Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Super Promocja – 100 zł premii na na start od EnveloBanku plus do 400 zł za dodatkowe aktywności

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Właśnie wystartowała kolejna rewelacja, czyli promocja EnveloBanku – z nagrodami GWARANTOWANYMI i to nie byle jakimi. Każda osoba, która do tej pory nie była klientem Banku ma niepowtarzalną okazję zgarnąć:

 • 100 zł premii powitalnej dla nowego klienta;
 • do 200 zł premii za udział w programie poleceń;
 • do 200 zł premii zwrotu za przesyłki pocztowe i kurierskie;

500 zł premii – jak dla mnie rewelacja! Od razu jednak wspomnę, że nagrodę zgarnie pierwsze 1 800 osób, które założą EnveloKonto z kartą za pośrednictwem tej dedykowanej strony EnveloBanku. Osobiście, proponuję działać zdecydowanie ponieważ ostatnia taka promocja skończyła się w zaledwie…kilka godzin! Z uwagi na limit kont – od razu przejdźmy do szczegółów promocji.

EnveloBank promocja

EnveloBank – świeżak na rynku bankowym?

EnveloBank (może ktoś jeszcze nie słyszał) można uznać za nową markę „wypuszczoną” przez Bank Pocztowy, która będzie w pełni dostosowana do oczekiwań klientów mobilnych i wymagających od banku wysokiej formy obsługi. Charakteryzuje go przede wszystkim fajny system bankowości internetowej – przejrzysty, czytelny i w pełni funkcjonalny.

Sztandarowym (na chwilę obecną) produktem EnveloBanku będzie EnveloKonto, które będzie trzeba założyć w dzisiejszej promocji. Dokładnie przejrzałam tabelę opłat i prowizji banku i jak się okazuje konto może być niezłą konkurencją dla innych rachunków dostępnych na rynku:

 • OTWARCIE I PROWADZENIE KONTA – 0 zł – bezwarunkowo (bez konieczności zapewniania stałych wpływów)
 • WYDANIE KARTY – 0 zł
 • MIESIĘCZNA OPŁATA ZA KARTĘ – 0 zł – pod warunkiem zapewnienia wpływu na min. 1000 zł (może pochodzić z konta własnego w innym banku) oraz wykonania min. 1 dowolnej płatności kartą LUB osoby poniżej 26 lat są zwolnione z opłaty za kartę – w przeciwnym razie 5 zł/m-c
 • WYPŁATY Z BANKOMATÓW W KRAJU – 0 zł
 • WYPŁATY Z INNYCH ZA GRANICĄ – 1% wartości transakcji min. 5 zł lub można wykupić za 5 zł pakiet bezpłatnych wypłat z bankomatów
 • WPŁATOMATY (Euronet) – 0 zł
 • PRZELEWY INTERNETOWE – 0 zł
 • POWIADOMIENIA SMS – 0 zł

Kliknij tutaj, aby dołączyć do promocji i zgarnąć do 500 zł premii >>

Jak odebrać 100 zł na powitanie od EnveloBanku?

Promocja bankowa będzie dostępna na specjalnej stronie Envelo dla wszystkich osób, które obecnie nie posiadają żadnego konta w tym banku lub Pocztowym oraz nie są obecnie w trakcie wnioskowania o takie konto. Oznacza to, że z promocji skorzysta niemal każdy z Was! Sprawdźmy więc jak to zrobić krok po kroku.

#1 KROK – najpóźniej do 31.07.2018r. (ale najlepiej zrobić to jak najszybciej – limit 1 800 kont) – przejdź na stronę Banku i zarejestruj się w promocji, a podczas rejestracji zaznacz:

 • że zapoznałeś się z regulaminem oraz go akceptujesz;
 • że wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Bank danych osobowych;
 • wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych przez firmę Trader.com.

Chwilę po rejestracji otrzymasz maila, otwórz go i kliknij w link znajdujący się w wiadomości i potwierdź udział w promocji. Następnie złóż wniosek o EnveloKonto wraz z kartą debetową.

#2 KROK – najpóźniej do 21.08.2018r. – podpisz umowę o konto z kartą, możesz zrobić to:

 • przy kurierze – podczas składania wniosku podaj adres doręczenia umowy oraz przygotuj scan dowodu osobistego;
 • poprzez przelew weryfikacyjny – z konta bankowego w innym banku, w którym podane dane osobowe są zgodne z danymi podanymi we wniosku (banki z których wykonasz przelew weryfikacyjny: BZ WBK, Alior Bank, mBank, Eurbobank, Nest Bank, Orange Finanse, Raiffeisen Polbank, T-Mobile Usługi Bankowe);
 • w placówce Banku Pocztowego lub Poczty Polskiej – w placówce nie składamy wniosku tylko podpisujemy już samą umowę;

#3 KROK – najpóźniej do 12.09.2018r. wykonaj min. 3 dowolne płatności kartą na łączną kwotę min. 100 zł. Płatności muszą być wykonane i zaksięgowane, możesz je wykonać w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych lub w internecie.

