PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Po 80 zł premii dla obecnego i nowego klienta Santander Bank Polska za skorzystanie z programu poleceń

Całkiem niedawno byliśmy świadkami zmiany nazwy znanego nam BZ WBK na Santander. Osobiście byłam trochę zasmucona, przyzwyczaiłam się do mojego “zielono-czerwonego” banku. Ale cóż, niestety na takie zmiany nie mam wpływu. Na chwilę obecną widać, że zmianie uległa tylko nazwa, a dotychczasowa polityka Banku jest wciąż aktywna.

Aby ułatwić nam oswojenie się ze zmianą, Santander przygotował program poleceń, z którego skorzystać mogą zarówno nowi jak i obecni klienci. Zarówno jedna jaki i druga strona odbiera w tym przypadku po 80 zł premii za każde skuteczne polecenie. Myślę więc, że obecni klienci Santander’a (dawniej BZ WBK) będą zadowoleni z takiej promocji.

Kto może skorzystać z programu poleceń Santander? 

Głównymi zainteresowanymi będą z pewnością osoby POLECAJĄCE. Należeć do nich będą oczywiście obecni klienci Banku posiadający w nim konto osobiste. Muszą oni spełniać jeszcze dodatkowe warunki, a mianowicie:

 • Bank posiada ich aktualny numer kontaktowy;
 • nie złożyli oni sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych Banku;
 • mają wyrażaną zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną oraz telefoniczną.

To czy mamy podany w Banku aktualny numer oraz wyrażone zgody, możemy sprawdzić kontaktując się z infolinią Banku.

W tej promocji, osobom polecającym niezbędne są osoby POLECONE. Za nich uważane będą osoby, które od 1 grudnia 2017 roku nie posiadają w Banku żadnego konta osobistego.

Jeżeli mamy konto w Santander Bank Polska i osobę która chce skorzystać z naszego polecenia to nie pozostaje nam nic innego jak zachęcić ją do założenia Konta Jakie Chcę.

Przez wielu jest ono uważane za fajne i nowoczesne konto dzięki któremu w wygodny sposób można zarządzać swoimi finansami. Ja osobiście bardzo cenię sobie panel w bankowości online – idealnie dzieli mi wydatki na te które wydaję na zakupy spożywcze, zdrowie czy urodę.

Dodatkowo, jakiś czas temu, Pan Paweł z (wtedy jeszcze) BZ WBK Piaseczno, polecił mi fają kartę kredytową, dzięki której mam zwrot za płatności na stacjach benzynowych, sklepach i restauracjach. Bank nie zapomina o mnie również jeżeli organizuje promocje dla obecnych klientów. Ale wiecie co jeszcze mi się podoba? Brak spamu marketingowego – kontaktują się ze mną rzadko i zawsze rozumieją od razu moją odmowę, jeżeli nie chcę żadnych dodatkowych produktów.

Z kolei tabela opłat i prowizji wygląda następująco:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bezwarunkowo);
 • 0 zł za wydanie karty debetowej z możliwością płacenia zbliżeniowego oraz płatności internetowych;
 • 0 zł/3 zł/5 zł – za miesięczną obsługę karty, będzie ona darmowa jeżeli wybierzesz  opcję wykonania 5 dowolnych płatności kartą w miesiącu jako warunek zwolnienia z opłaty za kartę (jak nie spełnisz warunku to 5 zł/m-c) LUB 3 zł/m-c – jeżeli nie chcesz spełniać żadnych warunków;
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów Santander Bank Polska (dla wszystkich);
 • 0 zł/5 zł wypłaty z pozostałych bankomatów dla osób w wieku do 26 lat/wypłaty z pozostałych bankomatów dla osób powyżej 26 lat; wypłaty BLIKiem są darmowe dla każdego bankomatu;
 • 0 zł za przelewy internetowe krajowe;
 • 0 zł za przelew natychmiastowy;
 • 0,20% min. 20 zł max. 200 zł za przelewy walutowe;
 • 0 zł za zlecenie stałe;
 • 0 zł za polecenie zapłaty;
 • 5 zł/10 zł za wpłaty i wypłaty w oddziale dla osób do 26 lat/dla osób powyżej 26 lat;
 • 8 zł/ 35 zł – przelew SEPA/przelew SORBNET;
 • 0 zł za sms kody

