Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

50 zł za rejestrację karty Pekao w programie Bezcenne Chwile

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Bank Pekao Mastercardobecny klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

1000 punktów powitalnych oraz 2400 punktów PeoPay w programie Bezcenne Chwile o łącznej wartości 50 zł

Za co?

Za zarejestrowanie karty Mastercard lub Maestro banku PEKAO S.A. w programie Bezcenne Chwile oraz zalogowanie się do aplikacji PeoPay

Ile to kosztuje?

Brak opłat.

Kiedy bonus?

Punkty powitalne: W ciągu 14 dni roboczych od zarejestrowania się w programie

Punkty PeoPay: do 30 dni od zalogowania się do aplikacji PeoPay

Dla kogo?

Dla klientów banku PEKAO S.A., którzy posiadają kartę Mastercard lub Maestro i którzy nie rejestrowali wcześniej karty PEKAO S.A. w programie Bezcenne Chwile. Umowa o kartę musiała zostać zawarta przed 31 marca 2020 roku.

Do kiedy promocja?

Do 30 czerwca 2020 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Jeśli:

 • jesteś klientem Pekao S.A.
 • przed 31 marca posiadałeś kartę w banku z logiem Mastercard lub Maestro

to możesz zarejestrować się w programie Bezcenne Chwile i odebrać punkty o wartości 50 zł. Tak po prostu – rejestrujesz się do programu, następnie raz logujesz się do aplikacji PeoPay i 3400 punktów (o wartości 50 zł) jest Twoje!

Promocja trwa do 30 czerwca 2020 roku. Nie czekaj zbyt długo z rejestracją – pule nagród wynoszą 50 000.

Co to jest program Bezcenne Chwile?

Jeśli ta nazwa nic Ci nie mówi – nie martw się. Każdy z nas kiedyś nie wiedział, o co w tym chodzi. Na szczęście wszystko da się bardzo łatwo wyjaśnić – bo i sam program ma wyjątkowo łatwe zasady.

Program Mastercard Bezcenne Chwile to program, gdzie płacąc kartą z logo Mastercard lub Maestro zbierasz punkty, które możesz wymieniać na nagrody. Nie musisz robić nic nadzwyczajnego, po prostu płać za zakupy/usługi kartą zarejestrowaną w Programie Mastercard Bezcenne Chwile. Dawniej program ten nosił nazwę Priceless Special.

Zbierasz punkty, a następnie wymieniasz je na nagrody z katalogu. Składa się on z 8 kategorii – ty decydujesz, na jaki cel będziesz zbierać punkty (możesz go zmieniać). Wybierasz spośród kategorii takich jak rozrywka, podróże, sport, kulinaria, zakupy, dziecko, dom czy pomaganie.

Kto może wziąć udział w promocji?

Ze wstępu już wiesz, że musisz spełniać kilka warunków. Przypomnijmy je sobie dla porządku:

 • jesteś pełnoletni
 • jesteś klientem Pekao S.A.
 • masz dowolną kartę Pekao S.A. z logo Mastercard lub Maestro
 • umowa o kartę została zawarta przed 31 marca 2020 roku.

Jak zdobyć punkty o wartości 50 zł?

Możesz zdobyć tak naprawdę dwa rodzaje punktów: punkty powitalne (1000 pkt) oraz punkty PeoPay (2400 pkt). Co musisz zrobić, by zdobyć obie pule, czyli 3400 pkt o wartości 50 zł?

Jak zdobyć 1000 punktów powitalnych?

 • do 30 czerwca rejestrujesz swoją kartę w programie Bezcenne Chwile poprzez dedykowaną stronę LINK lub po zalogowaniu się do bankowości internetowej PEKAO (wszystkie Twoje karty i aplikacja PeoPay zostaną automatycznie zarejestrowane w programie);
 • podczas rejestrowania karty w programie udzielisz zgody na ujawnienie tajemnicy bankowej przez bank dla organizacji Mastercard.

Jak zdobyć 2400 punktów PeoPay?

Jeżeli spełniłeś warunki do otrzymania 1000 punktów powitalnych to aby otrzymać drugą część punktów wystarczy że:

 • do 30 czerwca zalogujesz się min. 1 raz do aplikacji PeoPay

I to wszystko. Punkty powitalne zostaną przyznane na Twoje konto programu Bezcenne Chwile w ciągu maksymalnie 14 dni roboczych od dnia spełnienia wszystkich warunków – czyli od momentu rejestracji karty i wyrażeniu zgody. Natomiast punkty PeoPay trafią na konto do 30 dni od momentu zalogowania się do aplikacji (oczywiście wcześniej musiałeś zarejestrować się w Bezcennych Chwilach).

