PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Dla klientów Citibanku: Podnieś limit na karcie i odbierz 50 zł do wykorzystania w sklepach IKEA

Loguję się ostatnio do bankowości online Citibanku, aby pobrać aktualny wyciąg z karty, a tu niespodzianka! “Podnieś limit na karcie, zrób zakupy kartą za min. 100 zł i odbierz 50 zł na karcie podarunkowej IKEA […]”.

Okazuje się, że każdy kto posiada kartę kredytową w Citibanku i otrzyma takie zaproszenie do promocji, może na prostych warunkach odebrać 50 zł do sklepu IKEA. Promocja jest ważna do 5 sierpnia 2018 roku, a to jak działać krok po kroku opisałam w dzisiejszym artykule.

Kliencie Citibanku – odbierz GRATIS voucher na 50 zł do sklepu IKEA

Jeżeli otrzymałeś zaproszenie do promocji to oznacza, że jako klient Citibanku zostałeś wyróżniony i fakt posiadania karty daje Ci możliwość na zdobycie 50 zł do sklepu IKEA. Dziś przygotowałam dla Ciebie krótką instrukcję, z której dowiesz się co zrobić krok po kroku, aby taki drobny upominek odebrać.

#1 KROK – zaloguj się do bankowości online, i kliknij „Skorzystaj z oferty” na banerze który pojawi się zaraz po zalogowaniu;

#2 KROK – Suwakiem podnieś limit do kwoty, którą w wiadomości sms wskazała bank i kliknij w przycisk „Dalej”. Zostaniesz przeniesiony na stronę potwierdzającą dyspozycję. I teraz bardzo ważna rzecz, musimy zaznaczyć oświadczenie dot. naszych dochodów i wydatków. Jeżeli zgadzają się one ze stanem faktycznym to wszystko jest ok, ale jeżeli nie to nie gwarantuję, że Bank podwyższy limit i przyzna voucher. Uważam jednak, że warto spróbować;

 • podniesienie i ewentualne późniejsze obniżenie limitu nic nie kosztuje – obniżyć limit możemy dopiero po odebraniu nagrody

#3 KROK – po zawarciu porozumienia o zwiększeniu limitu na karcie, do 05.08.2018r. musisz wykonać  kartą kredytową min. 1 dowolną płatność bezgotówkową na kwotę 100 zł – JEDNORAZOWO! Płatność ma być wykonana i zaksięgowana.

To wszystko!

Jeżeli wykonasz 3 powyższe kroki to Bank przyzna Ci voucher na 50 zł do wykorzystania (bezterminowo) w sklepach IKEA. Nagrodę dostarczy Ci kurier najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 5

 1. zaneta pisze:
  u mnie po zalogowaniu nie ma takiej infoemacji
 2. Mateusz pisze:
  Jeżeli bank nie przyslal mi smsa z informacja o kwocie, a w bankowosci elentronicznej mam baner, to do jakiej wysokosci musze podniesc limit? do maksymalnej jaką podstawil mi system?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Limit powinieneś podnieść do kwoty wskazanej na banerze, który widzisz po zalogowaniu się do bankowości online.
 3. Kirk pisze:
  Taka promocja już była i podejrzewam kto z niej skorzystał obecnie nie będzie miał możliwości wzięcia udziału w tej akcji. Ja właśnie z tej promocji skorzystałem i w tej chwili nie mam żadnego zaproszenia.

Napisz komentarz