Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Aż 350 zł gotówki + 70 zł do CCC +50 zł na zakupy z kontem w Santander Bank Polska

Santander Bank Polskanowy klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

300 zł gotówki + 50 zł gotówki z programu poleceń + kod rabatowy do CCC o wartości 70 zł + punkty o wartości 50 zł w Bezcennych Chwilach

Za co?

50 zł gotówki + 70 zł do CCC:

-za założenie konta z kartą i wyrażenie zgód marketingowych

250 zł:

-za zapewnienie w październiku, listopadzie i grudniu wpływów na min. 1000 zł/m-c, dokonanie min. 1 płatności co miesiąc kartą lub BLIKiem na kwotę min. 10 zł oraz zalogowanie się min. raz w miesiącu do aplikacji banku.

50 zł z programu poleceń:

-za założenie konta z kodem polecenia;

-min. 1 logowanie do aplikacji lub min. 1 logowanie do bankowości;

-transakcje płatnicze kartą lub BLIKiem na min. 300 zł, z czego min. jedna musi być dokonana BLIKiem.

Ile to kosztuje?

Dla osób do 26 r.ż: 0 zł za konto; 0 zł/8 zł za kartę – 0 zł pod warunkiem min. 1 płatności kartą/BLIK w miesiącu; 0 zł za wypłaty kartą i BLIKiem ze wszystkich bankomatów w Polsce

Dla osób po 26 r.ż.: 0 zł/6 zł za konto – 0 zł pod warunkiem zapewnienia wpływu min. 500 zł/m-c oraz min. 1 płatności kartą/BLIK w miesiącu; 0 zł/8 zł za kartę – 0 zł pod warunkiem zapewnienia wpływu min. 500 zł/m-c oraz min. 1 płatności kartą/BLIK w miesiącu; 0 zł za wypłaty BLIKiem ze wszystkich bankomatów w Polsce

Kiedy bonus?

70 zł do CCC- do 31 października

50 zł na start – do 30 listopada

50 zł z programu poleceń – do 30 listopada

250 zł – do 31 stycznia.

Dla kogo?

Dla osób, które od 1 września 2020 roku nie miały konta osobistego w banku oraz od 1 kwietnia 2019 roku nie brały udziału w promocji konta osobistego w Santander.

Do kiedy promocja?

Do 30 września 2021 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Z promocjami bankowymi jest jak z sushi: nie wiesz, czy je pokochasz, dopóki nie spróbujesz.

Na dobry początek mam dla Ciebie bardzo fajną promocję konta osobistego od Santandera. Zakładasz konto, spełniasz proste warunki, odbierasz 350 zł gotówki + dodatkowo kod rabatowy na 70 zł do CCC. A w drugiej promocji, organizowanej przez Mastercard, otrzymasz punkty, które wymienisz na voucher o wartości 50 zł do wybranego sklepu.

Kto nie spróbuje ten się nie przekona, że banki naprawdę płacą za konto, a nie odwrotnie 🙂

Promocja potrwa 🗓 do 30 września. Moja uwaga: to nie żaden konkurs czy loteria. Każdy, kto spełni opisane w tym artykule warunki, otrzyma od banku nagrodę – tak jak setki osób w poprzednich edycjach.

Kto może wziąć udział w promocji Konta Jakie Chcę?

Opisywana przeze mnie promocja to tak naprawdę dwie połączone promocje: zwykła, gdzie za konto dostaniesz 300 zł + 70 zł do CCC, oraz program poleceń, z którego dostaniesz 50 zł. Ponieważ są to dwie promocje i dwa osobne regulaminy to opiszę tu warunki do uczestnictwa w obu z nich. Jeśli spełniasz wszystkie 3 warunki oznacza to, że możesz wziąć udział w obu i odebrać wszystkie nagrody.

300 zł + 70 do CCC:

Warunek 1 – przynajmniej od 1 września 2020 roku nie miałeś w Santander Bank Polska rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w złotówkach (czyli zwykłego konta ROR).

Warunek 2 – od 1 kwietnia 2019 roku nie brałeś udział w promocji konta osobistego w Santander Bank Polska.

50 zł z programu poleceń:

Warunek 3 – nie miałeś konta osobistego w Santander Bank Polska przynajmniej od 1 maja 2020 roku.

Jeśli w Santanderze masz inne produkty to nie wykluczają one Ciebie z promocji. Pamiętaj jedynie o tym, że wniosek musisz złożyć nie przez bankowość internetową, a z promocyjnej strony – inaczej nie weźmiesz udziału w promocji.

