Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Odbierz 400 zł na zakupy do Biedronki w zamian za przetestowanie karty w Citibanku – dziecinnie proste warunki!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Karta kredytowa

Citibank nadal nie zwalnia tempa i już przygotował kolejną promocję tym razem przy współpracy z sieciami sklepów Biedronka. Do odebrania będzie oczywiście voucher na zakupy, ale nie byle jaki ponieważ opiewający na kwotę aż 400 zł!

Promocja tradycyjnie nie ma żadnych ograniczeń/losowań i voucher na 400 zł do Biedronki odbiera każdy kto spełni prosty warunek promocji wykona 10 (tak tylko dziesięć!) dowolnych płatności (oczywiście darmową) kartą.

Co również jest dla Ciebie ważne:

 • voucher jest zwolniony z podatku więc masz gwarancję, że otrzymujesz aż 400 zł na zakupy
 • voucher jest wielokrotnego użytku więc możesz spokojnie płacić nim kilka razy za zakupy aż do wykorzystania całej puli
 • voucher jest ważny do 31.12.2018 roku
 • voucher nie ma żadnych ograniczeń możesz więc wykorzystać go na dowolne zakupy z asortymentu sklepu

Kto powinien odebrać 400 zł na zakupy w Biedronce?

Zdobycie opisywanej w tym artykule nagrody jest zdecydowanie prostsze niż może się komuś wydawać. Polega na wykonaniu zaledwie 3 prostych kroków, które dokładnie Ci opiszę tak aby promocja była dla Ciebie przejrzysta. Ale zanim to zrobię, ważne jest abyśmy dokładnie określili kto może z promocji skorzystać.

Promocja skierowana jest do wszystkich osób, które nie posiadały żadnej karty głównej w Citibanku od 1 stycznia 2015 roku, a ponadto:

 • są osobami fizycznymi w wieku min. 21 lat, mają zatrudnienie w obecnym zakładzie pracy min. 3 miesiące oraz ich dochód wynosi min. 1 200 zł netto;
 • lub prowadzą firmę min. 2 lata oraz mają min. 25 lat;
 • albo są emerytami/rencistami osiągającymi dochód min. 1 200 zł netto.

Jeżeli mieścisz się w tych wytycznych i chcesz odebrać 400 zł na zakupy w Biedronce to wykonaj kolejno opisane przeze mnie kroki.

Jedno, małe „ale…” promocja jest ograniczona czasowo, zgłosić się do niej można najpóźniej do 10 listopada 2017 roku (liczy się data wypełnienia formularza zgłoszeniowego).

Promocja kończy się za:

Jak wykonując zaledwie 3 proste kroki odbierzesz 400 zł na zakupy w Biedronce?

KROK#1 rejestracja w promocji [do 10.11.2017 roku]

W promocji zarejestrujesz się w zaledwie 2 minuty, wypełniając prosty formularz zgłoszeniowy. Masz na to czas do 10 listopada 2017 roku. Ale naturalnie proponuję nie czekać do samego końca – im szybciej przystąpisz do promocji tym szybciej uzyskasz kartę i będziesz mógł spełnić dalsze warunki promocji.

>>Przetestuj kartę i odbierz 400 zł na zakupy w Biedronce<<

Następnie maksymalnie w ciągu 7-14 dni, skontaktuje się z Tobą konsultant Citibanku i wspólnie dokończycie proces rejestracji. Dotychczas konsultant oddzwaniał w ciągu 2 dni roboczych, ale w związku z OGROMNYM zainteresowaniem promocją dostajemy informacje, że ten czas się mocno wydłużył. Bądź proszę cierpliwy.

Podczas rozmowy skorzystaj z kilku wskazówek:

 • wybierz koniecznie kartę Simplicity – jej miesięczne utrzymanie będzie bezwarunkowo darmowe
 • wyraź zgodę na: przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną
 • poproś konsultanta o wyłączenie dodatkowo płatnej usługi CitiPhone
 • pamiętaj, że standardowo karta przysyłana jest pocztą i za to nic nie płacisz, ale jeżeli masz życzenie to możesz zamówić kuriera, ale…wtedy musisz liczyć się z opłatą 30 zł

Później pozostaje już tylko spotkać się z kurierem, który w specjalnej, zabezpieczonej kopercie przywiezie Ci umowę. Podpisujesz ją i wspólnie z kurierem pakujecie ją do bezpiecznej koperty razem z dokumentami o których przygotowanie poprosił Cię konsultant – paczka zostanie przekazana do banku.

Dla Twojej wygody, kurier odwiedzi Cię w takim miejscu jakie będzie dla Ciebie wygodne, może np. podjechać do Twojego zakładu pracy.

KROK#2 logowanie do bankowości online

Kolejny do wykonania krok polega na zalogowaniu się do systemu bankowości online. Należy zrobić to najpóźniej do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu podpisania przez bank umowy.

