PROMOCJA ZAKOŃCZONA

HIT ROKU! Nawet 700 zł premii dla NOWYCH klientów Citibanku oraz 450 zł dla OBECNYCH w ramach nowego programu poleceń – nie możesz przegapić!

Wystartowała rewelacyjna promocja Citibanku, która bez wątpliwości może zyskać miano najlepszej promocji roku! Przede wszystkim za sprawą tego, że na promocji zarabiają zarówno NOWI jak również OBECNI klienci Citibanku. Ale prawdziwą wisienką na torcie jest tu nic innego jak premia jaką mogą zgarnąć obie strony, a jest o co się starać:

 • POLECAJĄCY – 150 zł za każde skuteczne polecenie (max. 3 polecenia po 150 zł = 450 zł)
 • POLECONY – nawet 700 zł premii gotówkowej – wyjątkowo proste warunki

Dodatkowo, osoba która zdecyduje się na przetestowanie karty kredytowej w Citibanku, może odebrać dodatkowe 400 zł premii do Biedronki, Douglasa, Frisco, Allegro, Morele.net lub smartphone LG K4. Dzięki temu w łatwy sposób zyska już nie 700 zł a 1 100 zł!

Pomimo tego, że promocja trwa do 31.01.2018 roku to Bank nałożył limit promocyjnych kont i jest ich tylko 1 000, warto więc jak najszybciej skorzystać z tej specjalnej strony Banku i przyłączyć się do promocji.

Kto może przystąpić do promocji?

Z promocji mogą skorzystać dwie grupy osób – tak jak wspominałem: obecni i nowi klienci Citibanku. Ci pierwsi będą osobami POLECAJĄCYMI konto Citi Priority w Citibanku, a Ci drudzy POLECONYMI.

Bank za osobę POLECONĄ (nowego klienta) będzie uznawał osobę, która od dnia 31.10.2016 roku nie posiadała/współposiadała oraz obecnie nie posiada/współposiada konta osobistego oraz rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego właśnie w Citibanku oraz nie była pełnomocnikiem.

Z kolei POLECAJĄCYM (obecny klient) będzie osoba, która posiada w Citibanku jakieś konto osobiste lub kartę kredytową. Czyli jeżeli np. założyłeś kartę kredytową w jakiejś promocji Citibanku to teraz możesz dodatkowo pobawić się w polecenia i odebrać dodatkowe 150 zł za polecenie.

WSKAZÓWKA:

POLECONY – nie może mieć konta w Citibanku, ale może mieć kartę kredytową

POLECAJĄCY – może posiadać w Citi Banku konto osobiste lub kartę kredytową

Konto Citi Priority z premią

Jeżeli jesteś już klientem Citibanku to wystarczy, że skorzystasz z dedykowanej przez Bank strony promocyjnej i polecisz znajomemu lub komuś z rodziny Konto Osobiste Citi Priority.

Standardowo, konto jest płatne, ale tu bank idzie klientom na rękę i daje możliwość całkowitego zlikwidowania tej opłaty po spełnieniu jednego z dwóch (do wyboru) warunków. Przy pozostałych elementach konta nie mamy co doszukiwać się opłat.

 • Otwarcie konta – 0zł
 • Prowadzenie konta – 30zł/m-c lub 0zł jeśli a) średniomiesięczne saldo wyniesie 30 000 zł lub b) na konto wpłynie min. 5 000 zł i posiadasz kartę kredytową lub kredyt w Citibanku
 • Otwarcie i prowadzenie karty – 0zł
 • Bankomaty w Polsce – 0zł
 • Bankomaty za granicą – 0zł
 • Warto również pamiętać, aby podczas zakładania konta poprosić o wyłączenie dodatkowo płatnej usługi – Citi Alerts, która kosztuje 6zł lub 10zł miesięcznie w zależności od wariantu

Do końca promocji pozostało:

Jak polecić konto? [instrukcja krok po kroku]

#1 KROK – do 31.01.2018 roku (ale najlepiej jak najszybciej – konto promocyjnych jest tylko 1 000) przejdź na stronę Banku i wypełnij formularz polecenia podając swoje dane i dane osoby, którą polecasz oraz zaznacz, że zobowiązujesz się do poinformowania osoby poleconej o tym, że ją poleciłeś;

