Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

100 zł premii na start i nawet 300 zł zwrotu za aktywne płacenie kartą od BGŻ BNP Paribas

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Konto osobiste

Właśnie dziś wystartowała kolejna edycja promocji BGŻ BNP Paribas, w której do odebrania znów jest podwójny bonus:

 • 100 zł premii na start
 • nawet 300 zł zwrotu za aktywne płacenie kartą

Promocja znów oparta jest na prostym regulaminie, a warunki jakie należy spełnić, aby odebrać premię są idealnie skrojone na miarę możliwości każdego z nas. Nic więc dziwnego, że poprzednia edycja promocji zakończyła się ekspresowo.

Tym razem Bank przygotował tylko 1 000 promocyjnych kont, a co za tym idzie nie ma co zwlekać i każdy zainteresowany łatwą gotówką powinien jak najszybciej wypełnić zgłoszenie promocyjne.

Dla kogo jest promocja?

Tradycyjnie już, bank chce przekonać do siebie nowych klientów. Ten warunek spełniać będą wszyscy, którzy nie posiadali i nie współposiadali rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BGŻ BNP Paribas w ciągu ostatnich 6 miesięcy przed momentem złożenia wniosku o konto w tej promocji.

Uprzedzam ewentualne pytania – tak, jeżeli masz konto oszczędnościowe w BGŻ Optima MOŻESZ skorzystać z tej promocji. ? Tak samo jak kiedyś miałeś konto w BGŻ ale zamknąłeś je min. 6 miesięcy temu to również możesz przystąpić do promocji jako powracający klient.

Spełniasz ten warunek?

Jeżeli spełniasz ten warunek to nie pozostaje Ci nic innego jak przejść na stronę promocyjną BGŻ BNP Paribas i założyć bezwarunkowo darmowe Konto Optymalne z kartą. Oczywiście karta założona do tego konta jest darmowa. Ale to nie wszystko…brak jest również opłat za wypłaty z bankomatów własnych i Planet Cash, a także za przelewy internetowe!

Jak widzisz, to konto nie przypadkowo jest ostatnio jednym z najchętniej zakładanych kont – brak opłat za podstawowe operacje to jego ogromna zaleta. Od niedawna sama je posiadam i mogę potwierdzić, że idealnie sprawdza się ono jako konto główne.

>>Załóż darmowe konto i odbierz nawet 400 zł premii<<

Jak odebrać 100 zł premii? [instrukcja]

Zdobycie wspomnianej premii jest naprawdę bardzo proste i zamyka się w wykonaniu zaledwie kilku prostych kroków. Biorąc pod uwagę fakt, że takie promocyjne konta zawsze rozchodzą się bardzo szybko (jest ich tylko 1 000), warto abyś w miarę zdecydowanie i szybko skorzystał z instrukcji i założył takie konto. ?

 1. Do 06.10.2017 (ale lepiej zrobić to szybciej) – wejdź na stronę promocyjną, zarejestruj się w promocji, a podczas rejestracji zaznacz wszystkie zgody marketingowe oraz zaakceptuj regulamin promocji. Następnie złóż wniosek o Konto Optymalne wraz z kartą do konta.
 2. Do 31.10.2017 roku – podpisz umowę o Konto z kartą przy kurierze
 3. W listopadzie 2017 roku:
 • wykonaj transakcje kartą (może być ich kilka) na łączną kwotę min. 300 zł;
 • zapewnij wpływy na konto w kwocie min. 1 000 zł (np. ze swojego konta w innym banku, możesz np. przelać 1 000 zł a po zaksięgowaniu przelać pieniądze dalej);
 • zaloguj się min. 1 raz do systemu bankowości online.

>>Załóż darmowe konto i odbierz nawet 400 zł premii<<

To wszystko!

