Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

400 zł premii dla nowych i obecnych klientów Citibanku za założenie Konta Citi Priority

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Kolejną ciekawą promocję przygotował dla swoich nowych, ale również obecnych klientów Citibank. Do zgarnięcia będzie 100 zł za założenie Konta Citi Priority, ale to nie wszystko…wisienką na torcie całej promocji będzie aż 300 zł zwrotu za płatności kartą.

Promocja jak zwykle kusząca, ale jest w niej jeden haczyk – Bank przygotował tylko 1 000 promocyjnych kont, które będą dostępne na tej specjalnej stronie promocyjnej. Osoby zainteresowane premią 400 zł powinny szybko się decydować i korzystać z oferty.

Kto może skorzystać z promocji?

Do promocji mogą przystąpić osoby, które od 1 stycznia 2017 roku nie posiadały w Citibanku żadnego konta osobistego lub oszczędnościowego, nie były jego współposiadaczami lub pełnomocnikami.

Bardzo dobra wiadomość dla posiadaczy karty kredytowej w Citibanku – wy możecie śmiało do tej promocji przystąpić.

Jeżeli spełniamy powyższe warunki to wystarczy przejść na stronę Citibanku i założyć konto osobiste Citi Priority wraz z kartą debetową. Standardowo, konto jest płatne, ale tu bank idzie klientom na rękę i daje możliwość całkowitego zlikwidowania tej opłaty po spełnieniu jednego z dwóch (do wyboru) warunków:

 • Prowadzenie konta – 30zł/m-c lub 0zł jeśli a) średniomiesięczne saldo wyniesie 30 000 zł lub b) na konto wpłynie min. 5 000 zł i posiadasz kartę kredytową lub kredyt w Citibanku

Przy pozostałych elementach konta nie mamy co doszukiwać się opłat.

 • Otwarcie konta – 0zł
 • Otwarcie i prowadzenie karty – 0zł
 • Opłata za naklejkę zbliżeniową – 5 zł/m-c
 • Bankomaty w Polsce – 0zł
 • Bankomaty za granicą – 0zł
 • Zlecenie stałe/polecenie zapłaty – 0 zł
 • Warto również pamiętać, aby podczas zakładania konta poprosić o wyłączenie dodatkowo płatnej usługi – Citi Alerts, która kosztuje 6zł lub 10zł miesięcznie w zależności od wariantu oraz usługę CitiPhone, która kosztuje 6 zł/m-c

Jak założyć konto z premią 400 zł?

#1 KROK – do 31.07.2018 roku (ale najlepiej jak najszybciej – konto promocyjnych jest tylko 1 000) przejdź na stronę Banku i wypełnij formularz zgłoszeniowy podając swoje dane. Po kilku dniach oddzwoni konsultant, a podczas rozmowy:

 • wyraź zgodę na otrzymywanie informacji o rachunkach oraz handlowych drogą elektroniczną
 • wyraź zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych Banku i podmiotów z nim współpracujących
 • poproś o wyłączenie wszystkich dodatkowo płatnych usług (CitiPhone i CitiAlerts) oraz zrezygnuj z naklejki zbliżeniowej

#2 KROK – najpóźniej do 30 sierpnia 2018 roku podpisz umowę o Konto Osobiste z kartą;

#3 KROK – najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta zaloguj się do bankowości internetowej Citibanku;

#4 KROK – najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy o Konto utrzymaj na Koncie saldo dzienne w wysokości 5 000 zł – najprościej przelewasz sobie 5 000 zł np. ze swojego konta w innym banku na konto w Citibanku i utrzymujesz takie saldo min. 24h – warunek spełniony!

To wszystko!

Pierwszą premię 100 zł otrzymasz na konto w Citibanku do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunku. Czyli jeżeli podpiszesz umowę w maju i od razu w maju 1 raz przez 24h będziesz mieć na koncie 5 000 zł to do końca czerwca otrzymasz 100 zł.

>>Załóż konto i zgarnij 400 zł premii<<

300 zł premii za płatności kartą

W promocji musimy założyć konto wraz z kartą debetową, jest ona oczywiście darmowa. Ale…skoro już ją musimy mieć to warto zrobić z niej użytek i zgarnąć dodatkowe 300 zł premii.

Wystarczy tylko za codzienne zakupy płacić właśnie kartą Citibanku, a przez 6 miesięcy będziemy otrzymywać 5% zwrotu za płatności w stacjonarnych punktach usługowych (internet NIE). Maksymalnie w miesiącu będzie więc do zgarnięcia 50 zł co łącznie przez pół roku da zysk 300 zł.

Od kiedy będą naliczane zwroty za płatności kartą?

W #3 KROKU instrukcji informowałam Cię, że musisz zalogować się do bankowości online Citibanku. To kiedy wykonasz tę czynność będzie mieć znaczenie, od kiedy będzie naliczany moneyback.

Zgodnie z regulaminem do zwrotów będą naliczane płatności wykonane od miesiąca następującego po miesiącu wykonania logowania. Czyli jeżeli:

 • umowę podpiszesz w maju, zalogujesz się do bankowości również w maju to zwrot będzie naliczany od czerwca;
 • umowę podpiszesz w maju, zalogujesz się dopiero w czerwcu to zwrot będzie naliczany od lipca

Zwroty będą przekazywane na Konto w Citibanku do końca miesiąca następującego po miesiącu ich naliczenia, czyli za płatności wykonane np. w czerwcu pieniądze otrzymasz do końca lipca.

