Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

6 biletów na seanse filmowe w Multikinie za założenie darmowego konta w BGŻ BNP Paribas

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Konto osobiste

BGŻ BNP Paribas nie spoczął na laurach, z jednej strony proponuje nowym klientom 150 zł na zakupy w H&M, a z drugiej już wystartował z nową promocją, która została przygotowana z myślą o kinomaniakach.

Do odebrania jest bowiem aż 6 darmowych biletów do Multikina, w zamian za założenie darmowego Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas. Bank gwarantuje brak opłat za prowadzenie konta oraz utrzymanie karty, a także przelewy internetowe. Bezpłatne będą również wypłaty z bankomatów własnych oraz Planet Cash (pozostałe 5 zł/wypłatę).

Nie da się ukryć, mamy jesień, pogoda nie jest zbyt ciekawa i częściej wolimy udać się na jakiś fajny seans filmowy niż spędzać dłuższe wieczory w domu.

Wyprawa do kina to jednak spory wydatek – jak iść to z drugą osobą (partner, przyjaciółka lub znajomy) cena dwóch biletów to ok. 60 zł, a do tego coś do picia i oczywiście popcorn – wiadomo, najlepiej ten duży bo połowę i tak zje się na reklamach.

I tak zwykłe, przyjemne wyjście do kina przeradza się w kosztowną wyprawę, ale…tak wcale nie musi być. Wystarczy, że założysz darmowe konto, następnie przez 3 miesiące będziesz wykonywać płatności kartą na kwotę min. 300 zł i zapewniać wpływ (może pochodzić z Twojego konta w innym banku) na kwotę min. 1 000 zł.

Dzięki temu zyskasz aż 6 darmowych biletów do wykorzystania na seanse 2D w Multikinie. Bilety będą ważne do czerwca 2018 roku.

>>Przejdź na stronę banku i odbierz 6 biletów do kina<<

Jak odebrać 6 darmowych biletów do Multikina? [prosta instrukcja]

Aby przystąpić do promocji należy być nowym lub powracającym klientem BGŻ BNP Paribas, a dokładnie osobą, która w ciągu ostatnich 6 miesięcy nie posiadała w tym banku rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego. I tu od razu odpowiadam na ewentualne pytania – tak, jeżeli masz konto oszczędnościowe w BGŻ Optima MOŻESZ skorzystać z tej promocji.

KROK#1

Do 29.09.2017 roku (ale lepiej zrobić to szybciej – kont jest tylko 1 000) – wejdź na specjalną stronę promocyjną i zarejestruj się w promocji, a podczas tego zaznacz wszystkie oświadczenia, które znajdują się w formularzu. Następnie złóż wniosek o Konto Optymalne wraz z kartą do konta.

>>Przejdź na stronę banku i odbierz 6 biletów do kina<<

KROK#2

Do 20.10.2017 roku – podpisz umowę o Konto Optymalne z kartą przy kurierze

KROK#3

W każdym z 3 miesięcy (październik, listopad i grudzień 2017 roku) spełnij po dwa warunki:

 • wykonuj płatności kartą (może być ich kilka), w sklepach stacjonarnych na łączną kwotę min. 300 zł
 • zapewnij wpływy na konto w kwocie min. 1 000 zł. Jeżeli chodzi o wpływ to może on pochodzić np. z Twojego konta w innym banku lub konta znajomego

To wszystko

Teraz czas na nagrody – 6 biletów, które zostaną przekazane Tobie za pośrednictwem wiadomości SMS w trzech turach po dwa bilety w każdej:

 • do 30 listopada 2017 roku – za warunki spełnione w październiku (mail z informacją o przyznaniu biletów do 13.11.2017 roku)
 • do 5 stycznia 2018 roku – za warunki spełnione w listopadzie (mail z informacją o przyznaniu biletów do 15.12.2017 roku)
 • do 31 stycznia 2018 roku – za warunki spełnione w grudniu (mail z informacją o przyznaniu biletów do 15.01.2018 roku)

Bilety będą ważne do 30 czerwca 2018 roku i można będzie wykorzystać je na seanse 2D.