Czyli jeżeli podpiszesz umowę w (data widnieje na umowie):

 • październiku – logujesz się do bankowości online najpóźniej do końca grudnia
 • listopadzie – logujesz się do bankowości online najpóźniej do końca stycznia 2018 roku

Rada ode mnie – żeby nie zapomnieć o logowaniu to najlepiej jak tylko otrzymasz już kartę, wejdź na www.citibankonline.pl i zaloguj się w celu chociażby ustalenia PINu. Oczywiście jak zalogujesz się więcej niż jeden raz to nic się nie stanie.

KROK #3 wykonaj 10 płatności kartą

Tu Citibank bardzo fajnie podchodzi do sprawy i całkowicie ułatwia klientowi spełnienie tego warunku. Uczestnik zgodnie z regulaminem promocji musi wykonać po 5 dowolnych płatności kartą lub nośnikiem zbliżeniowym (w sklepie stacjonarnym lub internecie) do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy.

Możesz więc śmiało zapłacić kartą za jakieś drobne zakupy np. w piekarni lub za butelkę wody. Nie ma tu żadnej narzuconej z góry kwoty mogą więc to być płatności za 5 zł lub 10 zł.

Czyli już tak całkiem tłumacząc z bankowego na nasze, jeżeli podpiszesz umowę np. w (data widnieje na umowie):

 • październiku – to wykonujesz 5 płatności w październiku i 5 w listopadzie – łącznie 10 i spełniasz warunki promocji, albo 5 płatności w listopadzie i 5 płatności w grudniu – łącznie 10 i również spełniasz warunki promocji
 • listopadzie – wykonujesz 5 płatności w listopadzie i 5 w grudniu lub 5 płatności w grudniu i 5 płatności w styczniu

Ważne jest również to, że wykonane płatności muszą być w danym miesiącu również zaksięgowane! Dlatego radzę wykonać je najpóźniej kilka dni przed zakończeniem danego miesiąca.

>>Przetestuj kartę i odbierz 400 zł na zakupy w Biedronce<<

To wszystko!

Teraz Citibank do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków przyzna Tobie nagrodę w postaci vouchera na 400 zł do Biedronki. Czyli jeżeli zalogowałeś się do bankowości online i wykonałeś płatności kartą do końca grudnia to do końca stycznia 2018 roku otrzymasz voucher.

Informacja o przyznaniu nagrody będzie dla Ciebie dostępna w zakładce „Wiadomości” po zalogowaniu się do serwisu bankowości online. Voucher będzie przyznany jako 13-cyfrowy kod. Jeżeli będziesz chciał go zrealizować to przy podejściu do kasy informujesz o tym kasjerkę.

Tak jak już wspominałam na początku, voucher możesz wykorzystać kilka razy aż do wykorzystania całej sumy (max. do 31.12.2018 roku).

>>Przetestuj kartę i odbierz 400 zł na zakupy w Biedronce<<

Wskazówki dzięki którym sprawnie przejdziesz przez całą promocję

Zanim podsumuję krótko całą promocję chcę dać Ci jeszcze coś od siebie, garść przydatnych wskazówek dzięki którym promocja przebiegnie szybko i sprawnie. Wiedz, że od ponad roku jestem klientem Citibanku – posiadam w nim kartę kredytową i bardzo ją sobie chwalę.

Dodatkowo monitoruję każdą promocję Citibanku (regulaminy znam prawie na pamięć), stale odpowiadam na wszystkie pytania naszych czytelników, konsultuję najważniejsze kwestie ze specjalistami z Citibanku dlatego myślę, że zebrana wiedza będzie dla Ciebie idealnymi wskazówkami.


W promocji zakładasz kartę kredytową, tak jak doradzałam na początku najlepiej założyć Simplicity – za jej miesięczne utrzymanie nic nie zapłacisz i to bezwarunkowo! Dzięki temu masz pewność, że promocja jest dla Ciebie faktycznie darmowa. Szczegóły:

 • opłata za wydanie karty – 0 zł
 • opłata za korzystanie z przyznanego limitu – 0zł
 • opłata za przedłużenie karty na kolejny rok – 0zł
 • karta dostarczana jest pocztą za 0zł
 • otrzymujesz dostęp do bankowości internetowej i możesz wygodnie śledzić swoje wydatki
 • aż 26 dni (okres bezodsetkowy) na przelanie kwoty wykorzystanej z limitu
 • NIE WYPŁACAJ PIENIĘDZY Z BANKOMATU I NIE RÓB PRZELEWÓW Z RACHUNKU KARTY – to transakcje gotówkowe za które płaci się prowizję – 8% wartości transakcji
 • Rzeczywista roczna stopa oprocentowanie – 10,47%

Pamiętaj również, że w promocji zakładasz kartę kredytową. Bank daje Ci więc swoje pieniądze, którymi możesz dysponować, ale które musisz oddać. Na całe szczęście zawsze oddajesz tylko i wyłącznie tyle ile zapłacisz kartą. Wystarczy tylko oddawać pieniądze w okresie bezodsetkowym, czyli w ciągu 26 dni od dnia wystawienia wyciągu.

