Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

750 zł za polecenia dla obecnych klientów Citibanku i nowy tablet dla każdego poleconego

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Karta kredytowa

Dziś coś specjalnego dla wszystkich klientów Citibanku, którzy z utęsknieniem czekali na jakiś program poleceń, w którym będą mogli zgarnąć dodatkowe bonusy.

I stało się, wystartowała ciekawa promocja Citibanku, w której za skuteczne polecenie komuś karty kredytowej w Citibanku obecny klient odbiera premię w wysokości 150 zł (max. 750 zł za 5 poleceń) z kolei osoba polecona zyska nowy tablet Lenovo TAB 4 7 Essential – standardowo wart ok 400 zł.

Kto i kiedy może skorzystać z promocji?

Promocja przeznaczona jest dla obecnych klientów – POLECAJĄCYCH, czyli dokładnie wszystkich osób, które posiadają w Citibanku główną kartę kredytową np. Simplicity. Biorąc pod uwagę fakt, że ostatnio promocje Citibanku cieszą się ogromną popularnością, mogę śmiało stwierdzić, że większość z Was będzie mogła do tej promocji przystąpić i polecić komuś kartę (max 5 osobom), a tym samym zgarnąć nawet 750 zł.

Z kolei jeżeli chodzi o osobę, którą chcemy polecić to musi nią być ktoś kto nie posiadał żadnej karty kredytowej (głównej) w Citibanku od 1 stycznia 2015 roku. Dodatkowo taka osoba musi spełnić standardowe warunki otrzymania karty kredytowej w Citibanku:

 • OSOBA PRACUJĄCA W OPARCIU O UMOWĘ: wiek – min. 21 lat, dochód netto – min. 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce
 • OSOBA PROWADZĄCA WŁASNĄ FIRMĘ: wiek – min. 21 lat, prowadzenie działalności gospodarczej min. 2 lata

Aby skorzystać z promocji, osoba POLECAJĄCA musi zgłosić osobę POLECANĄ poprzez wypełnienie formularza promocyjnego najpóźniej do 31 grudnia 2017 roku.

Do końca promocji pozostało:

Jak krok po kroku odebrać darmowy tablet i premię za polecenie?

#1 KROK – REJESTRACJA W PROMOCJI [wykonaj do 31 grudnia 2017 roku]

Tak jak wspomniałam wcześniej, POLECAJĄCY czyli obecny klient banku musi wypełnić specjalny formularz zgłoszeniowy, a w nim podać zarówno swoje dane jak również dane osoby, którą chce polecić.

>>Załóż darmową kartę i odbierz tablet Lenovo<<

Kilka dni po wypełnieniu formularza, osobą POLECONĄ skontaktuje się pracownik banku (max. w ciągu 7 dni). Razem z nim zostanie dokończony proces zakładania karty oraz jest to moment żeby zadawać jakieś nurtujące pytania.

Ja ze swojej strony, przygotowałam kilka przydatnych rad, mówiących na co koniecznie zwrócić uwagę podczas rozmowy:

 • zdecyduj się na kartę Simplicity – ona będzie bezwarunkowo darmowa
 • z konsultantem ustalicie dokument potwierdzający dochody (zazwyczaj jest to wyciąg z banku z 3 ostatnich miesięcy), ale oczywiście możesz wybrać inny dokument
 • poproś konsultanta o wyłączenie wszystkich dodatkowo płatnych usług
 • pamiętaj, że standardowo karta przysyłana jest pocztą i za to nic nie płacisz, ale jeżeli masz życzenie to możesz zamówić kuriera, ale…wtedy musisz liczyć się z opłatą 30 zł

Po rozmowie z konsultantem osobę POLECONĄ odwiedzi kurier z umową i wszystkimi niezbędnymi dokumentami. Umowę podpisujesz i oddajesz kurierowi, jak również przekazujesz mu xero dowodu i umówiony z konsultantem dokument potwierdzający dochody.

#2 KROK – ZALOGUJ SIĘ DO BANKOWOŚCI ONLINE I WYKONAJ TRANSAKCJE KARTĄ

#logowanie

Krok drugi składa się z takich dwóch małych „podkroków”, które wykonuje już tylko osoba, która została w tej promocji polecona. Pierwszy z nich to oczywiście zalogowanie się min. 1 raz do serwisu bankowości internetowej Citibank Online (www.citihandlowy.pl/logowanie/).

