Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Pół roku DARMOWEGO korzystania z siłowni (i nie tylko) dzięki jednej, prostej promocji BGŻ BNP Paribas

PROMOCJA ZAKOŃCZONA BNP Paribasnowy klientKonto osobiste

Kolejna odsłona popularnej promocji BGŻ BNP Paribas, w której tym razem można odebrać aż 6 darmowych karnetów o wartości 378 zł, do wykorzystania na różnych obiektach sportowych (a jest z czego wybierać, bo w bazie znajdziemy ponad 3 tysiące miejsc z całej Polski).

Jej ostatnia edycja cieszyła się tak dużą popularnością, że promocja zakończyła się w ciągu kilku dni. Wszystko za sprawą tego, że jej warunek to przetestowanie darmowego Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas.

Kto może wziąć udział w promocji?

Jestem przekonany, że promocja BGŻ BNP Paribas przypadnie do gustu wielu z Was, a wszystko za sprawą tego, że przystąpić do niej mogą zarówno nowi jak i powracający klienci. Wystarczy tylko, że:

 • obecnie nie posiadasz żadnej umowy ramowej w BGŻ BNP Paribas (np. o dostęp do Elektronicznych Kanałów Dostępu);
 • obecnie nie posiadasz/współposiadasz i w ciągu ostatnich 24 miesięcy (przed datą złożenia wniosku w tej promocji) nie posiadałeś/współposiadałeś żadnego konta w BGŻ BNP Paribas (również w Raiffeisen Polbank).

Dodatkowo mam bardzo dobrą wiadomość dla tych którzy są klientami BGŻ Optima – śmiało możecie przystąpić do tej promocji i zgarnąć karnety.

Warunki promocyjnego konta

Aby zgarnąć darmowe karnety należy założyć bezpłatne Konto Optymalne wraz z kartą oraz dostępem do bankowości internetowej. Oprócz korzystnych warunków prowadzenia, do jego zalet niewątpliwie zalicza się możliwość korzystania z nowoczesnych płatności – BLIK, Apple Pay, Masterpass. Warta uwagi jest również nowoczesność konta oraz przejrzysta bankowość internetowa, która zadowoli najbardziej wymagających.

Z konta można korzystać bez jakichkolwiek opłat, a dodatkowe opcje są dostępne w korzystnych cenach. Poniżej kilka najważniejszych pozycji z tabeli opłat i prowizji:

 • 0 zł – za prowadzenie konta;
 • 0 zł – za miesięczną obsługę karty debetowej;
 • 1 zł – za obsługę nośnika zbliżeniowego (jest to opcja dodatkowa);
 • 0 zł – za wypłaty z bankomatów BGŻ BNP Paribas i Planet Cash w Polsce;
 • 5 zł – za wypłaty z pozostałych bankomatów w Polsce;
 • 0 zł – za wypłaty z bankomatów w ramach Global Alliance za granicą (bankomaty zlokalizowane w ponad 50 krajach, stworzone na podstawie umowy z największymi bankami: BNP Paribas, Barclays, Bank of America, Deutsche Bank, Westpac, Scotiabank);
 • 10 zł – za wypłaty w pozostałych bankomatach za granicą;
 • 0 zł – za przelewy przez bankowość internetową / bankofon;
 • 0 zł – za wpłaty gotówki we wpłatomacie w banku;

Jak w 3 krokach odebrać 6 darmowych karnetów?

Tak jak wspomniałem, w promocji można odebrać aż 6 darmowych karnetów o wartości 378 zł. Wykorzystamy je w różnych obiektach OK System – siłownie, baseny, sauny itp. To idealna nagroda dla tych, którzy planują przed wakacjami zadbać o siebie i swoją formę. Wystarczy tylko:

#1 KROK – do 15 marca 2019 roku – zgłoś się do promocji na specjalnej stronie. Im wcześniej, tym lepiej, bo promocja trwa do osiągnięcia limitu 1500 rejestracji. Podczas rejestracji: 

 • zaakceptuj wszystkie zgody, które znajdują się pod formularzem zgłoszeniowym;

Po chwili otrzymasz e-mail z potwierdzeniem udziału w promocji. Kliknij w link, który się w nim znajduje i do 15 marca 2019 roku złóż wniosek o Konto Optymalne z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej. 

>>Załóż konto w BGŻ i odbierz 6 darmowych karnetów<<

#2 KROK – do 29 marca 2019 roku – podpisz umowę o konto optymalne z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej za pośrednictwem kuriera. Pamiętaj, by dane w umowie zgadzały się z danymi podanymi w formularzu!

