dla nich również korzystne.

Na rynku jest istna walka o klienta, a banki prześcigają się w ofertach. Wszystko po to, aby przekonać Ciebie o swojej uczciwości. Możesz zobaczyć, że jego oferta jest lepsza niż u konkurencji, a kiedy przyzwyczaisz się do danego banku to pewnie weźmiesz tam produkt, na którym zarobi naprawdę spore pieniądze (np. kredyt hipoteczny).

Oprócz tego widzę przynajmniej 3 dodatkowe powody, przez które im się to opłaca. Mimo, że promocje zazwyczaj nie mają żadnych haczyków:

  1. Nagroda jest często tylko dla nowych klientów. Banki chcą przyciągnąć nowe osoby, które zostaną z nimi na lata i skorzystają z innych – już płatnych – produktów. Nikt nie zmusza, ale statystyka mówi, że część osób rzeczywiście zostanie na dłużej.
  2. Zapewne będą dzwonić z propozycją dodatkowych produktów. Pewnie nie należysz do tej grupy, ale i na to pod wpływem impulsu skusi się kolejna część uczestników.
  3. I chyba najważniejsze: Reklama w radiu i telewizji kosztuje nawet setki tysięcy złotych dziennie. Organizując takie promocje banki nie muszą się reklamować, bo ludzie sami sobie polecają te promocje. Zdobywają w ten sposób nowych klientów nie wydając nawet złotówki na reklamę. Część zaoszczędzonych pieniędzy oddają klientom w postaci nagród i wszyscy są zadowoleni. No może oprócz telewizji ?

Które promocje polecam?

Wiesz już jak dużo można zyskać na promocjach bankowych, pokazałem Ci że nie wymaga to wcale wiele wysiłku i opowiedziałem Ci o naszym zespole. Teraz czas, abym przeszedł do gwoździa programu czyli rekomendowanych przeze mnie promocji.

Wybierając promocje do tego zestawienia kierowałem się przede wszystkim stosunkowo łatwymi warunkami do odbioru premii (na tle pozostałych promocji), aby były one przyjazne również dla osób korzystających z takich okazji po raz pierwszy.

Drugim moim kryterium wyboru była premia/bonus. Zależało mi, aby była możliwie jak najwyższa i wypłacana w formie gotówki lub voucherów które możesz przeznaczyć na dowolne zakupy. Bo na naszym blogu znajdziesz wiele różnych promocji, a część z nich oferuje nagrody rzeczowe jak np. głośniki bluetooth firmy JBL, ale te promocje słabo pasują jako forma podreperowania budżetu domowego po szkolnych wydatkach 🙂

Każda z poniższych moich rekomendacji zawiera najważniejsze parametry, a klikając na obrazek lub link, przejdziesz do osobnego artykułu dokładnie prześwietlającego wszystkie jej szczegóły:

#1 – 200 zł od Banku Millennium

Łatwość zdobycia premii: Bardzo łatwa
Czas do przystąpienia: Mniej niż miesiąc
Szybkość wypłaty: Standardowa
Rekomendacja: ★★★★★

Pierwszą w kolejności rekomendowaną przeze mnie promocją bankową jest nasz moniakowy hit od Banku Millenium. Możesz na bardzo łatwych warunkach zdobyć 200 zł w gotówce, a wszystko sprowadza się do wykonania dosłownie kilku prostych kroków.

W momencie, kiedy piszę te słowa, statystyki bloga pokazują, że skorzystało z tej promocji 226 naszych czytelników i jest to aktualnie najbardziej popularna promocja na naszym blogu.

>> Przejdź do opisu promocji Millennium i dowiedz się jak odebrać 200 zł <<

#2 – Voucher na 250 zł do Biedronki od Citibanku (+ konkurs)

Łatwość zdobycia premii: Łatwa
Czas do przystąpienia: Więcej niż miesiąc
Szybkość wypłaty: Standardowa
Rekomendacja: ★★★★★

Drugą promocją, którą gorąco chciałbym Ci polecić – nawet jeśli do tej pory nigdy nie brałeś udziału – jest prosta i przejrzysta promocja przygotowana przez Citibank. Piszę “promocja”, a tak właściwie powinienem napisać “konkurs”, ale…

Jest to konkurs nietypowy ponieważ pierwszą jego częścią jest nagroda gwarantowana – voucher na 250 zł do Biedronki dla wszystkich uczestników, którzy spełnią 3 wymagania obowiązkowe. Wszystko oczywiście dokładnie opisałem w osobnym artykule.

>> Przejdź do opisu promocji 250 zł do Biedronki od Citibanku (+ konkurs) <<

#3 – 350 zł za aktywne korzystanie z Konta Maksymalnego

Łatwość zdobycia premii: Łatwa
Czas do przystąpienia: Ostatnie dni!
Szybkość wypłaty: Standardowa
Rekomendacja: ★★★★

Następną w kolejności promocją, wartą Twojej uwagi jest kończąca się powoli promocja banku BGŻ BNP Paribas, w której aktywnie korzystając z nowego Konta Maksymalnego odbierzesz premię w wysokości aż 350 zł.