Do spełnienia warunku będzie liczyło się już to pierwsze logowanie, które wykonasz zaraz po otrzymaniu karty w celu jej aktywacji.

#płatności kartą

Kolejna, ważna czynność to wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą lub nośnikiem zbliżeniowym otrzymanym do karty, na kwotę łączną min. 1000 zł.

Transakcje te mogą być wykonane stacjonarnie lub internetowo i muszą być zaksięgowane na karcie najpóźniej do końca drugiego miesiąca następującego po podpisaniu umowy.  Zaliczone do promocji będą wszystkie transakcje oprócz:

 • transakcji zwróconych i niezaksięgowane
 • wypłat z bankomatów
 • transakcji w urzędzie pocztowym, kasynie i zakładzie bukmacherskim
 • przelewów z rachunku karty

Zarówno logowanie jak również płatności kartą musisz wykonać najpóźniej do końca drugiego miesiąca następującego po podpisaniu umowy (data widnieje na końcu umowy), czyli jeżeli umowa zostanie podpisana w:

 • w sierpniu – logujesz się i wykonujesz transakcje kartą najpóźniej do końca października
 • we wrześniu – logujesz się i wykonujesz transakcje kartą do końca listopada
 • w październiku – logujesz się i wykonujesz transakcje kartą do końca grudnia
 • w listopadzie – logujesz się i wykonujesz transakcje kartą do końca stycznia 2018
 • w grudniu – logujesz się i wykonujesz transakcje kartą do końca lutego 2018
 • w styczniu – logujesz się i wykonujesz transakcje kartą do końca marca 2018

Oczywiście jeżeli spełnisz warunki wcześniej to nic się nie stanie, a wręcz przeciwnie – nagroda trafi do Ciebie trochę szybciej.

>>Załóż darmową kartę i odbierz tablet Lenovo<<

To wszystko – czas na nagrody!

Osoba POLECAJĄCA otrzymuje 150 zł za każde skuteczne polecenie, czyli max. 750 zł za 5 poleconych osób, które spełnią wszystkie warunki. Pieniądze zostaną przelane na rachunek Karty Kredytowej najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków przez osobę POLECONĄ.

Osoba POLECONA zostanie poinformowana o otrzymaniu tabletu Lenovo TAB 4 7 Essential  najpóźniej do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Nagroda zostanie dostarczona przez kuriera w ciągu 30 kolejnych dni.

>>Załóż darmową kartę i odbierz tablet Lenovo<<

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 46

 1. Piotr pisze:
  hej
  pewnie wyjdzie że się czepiam ale mam pytanie odnośnie modelu tableta 🙂
  mianowicie i w artykule i w regulaminie jest podany Lenovo TAB 4 7 Essential a po moich poszukiwaniach nie odnalazłem takiego modelu a o podobnej nazwie Lenovo TAB 3 7 Essential 🙂 czy można sięcoś dowiedzieć więcej o tym tablecie i czy dobrze myśle że jest jakaś pomyłka może ??:)

