Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Dla klientów ING: 5% moneyback za wykonywanie płatności BLIK w internecie – sprawdź i skorzystaj

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

No i znów mamy coś dla obecnych klientów ING – tym razem możecie liczyć na moneyback 5% za płatności BLIK wykonane w internecie. Łącznie do zgarnięcia będzie 75 zł przez okres 3 miesięcy.

Jest jednak jedno „ale” – aby skorzystać z promocji należy posiadać w ING konto osobiste oraz zostać do niej zaproszonym – internetowo, listownie lub telefonicznie. Jeżeli otrzymałeś takie zaproszenie to sprawdź jak zgarnąć premię.

Jak zgarnąć 5% moneyback za płatności w internecie?

#1 KROK – najpóźniej do 23 marca 2018 roku przejdź na specjalną stronę Banku i zarejestruj się w promocji, upewnij się również, że masz wyrażoną zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych;

#2 KROK – w okresie od 1 marca 2018 do 28 czerwca 2018 roku – wykonuj płatności BLIKiem w internecie, dzięki temu, w każdym z 3 miesięcy Bank będzie zwracał Tobie 5% wartości każdej płatności. Maksymalnie będzie to 25 zł/m-c czyli 75 zł w okresie 3 miesięcy.

Dodatkowo, w każdym z 3 miesięcy należy zapewnić na konto wpływ wynagrodzenia w kwocie min. 1 000 zł/m-c. Regulamin informuje, iż pod uwagę NIE będą brane wpłaty własne, we wpłatomatach oraz przelewy ze swojego konta. Sugeruję więc, że przelewy tytułem wynagrodzenia od znajomego lub kogoś z rodziny powinny być w promocji zaliczone.

To wszystko!

Teraz krok należy do Banku, który do 10 sierpnia 2018 roku wypłaci Tobie moneyback, czyli należną premię, czyli tyle ile wypracujesz sobie podczas wykonywania płatności BLIK w internecie. W dniu wypłaty premii musisz posiadać konto oraz wyrażoną zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.

Gwarancja uczciwości! Sam możesz sprawdzić dokumenty z tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarze 2

  1. Piotr pisze:
    Jak dostać zaproszenie? 🙂
    • Moniaki.pl - Dominika pisze:
      Nie da się zdobyć, trzeba czekać aż bank zaprosi klienta 🙂

Napisz komentarz