Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

75 zł premii od Nest Banku za założenie DARMOWEGO konta! [dziecinnie proste warunki]

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Konto osobiste

Niezwykle prostą i atrakcyjną promocję, ponownie przygotował dla swoich nowych klientów Nest Bank. Tym razem, za otwarcie zupełnie darmowego konta z bezpłatną kartą oraz wykonanie kilku płatności kartą lub przelewów otrzymujesz premię 75 zł.

Jak zdążyliśmy się już przyzwyczaić, promocja zorganizowana jest na prostych i przejrzystych warunkach, bez haczyków i ukrytych warunków! To ogromy plus tej promocji. Ale jest coś o czym musisz koniecznie wiedzieć…

Chociaż promocja trwa do 31 lipca 2017 roku to bank udostępnił tylko 420 kont promocyjnych. A co za tym idzie promocja może skończyć się w każdej chwili! Oczywiście po wyczerpaniu puli biletów założenie konta promocyjnego zostanie zablokowane.

Co zrobić, aby odebrać 75 zł premii?

Tak jak mówiłam, promocja należy do gatunku tych, z których szkoda by było nie skorzystać. A skorzystać z niej może każdy kto nie posiada i nie współposiada żadnego konta w Nest Banku lub nie posiadał takiego konta kiedyś np. w Banku Smart. Ważne jest, aby również obecnie nie był rozpatrywany żaden wniosek klienta o założenie konta.

Jeżeli ktoś spełnia powyższy warunek to wystarczy, że wejdzie na dedykowaną stronę promocyjną i założy darmowe Nest Konto w Nest Banku oraz wykona płatności kartą lub przelew na kwotę min. 150 zł.

Nest Konto – tak jak wspominałam jest kontem bezwarunkowo darmowych, a co za tym idzie, idealnie wpisuje się w obraz konta idealnego jako konto główne, z którego można swobodnie korzystać i nie obawiać się opłat.

Ale równie dobrze, możesz potraktować to konto jako przepustkę do odebrania 75 zł premii, a po wszystkim z niego zrezygnować jeżeli nie będzie Ci potrzebne. 🙂 Ale nad tym bym się zastanowiła – szkoda rezygnować z czegoś za co i tak nie płacimy.

>>Załóż darmowe konto i odbierz 75 zł premii<<

NEST KONTO w Nest Banku – najważniejsze cechy:

 • Otwarcie konta – 0 zł
 • Prowadzenie konta – 0 zł
 • Wydanie karty – 0 zł
 • Miesięczna opłata za kartę – 0 zł (bez warunków!)
 • Przelewy internetowe – 0 zł
 • Bankomaty w całej Polsce – 0 zł

Sprawdźmy więc, co powinieneś zrobić – krok po kroku, aby do darmowego konta odebrać wspomnianą premię – 75 zł.

Jak krok po kroku odebrać 75 zł premii?

#1 KROK – Zarejestruj się na stronie promocyjnej używając swojego adresu mailowego. Podczas rejestracji:

 • zaakceptuj regulamin promocji
 • wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych
 • wyraź zgodę na świadczenie przez Organizatora usług drogą elektroniczną

Następnie kliknij „zarejestruj się”. Dalej kliknij link w otrzymanym e-mailu, a później przycisk „przejdź do strony banku”.

#2 KROK – Złóż wniosek o Nest Konto osobiste i wyraź zgodę na: przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz otrzymywanie informacji handlowych – pkt 5 i 6 we wniosku.

#3 KROK – Podpisz umowę przy kurierze lub wykonując przelew weryfikacyjny.

#4 KROK -W ciągu 60 dni od dnia złożenia wniosku o konto wykonaj płatności kartą na kwotę min. 150 zł lub wykonaj przelew na kwotę 150 zł. (jedna płatność lub kilka płatności – jak wolisz)

Łatwiej już się nie da!

Zgodzisz się ze mną, że promocja jest naprawdę bardzo prosta – no kto z nas nie byłby w stanie wykonać płatności kartą na kwotę 150 zł lub nawet wykonać przelew – chociażby w ramach opłaty jakiegoś rachunku. 🙂

A dzięki temu do 30 października 2017 roku otrzymasz maila z informacją o przyznaniu Ci premii, a następnie do 15 listopada 2017 roku pieniądze wpłyną na Twoje aktywne konto w Nest Banku.

Po odebraniu premii sam decydujesz czy konto Ci odpowiada i zachowujesz je na dłużej czy może nie jest Ci do niczego potrzebne.

