Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Nawet 500 zł premii dla obecnych klientów Citibanku i do 800 zł premii dla każdego nowego klienta, który skorzysta z polecenia!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Konto osobiste

Citibank znów zaskakuje, tym razem przygotował program poleceń, ale w odrobinę innym wydaniu i wydaje mi się, że korzystniejszym niż do tej pory bywało. Osoba polecająca może zgarnąć 100 zł (max. 5 poleceń czyli 500 zł) a osoba polecona kilka nagród, a dokładnie:

 • 100 zł za założenie konta w Citibanku
 • 300 zł moneyback’u za aktywne płacenie kartą
 • voucher na 400 zł do Morele.net lub Allegro albo nowy smartphone LG K4 Dual Sim

Jak bez problemu przebrnąć przez promocję i zgarnąć atrakcyjne nagrody, ze szczegółami zaprezentuję w dzisiejszym artykule.

Kto i kiedy może skorzystać z promocji?

Promocja przeznaczona jest dla obecnych klientów – POLECAJĄCYCH, czyli dokładnie wszystkich osób, które posiadają w Citibanku główną kartę kredytową np. Simplicity lub konto osobiste. Biorąc pod uwagę fakt, że ostatnio promocje Citibanku cieszą się ogromną popularnością, mogę śmiało stwierdzić, że większość z Was będzie mogła do tej promocji przystąpić i polecić komuś kartę (max 5 osobom), a tym samym zgarnąć nawet 500 zł.

Z kolei jeżeli chodzi o osobę, którą chcemy polecić (POLECONY) to musi nią być ktoś kto nie posiada żadnego konta osobistego lub rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Citibanku od 30 czerwca 2016 roku.

Aby skorzystać z promocji, osoba POLECAJĄCA musi zgłosić osobę POLECANĄ poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego najpóźniej do 31 października 2017 roku, ale warto się pośpieszyć ponieważ w promocji dostępnych jest tylko 1 000 promocyjnych kont.

Do końca promocji pozostało:

Jak odebrać 100 zł jako polecający i nawet 800 zł jako polecony?

#1 KROK – REJESTRACJA W PROMOCJI [wykonaj do 31 października 2017 roku]

Tak jak wspomniałam wcześniej, POLECAJĄCY czyli obecny klient banku musi wypełnić specjalny formularz zgłoszeniowy, a w nim podać zarówno swoje dane jak również dane osoby, którą chce polecić, a także zobowiązać się do poinformowania poleconego o fakcie polecenia. 🙂

>>Przejdź na stronę banku i skorzystaj z promocji<<

Następnie z naszym poleconym skontaktuje się kontaktuje się konsultant i osoba polecona musi założyć w promocji konto Citi Priority, a podczas składania wniosku należy zwolnić bank z tajemnicy bankowej.

Jeżeli chodzi o samo konto to jest ono dostępne na naprawdę bardzo dobrych warunkach:

 • Otwarcie konta – 0zł
 • Prowadzenie konta – 30zł/m-c lub 0zł jeśli a) średniomiesięczne saldo wyniesie 30 000 zł lub b) na konto wpłynie min. 5 000 zł i posiadasz kartę kredytową lub kredyt w Citibanku
 • Otwarcie i prowadzenie karty – 0zł
 • Bankomaty w Polsce – 0zł
 • Bankomaty za granicą – 0zł
 • Warto również pamiętać, aby podczas zakładania konta poprosić o wyłączenie dodatkowo płatnej usługi – Citi Alerts, która kosztuje 6zł lub 10zł miesięcznie w zależności od wariantu

Umowa o Konto Citi Priority musi zostać podpisana do 30 listopada 2017 roku.

