Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

100 zł premii GWARANTOWANEJ za wykonanie 5 (dowolnych) płatności na stacjach benzynowych + 300 zł dla płacących mobilnie

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Konto osobiste

Przez jakiś czas w BGŻ było dość spokojnie, ale prawdopodobnie była to tylko cisza przed burzą, chociaż nie – nie przed burzą – była to cisza przed startem nowej promocji, w której tradycyjnie już mamy do odebrania kuszące nagrody pieniężne:

 • 100 zł premii gwarantowanej
 • 300 zł zwrotu za wykonywanie płatności mobilnych

Promocja oparta jest na prostym regulaminie, który szczegółowo opisuje warunki jakie należy spełnić, aby odebrać premie. Ale Bank przygotował jedno obostrzenie – promocja trwa niby do 22.12.2017 roku jednak nagrodę odbierze tylko pierwsze 1 000 osób, które założy darmowe Konto Optymalne.

Z doświadczenia wiem, że takie promocje rozchodzą się w mgnieniu oka więc warto się śpieszyć, aby taka okazja nikomu nie przeszła obok nosa.

Dla kogo jest promocja?

Tradycyjnie już, bank chce przekonać do siebie nowych klientów. Ten warunek spełniać będą wszyscy, którzy nie posiadali i nie współposiadali rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BGŻ BNP Paribas (również przed fuzją) w ciągu ostatnich 36 miesięcy przed momentem złożenia wniosku o konto w tej promocji. Przyznaję – okres karencji spory.

Uprzedzam ewentualne pytania – tak, jeżeli masz konto oszczędnościowe w BGŻ Optima MOŻESZ skorzystać z tej promocji.

Spełniasz ten warunek?

Jeżeli spełniasz ten warunek to nie pozostaje Ci nic innego jak przejść na stronę promocyjną BGŻ BNP Paribas i założyć bezwarunkowo darmowe Konto Optymalne z kartą. Oczywiście karta założona do tego konta jest darmowa. Ale to nie wszystko…brak jest również opłat za wypłaty z bankomatów własnych i Planet Cash, a także za przelewy internetowe! Bankomaty obce to 5 zł.

Konto nie przypadkowo jest ostatnio jednym z najchętniej zakładanych kont – brak opłat za podstawowe operacje to jego ogromna zaleta, która sprawia, że idealnie sprawdza się ono jako konto główne.

Jak odebrać 100 zł premii? [prosta instrukcja]

Zdobycie wspomnianej premii jest naprawdę bardzo proste i zamyka się w wykonaniu zaledwie kilku prostych kroków. Biorąc pod uwagę fakt, że takie promocyjne konta zawsze rozchodzą się bardzo szybko (jest ich tylko 1 000), warto abyś w miarę zdecydowanie i szybko skorzystał z instrukcji i założył takie konto.

 • Do 22.12.2017 (ale lepiej zrobić to szybciej – limit kont 1 000)wejdź na stronę promocyjną i zarejestruj się w promocji, a podczas rejestracji zaznacz wszystkie zgody marketingowe oraz zaakceptuj regulamin promocji (wszystkie 3 okienka). Następnie złóż wniosek o Konto Optymalne wraz z kartą do konta;
 • Do 12.01.2018 roku – podpisz umowę o Konto z kartą w obecności kuriera;
 • W okresie od stycznia 2018 – do marca 2018 roku – wykonaj łącznie min. 5 dowolnych płatności kartą na stacjach paliw (mogą to być zwykłe zakupy, nie musisz tankować samochodu), które mają przypisane następujące kody MCC – 5542, 5541 lub 5983 – dotyczy wszystkich stacji.

>>Załóż darmowe konto i odbierz nawet 400 zł premii<<

To wszystko!

Jeżeli dokładnie spełniłeś opisane w artykule warunki to teraz nic nie stoi na przeszkodzie, abyś odebrał należną premię. O jej przyznaniu zostaniesz poinformowany mailowo do 18 kwietnia 2018 roku. Następnie będziesz mieć czas do 26 kwietnia 2018 roku na kliknięcie w link znajdujący się w wiadomości mailowej i uzupełnienie numeru aktywnego konta w BGŻ.

Obiecane 100 zł premii wpłynie na Twoje konto do 30 kwietnia 2018 roku. Musisz pamiętać, aby do tego dnia mieć aktywne w BGŻ konto oraz kartę – do momentu utrzymania premii nie możesz zrezygnować z żadnego z tych produktów.

Odbierz 300 zł zwrotu za płatności mobilne

Wszystko co najważniejsze rozpracowane to teraz przechodzimy do sedna promocji, czyli zwrotu 300 zł jaki możesz otrzymać w zamian za wykonywanie płatności mobilnych. W tej promocji każdy klient otrzyma 1 zł premii za każdą płatność zbliżeniową telefonem na min. 1 zł. Maksymalnie 25 zł/m-c przez okres 12 miesięcy czyli łącznie 300 zł.

Czyli najprościej mówiąc, w danym miesiącu wykonujesz tylko 25 dowolnych płatności telefonem zamiast kartą i za to otrzymujesz łącznie 25 zł premii. Jeżeli wykonasz tylko 20 płatności to również otrzymasz zwrot, ale tylko 20 zł.