I co proste prawda? – mówiłam, że tak będzie ? Jeżeli dokładnie spełniłeś opisane w artykule warunki to teraz Bank przyzna Ci premię. Zostaniesz o tym poinformowany mailowo do 14 grudnia 2017 roku. Następnie będziesz mieć czas do 26 grudnia 2017 roku na kliknięcie w link znajdujący się w wiadomości mailowej i uzupełnienie numeru aktywnego konta w BGŻ.

Z kolei nagroda wpłynie na Twoje konto do 28 grudnia 2017 roku. Musisz pamiętać, aby do tego dnia mieć aktywne w BGŻ konto oraz kartę – do momentu utrzymania premii nie możesz zrezygnować z żadnego z tych produktów.

>>Załóż darmowe konto i odbierz nawet 400 zł premii<<

Dodatkowe 300 zł za aktywne korzystanie z konta

Kolejna premia będzie przyznawana w formie moneyback’u za aktywne płacenie kartą i to aż przez rok od listopada 2017 roku do końca października 2018 roku. Bank zobowiązuje się zwracać każdemu 2% wartości każdej transakcji (wykonanej w internecie lub sklepie stacjonarnym), ale maksymalnie 25 zł/m-c.

Aby kwalifikować się do naliczania moneyback’u należy w każdym miesiącu wykonać dwa warunki:

 • zapewnić wpływ na konto w kwocie min. 1 000 zł (może on pochodzić z Twojego konta w innym banku)
 • wykonać płatności kartą na min. 300 zł

Moneyback będzie wypłacany co kwartał, czyli będziesz otrzymywać maksymalnie za 3 miesiące 75 zł. Warto tu jednak zwrócić uwagę, że jeżeli w jednym z miesięcy zaliczających się do kwartału nie spełnisz ww. warunków to ominie Cię cała premia za 3 miesiące.

Wypłata moneyback’u:

 • za okres od 1.11.2017 do 31.01.2018 – o przyznaniu premii będziesz poinformowany mailem do 14.02.2018 a wpływ nastąpi do 28.02.2018 roku
 • za okres od 1.02.2018 do 30.04.2018 – o przyznaniu premii zostaniesz poinformowany do 16.05.2018 a wpływ nastąpi do 31.05.2018 roku
 • za okres od 1.05.2018 do 31.07.2018 – o przyznaniu premii zostaniesz poinformowany do 17.08.2018 a wpływ nastąpi do 31.08.2018 roku
 • za okres od 1.08.2018 do 31.10.2018 – o przyznaniu premii zostaniesz poinformowany do dnia 15.11.2018 a wpływ nastąpi do 30.11.2018 roku

>>Załóż darmowe konto i odbierz nawet 400 zł premii<<

Podsumowanie

BGŻ BNP Paribas znów zaskakuje przygotowaną promocją. Tym razem, aby odebrać premię podstawową należy spełnić warunki odbioru 100 zł tylko w listopadzie, a nie jak ostatnio przez dwa miesiące. Warunki to wpływ na konto min. 1 000 zł – możesz śmiało przelać te pieniądze ze swojego konta w innym banku, a po zaksięgowaniu przelać je dalej.

Dodatkowo, należy wykonać płatności kartą na min. 300 zł – masz na to cały miesiąc, to dużo i jestem przekonana, że nawet się nie zorientujesz i warunek będzie spełniony. Również w listopadzie musisz zalogować się do bankowości online – pestka!

A jeżeli ktoś chce wycisnąć z konta więcej, a dodatkowo lubi płacić kartą to myślę, że fajnym dopełnieniem konta będzie moneyback – aż 300 zł!