#2 KROK – SPEŁNIJ WARUNKI OTRZYMANIA 100 ZŁ

Konto założone to teraz czas na spełnienie dwóch warunków, co zagwarantuje i POLECAJĄCEMU i POLECONEMU odebranie premii po 100 zł. Wystarczy tylko, że osoba polecona najpóźniej do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy:

 • wykona min. dwie płatności kartą debetową przyznaną do konta na kwotę łączną min. 300 zł w sklepach stacjonarnych lub internecie
 • zapewni wpływ na konto w kwocie min. 5 000 zł (może być przelew własny ze swojego konta w innym banku), a przy tym będzie posiadał np. kartę kredytową w Citibanku (taką kartę możesz założyć np. w promocji Morele.net, Allegro lub LG K4 Dual Sim) LUB utrzyma na koncie średniomiesiączne saldo min. 30 000 zł [UWAGA! Spełnienie tego warunku jednocześnie zwalnia Cię z opłaty za konto]

Czyli jeżeli umowa zostanie podpisana:

 • we wrześniu – warunki spełniamy do końca listopada
 • w październiku – warunki spełniamy do końca grudnia
 • w listopadzie – warunki spełniamy do końca stycznia 2018 roku

NAGRODA!

Po spełnieniu przez POLECONEGO powyższych warunków, otrzymuje on 100 zł premii i oczywiście osoba, która poleciła konto (POLECAJĄCY) również odbiera 100 zł premii. Pieniądze zostaną przelane na konto do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

>>Przejdź na stronę banku i skorzystaj z promocji<<

Dodatkowe 400 zł lub smartphone LG K4 Dual Sim dla POLECONEGO

Tak jak wspominałam wyżej, jednym z warunków odebrania premii 100 zł i zwolnienia z opłat za konto Citi Priority jest albo posiadanie średniomiesięcznego salda w kwocie 30 000 zł, albo posiadanie w Citibanku jakiegoś produktu kredytowego.

Na spełnienie pierwszego warunku mało kto może się zdecydować, ale na kartę kredytową chętni się znajdą tym bardziej, że karta kredytowa Simplicity jest bezwarunkowo darmowa. Dodatkowo, kartę można założyć w jednej z obecnie obowiązujących promocji i zgarnąć:

Polecam zapoznać się ze szczegółami ww. promocji, jeżeli ktoś zdecyduje się na jedną z nich, może w prosty sposób dodatkowo zwiększyć zysk z tej promocji.

300 zł premii dla aktywnych POLECONYCH

Kolejna premia będzie naliczana za aktywne płacenie kartą debetową wydaną do konta, dokładnie będzie to 6% wartości każdej transakcji wykonanej kartą. Maksymalnie w każdym miesiącu możemy odebrać 50 zł, a łącznie przez pół roku będzie to 300 zł.

Jeżeli ktoś chce otrzymywać maksymalną premię to w każdym miesiącu musi wykonać płatności na ok. 834 zł. Możemy więc opłacać kartą rachunki, przedszkole, szkoły, opłaty za ubezpieczenie samochodu itp.

Aby zakwalifikować się do moneyback’u należy w każdym miesiącu wykonać płatności kartą na kwotę min. 50 zł. I tu jest również ważne, że moneyback będzie naliczany od pierwszego pełnego miesiąca. Czyli jeżeli podpiszesz umowę np. we wrześniu to bank nalicza moneyback od października.

NAGRODA!

Moneyback będzie wypłacany do 15 dnia każdego miesiąca, następującego po miesiącu spełnienia warunków.

Podsumowanie

Muszę przyznać, że Citibank zaszalał z tą promocją. Każda osoba polecająca może odebrać w niej 500 zł (100 zł x 5 poleceń) jest to naprawdę bardzo duży przypływ gotówki. Na sporą premię może też liczyć każdy polecony, który odbiera 100 zł za założenie konta, nawet 300 zł moneybacku, a co więcej zakładając kartę kredytową może odebrać nowy smartphone, 400 zł na Allegro lub Morele.net.

Promocja jest idealnie dopracowana, regulamin prosty i zrozumiały. Dodatkowo brak jest haczyków i trudnych do spełnienia wymagań – promocja warta polecenia!

>>Przejdź na stronę banku i skorzystaj z promocji<<

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

Napisz komentarz