Krótka instrukcja, jak odebrać wszystkie nagrody

#Krok 1 – zakładasz konto z kartą

 1. 🗓 Do 30 września 🔎 złóż wniosek o Konto Jakie Chcę z kartą do konta (polecam Mastercard, często mają promocje w programie Bezcenne Chwile) z TEGO LINKA
 2. Wypełniając wniosek 🔎 wyraź wszystkie zgody marketingowe i zgodę na Elektroniczne Kanały Kontaktu (EKK) i nie odwołuj ich do czasu otrzymania bonusów. EKK zaznaczysz w 5 kroku wniosku o konto. 
 3. Jeśli chcesz zgarnąć dodatkowe 50 złotych z programu poleceń to w 5 kroku wniosku 🔎 wpisz kod polecenia: nasz sprawdzony kod 1009860817.
 4. 🔎 Podpisz z kurierem umowę. Jeśli chcesz załapać się na obie promocje to umowę podpisz 🗓 do 30 września. Jeśli umowę podpiszesz później, maksymalnie 🗓 do 15 października, wtedy weźmiesz udział w zwykłej promocji 300 zł + 70 zł do CCC (bez programu poleceń).

🎁 50 zł gotówki i kod rabatowy 70 zł do CCC ląduje w Twojej kieszeni 🙂 Kod dostaniesz do końca października, a 50 zł do końca listopada. 

Kod rabatowy do CCC zostanie wysłany sms-em lub na skrzynkę w wiadomości w bankowości internetowej. Kod jest ważny do 30 listopada 2021 roku – wykorzystaj go do tej daty, żeby nie przepadł.

Aby skorzystać z kodu do CCC musisz:

– być Klubowiczem Klubu CCC;

-zrobić zakupy za minimum 200 zł w sklepie internetowym www.CCC.eu;

-wpisać kod rabatowy w podsumowaniu zamówienia, w wyznaczonym do tego polu.

#Krok 2 – korzystasz z konta

🗓 W październiku, listopadzie i grudniu wykonaj poniższe czynności (w każdym z tych miesięcy):

 •  🔎 przelej na na konto min. 1000 zł w każdym z miesięcy – nie musi być jednorazowo, może to być kilka przelewów i mogą to być przelewy na przykład z Twojego konta w innym banku albo od znajomego/rodziny. Pieniądze nie muszą leżeć na koncie, możesz je odesłać nawet tego samego dnia;

ORAZ

 •  🔎 zapłać min. 1 raz kartą lub BLIKiem w każdym z miesięcy na kwotę min. 10 zł. Możesz płacić w zwykłych sklepach, możesz przez Internet. Nie liczą się wypłaty gotówki i transakcje anulowane w ciągu 7 dni od ich wykonania. Musi to być przynajmniej jedna płatność na min. 10 zł.

ORAZ

 •  🔎 zaloguj się min. 1 raz do aplikacji mobilnej w każdym z miesięcy..

🎁 Przelew na 250 zł otrzymasz na konto promocyjne do końca stycznia.

#Krok 3 – spełniasz warunek do odebrania 50 zł z programu poleceń

 1.  🗓 Do końca kolejnego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta (czyli dla kont otwartych we wrześniu zadanie wykonaj do końca października) 🔎 zapłać kartą lub BLIKiem na łączną kwotę min. 300 zł. UWAGA! Jedna z tych płatności musi być płatnością za pomocą kodu BLIK. Możesz zapłacić nim w sklepie lub w Internecie (nie liczą się wypłaty gotówki i transakcje cashback).

🎁 50 zł z programu poleceń otrzymasz do końca listopada.

O szczegółach programu poleceń piszę szerzej w poniższym artykule. Zachęcam do przeczytania – dowiesz się z niego, jak możesz dalej polecać konto i zarabiać na poleceniach (nawet 500 zł!).

UWAGA

Pamiętaj, by do czasu otrzymania wszystkich nagród nie zamykać konta i nie odwoływać wyrażonych zgód marketingowych.

Ogarniacz promocji❗️

Boisz się że zapomnisz o spełnieniu jakiegoś warunku promocji? Już nie musisz. Pobierz interaktywny PDF z warunkami do spełnienia i odhaczaj kolejne kroki do wykonania.

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych we wrześniu

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych w październiku

Połącz promocje, zyskaj jeszcze więcej!

Dlaczego by nie? Ja bardzo lubię łączyć promocje i zgarniać maksymalne nagrody, szczególnie że jest to naprawdę proste 🙂 W Santanderze możesz skorzystać z kolejnych dwóch.

Promocja Mastercard Bezcenne Chwile – kolejne 50 zł

Jeśli podczas zakładania konta wybrałeś kartę z logo Mastercard, i nie byłeś jeszcze nigdy zarejestrowany w programie Bezcenne Chwile (dawny Priceless Spesials) to teraz w prosty sposób odbierzesz 4000 punktów na start. Wymień je na nagrody, na przykład voucher o wartości 50 zł do Decathlonu, Empiku, RTV Euro AGD lub innego sklepu.

