PROMOCJA ZAKOŃCZONA

760 zł premii za aktywne korzystanie z karty Santander Bank Polska – dla nowych i obecnych klientów

Jakiś czas temu dowiedziałam się o promocji w Santander Bank Polska (wtedy jeszcze BZ WBK), w której w zamian za korzystanie z karty kredytowej 1/2/3 można zgarnąć aż 760 zł premii. Początkowo, podchodziłam do sprawy sceptycznie – to w końcu “kredytówka”, a jedną już miałam.

Zmieniłam jednak zdanie kiedy pracownik Banku dokładnie wyjaśnił mi działanie promocji (mówię Wam – pełen profesjonalizm). Ostateczną decyzję, że chcę tę kartę (nooo 760 zł mi się przyda) podjęłam kiedy sama, krok po kroku przeanalizowałam regulamin promocji. Dziś chcę o tej promocji opowiedzieć Wam, myślę że niektórym przypadnie ona do gustu.

Kto może skorzystać z promocji? 

Zanim jednak przejdziemy do jej szczegółów, sprawdźmy kto może z takiej promocji w ogóle skorzystać. Otóż zgodnie z regulaminem, jest ona przeznaczona zarówno dla nowych jak i obecnych klientów Santander Bank Polska, którzy posiadają adres korespondencyjny na terenie kraju, a także zdolność kredytową.

To bardzo dobra wiadomość ponieważ jeżeli ktoś w chwili obecnej posiada dowolny produkt w Santander Bank Polska (konto, lokatę itp.) to jak najbardziej ta promocja jest dla niego.

Aby jednak z niej skorzystać, konieczne jest założenie Karty Kredytowej 1/2/3 w Santander Bank Polska. Wbrew temu co można pomyśleć, posiadanie jej nie jest obciążeniem, ja osobiście traktuję ją niemal jak zwykłą kartę debetową.

Mam ją przypiętą do konta głównego w Santanderze, a dzięki możliwości ustawienia automatycznej spłaty, spłaca się ona sama z pieniędzy jakie posiadam na koncie. Osobiście sporo płacę kartą (tak mi wygodniej) również w internecie, ale nie mam żadnych obaw ponieważ bezpieczeństwo daje mi usługa 3D-Secure. Wisienką na torcie jest premia jaką odbieram co miesiąc właśnie za aktywne korzystanie z karty.

To jednak moje zdanie, a każdy z Was może mieć swoje więc bardziej przybliżę Wam to jak „wygląda” karta.

Karta 1/2/3 – charakterystyka

 • 0 zł/120 zł – opłata roczna za kartę w 1 roku – nie będzie ona naliczana pod warunkiem dokonania min. 10 transakcji (z wyjątkiem przelewów z rachunku karty kredytowej) w ciągu 3 miesięcy od dnia podjęcia pozytywnej decyzji o wydaniu karty;
 • 0 zł/10 zł – opłata miesięczna za kartę w kolejnych latach – opłata nie będzie naliczana pod warunkiem dokonania w poprzednim miesięcznym cyklu rozliczeniowym min. 10 transakcji;
 • 0 zł – za korzystanie z limitu karty;
 • 0 zł – za płatności bezgotówkowe w sklepach stacjonarnych oraz internecie;
 • 4% min 10,00 zł – wypłata gotówki w bankomatach w kraju i za granicą;
 • 4% min 10,00 zł – transakcje bezgotówkowe w punktach oznaczonych jako: kasyna, kasyna internetowe, gry losowe, zakłady bukmacherskie, loterie i totalizatory;
 • 4% min 10,00 zł – przelew z rachunku karty;
 • 14,63% – RRSO (jeżeli nie spłacisz karty w okresie bezodsetkowym).

Jak widać w bardzo prosty sposób można uniknąć opłaty za kartę – wystarczy 10 płatności w ciągu 3 miesięcy i pierwszy rok mamy z głowy. Z płatnościami nie będzie problemu ponieważ właśnie po to zakładamy kartę, aby aktywnie nią płacić i odbierać premie.

A co do karty to jeżeli jeszcze nie korzystałeś z tej kredytowej to gorąco Ci polecam nasz poradnik o kartach kredytowych – cieszy się on ogromną popularnością i pomógł już setkom naszych czytelników.