To jednak nie wszystko, posiadanie Konta Jakie Chcę, niesie za sobą inne korzyści. Należą do nich między innymi:

 • możliwość wykonywania płatności Google Pay, Apple Pay, HCE oraz BLIK
 • 0,4% na Koncie Systematycznym;
 • 2,5% na 4 miesięcznej lokacie mobilnej dla kwoty do 20 000 zł;
 • posiadając kartę MasterCard można korzystać z płatności MasterPass i kupować bilety do kina za jedyne 10 zł.

Jak skutecznie korzystać z programu poleceń? 

Trochę, a nawet trochę dużo teorii było więc teraz konkrety, czyli instrukcja dzięki której skutecznie skorzystamy z programu poleceń. Dzięki czemu i osoba polecona i polecająca zgarną po 80 zł za udział w promocji.

#1 KROK – do 30.11.2018 roku przejdź na stronę promocyjną i załóż Konto Jakie Chcę wraz z kartą debetową i dostępem do bankowości online. We wniosku wpisz kod polecenia (możesz skorzystać z naszego):

KOD POLECENIA SANTANDER: 1012625731

Podczas składania wniosku: 

 • podaj swój aktualny numer telefonu;
 • wyraź zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą telefoniczną oraz elektroniczną;
 • nie sprzeciwiaj się przetwarzaniu danych w celach marketingowych Banku;
 • zwolnij Bank z tajemnicy bankowej w celu poinformowania osoby polecającej, że Ty jako osoba polecona spełniłeś warunki i należy mu się za to premia (Tobie oczywiście też).

Następnie podpisz umowę o konto – przelewem weryfikacyjnym, przy kurierze lub podczas wideokonferencji z pracownikiem Banku.

*Gdybyś chciał wygenerować swój własny kod polecenia to zaloguj się do bankowości online, następnie kliknij w “Oferta Banku” i po lewej stronie “Polecaj Bank”. Dalej postępuj zgodnie z instrukcją na ekranie.

#2 KROK – do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta osoba POLECONA musi spełnić dwa warunki:

 • zalogować się do bankowości online Santander lub do aplikacji mobilnej tego banku;
 • wykonać płatności na 200 zł – kartą plastikową, kartą mobilną w telefonie lub BLIKiem – w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych lub w internecie.

To wszystko! 

Warunki tak jak mówiłam proste i przystępne. W zamian za ich wykonanie zarówno osoba polecona jak i polecająca otrzymują premię po 80 zł. Zostanie ona przelana na Konto Jakie Chcę do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków.

Istotne jest to, że osoba POLECAJĄCA może polecić konto dowolnej ilości osób i za każdą, która spełni warunki odbierze premię 80 zł. Jeżeli skutecznie poleci 10 kont to otrzyma jeszcze dodatkowo 100 zł (za każde następne 10 także).

Z kolei jeżeli ktoś skorzysta z tej promocji w roli POLECONEGO to później sam może stać się osobą polecającą i polecać konto w tej promocji.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarze 3

 1. Kacper pisze:
  Witam
  Gdyby ktoś potrzebował to podaję świeżutki kod polecenia (z aktualnej edycji): 1009890838
  Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
  Pozdrawiam
 2. Piotr pisze:
  Gdyby ktoś potrzebował kod z III edycji to: 1000491741. Kod jest ważny do końca aktualnego programu poleceń czyli do 30.04.19 r. Z góry dziękuję.
 3. Tomek pisze:
  Kod polecenia z najnowszej edycji 101262338

Napisz komentarz