To wszystko!

Teraz do 21 września 2018 roku otrzymasz maila z informacją o przyznaniu Ci premii 100 zł, następnie do 28 września 2018 roku będziesz musiał kliknąć w link znajdujący się w wiadomości, zalogować się na stronę promocji i podać numer EnveloKonta do wypłaty premii. Przelew 100 zł trafi na Twoje konto najpóźniej do 5 października 2018 roku.

Dodatkowe 200 zł z programu poleceń

Jeżeli jesteś już klientem EnveloBanku to teraz możesz pobawić się trochę w polecanie konta. W promocji polecić możesz dowolną ilość kont, ale nagrodę odbierzesz tylko za 4 osoby. Dokładnie Bank przyzna Ci po 50 zł za każde skuteczne polecenie, czyli łącznie 200 zł. Jak zgarnąć taką nagrodę? Sprawdź:

#1 KROK – Ty musisz spełnić warunki odebrania premii 100 zł na powitanie;

#2 KROK – po zarejestrowaniu się w promocji wygeneruj swój kod polecenia i przekazuj go znajomym;

#3 KROK – znajomy najpóźniej do 31.07.2018r. rejestruje się w promocji (dokładnie w identyczny sposób jak Ty, aby odebrać 100 zł premii – przypominam o limicie kont) a podczas składania wniosku o EnveloKonto z kartą wpisuje Twój kod polecenia, Twoje imię i nazwisko oraz adres e-mail;

#4 KROK – Polecony spełnia warunek otrzymania 100 zł na powitanie, czyli do 12.09 2018 roku wykonuje min. 3 płatności kartą na łączną kwotę min. 100 zł w sklepach stacjonarnych lub internecie

Uprzedzam ewentualne pytania – tak, oczywiście osoba, która była początkowo Poleconą może być osobą Polecającą.

To wszystko!

Ty za każde skuteczne polecenie otrzymasz 50 zł (max. 200 zł za 4 osoby) a każda osoba Polecona zdobędzie 100 zł premii na powitanie od Banku. Tu również o przyznaniu premii uczestnicy będą poinformowani do 21 września 2018 roku, a do 28 września 2018 roku będą musieli uzupełnić dane do wypłaty premii. Przelew nastąpi do 5 października 2018 roku.

200 zł zwrotu za przesyłki pocztowe i kurierskie

Teraz nie lada gratka dla wszystkich którzy chętnie kupują w internecie – a kto z nas teraz tego nie robi skoro to najwygodniejsza forma kupowania różnych rzeczy, których np. nie możemy dostać w normalnym sklepie stacjonarnym.

EnveloBank udostępnił specjalny program, w którym klient może otrzymać 20 zł zwrotu miesięcznie w zamian za opłacenie zakupów wykonanych w internecie na kwotę min. 30 zł, za pośrednictwem pay-by-link lub karty debetowej oraz wybór dostawy zamówienia Pocztą Polską (lub kurierem pocztowym Pocztex).

Dokładnie za każde takie zamówienie odbieramy 2 zł, a za każde 10-te zamówienie otrzymamy aż 10 zł. Tak jak wspomniałam maksymalnie możemy zgarnąć 20 zł/m-c – promocja będzie obowiązywać przez rok. W sumie do odebrania jest aż 200 zł, które łatwo wpadnie na konto osób, które dużo zamawiają przez internet.

Kliknij tutaj, aby dołączyć do promocji i zgarnąć do 500 zł premii >>

Jak przystąpić do promocji?

Przede wszystkim jeżeli wiesz, że będziesz chciał korzystać ze zwrotów za zamówienia pocztowe i kurierskie to podczas składania wniosku wyraź zgodę na:

 • przetwarzanie danych osobowych przez Bank w celu marketingu bezpośredniego własnych produktów lub usług po ustaniu celu ich działania
 • otrzymywanie informacji handlowych

Następnie zaloguj się do bankowości online i zgłoś się do promocji – informację o niej znajdziesz od razu w panelu. Później pozostaje Ci tylko płacenie za zakupy wykonane w internecie kartą Envelo lub za pomocą pay-by-link.

Po każdej takiej płatności zaloguj się do bankowości online (max. w ciągu 30 dni) i poda numer opłaconej przesyłki – dzięki temu następnego dnia otrzymasz 2 zł zwrotu.

