PROMOCJA ZAKOŃCZONA

60 zł do wykorzystania w Empik.com w ramach promocji dla posiadaczy kart z logiem MasterCard

Dziś promocja dla posiadaczy kart debetowych lub kredytowych MasterCard (czyli pewnie większości z Was) z nagrodą w postaci 60 zł do wykorzystania w sklepach Empik.com.

Mechanizm działania promocji jest prosty – masz kartę z logo MasterCard, kupujesz coś na Empik.com za pomocą płatności MasterPass, a część tej kwoty, w postaci bonu 20 zł na kolejne zakupy, wraca co Ciebie. Łącznie można odebrać 3 takie bony czyli 60 zł.

Kto może skorzystać z promocji? 

Promocje MasterCard mają to do siebie, że możesz z nich korzystać niezależnie od tego, w jakim banku masz konto oraz to czy do tej pory korzystałeś z podobnych promocji czy nie. Najważniejsze jest to, aby posiadać kartę płatniczą (debetową lub kredytową) z logiem MasterCard.

Jak odebrać 60 zł do Empiku? 

Za każdym razem kiedy zrobisz zakupy w sklepie internetowym Empik.com za min. 50 zł to otrzymasz 20 zł premii na kolejne zakupy w Empiku. Maksymalnie możesz zgarnąć 3 takie nagrody czyli 60 zł. A jak krok po kroku przejść całą promocję? Sprawdźmy:

#1 KROK –  aktywuj swój portfel MasterPass na stronie promocyjnej – do tego celu przygotuj swój telefon oraz kartę z logiem MasterCard:

 • podaj swoje dane;
 • potwierdź je kodem SMS;
 • dodaj kartę MasterCard;
 • na koniec potwierdź dodanie karty.

#2 KROK – do 26.12.2018 roku (ale jak najszybciej – limit 10 000 nagród) zrób 3 razy zakupy za min. 50 zł każde, w sklepie internetowym Empik.com i zapłać za nie MasterPassem – to bardzo proste i przede wszystkim darmowe! Kupujemy tylko produkty Empiku, wykluczone są produkty „Makretplace”.

*Marketplace – produkty zewnętrznych partnerów Empiku.

To wszystko! 

W ciągu 7 dni roboczych, licząc od dnia odebrania zamówienia otrzymasz 20 zł w bonie (mailem) do wykorzystania na kolejne zakupy w sklepie Empik.com. Przypominam, że jeżeli wykonasz 3 płatności MasterPass na kwotę 50 zł każda to możesz odebrać 3 x 20 zł na kolejne zakupy.

Uwaga!

W przypadku wyczerpania limitu 10 000 nagród na stronie https://www.empik.com/mastercardpojawi się informacja o zakończeniu promocji.

Jak płacić MasterPassem? 

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Regulamin promocji “MasterPass” w Empik.com

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarze 4

 1. Klaudia pisze:
  Czy produkty ze sklepu empik ale sprzedawane przez innych sprzedawców też liczą się do promocji do wydanych 50zł?
 2. Tomasz pisze:
  A co w przypadku gdy kupuję produkt za np. 60zł. i wykorzystuję e-bon za 20 zł. czyli płacę za zakup 40 zł. to dostanę bon 20zł za płatność MasterPass?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Myślę, że nie ponieważ to nie będzie transakcja za 50 zł tylko na 20 zł.

Napisz komentarz