#2 KROK – z osobą poleconą skontaktuje się konsultant w celu złożenia wniosku o Konto City Priority, podczas składania wniosku konieczne jest wyrażenie zgody na ujawnienie tajemnicy bankowej osobie polecającej w zakresie realizacji promocji;

#3 KROK – do 28.02.2018 roku osoba polecona musi podpisać umowę o Konto Citi Priority

>>Poleć Konto znajomym i odbierz 150 zł a polecony nawet 700 zł<<

150 zł premii dla POLECAJĄCEGO

Polecający, czyli obecny klient Citibanku może w tej promocji polecić maksymalnie 3 osoby i za każde skuteczne polecenie odbiera 150 zł, czyli łącznie aż 450 zł. Aby takie polecenie było skuteczne to oczywiście osoba polecona musi założyć konto wg opisanych wyżej wskazówek, a do tego:

 • do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy o konto spełnić warunek bezpłatności konta, czyli utrzymać średniomiesięczne saldo na kwotę 30 000 zł lub zapewnić dowolne wpływy na łączną kwotę min. 5 000 zł i posiadać np. kartę kredytową
 • wykonać płatności kartą (min.2) wydaną do konta (w sklepach stacjonarnych i internecie) na kwotę łączną min. 300 zł (musisz wykonać min. 2 płatności lub więcej)

WSKAZÓWKA:

Polecam posiadać kartę kredytową w Citibanku (dowiesz się z tego artykułu dlaczego tak bardzo się to opłaca) i np. sam ze swojego konta zapewnisz w danym miesiącu łącznie wpływy na min. 5 000 zł (może być 5 wpływów po 1 000 zł) – i polecam wybrać tę opcję spełnienia warunku bezpłatności konta ponieważ jest najłatwiejsza

To wszystko!

Teraz Bank do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków przez osobę POLECONĄ wypłaci POLECAJĄCEMU premię – 150 zł (za każde skuteczne polecenie czyli max. 450 zł).

Czyli jeżeli osoba POLECONA podpisze umowę o konto w listopadzie i do końca stycznia spełni warunek bezpłatności konta oraz wykona płatności kartą to do końca lutego POLECONY otrzyma premię.

Oczywiście, jeżeli POLECONY spełni warunek bezpłatności konta oraz płatności kartą do końca grudnia to wtedy automatycznie POLECAJĄCY otrzyma nagrodę szybciej – do końca stycznia.

>>Poleć Konto znajomym i odbierz 150 zł a polecony nawet 700 zł<<

700 zł premii dla POLECONEGO

I teraz przechodzimy do premii dla osoby, której w tej promocji polecono Konto Citi Priority – tak jak wspominałam – premia pokaźna, zgodzisz się ze mną – 700 zł na ulicy nie leży. A więc co zrobić, aby taką premię zyskać? Szczerze? Jak masz już konto w Citibanku to teraz będzie już z górki.

I PREMIA – 100 zł

Wystarczy, że do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o konto spełnisz jeden z dwóch (do wyboru) warunków:

 • utrzymasz średniomiesięcznego salda na wszystkich rachunkach (w tym konta oszczędnościowe i lokaty) w kwocie łącznej min. 30 000 zł

lub

 • zapewnisz wpływy na konto  w kwocie min. 5 000 zł  oraz będziesz posiadać w Citibanku jakiś aktywny produkt kredytowy np. kartę kredytową lub pożyczkę. (wpływy mogą pochodzić z Twojego konta w innym banku)

WSKAZÓWKA:

# jeżeli ktoś posiada kartę kredytową w Citibanku (a o tym, że się opłaca zaraz Cię przekonam) to polecam zainteresować się drugą możliwością zwolnienia z opłat ponieważ wpływy na Konto nie muszą być jednorazowe, a co za tym idzie możesz zapewnić wpływy np. ze swojego konta w innym Banku. Co więcej może to być kilka wpływów czyli możesz przelać sobie na konto 5 x 1 000 zł lub 10 x 500 zł.

# zauważ, że spełniając ten warunek jednocześnie spełniasz warunek dzięki któremu POLECAJĄCA Cię osoba odbiera premię i jednocześnie zwalniasz się z opłaty za utrzymanie konta

Wypłata premii

Po spełnieniu warunku premia zostanie wypłacona na Twoje konto w Citibanku najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunku, czyli jeżeli spełnisz warunek w grudniu to premia wpłynie na Twoje konto do końca stycznia.

