Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Rekordowa nagroda! Zgarnij vouchery o wartości 500 zł wykorzystania w Biedronce

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Dzieli nas bardzo dużo, ale zawsze łączy jedno…lubimy darmowe zakupy albo chociaż te ze sporym rabatem! Na przeciw takim oczekiwaniom wychodzi Citibank, który przygotował promocję, w której zgarniemy rekordowo wysoką nagrodę – vouchery na 500 zł do Biedronki.

Ale to nie wszystko…osoby działające szybciej mogą połączyć dzisiejszą promocję karty kredytowej z promocją konta Citi Priority i zgarnąć dodatkowe 400 zł! Szybko można więc obliczyć, że z zaledwie dwóch promocji można zyskać aż 900 zł! A warunki promocji…do przejścia przez każdego.

Ważne jest również to, że:

 • w promocji odbierasz 10 voucherów o wartości 50 zł każdy, łącznie 500 zł;
 • vouchery są zwolnione z podatku więc masz gwarancję, że otrzymujesz równe 500 zł na zakupy;
 • każdy voucher jest wielokrotnego użytku – możesz spokojnie płacić nim kilka razy za zakupy aż do wykorzystania całej kwoty;
 • voucher nie ma żadnych ograniczeń możesz więc wykorzystać go na dowolne zakupy z asortymentu sklepu.

Dla kogo przeznaczona jest promocja?

Jeżeli chodzi o tę promocję Citibanku to czeka nas miła niespodzianka – bank ostro skrócił okres karencji i oznacza to, że mogą z niej skorzystać nawet byli klienci Banku. Formularz zgłoszeniowy mogą wypełnić osoby, które od 1 stycznia 2017 roku nie posiadały w Citibanku żadnej głównej karty kredytowej, a dodatkowo spełniają następujące wymagania:

 • są osobami fizycznymi w wieku min. 21 lat, mają zatrudnienie w obecnym zakładzie pracy min. 3 miesiące oraz ich dochód wynosi min. 1 200 zł netto;
 • lub prowadzą firmę min. 2 lata oraz mają min. 25 lat;
 • albo są emerytami/rencistami osiągającymi dochód min. 1 200 zł netto.

Promocja trwa do 14 sierpnia 2018 roku (do tego dnia możemy najpóźniej wypełnić formularz zgłoszeniowy) tylko i wyłącznie za pośrednictwem dedykowanej przez Citi Bank strony internetowej.

>>Załóż kartę i odbierz 500 zł do Biedronki<<

Jak szybko i łatwo odbierzesz 500 zł na zakupy w Biedronce?

#1 KROK – do 14.08.2018 roku przejdź na stronę Banku i wypełnij formularz zgłoszeniowy podając swoje dane. Po kilku dniach (max. 14 dni) oddzwoni konsultant aby dokończyć proces rejestracji, podczas rozmowy:

 • wyraź zgodę na otrzymywanie informacji o rachunkach oraz handlowych drogą elektroniczną
 • wyraź zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych Banku i podmiotów z nim współpracujących
 • wybierz koniecznie kartę Simplicity – jej miesięczne utrzymanie będzie bezwarunkowo darmowe;
 • zrezygnuj z naklejki zbliżeniowej – od marca będzie płatna 5 zł
 • poproś konsultanta o wyłączenie wszystkich ewentualnie dodatkowo płatnych usług;
 • pamiętaj, że standardowo karta przysyłana jest pocztą i za to nic nie płacisz, ale jeżeli masz życzenie to możesz zamówić kuriera, ale…wtedy musisz liczyć się z opłatą 30 zł

Później pozostaje już tylko spotkać się z kurierem, który w specjalnej, zabezpieczonej kopercie przywiezie Ci umowę. Podpisujesz ją i wspólnie z kurierem pakujecie ją do bezpiecznej koperty razem z dokumentami o których przygotowanie poprosił Cię konsultant – paczka zostanie przekazana do banku.

#2 KROK – najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta zaloguj się do bankowości internetowej Citibanku;

#3 KROK – w każdym z 10 kolejnych miesięcy (licząc od miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy o kartę) wykonuj płatności kartą łączne na min. 1 000 zł (w każdym miesiącu).