Warunki promocji są stosunkowo łatwe, jednak wymagają odrobinę więcej czasu niż dwie poprzednie – nie obędzie się bez pilnowania warunków promocji przez dłuższy czas.

>> Przejdź do opisu promocji 350 zł z Kontem Maksymalnym <<

#4 – 140 zł od ING Banku

Łatwość zdobycia premii: Średnia
Czas do przystąpienia: Więcej niż miesiąc
Szybkość wypłaty: Wolna
Rekomendacja: ★★★

Jako czwartą polecam Ci do zainteresowania się promocję banku ING. Promocja jest o tyle ciekawa, że można w niej zdobyć jedną z 3 premii: 100 zł, 120 zł lub 140 zł. Wysokość premii będzie oczywiście uzależniona od warunków, które spełnimy w promocji, czyli im więcej włożymy wysiłku tym więcej zyskamy.

Oceniam, że pierwsze 120 zł można zdobyć stosunkowo łatwo. Natomiast czy warto walczyć o następne 20 zł to już każdy musi ocenić sam. Szczegóły oczywiście w artykule:

>> Przejdź do opisu promocji 140 zł od ING Banku <<

#5 – Konto Citi Priority z premią 150 zł

Łatwość zdobycia premii: Łatwa
Czas do przystąpienia: Dużo czasu
Szybkość wypłaty: Szybka
Rekomendacja: ★★★★

Promocja związana z kontem Citi Priority polega na otrzymywaniu co miesiąc 5% zwrotu za płatności wykonane kartą. W pierwszym miesiącu możemy zgarnąć 50 zł, a w kolejnych pięciu miesiącach po 20 zł, co w sumie daje kwotę 150 zł.

Na pewno dużym atutem tej promocji jest fakt, że premie dostajemy każdego miesiąca, wiec nie trzeba długo czekać na bonus. polecam tę promocję w szczególności osobom, które do codziennych wydatków korzystają z karty.

>> Przejdź do opisu promocji Citi Priority z premią 150 zł <<

#6 – Oszczędzaj z mKontem Intensive i odbierz 450 zł

Łatwość zdobycia premii: Łatwa
Czas do przystąpienia: Ostatnie dni!
Szybkość wypłaty: Szybka
Rekomendacja: ★★★★★

Ostatnia, szósta rekomendacja w dzisiejszym zestawieniu spodoba się wszystkim tym, którzy chcieliby zacząć oszczędzać z mBankiem i zgarnąć przy tym naprawdę pokaźną sumkę bo aż 450 zł w jednej promocji.

Istotnym jej minusem jest fakt, że dołączyć do niej można tylko przez najbliższe kilka dni, a później zniknie ona z naszego zestawienia.

>> Przejdź do opisu promocji mKonta Intensive i nawet odbierz 450 zł <<

Którą promocję wybierasz?

I to by było ma tyle. Wszystkie podane tutaj promocje są maksymalnie wyselekcjonowanymi okazjami i każda z nich jest warta uwagi. Tymi, które wywołują we mnie największą sympatię są dwie pierwsze promocje. To właśnie od nich proponuję zacząć wszystkim osobom, które do tej pory nie korzystały z promocji bankowych.

Co oczywiście wcale nie oznacza, że osoba początkująca nie poradzi sobie nawet i ze wszystkimi sześcioma promocjami. Każda z nich jest dokładnie prześwietlona, a w artykule rozpisaliśmy wszystkie wymagane kroki, więc wystarczy tylko wykonać wszystko zgodnie z instrukcją i premia wpadnie w Twoje ręce.

Pochwal się w komentarzu na dole, które promocje zdecydowałeś się wybrać. Napisz też komentarz w razie pytań lub wątpliwości – możesz liczyć na naszą odpowiedź i szczerą pomoc.

Dwa słowa zakończenia

Powiedziałem wszystko co miało być powiedziane (i sporo więcej)… I tak masz już jakieś konto w banku, i tak korzystasz już z karty…

Szaleństwem byłoby nie zamienić swojego obecnego konta i/lub karty na takie, które oprócz fajnych parametrów daje również możliwość zarobienia dodatkowej gotówki.

Serdecznie Ci gratuluję, jeśli doczytałeś do tego momentu. Siadając do tego tekstu nie miałem pojęcia, że wyjdzie tak długi. Jednocześnie chcę być wiedział, że bardzo przyjemnie mi się go pisało.

Miałem wrażenie, że opowiadając te wszystkie historie o sobie i o naszym blogu, rozmawiam z kimś mi bliskim. Wierzę, że ta szczerość i w Tobie wywołała choć odrobinę sympatii do mnie i bloga, którego tworze z przyjaciółmi.

Zainwestowałeś dobrych parę minut w przeczytanie całego artykułu i wszystkich szczegółów. Nie zmarnuj tego czasu. Kliknij w link do którejś z promocji i weź w niej udział. Szkoda byłoby wrócić tutaj za kilka dni i czytać od nowa.

Dla przypomnienia – linki do wszystkich promocji. Polecam zapoznać się z każdą, niektóre mogą być dla Ciebie łatwiejsze, niektóre trudniejsze:

PS. Część z tych okazji kończy się dosłownie lada chwila, dlatego nie zwlekaj i skorzystaj teraz.

Napisz komentarz