Szczegóły znajdziesz w artykule:

50 zł za konto dla dziecka

Twoje dziecko ma ukończone 13 lat i nie miało jeszcze nic w Santanderze? Załóżcie mu konto, zapłaćcie 1 raz kartą lub BLIKiem, a bank zapłaci za to 50 zł 🙂

Podpowiadam, jak nie płacić za konto ani złotówki

Moim zdaniem nie warto płacić za konto, skoro bardzo łatwo można mieć je całkowicie za darmo. A tak jest na szczęście w przypadku Konta Jakie Chcę.

Jeśli masz od 18 do 26 lat:

Konto jest dla Ciebie bezwarunkowo darmowe. A karta do konta będzie za 0 zł pod warunkiem, że min. 1 raz w miesiącu zapłacisz nią (lub BLIKiem) na dowolną kwotę (nawet 1 zł).

Jeśli masz więcej niż 26 lat:

Co miesiąc wykonaj dwie czynności łącznie:

 • zapewnij wpływ min. 500 zł na konto
 • zapłać min. 1 raz kartą lub BLIKiem na dowolną kwotę.

Dzięki temu zaoszczędzisz 14 zł miesięcznie na opłatach 🙂

Konto Jakie Chcę – opłaty

  Aktualne na dzień: 2 września 2021

Opłata miesięczna za prowadzenie konta

0 zł/6 zł

0 zł bezwarunkowo dla osób do 26 r.ż. oraz dla pozostałych – pod warunkiem zapewnienia wpływu na min. 500 zł oraz dokonania min. 1 płatności kartą/BLIKiem

Przelewy krajowe internetowe

0 zł

Przelew Express Elixir

0 zł

Krajowe przelewy zlecone w placówce Banku

5 zł/10 zł

5 zł dla osób do 26 r.ż.

Internetowe przelewy SEPA

0 zł

Karta Dopasowana

  Aktualne na dzień: 2 września 2021

Miesięczna opłata za kartę

0zł/8 zł

Dla osób 18-26 lat 0 zł pod warunkiem min. 1 płatności kartą/BLIKiem w miesiącu; dla osób powyżej 26 r.ż. 0 zł pod warunkiem zapewnienia wpływu na min. 500 zł oraz dokonania min. 1 płatności kartą/BLIKiem

Wypłata gotówki BLIKiem ze wszystkich bankomatów w Polsce

0 zł

Wypłata gotówki kartą w bankomatach sieci Santander Bank Polska

0 zł

Wypłata gotówki kartą z pozostałych bankomatów w kraju

0 zł/5 zł

0 zł dla osób do 26 roku życia

Wypłata gotówki we wszystkich bankomatach zagranicznych w EUR

0 zł/5 zł

0 zł dla osób do 26 r.ż.

Wypłata gotówki we wszystkich bankomatach zagranicznych w walucie innej niż EUR

0 zł/10 zł

0 zł dla osób do 26 r.ż.

Przewalutowanie transakcji

2,8%

Podsumowanie

Dopóki sam nie spróbujesz nie przekonasz się, jak smakują promocje bankowe i prosta kasa od banku 🙂 Możesz popytać znajomych, poczytać opinie, ale pierwszy krok należy i tak tylko do Ciebie.

Powodzenia!

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 8

 1. Pio pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego aktualnego kodu polecenia dla XI edycji programu poleceń w trakcie zakładania konta: 1013953236
  Spełniam wszystkie warunki programu poleceń dzięki temu masz pewność, że otrzymasz premię w wysokości 50 zł za otwarcie konta przy użyciu mojego kodu polecenia (aby otrzymać premię po otwarciu konta należy się przynajmniej raz zalogować do bankowości internetowej Santander lub przynajmniej raz do aplikacji mobilnej banku, jak również wydać kartą debetową lub BLIKiem min. 300 zł – UWAGA: przynajmniej jedna transakcja na dowolną kwotę MUSI ZOSTAĆ DOKONANA ZA POMOCĄ BLIKa)
  Pozdrawiam i dziękuję.
 2. Danuta pisze:
  Jestem zainteresowana kontem
 3. Dariusz pisze:
  Hej.
  Jestem.aktywnym użytkownikiem konta w Stander Bank Polska S.A.
  Mój kod polecenia: 1016057587
  Spełniam wszystkie warunki, więc jeśli go użyjesz, zgarniemy po 50 zł nagrody.
  Darek
 4. Paweł pisze:
  Czy mogę założyć konto przez przelew internetowy z konta w innym banku ?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Z tego co wiem to często bank nie udostępnia tej opcji podpisania umowy.
  • Paweł pisze:
   Już wiem.
   Przy tej promocji nie udostępnia, ale przy zakładaniu konta bez promocji można z takiej opcji skorzystać.
 5. Paweł pisze:
  Czy można skorzystać z tej promocji w placówce. Zależy mi na szybkim uzyskaniu numeru konta, czy może od razu będzie to widoczne?

Napisz komentarz