Płatności możesz wykonywać w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych lub w internecie. Możesz jednorazowo wydać 1 000 zł lub wykonać kilka płatności – rób tak, aby Tobie było wygodnie.

To wszystko! 

Do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym wykonasz płatności kartą otrzymasz voucher na 50 zł do wykorzystania w Biedronce. Nagroda będzie dostępna po zalogowaniu do bankowości online Citibanku, w zakładce „Kontakt”. Każdy voucher będzie ważny 6 miesięcy od dnia jego otrzymania.

Tak jak wspomniałam możesz otrzymać 10 takich voucherów o łącznej wartości 500 zł. Gdyby jednak zdarzyło się, że w którymś miesiącu zapomnisz spełnić warunki np. spełnisz je w okresie od 1 do 6 miesiąca, a zapomnisz w 7 miesiącu to nic się nie dzieje. Nie otrzymasz nagrody za 7 miesiąc, ale możesz spełniać warunki w pozostałych miesiącach i zgarniać nagrody. 🙂

>>Załóż kartę i odbierz 500 zł do Biedronki<<

Wskazówki dzięki którym sprawnie przejdziesz przez całą promocję

Zanim podsumuję krótko całą promocję chcę dać Ci jeszcze coś od siebie, garść przydatnych wskazówek dzięki którym promocja przebiegnie szybko i sprawnie.


W promocji zakładasz kartę kredytową, tak jak doradzałam na początku najlepiej założyć Simplicity – za jej miesięczne utrzymanie nic nie zapłacisz i to bezwarunkowo! Dzięki temu masz pewność, że promocja jest dla Ciebie faktycznie darmowa. Szczegóły:

 • opłata za wydanie karty – 0 zł
 • opłata za naklejkę zbliżeniową – 5 zł/m-c
 • opłata za korzystanie z przyznanego limitu – 0zł
 • opłata za nadwyżkę na karcie min. 200 zł – 20 zł
 • opłata za przedłużenie karty na kolejny rok – 0zł
 • karta dostarczana jest pocztą za 0zł
 • otrzymujesz dostęp do bankowości internetowej i możesz wygodnie śledzić swoje wydatki
 • aż 26 dni (okres bezodsetkowy) na przelanie kwoty wykorzystanej z limitu
 • NIE WYPŁACAJ PIENIĘDZY Z BANKOMATU I NIE RÓB PRZELEWÓW Z RACHUNKU KARTY – to transakcje gotówkowe za które płaci się prowizję – 8% wartości transakcji
 • Rzeczywista roczna stopa oprocentowanie – 10,47%

Pamiętaj również, że w promocji zakładasz kartę kredytową. Bank daje Ci więc swoje pieniądze, którymi możesz dysponować, ale które musisz oddać. Na całe szczęście zawsze oddajesz tylko i wyłącznie tyle ile zapłacisz kartą. Wystarczy tylko oddawać pieniądze w okresie bezodsetkowym, czyli w ciągu 26 dni od dnia wystawienia wyciągu.

W tej promocji mogę doradzić Ci np. abyś jednego dnia wykonał płatność kartą kredytową, a na na drugi dzień, po jej zaksięgowaniu od razu ją spłacił – bez czekania na wyciąg – to nic nie kosztuje! 🙂 Szybko i sprawnie – w razie pytań – służę pomocą.

Polecam Ci również zerknąć do naszego poradnika o kartach kredytowych, gdzie w prosty sposób tłumaczę ich działanie i również opisuję na co koniecznie zwrócić uwagę: https://moniaki.pl/poradnik-o-kartach-kredytowych/

Citibank proponuje dwie dodatkowe usługi: CitiPhone i CitiAlerts.

CitiPhone jest usługą płatną 6 zł/m-c i tu w rozmowie z konsultantem należy od razu poprosić o jej wyłączenie.

CitiAlerts jest usługą darmową zarówno w wersji Standard jak również Premium.

W Citibanku możesz bezpłatnie zawnioskować o zwiększenie lub zmniejszenie limitu kredytowego.

Bank używa w swojej ofercie przykładu reprezentatywnego, a najprościej ujmując mówi nam „co by było gdyby”. O co chodzi? W promocji zakładamy kartę kredytową, korzystamy więc z pieniędzy Banku, które musimy oczywiście oddać.