Nagroda jest ważna przez 6 miesięcy od momentu jej przyznania. Po tym terminie punkty znikną z Twojego konta. Warto je do tej pory wykorzystać, gdyż nie dostaniesz wcześniej informacji o planowanym usunięciu punktów.

Punkty w programie Bezcenne Chwile – jak są naliczane?

Jeżeli umowę o kartę zawarłeś po 12 grudnia 2019 roku to równolegle bierzesz udział w innej promocji, dotyczącej szybszego naliczania punktów (trwa ona do odwołania). Dzięki niej naliczać Ci się będą za transakcje:

 • 2 pkt – jeśli jednorazowo zapłacisz min. 50 zł kartą do konta lub aplikacją  PeoPay ;
 • 4 pkt – jeśli jednorazowo zapłacisz na min. 50 zł kartą kredytową.

Płacisz kartą albo aplikacją PeoPay (punkty za płatności aplikacją naliczane są tylko w przypadku płatności zbliżeniowych telefonem – nie liczą się transakcje BLIK), a punkty same naliczają się (do 14 dni roboczych) na Twoim profilu w Bezcennych Chwilach. Następnie możesz wymienić punkty na nagrody. Punkty są ważne 3 lata od momentu ich dopisania w programie.

Masz jeszcze jedną szansę szybszego zarobienia dodatkowych punktów. Mianowicie, płacąc kartą lub aplikacją u partnerów programu zbierasz punkty jeszcze szybciej – od 2 do 8 pkt za każde wydane 5 zł. A parterów programu jest całkiem sporo, bo ponad 70 (są to m.in. Empik, Circle K, Carrefour, Decathlon, Cinema City). Pełną listę partnerów znajdziesz TUTAJ. Masz pełną dowolność co do miejsca płatności, wliczają się zarówno transakcje w sklepach stacjonarnych, jak i te internetowe.

Podsumowanie

Bardzo fajna promocja dla obecnych klientów. Za samo zarejestrowanie się i jedno logowanie do aplikacji mobilnej otrzymujesz punkty o wartości 50 zł. Jeżeli nie zarejestrowałeś jeszcze swojej karty w Bezcennych Chwilach to teraz jest na to najlepszy moment.

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 13

 1. Bartosz pisze:
  Zachęcam do skorzystania z mojego kodu polecającego . Korzystając z mojego kodu pomagacie w osiąganiu i rozwijaniu celów studentowi weterynarii. Pozdrawiam 🙂
  Kod: 517173203
 2. Grzegorz pisze:
  Pytanko,
  Byłem już zarejestrowany w Bezcennych chwilach.
  Konto już usunięte. Więc pytanie czy dostanę punkty powitalne i putny Peo Pay ?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Grzegorz, myślę że tak, regulamin nie wyklucza takich przypadków.
 3. Kamil pisze:
  Niestety kiedy przechodzę do weryfikacji podanych danych to wyrzuca błąd (próbowałem na kilku urządzeniach).
 4. Michał pisze:
  czyli jeśli konto założyłem dopiero w kwietniu i właśnie przyszła mi karta to nie mogę wziąć udziału w żadnym z tych promocji ?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Niestety, ta promocja jest dla osób które miały kartę przed 31 marca.
 5. Bartosz pisze:
  Będę wdzięczny za wykorzystanie mojego kodu poleceń. W dobie wirusa zakładanie kont w promocjach banków to fajny sposób na dorobienie sobie kilku stówek praktycznie za nic. Zachęcam do skorzystania z kodu poniżej. Pozdrawiam
  Kod: 517173203
 6. Kamil pisze:
  Czy jeżeli mam z małżonką wspólne konto i dwie karty to czy przy rejestracji obu kart należy się każdemu z nas 3400 punktów?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Kamil, wydaje mi się że tak – regulamin milczy na temat kont wspólnych i nie znalazłam w nim żadnych wykluczeń 🙂
 7. Piotr pisze:
  Jesli juz zarejestrowalem w Programie (i otrzymalem bonus) moją karte z Aliorbanku to czy moge zarejestrowałem swoją drugą kartę z Pekao – i otrzymac bonus?

Napisz komentarz