>>Załóż konto i zgarnij 400 zł premii<<

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 26

 1. Dawid pisze:
  Witam,
  #1 KROK – do 31.07.2018 roku (ale najlepiej jak najszybciej – konto promocyjnych jest tylko 1 000) przejdź na stronę Banku i wypełnij formularz zgłoszeniowy podając swoje dane.
  klikając na link wyskakuje komunikat, że nie znaleziono strony której szukasz 🙁
 2. Michał pisze:
  czyli jak nie mam karty kredytowej to na konto musi wpłyną 30000zł zeby otrzymać 100zł ?
 3. Aleksander pisze:
  Promocja od 21 lat.
  Nie uwzględnione w artykule.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Przy zakładaniu konta nie ma ograniczeń wiekowych, nie widzę więc powodów, aby o takich ograniczeniach wspominać w artykule.
  • Aleksander pisze:
   Przy wpisaniu PESELU pojawia się komunikat „musisz mieć ukończone 21 lat”.
   Więc promocja działa od 21 roku życia.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Zweryfikujemy to jeszcze.
 4. ania pisze:
  musze miec jednorazowo 5 tysiecy na koncie ?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Tak, przez 24h na koncie powinno być 5 000 zł, a później można przelać je dalej 🙂
 5. Łukasz pisze:
  Umowę podpisałem w maju i od razu w maju zalogowałem się do bankowości online i utrzymałem saldo 5000 zł przez 1 dzień. Zgodnie z regulaminem do końca czerwca bank powinien wypłacić premię 100 zł. Czerwiec minął, a premii nie wypłacili.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Mhm. W takim przypadku prawdopodobnie trzeba będzie złożyć reklamację, ale ja bym się z tym jeszcze wstrzymała ponieważ bardzo możliwe, że w przypadku gdy ostatnim dniem miesiąca była sobota to przelew może pójść pierwszego dnia roboczego czyli w poniedziałek 🙂 Jak do końca dnia (jutro) nie otrzymasz wpływu to zaloguj się proszę do bankowości online i złóż reklamacją i gdyby coś to służę pomocą.
 6. Łukasz pisze:
  Dzięki za pomoc. Premia nie wpłynęła więc złożyłem reklamację. Pozostaje czekać na kontakt z banku.
 7. Silver pisze:
  W moim przypadku brak cach backu. Czerwiec był pierwszym miesiącem obowiązywania warunków promocji, a kasy wciąż brak ani tych 50 zł ani tych 100zł za założenie konta.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Proponuję zalogować się do bankowości online i tam poprzez zakładkę z wiadomościami złożyć reklamację i myślę, że bank sprawnie to wyjaśni.
 8. Antoni pisze:
  Kiedy i jak najprościej można będzie zamknąć konto?
 9. anto pisze:
  Witam. Mam dwa pytania
  1. W warunkach oferty w punkcie 9 jest napisane: „Przy wyliczaniu salda dziennego, o którym mowa w pkt 7, nie są brane pod uwagę środki pochodzące z rachunków prowadzonych przez Bank dla klientów indywidualnych innych niż Uczestnik oraz z  rachunków, których Uczestnik jest drugim lub kolejnym współposiadaczem.”
  Pierwsza część jasna. Słowo Bank pisane z dużej litery, zgodnie z definicją ogólnego regulaminu oznacza Citibank, jednak pytanie do drugiej części zdania, że nie są brane pod uwagę środki z rachunków „których Uczestnik jest drugim lub kolejnym współposiadaczem”. Nie ma już że rachunków prowadzonych przez Bank, a więc sugeruje to, że jeśli z mojego konta w Inteligo przeleję 5000 to że niby nie będzie to brane pod uwagę? W takim wypadku przeleję koledze a on przeleje mi i będzie git… Możecie to sprawdzić? ewentualnie dodać jako info w opisie promocji
  2. Rozumiem, że jeśli zrobię zakupy za więcej niż 1000zł/mieś to itak moneyback będzie wypłacony jako 5% z 1000zł, czyli opłaca się robić zakupy do 1000zł tak?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Tu trzeba brać pod uwagę całe zdanie, czyli nie będą brane pod uwagę przelewy otrzymane od klientów Citibanku (Bank) oraz z takich kont w Citibanku, w których jesteś drugim lub kolejnym współposiadaczem. 🙂
   Tak, nawet jak zrobisz zakupy za więcej niż 1000 zł to i tak maksymalnie w każdym miesiącu otrzymasz 50 zł, które będzie wyliczone jako 5% wartości wszystkich płatności jakie wykonasz.
 10. Łukasz pisze:
  Witam w moim przypadku również nie dostałem 100 zł ponieważ 5000 miałem tylko przez dwa dni. Pani powiedziała że trzeba było mieć średnio 5000 przez cały miesiąc i nie podlega to promocji. Po prostu miałem za krótko. Pozdrawiam
  • Moniaki.pl pisze:
   Punkt 7 regulaminu wyraźnie mówi o tym, że ma być DZIENNE SALDO, a nie ŚREDNIE DZIENNE SALDO. Dzienne to 24h a średnie dzienne to codziennie przez miesiąc. 🙂 Proszę więc odwołać się od odpowiedzi na reklamację ponieważ w naszej ocenie nie jest ona słuszna. 🙂 Pani powinna jeszcze raz przeczytać regulamin i wskazać gdzie jej zdaniem widnieje zapis „średnie” 🙂
 11. Łukasz pisze:
  Witam w moim przypadku również nie dostałem 100 zł ponieważ 5000 miałem tylko przez dwa dni. Pani powiedziała że trzeba było mieć średnio 5000 przez cały miesiąc i nie podlega to promocji. Po prostu miałem za krótko. Pozdrawiam
 12. Lukasz pisze:
  Odwołałem się i dostałem. Dziękuję ☺️
  • Moniaki.pl pisze:
   Super! 🙂 Cieszę się bardzo, że sprawa się wyjaśniła. Bank musi trochę bardziej znać swój regulamin 😉

Napisz komentarz