Jeżeli oddajemy pieniądze zgodnie z zasadami, czyli w okresie bezodsetkowym to nie płacimy żadnej prowizji do banku, ani nie dotyczy nas żadne oprocentowanie. Wykonasz płatności kartą na 100 zł, oddajesz więc w okresie bezodsetkowym tylko 100 zł – nic więcej – gwarantuję.

Może zdarzyć się jednak tak, że ktoś wykorzysta przyznany mu limit i nie spłaci należności w okresie bezodsetkowym, a rozłoży je na raty. Wtedy Bank będzie mógł nałożyć na należność oprocentowanie i pobrać dodatkowe koszty, które przedstawia właśnie w przykładzie reprezentatywnym, aby z góry poinformować klienta o procedurach.

Nie ma problemu, możesz zrezygnować z karty w każdym momencie, z zachowaniem 30 dniowego okresu wypowiedzenia. Wszystko wykonasz z poziomu bankowości online, co dokładnie zostało opisane w naszym poradniku: https://moniaki.pl/jak-odpowiedzialnie-korzystac-z-karty-kredytowej-i-debetowej-bonus-jak-rozwiazac-umowe-o-karte/

Jeżeli będziesz chciał rozwiązać umowę, bardzo możliwe że konsultant oddzwoni i zaproponuje Ci moneyback za płatności kartą w zamian za to, że zgodzisz się cofnąć dyspozycję. Klienci zgłaszali, że jest to nawet 10% wartości transakcji! Warto więc rozważyć taką propozycję, ale pamiętaj, że to Ty decydujesz o wszystkim. 🙂

To jedno z Waszych ulubionych pytań – nie dziwię się i dobrze, że pytacie – nie ma co decydować się na coś w ciemno, bez uzyskania dodatkowych wyjaśnień. Ze swojej strony powiem, że brałam udział w promocji Citibanku z voucherem do Morele.net i jak dla mnie – bomba – wszystko przebiegło bez problemów, szybko i sprawnie.

Moje zdanie to może być dla Ciebie za mało – rozumiem, dlatego przygotowaliśmy specjalną galerię sukcesów naszych czytelniczek, które skorzystały z poprzednich edycji promocji z voucherem do Douglasa i pochwaliły się nam swoimi zdobyczami, zapraszam:

Doskonale to rozumiem i będę wdzięczna jeżeli podzielisz się ze mną swoimi obawami, cenne uwagi zawsze są mile widziane. Poświęcę Ci czas i chętnie odpowiem na dodatkowe pytania. Postaram się jeszcze raz wszystko wytłumaczyć i rozwiać Twoje wątpliwości. Wtedy zadecydujesz czy taka promocja jest Ci potrzebna czy nie.

W razie pytań, zapraszam:
[email protected]
[email protected]
https://www.facebook.com/MoniakiPL/


>>Załóż kartę i odbierz 500 zł do Biedronki<<

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 12

 1. Michał pisze:
  Można zaprosić kogoś do tej promocji przez program poleceń?
 2. Dark pisze:
  Czy da się połączyć tą promocję z promocją „darmowy smartfon” która trwa do 25 lipca ???
 3. jan pisze:
  a jak wyrobie karte debetowa i bede płacił 1000 zł miesiecznie na zakupy to otrzymam promcje 500zł?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   W promocji wyrabiamy kartę kredytową i jak przez 10 miesięcy będziesz płacił nią za zakupy po min. 1 000 zł miesięcznie to zgarniesz vouchery na 500 zł do Biedronki.
 4. Maciek pisze:
  Przejdzie taki myk żeby zapłacić jednorazowo za towar 1000zl i zaraz go zwrócić ?? Czy jeśli nastąpi zwrot to nie zalicza ?
 5. Patrycja pisze:
  Jak połączyć promocje biedronkową z http://moniaki.pl/300-zl-za-zalozenie-karty-simplicity-citibanku/? Trzeba to jakoś zaznaczyć gdy ktoś zadzwoni?
 6. Krzysztof pisze:
  Wykorzystałam połowę bonu w biedronce. Przy następnych zakupach okazało się że bon został wykorzystany. Czy jest możliwość sprawdzić jak został zrealizowany bon?

Napisz komentarz