>>Załóż darmowe konto i odbierz 75 zł premii<<

Ale to nie wszystko

Nie zapomnijmy, że Nest Bank słynie nie tylko z darmowego konta, ale również z fajnych i wysoko oprocentowanych produktów oszczędnościowych. Dlatego, już poza promocją każdy klient może założyć lokatę na 4% do 10 000 zł lub konto oszczędnościowe na 2,25% dla kwoty do 50 000 zł. Oba produkty są dostępne po zalogowaniu się do bankowości online.

>>Załóż darmowe konto i odbierz 75 zł premii<<

Gwarancja uczciwości! Sam możesz sprawdzić dokumenty z tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 30

 1. Oskar pisze:
  Punkt 2.1.c -> czy to oznacza, że jeśli miałem kiedyś konto w nest banku to już na premię się nie załapuję?
  Konto miałem – zamknięte jakiś miesiąc temu, tak więc na TEN moment nie posiadam żadnego konta w nest banku ani żadnego innego produktu.

  Proszę o info

  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Nie załapiesz się na promocję jeżeli kiedykolwiek miałeś konto w Nest Banku lub nawet wcześniej w Banku Smart. Musiałbyś być całkowicie nowym klientem.
 2. Dominika pisze:
  Jasne, że możesz zrobić przelew na konto męża 🙂
 3. mateusz pisze:
  czy za otwarcie konta z polecenia cos mozna dostac?
 4. Izabela pisze:
  Dzień dobry! W regulaminie Lokaty Witaj jest wymieniona konieczność wpływu m.in. wynagrodzenia – czy jest możliwe, aby np. mąż przelał ze swojego konta „wynagrodzenie”, które umożliwi spełnienie warunków lokaty? Z góry dziękuję za odpowiedź!
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Jest konieczność zapewnienia wpływów w momencie gdy ktoś chce założyć lokatę na 6 miesięcy. Wtedy wpływ musi pochodzić od pracodawcy więc przelew od mężna może nie być zaakceptowany. Standardowo, kiedy zakładamy lokatę na 3 miesiące to nie ma wymogu zapewniania wpływów. 🙂
 5. Mariusz pisze:
  A co z 11 punktem regulaminu cytuję: Uczestnicy, do dnia 06.11.2017 r. zobowiązani są do zalogowania się na Stronie Promocyjnej i
  uzupełnienia danych:
  a. numer swojego aktywnego Nest Konta
  b. imię i nazwisko,
  c. adres zamieszkania.
  Brak mozliwości jakichkolwiek modyfikacji poza zalogowaniem i zmianą hasła,Jak dopełnić te warunki?Na stronie nie ma mozliwosci podania tych danych bo gdzie?
  https://nestkonto.zpremia.pl
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Jesteś nieoceniony – umknął mi ten punkt. Ale będzie działało to tak, że do 30 października 2017 roku otrzymasz maila z informacją o przyznaniu nagrody i w mailu będzie link przenoszący na stronę promocyjną. Klikniesz w link i zalogujesz się na stronę promocyjną i tam będzie udostępniona tabela do wypełnienia i tam wpiszesz niezbędne dane – właśnie do 6 listopada i do 15 listopada otrzymasz przelew premii. 🙂
 6. Piotrek pisze:
  Witam, wynika z tego że wystarczy zrobić przelew z innego własnego konta na Nest konto na 150 zł a potem zwrotny i warunki będę spełnione. Dobrze rozumiem ??
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Regulamin dokładnie tego nie precyzuje dlatego ja bym radziła przelać sobie 150 zł z jakiegoś swojego konta i przelać je np. na konto znajomego lub kogoś z rodziny – tak będzie bezpieczniej 🙂
 7. Piotr pisze:
  Niestety spełniłem wszystkie wymogi i do 15 wrzesnia miał pojawić się mail slędzę skrzynkę i nic. Proszę o pomoc.