Kliknij tutaj, aby dołączyć do promocji i zgarnąć do 500 zł premii >>

Gwarancja uczciwości! Sam możesz sprawdzić dokumenty z tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarze 24

 1. Wiola pisze:
  Fajna promocja
  A kiedy można zamknąć konto? I czy można zrobić to bez opłat? Czy umowa z bankiem podpisana jest na jakiś czas?
 2. Monika pisze:
  Dzien dobry, chce skarzystać z promocji EnveloBanku, czy podczas wypelniania zgoszenia do promocji musze zaznaczyc zgody pod opisem dot. firmy Trader?
  Pozdrawiam serdecznie.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Tak 🙂
  • Charlie pisze:
   Nie, nie musisz. Pani Dominika wprowadza czytelników w błąd odpowiadając „tak”, ale wystarczy dokładnie przeczytać regulamin, by się dowiedzieć, że zgody dotyczące firmy Trade nie są warunkiem udziału w promocji.
 3. Bartosz pisze:
  Co mam zrobić, gdy dałem potwierdzenie poprzez przelew weryfikacyjny i zamknąłem sobie to okno? Muszę od nowa składać wniosek?
  • K. pisze:
   No własnie również dałam przelew jako weryfikację, ale zamknęlam kartę i nie mam żadnych danych gdzie i jaki przelew wykonać…. A jeszcze raz nie mogę już z tego konta wypełnić wniosku…
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Sprawdźcie czy na maila coś nie przyszło (ew. spam) i jak coś to dajcie znać w wiadomości prywatnej to spróbujemy coś poradzić na to 🙂
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   A na maila nie przyszło potwierdzenie i numer konta, na który trzeba wykonać przelew?
  • Bartosz pisze:
   Na email dostałem tylko jedną wiadomość „Wniosek numer DRD(…) o otwarcie rachunku w EnveloBank”, nie dostałem nic więcej, nawet w spam.
  • Bartosz pisze:
   Jednak mam jeszcze jeden, z aktywacji konta, spróbuje zrobić nowy wniosek, zobaczymy czy się uda
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Ok, to daj mi znać 🙂
 4. Michał pisze:
  Można jeszcze zakładać konto czy pula się już wyczerpała?
 5. Magdalena pisze:
  Witam. Przy wypełnianiu wnioski zrobiłam błąd literowy i nie przeszłam weryfikacji. Pani na infolinii mówiła że mogę złożyć drugi wniosek. Jednak po wejściu na dedykowaną stronę widnieje informacja że już założyłam konto i nie mogę drugi raz kliknąć żeby wypełnić wniosek. Mogę jeszcze skorzystać z promocji czy przepadło?
  • Moniaki.pl pisze:
   Zazwyczaj w takich przypadkach klient jest kierowany do placówki i tam na podstawie złożonego wcześniej wniosku podpisuje umowę o konto. Ja na Twoim miejscu spisałabym numer wniosku i próbowała podpisać umowę w placówce – właśnie z wykorzystaniem tego konkretnego wniosku, którego numer będziesz mieć ze sobą.
 6. Paweł pisze:
  A u mnie nastąpiła przedziwna sytuacja – był jakiś problem z przelewem weryfikacyjnym (konto nie zostało otworzone i zostałem poproszony o ponowne złożenie wniosku, czego nie uczyniłem), a dziś w skrzynce znalazłem kartę płatniczą…
  • Moniaki.pl pisze:
   A jakieś informacje na maila przychodziły?
  • Paweł pisze:
   nie dostałem potwierdzenia otworzenia konta jedynie coś takiego (nie składałem wniosku ponownie):

   Drogi Uczestniku!
   dziękujemy za złożenie Wniosku Internetowego w Promocji „EnveloKonto z Premią 100 zł”, organizowanej przez Trader (Polska) i EnveloBank.
   Informujemy, że w wyniku błędu technicznego po stronie Banku wnioski niektórych Uczestników potwierdzane za pomocą przelewu weryfikacyjnego zostały niesłusznie odrzucone.
   Aktualnie proces działa już poprawnie i możesz ponownie złożyć wniosek wybierając opcję podpisania umowy przez przelew weryfikacyjny.

  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Pawle, a czy mogę prosić o przesłanie mi w formie wiadomości prywatnej numeru wniosku (jaki był początkowo składany) oraz imienia i nazwiska, na które był składany? Spróbuję jakoś to zweryfikować. Bo jeżeli nie wykonywałeś ostatecznie przelewu weryfikacyjnego, a tym samym umowa nie została podpisana to teoretycznie w promocji nie uczestniczysz.
 7. Antek pisze:
  E-mail z potwierdzeniem rejestracji nie dochodzi, dziadostwo!

Napisz komentarz