W tej promocji mogę doradzić Ci np. abyś jednego dnia wykonał płatność kartą kredytową, a na na drugi dzień, po jej zaksięgowaniu od razu ją spłacił – bez czekania na wyciąg – to nic nie kosztuje! 🙂 Szybko i sprawnie – w razie pytań – służę pomocą.

Polecam Ci również zerknąć do naszego poradnika o kartach kredytowych, gdzie w prosty sposób tłumaczę ich działanie i również opisuję na co koniecznie zwrócić uwagę: https://moniaki.pl/poradnik-o-kartach-kredytowych/

Citibank proponuje dwie dodatkowe usługi: CitiPhone i CitiAlerts.

CitiPhone jest usługą płatną 6 zł/m-c i tu w rozmowie z konsultantem należy od razu poprosić o jej wyłączenie.

CitiAlerts jest usługą darmową zarówno w wersji Standard jak również Premium.

W Citibanku możesz bezpłatnie zawnioskować o zwiększenie lub zmniejszenie limitu kredytowego.

Nie ma problemu, możesz zrezygnować z karty w każdym momencie, z zachowaniem 30 dniowego okresu wypowiedzenia. Wszystko wykonasz z poziomu bankowości online, co dokładnie zostało opisane w naszym poradniku: https://moniaki.pl/jak-odpowiedzialnie-korzystac-z-karty-kredytowej-i-debetowej-bonus-jak-rozwiazac-umowe-o-karte/

Jeżeli będziesz chciał rozwiązać umowę, bardzo możliwe że konsultant oddzwoni i zaproponuje Ci moneyback za płatności kartą w zamian za to, że zgodzisz się cofnąć dyspozycję. Klienci zgłaszali, że jest to nawet 10% wartości transakcji! Warto więc rozważyć taką propozycję, ale pamiętaj, że to Ty decydujesz o wszystkim. 🙂

To jedno z Waszych ulubionych pytań – nie dziwię się i dobrze, że pytacie – nie ma co decydować się na coś w ciemno, bez uzyskania dodatkowych wyjaśnień. Ze swojej strony powiem, że brałam udział w promocji Citibanku z voucherem do Morele.net i jak dla mnie – bomba – wszystko przebiegło bez problemów, szybko i sprawnie.

Moje zdanie to może być dla Ciebie za mało – rozumiem, dlatego przygotowaliśmy specjalną galerię sukcesów naszych czytelniczek, które skorzystały z poprzednich edycji promocji z voucherem do Douglasa i pochwaliły się nam swoimi zdobyczami, zapraszam:

Doskonale to rozumiem i będę wdzięczna jeżeli podzielisz się ze mną swoimi obawami, cenne uwagi zawsze są mile widziane. Poświęcę Ci czas i chętnie odpowiem na dodatkowe pytania. Postaram się jeszcze raz wszystko wytłumaczyć i rozwiać Twoje wątpliwości. Wtedy zadecydujesz czy taka promocja jest Ci potrzebna czy nie.

W razie pytań, zapraszam:
[email protected]
[email protected]
https://www.facebook.com/MoniakiPL/


Podsumowanie

Jestem przekonana, że te promocja przypadnie do gustu każdemu kto lubi proste i uczciwe okazje na zgarnięcie dodatkowej gotówki. Wystarczy tylko założyć darmową kartę kredytową i wykonać nią łącznie 10 dowolnych płatności – to wystarczy, aby odebrać aż 400 zł na zakupy w Biedronce.

Podoba mi się bardzo to, że voucher można wykorzystać kilka razy, czyli spokojnie możesz robić niezbędne zakupy przez jakiś czas i najnormalniej w świecie za nie nie płacić – to mi się podoba! 🙂 Nie ma też żadnego ograniczenia w produktach możesz więc spokojnie kupować produkty spożywcze, chemię czy ubrania.