  pozdrawiam PSz

 2. Norbert pisze:
  Czy wiadomo jak to się ma do promocji z allegro? Czy da się polecić kogoś w taki sposób, aby osoba polecona dostała nagrodę w postaci vouchera do allegro na 400zł a nie tablet?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Nie, tak to się nie da zrobić. Polecenie dotyczy tego, że Ty odbierasz pieniądze a polecony tablet. Jeżeli ktoś woli voucher do Allegro to musi indywidualnie skorzystać z tamtej promocji a nie z programu poleceń.
 3. Ksawery pisze:
  Czy trzeba po otrzymaniu nagrody utrzymywać te kartę czy można wypowiedzieć umowę bez konsekwencji?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Po otrzymaniu nagrody można zrezygnować z karty w dowolnym momencie z zachowaniem 30 dniowego okresu wypowiedzenia 🙂
 4. Michał pisze:
  a czy z karty może skorzystać osoba na macierzyńskim?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Jeżeli osoba jest na macierzyńskim to normalnie pewnie ma umowę o pracę tylko teraz przebywa na długotrwałej nieobecności, pewnie była zatrudniona w obecnej firmie min. 3 miesiące więc warunki wstępne spełnia. Może więc wypełnić wniosek, tylko tu sytuacja będzie rozpatrywana indywidualnie i w rozmowie z konsultantem trzeba będzie o tym wspomnieć (urlop macierzyński), aby zgadzał się dochód i wpływy na konto (jeżeli bank będzie chciał wyciąg z konta) lub zasugerować, że jako dokument potwierdzający dochód przedstawi się zaświadczenie z pracy.
 5. Przemysław pisze:
  Nie ma takiego tableta jak Lenovo TAB 4 7 Essential. Dowiedzcie się jaki tablet dają bo wprowadzacie ludzi w błąd ?
 6. Sławek pisze:
  Ale taki tablet jest na stronie City i w regulaminie 🙂 Więc raczej nie ma mowy o pomyłce. Podejrzewam, że będzie to TAB 3 7 po lifcie 🙂
 7. Agnieszka pisze:
  Posiadam rente socjalna czy moge skorzystac z tej oferty? I czy osoba niepracujaca zameldowana w polsce moze z tego skozystac?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   A czy renta spełnia warunek min. 1 200 zł netto? Załącznik do regulaminu (wykaz dokumentów) mówi o tym, że osoba posiadająca rentę może skorzystać z promocji, ale tak jak piszę, musi to być min. 1 200 zł netto. Jako dokument potwierdzający dochód będziesz mogła tu okazać odcinek z renty za jeden z 3 ostatnich miesięcy.
 8. Piotr pisze:
  witam, czy ktoś zechciałby być moim polecającym? 🙂
  jeśli tak proszę o kontakt [email protected]
 9. Krystian pisze:
  Polecam promocje, skorzystałem z promocji Citibanku otrzymując telefon LG. Karte kredytową mam w pełni darmową . Bank godny polecenia. Chętnie zostanę polecającym. [email protected]
 10. Marek pisze:
  Chętnie polecę kogoś w tej promocji, którą warta wykorzystać dla obu stron 🙂
  [email protected]
 11. Łukasz pisze:
  A czy mogę polecić osobę, która następnie wypełni formularz dla kart Simplicity i skorzysta również z tamtej promocji? To jest osoba polecająca dostanie i tablet i telefon.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Nie, jeżeli polecisz kogoś w tej promocji to odbiera on tablet w tej promocji, a Ty pieniądze za polecenie 🙂
 12. Kamil pisze:
  Witam
  zostały mi 2 polecenia, zapraszam jeśli jest ktoś chętny.
  [email protected]
 13. zofia pisze:
  „Polityka banku” jak to określił konsultant wymaga, aby umowa o pracę która jest u aktualnego pracodawcy, została conajmniej raz przedłużona (jako potwierdzenie kopia obydwu umow). Co ciekawe w przypadku umowy zlecenie wystraczyła weryfikacja za pomocą scanu 3 przelewów. Na pytanie o braku informacji w regulaminie konsultant twierdzi, że są to podstawowe wymagania, a telefonicznie przedstawiane są szczegóły polityki kredytowej banku.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Hmmm jako dokument potwierdzający zatrudnienie umowa może być wymagana, ale zazwyczaj wystarcza wyciąg z konta z 3 ostatnich miesięcy.
 14. Wojtek pisze:
  hej, chętnie polecę 5 osób. Zapraszam chętnych:
  [email protected]
 15. piotr pisze:
  Polecę 🙂
  [email protected]