Jak krok po kroku odebrać 760 zł premii? 

#1 KROK -do przejdź na stronę promocyjną i podaj swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu. W ciągu kilku dni skontaktuje się z Tobą przedstawiciel Banku. Podczas rozmowy zawnioskuj o Kartę Kredytową 1/2/3. Podczas wnioskowania bądź przygotowany na podanie następujących informacji:

 • podstawowe dane z dowodu osobistego;
 • dane dotyczące pracodawcy (nip, regon, nazwa);
 • datę zawarcia umowy o pracę lub datę przyznania świadczenia emerytalnego/renty;
 • wysokość średnich dochodów netto z ostatnich trzech miesięcy;
 • informacje o zaciągniętych kredytach i pozostałych Twoich zobowiązaniach finansowych.

>>Załóż kartę w Santander Bank Polska z premią 760 zł<<

#2 KROK – podpisz umowę, a następnie w bankowości online ustaw spłatę minimalną kwoty zadłużenia na karcie. To tylko formalność – spłacać i tak trzeba całość w terminie, aby nie narażać się na odsetki.

#3 KROK – aktywnie płać kartą, a w zamian za to Bank będzie Ci zwracał część wydanych pieniędzy. Kwota zwrotu będzie zależała od tego, w jakim miejscu będziesz płacić kartą i tak:

 • 1% zwrotu wydatków we wszystkich supermarketach spożywczych w Polsce;
 • 2% zwrotu wydatków na wszystkich stacjach paliw w Polsce;
 • 3% zwrotu wydatków we wszystkich restauracjach i fastfoodach w Polsce.

Moneyback będzie naliczany przez rok, a co za tym idzie miesięcznie będzie można odebrać troszkę ponad 63 zł. Jednorazowo nie wychodzi to dużo, ale jeżeli przez rok na podstawowych wydatkach zaoszczędzimy 760 zł to to jest już coś.

To ile dokładnie zyskasz możesz samodzielnie sprawdzić korzystając z kalkulatora, dzięki któremu swoje wydatki łatwo przeliczysz na moneyback. Ja już swoje przeliczyłam i powiem Ci, że byłam pozytywnie zaskoczona tym ile pieniędzy miesięcznie może do mnie wrócić – stąd decyzja o założeniu karty. A zresztą sprawdź sam – kalkulator zysku.

Suma taka fajnie wzbogaci np. wakacyjny budżet – najbliższe wakacje (i w sumie każde kolejne – promocja działa cały czas) możesz mieć tańsze o 760 zł. Pomyśl jak ciężko odkłada się na wymarzony wyjazd – tu pieniądze niemalże same się odkładają.

Jak masz samochód to zaoszczędzone 760 zł może pokryć Ci część wydatków związanych z rocznym ubezpieczeniem – to niby nic, ale doskonale wiem jak może uderzyć po kieszeni.

To wszystko!

Zwrot będzie wypłacany do 7 dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym wykonaliśmy płatności. Czyli np. za transakcje wykonane w styczniu, premia trafi do nas do 7 lutego. Za płatności wykonane w lutym do 7 marca.

Zwróć uwagę jak w prosty sposób część pieniędzy jakie w danym miesiącu wydajesz wraca do Ciebie, Ty możesz spożytkować je na co tylko potrzebujesz – może masz jakieś wydatki, które zawsze odkładasz. Słuchaj – może faktycznie marzą Ci się jakieś fajne wakacje – zapłać więc za nie 760 zł mniej.

A może masz kredyt w jakimś banku – to spore obciążenie dla budżetu – może taki zastrzyk gotówki pozwoliłby Ci na nadpłacenie jednej raty w roku. Już planujesz remont w domu – to bardzo dobrze – masz niepowtarzalną szansę, aby zrobić go taniej o 760 zł.

>>Załóż kartę w Santander Bank Polska z premią 760 zł<<

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

Komentarze: 1

 1. Andy pisze:
  Niezłe muszą być wydatki dla tych zwrotów. Generalnie słaba lromocja o ile nie bardzo słaba. TMUB i Eurobank się kłaniają.

Napisz komentarz