Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

EnveloBank: 50 zł premii na start oraz 200 z zwrotu za zakupy za założenie darmowego EnveloKonta

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Dziś promocja, jakie lubimy najbardziej czyli taka, w której zgarniamy bonus i nie musimy się przy tym za bardzo napracować! Organizator – Bank ciągle mało znany, ale przygotował bardzo fajną i przede wszystkim łatwą promocję. Mowa tu oczywiście o Envelo Banku, który każdemu nowemu klientowi przyzna dwie nagrody:

 • 50 zł na start za wykonanie 3 płatności kartą
 • 200 zł (rocznie) zwrotu za e-zakupy

W promocji ustalony został dzienny limit wniosków, wynosi on maksymalnie 250 kont (przez cały okres promocji dostępny jest łączny limit 2 800 kont). Dobra wiadomość jest taka, że jeżeli limit kont (dzienny lub całej promocji) zostanie osiągnięty to strona promocji zostanie automatycznie wyłączona i nie będzie można składać wniosków.

EnveloBank – świeżak na rynku bankowym?

EnveloBank (może ktoś jeszcze nie słyszał) można uznać za nową markę „wypuszczoną” przez Bank Pocztowy, która będzie w pełni dostosowana do oczekiwań klientów mobilnych i wymagających od banku wysokiej formy obsługi. Charakteryzuje go przede wszystkim fajny system bankowości internetowej – przejrzysty, czytelny i w pełni funkcjonalny.

Sztandarowym (na chwilę obecną) produktem EnveloBanku będzie EnveloKonto, które będzie trzeba założyć w dzisiejszej promocji. Dokładnie przejrzałam tabelę opłat i prowizji banku i jak się okazuje konto może być niezłą konkurencją dla innych rachunków dostępnych na rynku:

 • OTWARCIE I PROWADZENIE KONTA – 0 zł – bezwarunkowo (bez konieczności zapewniania stałych wpływów)
 • WYDANIE KARTY – 0 zł
 • MIESIĘCZNA OPŁATA ZA KARTĘ – 0 zł – pod warunkiem zapewnienia wpływu na min. 1000 zł (może pochodzić z konta własnego w innym banku) oraz wykonania min. 1 dowolnej płatności kartą LUB osoby poniżej 26 lat są zwolnione z opłaty za kartę – w przeciwnym razie 5 zł/m-c
 • WYPŁATY Z BANKOMATÓW W KRAJU – 0 zł
 • WYPŁATY Z INNYCH ZA GRANICĄ – 1% wartości transakcji min. 5 zł lub można wykupić za 5 zł pakiet bezpłatnych wypłat z bankomatów
 • WPŁATOMATY (Euronet) – 0 zł
 • PRZELEWY INTERNETOWE – 0 zł
 • POWIADOMIENIA SMS – 0 zł

Jak odebrać 50 zł na powitanie od EnveloBanku?

Promocja bankowa będzie dostępna na specjalnej stronie Envelo dla wszystkich osób, które obecnie nie posiadają żadnego konta w tym banku lub Pocztowym oraz nie są obecnie w trakcie wnioskowania o takie konto. Oznacza to, że z promocji skorzysta niemal każdy z Was! Sprawdźmy więc jak to zrobić krok po kroku.

#1 KROK – najpóźniej do 15.07.2018r.przejdź na stronę Banku i zarejestruj się w promocji, a podczas rejestracji zaznacz:

 • że zapoznałeś się z regulaminem oraz go akceptujesz (pierwszy checkbox)
 • że wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach realizacji promocji (drugi checkbox)

Chwilę po rejestracji otrzymasz maila, otwórz go i kliknij w link znajdujący się w wiadomości i potwierdź udział w promocji. Następnie złóż wniosek o EnveloKonto wraz z kartą debetową.