#3 KROKw każdym z miesięcy od kwietnia do września wykonuj powtarzalnie poniższe działania:

 • zapewniaj wpływy na promocyjne konto na łączną kwotę minimum 1 000 zł – zaliczone będą: wszystkie wpływy na konto, także z własnego konta w innym banku lub z konta znajomego/kogoś z rodziny;
 • dokonuj min. jednego przelewu przez aplikację mobilną GOmobile, może być to także przelew na Twoje konto w innym banku. 
 • wykonuj płatności bezgotówkowe na łączną kwotę minimum 200 zł – zaliczone będą: płatności kartą za towary lub usługi w punktach handlowo-usługowych, płatności internetowe, zamówienia telefoniczne lub pocztowe i płatności za pośrednictwem elektronicznego portfela (np. Apple Pay, Google Pay); 

Bank z promocyjnych płatności wyklucza operacje za pośrednictwem systemów płatności internetowych, takich jak: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media oraz transakcje o kodach MMC:

 • 7995 – kasyna oraz zakłady bukmacherskie itp.;
 • 8999 – profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna;
 • 6012 – instytucje finansowe;
 • 6211 – brokerzy ubezpieczeniowi;
 • 6051 – przekazy pieniężne w instytucjach finansowych;
 • 4829 – internetowe przekazy pieniężne.

Jeżeli zrobisz sobie przerwę w wypełnianiu instrukcji promocji w którymś z miesięcy między majem a wrześniem – możesz dalej brać udział w promocji i  ubiegać się o następne karnety. Wyjątkiem jest kwiecień, ponieważ kolejne nagrody mogą być wydane tylko osobom, które otrzymały nagrodę pierwszą.

To wszystko! 

Po spełnieniu powyższych warunków każdy odbiera 6 karnetów do OK System. Można je wykorzystać w sześciu kolejnych miesiącach.

Jeden karnet upoważnia do darmowego korzystania z obiektu przez miesiąc, 2 razy w tygodniu – bez względu na faktyczną wartość usługi w danym obiekcie sportowym (lista obiektów tutaj). Możliwe jest także korzystanie z dodatkowych obiektów, za dopłatą (lista obiektów tutaj).

Przekazanie nagrody jest równoważne z wgraniem karnetu do panelu użytkownika OK System, co spowoduje aktywację usługi na kolejny miesiąc. Korzystanie z karnetu jest bardzo proste, ponieważ dostęp do obiektu otrzymujesz za pomocą telefonu komórkowego – poprzez kod SMS lub aplikację mobilną OK System. Dokładne instrukcje, jak korzystać z karnetu zobaczysz tutaj.

>>Załóż konto w BGŻ i odbierz 6 darmowych karnetów<<

Wydanie nagród – kiedy i jak?

I NAGRODA – o jej otrzymaniu zostaniesz poinformowany do 20 maja 2019 rokuW wiadomości dostaniesz instrukcję założenia panelu użytkownika OK System, należy założyć go do 28 maja 2019 roku, jest to niezbędne, aby skorzystać z nagrody. Z pierwszego otrzymanego karnetu możesz korzystać od czerwca.

II NAGRODA – do 20 czerwca 2019 roku otrzymasz mailowo informację o przyznaniu nagrody, do 25 czerwca 2019 roku zostanie Ci przekazana nagroda. Karnet możesz wykorzystywać od lipca.

III NAGRODA – do 20 lipca 2019 roku otrzymasz mailowo informację o przyznaniu nagrody, do 25 lipca 2019 roku zostanie Ci przekazana nagroda. Karnet możesz wykorzystywać od sierpnia.

IV NAGRODA – do 20 sierpnia 2019 roku otrzymasz mailowo informację o przyznaniu nagrody, do 25 sierpnia 2019 roku zostanie Ci przekazana nagroda. Karnet możesz wykorzystywać od września.

V NAGRODA – do 20 września 2019 roku otrzymasz mailowo informację o przyznaniu nagrody, do 25 września 2019 roku zostanie Ci przekazana nagroda. Karnet możesz wykorzystywać od października.

VI NAGRODA – do 20 października 2019 roku otrzymasz mailowo informację o przyznaniu nagrody, do 25 października 2019 roku zostanie Ci przekazana nagroda. Karnet możesz wykorzystywać od listopada.

Uwaga! Zapamiętaj – olejne nagrody mogą być wydane tylko osobom, które otrzymały nagrodę pierwszą.

Podsumowanie

Jeżeli tylko w pobliżu Twojego miejsca zamieszkania znajdują się obiekty dostępne w promocji i spełniasz warunki uczestnictwa – koniecznie zastanów się nad wzięciem udziału w tej promocji. Konto Optymalne ma korzystne warunki, udział w promocji nie jest trudny, a zyskujesz podwójnie – dbając o zdrowie i o zawartość portfela.

>>Załóż konto w BGŻ i odbierz 6 darmowych karnetów<<

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 8

 1. joanna pisze:
  Zamiast siłowni znalazłam basen u siebie i zajęcia jogi,ale sam pomysł super
 2. michał pisze:
  Sporo tych promocji w bgż. Coś jeszcze chyba z jakąś kartą kredytową było ale nie pamiętam co konkretnie
  • Monika pisze:
   @michał też coś mi się obiło o uszy ale jeszcze się nie zagłębiałam o co dokładnie chodzi, fakt faktem jak ktoś nie ma a potrzebuje kredytową to pewnie jest to dobra okazja do założenia .
   @michał mnóstwo ich jest ! Ostatnio to prawdziwy wysyp, jedna za drugą 😀
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Dokładnie, jest do zgarnięcia bon do Allegro za 400 zł.

Napisz komentarz