PROMOCJA ZAKOŃCZONA

BZ WBK: 150 zł na zakup biżuterii w sklepie Ani Kruk, 50 zł dla najszybszych oraz 300 zł za wpływy wynagrodzenia

Chociaż Dzień Kobiet już dawno za nami to BZ WBK zdaje się zawsze pamiętać o najpiękniejszych istotach tego świata, czyli o kobietach. Dziś z myślą o nich przygotował rewelacyjną, ale co najważniejsze prostą promocję, w której do odebrania jest:

 • 50 zł do sklepu Ani Kruk (świetna biżuteria) za samo założenie Konta;
 • 50 zł do perfumerii Douglas – dla pierwszych 125 osób, które założą konto przez wideokonferencję z pracownikiem BZ WBK;
 • 100 zł do sklepów Ani Kruk za kilka płatności kartą;
 • 300 zł premii za wpływy wynagrodzenia.

Łącznie do odebrania jest więc nawet 500 zł, co sprawia, że promocja BZ WBK staje się jedną z najlepszych na rynku! Sprawdźmy więc jak zgarnąć taką pokaźną premię.

Na czym polega promocja?

Promocja została przygotowana z myślą o nowych oraz powracających klientach BZ WBK. Dokładnie przystąpić do niej mogą osoby, które w ciągu ostatnich 12 miesięcy (licząc od dnia składania wniosku w tej promocji) nie posiadały lub nie współposiadały w BZ WBK żadnego konta osobistego prowadzonego w polskich złotych oraz zawnioskują za pośrednictwem strony internetowej o otwarcie Konta Jakie Chcę.

Jeżeli chodzi o parametry konta to wyglądają one bardzo korzystnie na tle propozycji innych banków:

1.PROWADZENIE KONTA – 0 zł (bezwarunkowo)

2. OBSŁUGA KARTY DO KONTA (warunek do wyboru przez klienta):

 • 0 zł/m-c – jeżeli wybierzesz opcję wykonania 5 dowolnych płatności kartą w miesiącu jako warunek zwolnienia z opłaty za kartę (jak nie spełnisz warunku to 5 zł/m-c)
 • 0 zł/m-c – jeżeli wybierzesz opcję wykonania płatności kartą na kwotę 500 zł/m-c (jak nie spełnisz warunku to 5 zł/m-c)
 • 3 zł/m-c – jeżeli nie chcesz spełniać żadnych warunków

*Sposób zwolnienia z opłaty za kartę wybieramy w bankowości online po otrzymaniu karty.

3.WYPŁATY Z BANKOMATÓW:

 • 0 zł – za wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju dla osób poniżej 26 lat
 • 0 zł – za wypłaty z bankomatów BZ WBK dla osób od 26 lat
 • 5 zł – za wypłaty ze wszystkich innych bankomatów dla osób od 26 lat

4.PRZELEWY Z KONTA:

 • 0 zł – przelew zwykły
 • 0,50 zł – za przelew pay-by-link

5.SMS KODY – 0 zł

Parametry konta bardzo dobre, jest ono darmowe i to bezwarunkowo, a dodatkowo klient może w łatwy sposób uniknąć innych opłat. Dodatkowo posiadanie tego konta ułatwi zdobycie nagród, czyli bonów do sklepu Ani Kruk, perfumerii Douglas (dla najszybszych) oraz premii za wpływy wynagrodzenia.

Jak krok po kroku odebrać 500 zł?

#1 KROK – złóż wniosek o Konto Jakie Chcę

Do 30.06.2018r. (ale lepiej zrobić to szybciej – nagrody są przewidziane dla pierwszych 900 osób)wejdź na dedykowaną stronę Banku i złóż wniosek o Konto Jakie Chcę wraz z kartą Dopasowaną. Podczas wnioskowania o konto wyraź zgody na:

 • kontakt telefoniczny oraz elektroniczny w celach marketingowych

Następnie podpisz umowę o to konto, możesz zrobić to:

 • przelewem weryfikacyjnym (mBank, Bank Pekao, ALIOR BANK, T-Mobile Usługi Bankowe, Euro Bank, NET BANK, Raiffeisen Bank)
 • weryfikację wideo z przedstawicielem Banku – za to pierwsze 125 osób otrzyma 50 zł do Douglas’a. (ta opcja nie zadziała w przeglądarce Internet Explorer)
 • wizytę kuriera

>>Załóż konto i odbierz nawet 500 zł premii<<

#2 KROK – płać kartą i/lub BLIKiem

Do 31.07.2018r. wykonaj płatności kartą i/lub BLIKiem na kwotę łączną min. 150 zł. Płatności możesz wykonać w punktach handlowo-usługowych lub w internecie. Możesz wykonać jedną płatność na całą sumę lub kilka mniejszych płatności. Płacić można dosłownie za wszystko: codzienne zakupy, tankowanie na stacjach itp.

Jeżeli mogę coś doradzić to proponuję wykonać 5 płatności kartą do konta, dzięki temu automatycznie zwolnisz się z opłaty za posiadanie karty.

To wszystko!

Wystarczy wykonać te dwa kroki, aby odebrać wspomniane nagrody. Pierwsze dwie zostaną przyznane już po wykonaniu pierwszego kroku. Za samo założenie Konta odbiera się GWARANTOWANE 50 zł do sklepu Ani Kruk. Dodatkowe 50 zł zgarnie 125 osób, które założą konto poprzez wideokonferencję.

Natomiast trzecia nagroda będzie przyznana po wykonaniu drugiego kroku, czyli płatności kartą na kwotę min. 150 zł.

Bony (łącznie 150 zł) do sklepu Ani Kruk będą przysłane do 20 sierpnia 2018r. za pośrednictwem wiadomości mailowej. Będzie można je wykorzystać do 30 listopada 2018r. Z kolei bon do Douglas’a będzie wysłany pocztą do 20 sierpnia 2018r. i będzie ważny w czasie nieokreślony.

>>Załóż konto i odbierz nawet 500 zł premii<<

Dodatkowe 300 zł za wpływ wynagrodzenia

O możliwości otrzymania premii 300 zł za przekazywanie wynagrodzenia na konto w BZ WBK pisałam już w tym artykule. Mechanizm jej działania polega na tym, że każdy kto od 1 stycznia 2018 roku nie przekazywał na konto w BZ WBK wynagrodzenia, a jednocześnie posiada Konto Jakie Chcę wraz z dostępem do bankowości online może teraz zacząć je przekazywać i zgarnąć 300 zł.

Jak ustawić dyspozycję przekazywania wynagrodzenia?

 • w oddziale Banku
 • na infolinii Banku (1 9999)
 • w bankowości online w zakładce “TWOJE SPRAWY”

W promocji Bank będzie przyznawał 50 zł za każdy miesiąc, w którym na Twoje konto w BZ WBK zostanie przelane wynagrodzenie w kwocie min. 1 500 zł.

Nagroda będzie przekazywana na konto do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym będzie spełniony warunek.

>>Załóż konto i odbierz nawet 500 zł premii<<

Gwarancja uczciwości! Sam możesz sprawdzić dokumenty z tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarze 2

 1. Magdalena pisze:
  Witam, czy ta promocja łączy się z programem poleceń? Czyli czy osoba która posiada już konto w tym banku otrzyma premię za polecenie? Jak tak to w jakiej wysokości?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Regulamin promocji nic o tym nie mówi, można spróbować wpisać kod polecenia we wniosku, ale nie gwarantuję, że Bank to uwzględni.

Napisz komentarz