Gwarancja uczciwości! Sam możesz sprawdzić dokumenty z tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarze 24

 1. Rollo pisze:
  ŚCIEMA!
  Brałem udział w poprzedniej edycji promocji.
  Nie dostałem żadnej 100 zł.
  Bank nie odpowiada na pytania dot. promocji.
  Nie polecam!
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Dziękuję, że zgłaszasz problem. Powiedz mi jaka dokładnie była to promocja i czy wysyłałeś reklamację na maila uwzględnionego w regulaminie promocji czy ogólnie reklamowałeś to w banku?
 2. Asia pisze:
  Hej , potrzebuje kodu poleceń, ktoś ma i chciałby się podzielić ? :):)
 3. Joanna pisze:
  Czy za polecenie jest jakaś gotówka dodatkowa?
 4. Joanna pisze:
  Czy konto jest płatne we wrześniu i październiku?. Jakie zgody trzeba zaznaczyć przy otwieraniu konta?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Konto jest darmowe we wrześniu i październiku. Zaznaczasz wszystkie zgody, które znajdują się w formularzu rejestracyjnym.
  • Joanna pisze:
   Nie chodzi mi o rejestrację tylko o kolejny krok- otwieranie konta i co tam trzeba za zgody zaznaczyć?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   A jakie dokładnie tam są zgody bo szczerze przyznam, że już nie pamiętam co tam dokładnie było umieszczone.
  • Joanna pisze:
   Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z tabelą opłat i prowizji oraz akceptuję jej warunki.
   Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z arkuszem informacyjnym dla deponentów
   1. Wyrażam zgodę, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną…
   2. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przekazywania informacji…
   3. Wyrażam zgodę na informowanie mnie o zmianie oprocentowania środków zgromadzonych…
   4. Wyrażam zgodę na przesyłanie na mój adres e-mail, do którego mam wyłączny dostęp…
   5. Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną, w tym w formie e-maili lub sms-ów…
   6.Wyrażam zgodę, zgodnie z ustawą z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne…
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Powiem tak, regulamin promocji mówi tylko o tym, aby wyrazić zgody podczas rejestracji w promocji, czyli na samym początku. Nie wymaga dodatkowych zgód w samym wniosku o konto.
 5. Michał pisze:
  Niestety po zlozeniu wniosku minely juz 2 dni a bank sie nawet nie odezwal co dalej.Myslalem ze cos sie tam poprawilo ale dalej kicha
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Poczekaj jeszcze jutro – jak nikt się nie odezwie to poproszę o kontakt i napiszemy reklamację.
 6. Kasia pisze:
  Mi bank odmówił utworzenia konta :(, czyżby limit się wyczerpał ?
 7. Michał pisze:
  U mnie tez wiele dziwnych przeszkod napotkalem a juz prawie tydzien temu skladalem wniosek.ten bank jednak sie nie zmienia.
 8. Michal pisze:
  Tak nawet juz podpisalem umowe
  • Maciej pisze:
   Nie dostałem 100 zl za założenie bo wg osoby z konkursu nie kliknalem w rzekomy link, a zakladalem dwa razy konto tam bo za pierwszym razem mieli jakis blad na stronie i juz za drugim razem nie moglem wpisac ponownie moich danych na stronie promocyjnej. Ale skoro za pierwszym razem wpisalem moje dane to wg mnie powinni mi pojsc na reke i ta premie przyznac w koncu rejestrowalem sie na tej stronie promocyjnej.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Pytania podstawowe ode mnie (chcę ułatwić rozwiązanie problemu). Czy udało Ci się podać swoje dane i kliknąć później przycisk „Zarejestruj” na stronie promocyjnej? Czy jeżeli to wykonałeś to otrzymałeś maila z potwierdzeniem objęcia Cię promocją? Czy kliknąłeś wtedy w link znajdujący się w mailu i to za jego pośrednictwem założyłeś konto?
 9. Maciej pisze:
  Organizator konkursu opisal moja sprawe do banku i bank reklamacje uznal, w mailu od organizatora dostalem link do zalogowania sie na tej stronce gdzie mialem podac numer konta co tez uczynilem, wg organizatora pieniadze powinny dojsc w ciagu 3 dni roboczych, minal ponad tydzien i dalej ich nie ma, chyba musze znowu pisac do tego organizatora, ehh

Napisz komentarz