Podsumowanie

Promocja niezwykle prosta i warta uwagi każdego kto spełnia warunek nowego klienta BGŻ BNP Paribas. Wykonując banalne kroki każdy ma szansę odebrać aż 6 biletów do kina. Nie są one imienne więc śmiało można część komuś podarować jako drobny upominek.

Długa ważność biletów sprawia, że można wykorzystać je od razu, ale równie dobrze zachować je na później. Bilety będą w pełni darmowe więc szczerze zachęcam do skorzystania z promocji. 🙂

>>Przejdź na stronę banku i odbierz 6 biletów do kina<<

Gwarancja uczciwości! Sam możesz sprawdzić dokumenty z tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 11

 1. Ola pisze:
  Witam,
  mam pytanie odnośnie obowiązku obrotu na min. 300 zł w miesiącu – taki obowiązek jest bardzo często warunkiem również przy innych kontach w innych bankach. Jak sobie poradzić z tym fantem, gdy nie dysponuje się w miesiącu np. kwotą 900 zł (300 zł x 3) na zabezpieczenie powiedzmy 3 różnych promocji w 3 różnych kontach na miesiąc tylko przykładowymi 300 zł? Wpadłam na pomysł, żeby np. zakupić w jakimś sklepie stacjonarnym produkt o wartości min. 300 zł płacąc za niego kartą z BGŻ BNP Paribas (mamy wymagany obrót). Na drugi dzień zwracam towar do sklepu (wcześniej oczywiście upewnię się, że sklep przyjmuje zwroty zakupów dokonanych stacjonarnie i że nie zwraca kasy w postaci bonu itp.). Sklep zwraca pieniądze na konto BGŻ BNP Paribas. Mogę je następnie przelać na konto w kolejnym banku, żeby wykonać obowiązek obrotu itd. Czy w takim przypadku BGŻ zaliczy mi wykonanie zadania skoro pieniądze z transakcji wróciły? Będę wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Banki nie akceptują transakcji zwróconych, czyli nie możesz zrobić tak, że jednego dnia coś kupisz a drugiego oddasz i bank zwróci Ci pieniądze na konto. To by przeszło gdyby bank zwrócił Ci pieniądze, ale np. w gotówce, do ręki.
 2. Ola pisze:
  przy tej konkretnej promocji CitiBanku http://moniaki.pl/jak-w-3-prostych-krokach-odebrac-od-citibanku-darmowy-smartphone-wart-normalnie-499-zl/?label=home jest jasna informacja, że transakcje zwrócone nie będą brane pod uwagę. Jak jest w przypadku w/w promocji BGŻ?
 3. Adam pisze:
  Witam.
  Założyłem konto optymalne klikając na link”Przejdź na stronę banku i odbierz 6 biletów do kina”. Dzisiaj otrzymałem umowę oraz kartę. W umowie nic nie pisze o konkursie oraz biletach do kina. Czy wszystko zrobiłem zgodnie z wytycznymi aby otrzymać bilety?
  Oczywiście pamiętam o wpływach 1000 zł od października do grudnia oraz o płatnościach karta na min.300 zł.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Umowa jest standardowa czyli tam nie będzie o tym wzmianki. A powiedz mi czy po zarejestrowaniu w promocji nie otrzymałeś ma maila regulaminu?
 4. Adam pisze:
  Niestety żadnego regulaminu na e-maila nie otrzymałem.
 5. Adam pisze:
  Dominika może pomóc mi w tym temacie?
  I odpowiedzieć czy zakładając to konto i wykonując od października do grudnia co miesiąc płatność kartą na min.300 zł oraz przelew otrzymując z innego banku na kwotę min.1000 zł kwalifikuje się do promocji??
 6. Jack pisze:
  Spełniłem warunki, otrzymałem 3 transze biletów (listopad, grudzień, styczeń) i biorę udział w kolejnej promocji tego banku: AndroidPay. Czy w kolejnych miesiącach (luty, marzec, kwiecień) muszę spełniać jakieś warunki dotyczące płatności, aby korzystanie z konta i karty nadal było bezpłatne (promocja AndroidPay kończy się w kwietniu, więc muszę jeszcze przez te 3 miesiące posiadać to konto, a mam na nim jeszcze kilkadziesiąt złotych)?

Napisz komentarz