PROMOCJA ZAKOŃCZONA

BGŻ Optima: 50 zł za założenie Lokaty Bezkarnej z oprocentowaniem 3,5% oraz Konta Oszczędnościowego 2,6%

Stare greckie przysłowie mówi: “Inteligencję człowieka można zobaczyć w tym, jak zarabia pieniądze. Jego mądrość w tym, jak je wydaje”. My dziś jak zwykle skupimy się na tym, aby pokazać Wam jak łatwo zgarnąć kasę, a Wy wydacie ją na co będziecie chcieli – zgoda?

Właśnie przed kilkoma minutami wystartowała promocja – BGŻ Optima (nie mylić z BGŻ BNP Paribas), w której do zgarnięcia są 3 fajne nagrody:

 • 50 zł premii za założenie Lokaty Bezkarnej;
 • 3,5% oprocentowania na promocyjnej lokacie;
 • 2,6% oprocentowania na Koncie Oszczędnościowym Smart.

Wszystko rewelacyjne, ale….jak przy dobrych promocjach bywa – mamy limit tylko 1 000 lokat promocyjnych. Promocja może więc skończyć się w ciągu kilku dni, a nawet godzin! Jeżeli ktoś chce zarezerwować sobie taką promocyjną lokatę to musi zrobić to za pośrednictwem tej dedykowanej strony Banku.

Kto skorzysta z „Lokaty z premią”?

Promocja została przygotowana z myślą o osobach, które w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie posiadały w BGŻ Optima konta oszczędnościowego. Jeżeli zdarzy się, że ktoś posiada konto np. w BGŻ BNP Paribas to oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby przystąpił właśnie do tej promocji.

Aby przystąpić do promocji, należy na dedykowanej stronie Banku założyć Lokatę Bezkarną wraz z Kontem Oszczędnościowym Smart. Zarówno lokata jak i konto oszczędnościowe są objęte bardzo atrakcyjnym oprocentowanie – jednym z najlepszych jak na dzisiejsze czasy.

LOKATA BEZKARNA:

 • OPROCENTOWANIE: stałe 3,5% w skali roku;
 • KWOTA LOKATY: od 1 000 zł – 20 000 zł;
 • CZAS TRWANIA: 3 miesiące.

Oprócz wysokiego oprocentowania lokaty, ogromnym jej plusem jest fakt, że w przypadku wcześniejszego jej zerwania, klient otrzymuje 100% wypracowanych odsetek. Ale w tej promocji lokaty nie zrywamy wcześniej, aby nie stracić głównej premii – 50 zł.

KONTO OSZCZĘDNOŚCIOWE SMART:

 • OTWARCIE I PROWADZENIE: 0 zł;
 • OPROCENTOWANIE: 2,6% dla kwoty do 100 000 zł
 • PRZELEWY Z KONTA: 0 zł

Jak widać promocja mocno nastawiona na osoby, które będą chciały aktywnie oszczędzać, a takie oprocentowanie ułatwi to każdemu zainteresowanemu.

Jak skorzystać z promocji i odebrać 50 zł premii?

#1 KROK – do 06.08.2018r. (ale najlepiej jak najszybciej promocja obowiązuje pierwsze 1 000 wniosków) przejdź na stronę promocyjną i zarejestruj się w akcji. Podczas wpisywania danych zaznacz:

 • pierwsze oświadczenie;
 • pozostałe 3 zgody.

Następnie złóż wniosek o Lokatę Bezkarną wraz z Kontem Oszczędnościowym Smart (nic za to nie płacisz). Podczas składania wniosku nie musisz wyrażać dodatkowych zgód. Po chwili otrzymasz maila potwierdzającego udział w promocji.

>>Załóż Lokatę Bezkarną i odbierz 50 zł + atrakcyjne oprocentowanie<<

#2 KROK – w ciągu 5 dni roboczych od złożenia wniosku (najpóźniej do 13.08.2018r.) zasil lokatę kwotą min. 1 000 zł (max. 20 000 zł) oraz podpisz umowę o Konto Oszczędnościowe Smart. Lokatę opłacisz robić przelew z Twojego konta, z kolei umowę o Konto Smart zawrzesz poprzez przelew weryfikacyjny również z Twojego konta.

Pamiętaj, że zasilić możesz (chociaż nie musisz) również Konto Oszczędnościowe, dzięki temu dodatkowe środki pieniężne będą oprocentowane na 2,6%.

#3 KROK – utrzymaj lokatę do końca okresu jej trwania, czyli przez 3 miesiące. Do momentu wypłaty premii nie zamykaj również Konta Oszczędnościowego.

To wszystko!

Teraz do 3 grudnia 2018r. otrzymasz maila z informacją o spełnieniu warunków promocji i przyznaniu Tobie premii w wysokości 50 zł. Następnie (korzystając z danych zawartych w mailu) musisz zalogować się na stronie promocyjnej i do 18 grudnia 2018r. podać numer aktywnego KONTA OSZCZĘDNOŚCIOWEGO SMART, na które do 20 grudnia 2018r. otrzymasz przelew premii.

Premia 50 zł to część zysków, nie zapomnij, że dodatkowo otrzymasz jeszcze odsetki z lokaty, a także ewentualne odsetki z Konta Oszczędnościowego. Wedle własnych potrzeb możesz powiększyć swoje zyski.

>>Załóż Lokatę Bezkarną i odbierz 50 zł + atrakcyjne oprocentowanie<<

Gwarancja uczciwości! Sam możesz sprawdzić dokumenty obowiązujące w tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarze 3

 1. Paweł pisze:
  Szkoda, że oprocentowanie na koncie oszczędnościowym jest promocyjne tylko do 26.07.2018r. a po tym okresie 0,7%, więc raczej słabo. Gdyby było przez cały czas 2,6% to by była naprawdę dobra oferta.
 2. Polck pisze:
  A u mnie po złożeniu wniosku przysłali maila: “Informujemy, że zidentyfikowaliśmy Cię jako użytkownika systemu [email protected] Aby kontynuować zakładanie nowego produktu konieczne jest logowanie do systemu [email protected]: (…)”
  Po zalogowaniu nie ma żadnej informacji co dalej.
  Czyżby jednak klienci BGŻ (nie Optima) nie mogli założyć „Lokaty z nagrodą” ?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   §2 Regulaminu mówi tylko o tym, że nie można było być klientem BGŻ Optima. BGŻ BNP Paribas i BGŻ Optima to różne umowy ramowe więc nie powinno tu nic kolidować.

Napisz komentarz