II PREMIA – 150 zł

Tym razem Bank zapłaci Ci 150 zł jednorazowej premii w zamian za to, że w ciągu 7 kolejnych miesięcy (licząc od 3 miesiąca następującego po podpisaniu umowy) będziesz w każdym miesiącu spełniał tylko dwa warunki:

 • spełniał warunek bezpłatności konta (wpływy na konto min. 5 000 zł i posiadanie karty kredytowej lub utrzymanie średniomiesięcznego salda na kwotę min. 30 000 zł)
 • wykonywał min. 1 dowolny przelew z konta – może być na Twoje konto w innym Banku

Wypłata premii

Po spełnieniu warunku premia zostanie wypłacona na Twoje konto w Citibanku najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym ostatni raz spełniałeś ww. warunki. Czyli jeżeli umowę podpiszesz w listopadzie to Bank weryfikuje spełnienie warunków od lutego i premia wpłynie do Ciebie do końca września.

III PREMIA – 450 zł

Kolejna premia będzie naliczana za aktywne płacenie kartą debetową wydaną do konta, dokładnie będzie to 5% wartości każdej transakcji wykonanej kartą. Maksymalnie w każdym miesiącu możemy odebrać 50 zł.

Zwrot za płatności kartą będzie naliczany przez 9 kolejnych miesięcy następujących po miesiącu podpisania umowy o konto. Łącznie będzie więc do odebrania aż 450 zł premii. Tu śmiało możemy robić płatności kartą i w sklepach stacjonarnych/punktach handlowo-usługowych i w internecie – wszystkie będą zaliczone do zwrotu.

Wypłata premii

Po spełnieniu warunku premia zostanie wypłacona na Twoje konto w Citibanku najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz warunek zwrotu. Czyli płacisz kartą w grudniu i premia za płatności trafi do Ciebie do końca stycznia.

>>Poleć Konto znajomym i odbierz 150 zł a polecony nawet 700 zł<<

Dlaczego w tej promocji warto mieć kartę kredytową w Citibanku?

Tak jak obiecałam na początku, teraz opowiem Ci – dlaczego warto poza tą promocją założyć w Citibanku również kartę kredytową. Karta kredytowa – dla niektórych pewnie brzmi strasznie, ale tak naprawdę nie ma się czego obawiać ponieważ w rezultacie zdecydowanie ułatwi nam ona skorzystanie z tej promocji.

Przede wszystkim posiadanie karty kredytowej ułatwi Ci spełnianie warunku bezpłatności Konta założonego w promocji Citibanku (o czym już pisałam w warunkach promocji). Dzięki temu z łatwością przejdziesz wszystkie kroki opisane wyżej.

Ale to nie wszystko ponieważ założenie kart kredytowej Simplicity w jednej a aktualnych promocji Citibanku GWARANTUJE Tobie odebranie dodatkowego bonusu, a tym samym zwiększyć zysk z promocji o kolejne 400 zł. W Citibanku jest w czym wybierać:

Jeżeli chodzi o samą kartę kredytową to zdecydowanie polecam założyć kartę Simplicity, która jest najkorzystniejsza dla klienta Citibanku, a wszystko za sprawą braku opłat:

 • opłata za wydanie karty – 0 zł
 • opłata za korzystanie z przyznanego limitu – 0zł
 • opłata za przedłużenie karty na kolejny rok – 0zł
 • karta dostarczana pocztą za 0zł (możesz poprosić o kuriera za 30zł)
 • otrzymujesz dostęp do bankowości internetowej i możesz wygodnie śledzić swoje wydatki
 • aż 26 dni (okres bezodsetkowy) na przelanie do Citibanku kwoty wykorzystanej z limitu liczony od momentu wystawienia wyciągu
 • rzeczywista roczna stopa oprocentowanie – 10,47%
 • NIE wypłacaj pieniędzy z bankomatów – bank za to nalicza prowizję 8% min. 10 zł.

Podsumowanie

Przyznaję – w tym roku Citibank naprawdę szaleje z promocjami, ale najlepsze w tym wszystkim jest to, że warunki jakie musi spełnić klient są naprawdę dziecinnie proste.

Weźmy pod uwagę pierwszą część promocji, czyli premia za założenie konta nawet 700 zł – klient nie robi prawie nic tylko spełnia warunek bezpłatności konta (sam może robić sobie wpływy na konto i posiada kartę kredytową) i aktywnie płaci kartą debetową aby zgarnąć jeszcze moneyback oraz wykona min. 1 przelew z konta w miesiącu.