Masz tu mega ułatwienie bo Bank nie narzuca żadnej kwoty na jaką masz wykonać płatności – wystarczy min. 1 zł i warunek będzie spełniony. Transakcje, za które będziesz otrzymywać zwrot możesz wykonywać zarówno w sklepach stacjonarnych jak również w internecie.

Zwrot będzie naliczany za wykonywanie płatności: Android Pay, MasterPass oraz GO mobile (w przypadku GOmobile – w jednym miesiącu otrzymasz 1 premię za przelew do tego samego odbiorcy, czyli jak zrobisz 5 przelewów na konto męża to otrzymasz premię tylko za 1 przelew)

Premia będzie przekazywana na Twoje konto do 8 dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków, czyli:

 • za płatności wykonane w listopadzie zwrot otrzymasz do 8.12.2017 roku
 • za płatności wykonane w grudniu zwrot otrzymasz do 8.01.2018 roku

Jakie formy płatności Bank będzie brał po uwagę?

Ktoś może zapytać – ok płatności mobilne, ale jakie dokładnie? Od razu śpieszę ze szczegółowymi wyjaśnieniami i instrukcjami – mam nadzieję, że to ułatwi Ci korzystanie z promocji. Bank akceptuje 3 formy płatności:

#1 ANDROID PAY – płatności zbliżeniowe telefonem do którego masz przypiętą swoja kartę płatniczą. Tu będziesz potrzebować telefonu, który obsługuje system Android min. 4.4 z NFC

#2 MASTER PASS – to taki elektroniczny portfel, w którym możesz mieć swoje karty i korzystać z nich w dowolnym momencie. Płatność za zakupy jest bardzo prosta – wystarczy tylko jedno kliknięcie, login do wirtualnego portfela i kod PIN.

#3 GOmobile – aplikacja Banku BGŻ BNP Paribas dzięki której bardzo szybko i łatwo możesz wykonywać przelewy z użyciem telefonu.Aplikacja GOmobile została zaprojektowana dla telefonów z systemami Android od 5.0, iOS od 10. Aplikacja jest dostępna w sklepach App Store i Google Play.

>>Załóż darmowe konto i odbierz nawet 400 zł premii<<

Podsumowanie

Takie promocje naprawdę nie zdarzają się zbyt często – nie robiąc prawie nic można odebrać gwarantowane 100 zł – wystarczy wykonać 5 dowolnych płatności. Nie ma konieczności zapewniania na konto stałych wpływów i wykonywania płatności kartą na określoną kwotę – jak dla mnie super.

A jak ktoś chce wycisnąć z promocji więcej to wystarczy wykonywać kilka płatności mobilnych w miesiącu i to nawet na 1 zł żeby zapewnić sobie dodatkową premię – nawet 300 zł! Promocja jest naprawdę bardzo dobrze skonstruowana i nie robiąc prawie nic można zyskać 400 zł – od tak!

>>Załóż darmowe konto i odbierz nawet 400 zł premii<<

Gwarancja uczciwości! Sam możesz sprawdzić dokumenty z tej promocji:


Inne aktualne promocje 💰❤️👇🏻

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 9

 1. Justyna pisze:
  Kawa na Orlenie też się liczy do płatności 😉
 2. Mariusz pisze:
  Witam
  A czy przelew z optymalnego na bgż optima też będzie zaliczony i czy wogóle na konto oszczędnościowe w innym banku też sie liczy. Pzdr
  • Moniaki.pl pisze:
   Jakby regulamin dokładnie tego nie precyzuje. Mówi tylko o przelewach GOmobile i o tym, że raz w miesiącu można wykonać przelew na jedno i to samo konto tylko raz żeby otrzymać premię. Ja bym jednak spróbowała raz zrobić przelew na konto oszczędnościowe w jakimś innym Banku tak dla przetestowania czy zostanie zaliczone 🙂
 3. Mat pisze:
  W ostatnich słowach artykułu – Pisze się „ot tak”, a nie „od tak” 😉
 4. Dorota pisze:
  Czy wszystkie stacje orlen biora udzial w tej promocji?
 5. Marek pisze:
  1. W okresie od stycznia 2018 – do marca 2018 roku. Proszę doprecyzować ? Do marca czyli do 28 lutego2018 ? czy do 31 marca 2018 ?
  2. wykonaj łącznie min. 5 dowolnych płatności kartą na stacjach paliw (mogą to być zwykłe zakupy, nie musisz tankować samochodu), które mają przypisane następujące kody MCC – 5542, 5541 lub 5983 – dotyczy wszystkich stacji.
  Kupiłem na stacji 2xnapój, 2xkomputerświat. Moje pytanie brzmi. Gdzie szukać tych kodów ? Na paragonach ich nie widzę. W takim razie jakich artykułów należy unikać? A może łatwiej jakie kupować ?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Wymienione kody mają stacje benzynowe więc czy kupisz tam wodę, hot doga, gazetę czy ciasta to nie ma to znaczenia ponieważ płatność i tak przechodzi jako przez stację benzynową i zalicza się do kodów MCC. Na paragonie ich nie znajdziesz, jak poszukasz w internecie to pod tymi kodami wyskoczą Ci po prostu stacje benzynowe. 🙂
   Wskazany przez Ciebie zakres czasowy dotyczy dat od 1 stycznia 2018 roku do 31 marca 2018 roku.

Napisz komentarz