  Pozdrawiam
  Piotr

  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Mój drogi, daty Ci się pomyliły 😉 Cytuję artykuł: „A dzięki temu do 30 października 2017 roku otrzymasz maila z informacją o przyznaniu Ci premii, a następnie do 15 listopada 2017 roku pieniądze wpłyną na Twoje aktywne konto w Nest Banku.”
 8. Michał pisze:
  Czy ktoś otrzymał już maila z informacją o przyznaniu premii ? Bo ja nie 🙁
 9. Michał pisze:
  nie cały czas sprawdzałem, pilnuje swoich promocji 🙂 ale napisałem reklamacje pod email w regulaminie. poprosili mnie o OTE wniosku i date. Podałem wszystko i dostałem informację zwrotną ze nie mają takiego OTE i że musiałem brać udział w innej promocji. Powiedziałem że to nie mozliwe bo dostałem z maila @zpremia.pl informację o koncie 75 zł na start w NestBank…. czekam co dalej, poprosiłem o nr telefonu żeby lepiej wyjaśnić i to sprawdzić ale …. póki co bez odzewu 🙁
  • Moniaki.pl pisze:
   Jeżeli masz maila potwierdzającego udział w promocji to powinni jakoś po tym odszukać wniosku 🙂 Jak coś to daj znać o rezultatach ew. będziemy pomagać 🙂
 10. Piotr pisze:
  Sprawdzałem maile codziennie i z odpowiednią dokładnością (spam również), żaden mail odnośnie wypłaty nie dotarł.
  Czy tylko u mnie jest ten problem?
  Pozdrawiam
 11. Pauina pisze:
  Pic na wodę ta promocja… Ciekawe czy ktos uzyskał te 75 zł…
 12. Michał pisze:
  też mam takie wrażenie że coślecą w kule. wypłaty mają być do 15.11.2017 więc poczekam jeszcze te 12 dni. natomiast musiałem pisać reklamację. po reklamacji dostałem info że wysłali to do banku i to oni potwierdzają zgodę na wypłatę 75zł a jak dzwoniłem do banku to powiedzieli że organizatorem promocji jest ktoś inny i dali mi maila na jaki mam pisać reklamację. tak myślę że 75 zł niewarte tego proszenia się. pewnie reklamację będą rozpatrywali 30 dni więc wypłata się opóźni… i konto zamknę później itd
  • Moniaki.pl pisze:
   A powiedz mi, czy do 30.10.2017 roku otrzymałeś maila z informacją o przyznaniu nagrody? I mam prośbę, spróbuj zalogować się na tej stronie i sprawdź proszę czy można uzupełnić dane do wypłaty premii: https://nestkonto.zpremia.pl/promocja/zaloguj/.
   A co do jakichkolwiek reklamacji to tu składamy je na adres: [email protected] i to Organizator je rozpatruje. Rozpatrywane są one faktycznie w ten sposób, że Organizator wysyła do Banku zapytanie czy konkretna osoba założyła konto i spełniła warunki promocji (czyli płatności kartą – w to wgląd ma tylko Bank) po uzyskaniu potwierdzenia przyznawana jest premia. Z doświadczenia wiem, że Nest Bank zawsze bardzo przykłada się do rozwiązywania reklamacji i robi to bardzo szybko. 🙂

   Tu plusem jest też to, że szybko złożyłeś reklamację więc możliwe, że do 15.11 wszystko uda się wyjaśnić – trzymam kciuki i oczywiście zawsze możesz do nas wysłać prywatną wiadomość (jeżeli uznasz to za stosowne) i również możesz liczyć na nasze wsparcie. 🙂

  • Michał pisze:
   nie otrzymałem malia z informacją o przyznaniu nagrody. dostałem maila kiedyś z loginem i hasłem że 75 zł na start. wtedy nie mogłem sie na nie zalogować i dziś tez probowałem i nieststye login i hasło nie działa.
  • Moniaki.pl pisze:
   Poproszę w takim razie wiadomość prywatną w tej sprawie na [email protected]
 13. Paweł pisze:
  Też nie dostałem premii 🙁
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Mogę prosić o wiadomość prywatną – postaram się pomóc w rozwiązaniu problemu 🙂
 14. Justyna pisze:
  Witam. Również nie dostałam premii w związku z założeniem konta. Czy mam kontaktować się bezpośrenio z nest bankiem? Również nie otrzymałam wiadomości o przyznaniu premii ale staram się kontrolować na bieząco stan rachunku i wpływu brak 🙁
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   W takim przypadku powinnaś napisać reklamację na adres: [email protected] w reklamacji podajesz imię i nazwisko oraz numer wniosku OTE i piszesz, że nie otrzymałaś informacji o przyznaniu nagrody + dodatkowo możesz wysłać screen potwierdzający spełnienie warunku, czyli wykonanie przelewu lub płatności na min. 150 zł w ciągu 60 dni od dnia złożenia wniosku. W razie dodatkowych pytań proszę o wiadomość prywatną.
 15. Michał pisze:
  I co dostał ktoś premię? Dzisiaj mija czas
 16. Michał pisze:
  Udało się , 75 zł na koncie. Konto zamknięte 🙂 dziekuje

Napisz komentarz