>>Załóż konto i odbierz 50 zł na start i 200 zł zwrotu za zakupy<<

#2 KROK – najpóźniej do 03.08.2018r. – podpisz umowę o konto, możesz zrobić to:

 • przy kurierze – podczas składania wniosku podaj adres doręczenia umowy oraz przygotuj scan dowodu osobistego;
 • poprzez przelew weryfikacyjny – z konta bankowego w innym banku, w którym podane dane osobowe są zgodne z danymi podanymi we wniosku (banki z których wykonasz przelew weryfikacyjny: BZ WBK, Alior Bank, mBank, Eurbobank, Nest Bank, Orange Finanse, Raiffeisen Polbank, T-Mobile Usługi Bankowe);
 • w placówce Banku Pocztowego lub Poczty Polskiej – w placówce nie składamy wniosku tylko podpisujemy już samą umowę;

#3 KROK – najpóźniej do 24.08.2018r. wykonaj min. 3 dowolne płatności kartą na łączną kwotę min. 100 zł. Płatności muszą być wykonane i zaksięgowane.

To wszystko!

O przyznaniu nagrody każdy zostanie poinformowany mailowo do 7 września 2018 roku. Uczestnik będzie musiał otworzyć maila i kliknąć w link znajdujący się w nim i maksymalnie do 14 września 2018 roku podać dane do wypłaty premii.

Wpływ premii nastąpi do 21 września 2018 roku na konta osób, które nadal będą posiadały konto w EnveloBanku oraz wydaną do niego kartę.

>>Załóż konto i odbierz 50 zł na start i 200 zł zwrotu za zakupy<<

Jak odebrać 200 zł zwrotu za zakupy?

Teraz nie lada gratka dla wszystkich którzy chętnie kupują w internecie – a kto z nas teraz tego nie robi skoro to najwygodniejsza forma kupowania różnych rzeczy, których np. nie możemy dostać w normalnym sklepie stacjonarnym.

EnveloBank udostępnił specjalny program, w którym klient może otrzymać 20 zł zwrotu miesięcznie w zamian za opłacenie zakupów wykonanych w internecie na kwotę min. 30 zł, za pośrednictwem pay-by-link lub karty debetowej oraz wybór dostawy zamówienia Pocztą Polską.

Dokładnie za każde takie zamówienie odbieramy 2 zł, a za każde 10 zamówienie otrzymamy aż 10 zł. Tak jak wspomniałam maksymalnie możemy zgarnąć 20 zł/m-c – promocja będzie obowiązywać przez rok więc w sumie do odebrania jest aż 200 zł.

Jak przystąpić do promocji?

Przede wszystkim jeżeli wiesz, że będziesz chciał korzystać ze zwrotów za e-płatności to podczas składania wniosku wyraź zgodę na:

 • przetwarzanie danych osobowych przez Bank w celu marketingu bezpośredniego własnych produktów lub usług po ustaniu celu ich działania
 • otrzymywanie informacji handlowych

Następnie zaloguj się do bankowości online i zgłoś się do promocji – informację o niej znajdziesz od razu w panelu. Później pozostaje Ci tylko płacenie za zakupy wykonane w internecie kartą Envelo lub za pomocą pay-by-link.

Po każdej takiej płatności zaloguj się do bankowości online (max. w ciągu 30 dni) i poda numer opłaconej przesyłki – dzięki temu następnego dnia otrzymasz 2 zł zwrotu.

>>Załóż konto i odbierz 50 zł na start i 200 zł zwrotu za zakupy<<

Gwarancja uczciwości! Sam możesz sprawdzić dokumenty z tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 10

 1. ciekawski george pisze:
  a jak uzyskać link do poleceń? i czy wtedy ta osoba dostanie też te 50zł za założenie konta i spełnienie warunków?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Przepraszam, pisząc że promocja obejmuje polecenia minęła się lekko z prawdą. Pomyliłam Banki (przyznaję) nie widzę w tej promocji programu poleceń.
 2. Mariusz pisze:
  Minął 7 września. Dostaliście mail? Ja nic nie dostałem…

Napisz komentarz