  Pozdrawiam
  Piotrek

 16. Aleksandra pisze:
  nigdy nie wiem, powiedzcie mi bo jestem zielona- czy te 1000zł transakcji to musza byc jakieś zakupy itp czy można np. przelewać te pieniądze innej osobie?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Jak najbardziej muszą to być zakupy, musisz za nie zapłacić kartą. Zakupy możesz wykonać w sklepach stacjonarnych lub internecie. 🙂 Pamiętaj tylko żeby później w terminie spłacić kartę czyli oddać na kartę pieniądze które wydałaś i kartę już spłacasz przelewem z innego konta. 🙂
 17. Piotr pisze:
  Witam, chętnie zostanę polecającym. ja otrzymam 150 zł, Ty tablet o wartości 400. [email protected]
 18. Piotr pisze:
  jak ktoś szuka polecającego to zapraszam [email protected] zostało mi 1 polecenie. pozdrawiam
 19. Ed pisze:
  Hej,
  Przeczytałem regulamin oferty i jedna rzecz mnie zastanawia. W pkt 5 „Warunki ofert” jest napisane że Poleconym może zostać osoba która […] e) dostarczy wymagany dokument dochodowy nie później niż do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kart […]
  O co w tym chodzi?
  Zawsze było tak, że żeby podpisać umowę należało naszykować dokumenty dochodowe, kurier je zabierał, a potem przychodziła karta i umowa o kartę. Teraz na pewno też tak jest. Ale czytając pkt 5e ja go sobie rozumiem tak że to po podpisaniu umowy o kartę trzeba jeszcze raz przekazać dokumenty dochodowe do banku.
  Jak Ty Dominika to rozumiesz?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Nie no dokument potwierdzający dochód przekazujemy tylko raz – tak jak mówisz przy kurierze. Możliwe, że termin teraz jest wydłużony ponieważ było tak że kurier przyjeżdżał do klienta na drugi dzień od rozmowy z konsultantem i bywały problemy, że ktoś nie zdążył – jeszcze wydrukować wyciąg z konta to ok, ale załatwić w pracy zaświadczenie – to trochę się może zejść. 🙂 Myślę, że nadal aktualne jest przekazanie dokumentu przez kuriera 🙂
 20. Marek pisze:
  Jeśli ktoś potrzebuje polecenia to prosze podac imie nazwisko numer telefonu i email na [email protected]
 21. Piotr pisze:
  A jak wygląda sprawa gdy osoba przeszła na emeryturę od 1 października i kwota przekracza 1200 zł a wcześniej nie spełniała progu kwotowego, To czy może skorzystać ???
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Myślę że tak, bank od emeryta będzie potrzebował dokument z decyzją o przyznaniu emerytury i to raczej powinno wystarczyć 🙂
 22. Marcin pisze:
  Dominiko, chciałbym kogoś polecić i mam pytanie. Czy osoba polecona może wziąc jeszcze udział w promocji „odbierz 400 zł na zakupy w biedronce”? Tzn ja dostanę 150 zł, a polecony tablet i 400 zł na zakupy. Oczywiście po spełnieniu warunków. Czy tak jest? Bo w regulaminie tej promocji jest napisane, że nie łączy się z innymi promocjami. Pozdrawiam 🙂
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Nie tak się nie da. Jeżeli jesteś klientem Citibanku to możesz kogoś polecić w promocji z poleceniami i wtedy Ty odbierasz 150 zł a osoba polecona tylko i wyłącznie tablet. Jeżeli znajomy/ktoś z rodziny chciałby mieć bon do Biedronki to zostaje mu skorzystanie z promocji bez polecenia.
 23. Karolina pisze:
  Czy kartę można polecić komuś z rodziny (np. małżonkowi)?
 24. Sebastian pisze:
  Witam, mam miejsce do polecenia.
  Ktoś zainteresowany?
  [email protected]
 25. Andrzej pisze:
  Ktoś chętny na polecenie? Trzy osoby mogę polecić.

  [email protected]

  Pozdrawiam
  Andrzej

 26. Wojciech Kawecki pisze:
  [email protected] Gdyby ktoś szukał polecającego… proszę o kontakt.
  Pozdrawiam Wojciech
 27. Ewelina pisze:
  Czy osobą polecona może być emeryt otrzymując z ZUS więcej niż wymagane 1200zl?
 28. Ewelina pisze:
  Chętnie kogoś polecę Kontakt [email protected]
 29. Tomasz pisze:
  Chętnie polecę 4 osoby. Kontakt [email protected]
 30. Krzysztof pisze:
  Gdyby ktoś miał ochotę na tableta – mogę polecić jeszcze trzy osoby 🙂
  Zainteresowanych proszę o kontakt na: [email protected]
  Pozdrawiam serdecznie!
 31. Krzysztof pisze:
  Witam
  Bardzo chętnie zostanę polecającym.

  [email protected]

  Pozdrawiam

 32. Marcin pisze:
  mam 4 zaproszenia, chętnie się podzielę [email protected]
 33. Ada pisze:
  jeśli ktoś jeszcze chce zostać polecony, proszę pisać [email protected]
  pozdrawiam

Napisz komentarz