A jeszcze mniej napracuje się polecony – wystarczy tylko skutecznie polecić w promocji znajomego, usiąść i czekać na wpływ premii.

A jak ktoś i tak założy w promocji również kartę kredytową to dodatkowo zgarnie 400 zł na zakupy lub gadżet w postaci smartphona. Uwierzcie mi, prostszej promocji nie da się zorganizować i jeżeli możecie z niej skorzystać to nie zwlekajcie – w końcu bank ma tylko 1 000 promocyjnych kont!

UWAGA! Blog Moniaki.pl może polecić w tej promocji 3 osoby – zapraszamy na [email protected]

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 15

 1. Magda pisze:
  WITAM
  mam pytanie odnośnie osoby poleconej. Czy jeśli polecę osobę, która dokładnie we wrześniu 2016 roku zamknęła rachunek karty kredytowej, to w/w osoba może skorzystać zarówno z promocji konta jak i karty kredytowej? Z tego artykułu wynika że tak, ale analizując te promocje osobno już nie. Chodzi mi konkretnie o promocję karty kredytowej gdzie nagrodą jest smartfon. Z góry dziękuję za odpowiedź
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   W tym przypadku osoba POLECONA może założyć w promocji konto i tu nie ma problemu z okresem karencji. Może też założyć kartę kredytową, aby ułatwić sobie zwolnienie z opłaty za konto, ale już karty kredytowej nie połączy z żadną promocją np. z voucherami lub smartphonem ponieważ tam okres karencji liczony jest od stycznia 2015 roku.
 2. asia pisze:
  Jakie jest oprocentowanie na koncie?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Konto Citi Priority nie jest oprocentowane. W Citibanku do tego konta możesz założyć Konto Oszczędnościowe i będzie ono oprocentowane na 0,8%.
 3. kuba pisze:
  jakie są warunki otrzymania karty kredytowej? Czy trezba mieć jakiś minimalny dochód przez okres 3 miesięczny?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Wiek min. 21 lat dochód netto 1 200 zł i zatrudnienie w obecnym zakładzie pracy min. 3 miesiąca i najlepiej aby umowa była na min. rok od dnia złożenia wniosku o kartę.
 4. krzysztof pisze:
  pytanie
  ja posiadam kartę kredytową i mój przyjacieln również , jeśli polecimy sobie nawzajem oferþę t skorzystamy z promocji?
 5. jacek pisze:
  “5% wartości każdej transakcji” czyli wykonam przelew 1000zł na inne swoje konto i już mam 50zł zwrotu? brzmi zbyt prosto
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Nie, przelew nie będzie się liczył, cytuję zapis z artykułu: “[…]aktywne płacenie kartą debetową wydaną do konta, dokładnie będzie to 5% wartości każdej transakcji wykonanej kartą. Maksymalnie w każdym miesiącu możemy odebrać 50 zł.” zwrot 5% będzie przysługiwał za płatności kartą. 🙂
 6. Mirek pisze:
  czy promocja nadal jest aktualna?
  Na stronie banku widnieje info o wyczerpaniu limitu.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Po kliknięciu w odnośnik przenoszący na stronę promocji widzę że jeszcze ona działa więc i promocja jest aktywna.
 7. jar pisze:
  Witam. Na stronie jest napisane że oferta nadal aktualna, rozmawiałem teraz z przedstawicielem M-banku z polecenia kolegi. Okazuje się że niestety ta promocja wyczerpała się 18.11.2017 wiec nie wiem dlaczego Pani cały czas pisze że jest nadal aktualna?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Po kliknięciu w link promocyjny, można normalnie przejść na stronę promocji i wypełnić formularz zgłoszeniowy, a co za tym idzie promocja jest aktualna – i to dotyczy poleceń, czyli pierwszej części promocji. Tu osoba Polecająca otrzymać może 150 zł za każde polecenie – i to się nie zmieniło.
   Widzę natomiast zmianę w drugiej części promocji tj. osoba Polecona będzie mogła odebrać 300 zł za płatności kartą.
   Dziękuję za komentarz – zaraz zweryfikuję drugą część promocji.
 8. jar pisze:
  Przepraszam Przedstawicielem Citi Banku

Napisz komentarz