>>Przetestuj kartę i odbierz 400 zł na zakupy w Biedronce<<

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 171

 1. Tomek pisze:
  Grubo!!! Biorę w ciemno
  • monia pisze:
   jak potem zrezygnowac z karty? czy to bezplatne?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Jak najbardziej bezpłatne, w nagłówku „Wskazówki dzięki którym sprawnie przejdziesz przez całą promocję” opisałam jak dokładnie to zrobić 😉
  • Tomek pisze:
   A czy mogę na te zakupy w Biedronce polecić inną osobę gdyż już sam mam kartę
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   I tak i nie. Teraz Citibank ma fajną promocję z poleceniami. Np. Twój znajomy może założyć kartę w promocji z Biedronką i spełniać sobie warunki odbioru vouchera na 400 zł, a Ty możesz znajomemu polecić Konto w Citibanku i odebrać 150 zł za skuteczne polecenie a osoba polecona nawet 700 zł, sprawdź proszę tę promocję (http://moniaki.pl/700-zl-premii-dla-nowych-i-450-zl-dla-obecnych-klientow-citibanku/) i jak masz jakieś pytania to zapraszam. 🙂
  • Irena pisze:
   Niestety do tej pory nie dzwonił konsultant z ofertą. Czy jeszcze będzie dzwonił Jak to jest?
   Pozdrawiam
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Również poproszę o wiadomość prywatną.
  • Marek pisze:
   Dzisiaj pani do mnie zadzwoniła i wszystko załatwiliśmy.Natomiast co do umowy to zaproponowała mi wersję elektroniczną którą ma mi przysłać w ciągu dwóch dni.Chciałem zapytać bo nic nie piszecie o takiej procedurze czy jest to normalna praktyka banku?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Jest taka możliwość podpisania umowy 🙂 Nie piszemy o tym ponieważ standardowo umowa podpisywana jest przy kurierze a forma elektroniczna to kwestia propozycji ze strony Banku 🙂
 2. Czarek pisze:
  Mega promocja! Już zakładam!
 3. Andrzej pisze:
  Mam pytanie, jak wezmę udział w promocji i po spełnieniu warunku zrezygnuje z karty czy fakt że miałem przez te 2-3 miesiące kartę kredytową może jakoś wpłynąć na zdolność kredytową? Konkretnie chodzi mi o zdolność kredytową przy zakupie domu/mieszkania?.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Nie, myślę że to nie będzie miało dużego wpływu. Będziesz miał kartę chwilę, spłacisz ją i z niej zrezygnujesz – nie będzie żadnego zadłużenia wić tu nie powinno być żadnego problemu. 🙂
  • Amanida pisze:
   No akurat może mieć to wpływ – w zależności od banku, nie wlicza Ci się to do obciążeń od pierwszego dnia po jej zamknięciu do 3 – 6 miesięcy. A jako obciążenie wlicza się cały limit na karcie, więc lepiej się w to nie pakować, jak zamierzasz na dniach wziąć kredyt na mieszkanie, bo nawet te 400 w biedronce nie zrekompensują Ci potencjalnego stresu.
 4. Monika pisze:
  Czy ta promocja moze sie laczyc z promocja na darmowy LG K4 ktory mozna dostac tez za (m.in.) zalozenie karty w citybanku?
 5. Adam pisze:
  Jak odbywa się realizacja vouchera w Biedronce? Otrzymuję 13-cyfrowy kod? Otrzymuję voucher? I? Moje doświadczenia z Biedronką są takie, że w Biedronce nie rozumieją swoich własnych promocji, więc spodziewam się problemów…
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Podchodzisz do kasy i mówisz, że masz voucher i chcesz z niego skorzystać – tyle. Pracownik będzie wiedział, że musi wprowadzić kod 🙂
  • Adrian pisze:
   Potwierdzam, ci co pracują w Biedronce nie wiedzą co zrobić z tymi kodami, za każdym razem musze ich uczyć, żeby to wklepywali jako płatności gotówką i tak z parenaście minut, mówie im wszystkie określenia jakie znam, że to: karta podarunkowa/kupon z banku/voucher/kod, a oni patrzą jak na jakiegoś hakiera, a że robie zakupy zawsze za max 30 to wydanie tych 400 będzie bardzo yy długotrwałe
 6. Adam pisze:
  Czy dochód w przypadku emeryta 1200 zł netto musi wpływać na założone konto? Czy nie na to związku?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   W promocji zakładamy tylko kartę, nie ma konieczności zakładania konta. Żaden dochód nie musi więc wpływać na konto techniczne karty. 🙂 Jak wykonasz płatności kartą to później tylko ze swojego konta w jakimś banku robisz przelew na konto tej karty tytułem jej spłaty. 🙂 Wyjaśniłam to w miarę zrozumiale?
 7. Mateusz pisze:
  Witam, a jak połączyć Promocje z bonem do biedronki z promocją poleceń?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Możesz jako nowy klient założyć kartę w Citibanku i odebrać bon na 400 zł do Biedronki (po spełnieniu warunków) a później jako już klient Citibanku możesz polecić kartę komuś w programie poleceń i wtedy Ty odbierasz 150 zł a osoba polecona tablet.
 8. Radek pisze:
  jak to wygląda jak pracuję na umowę zlecenie?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Możesz przystąpić do promocji jeżeli spełniasz warunki tj. wiek i dochód.
  • Sławomir pisze:
   A jak to wygląda jeśli pracuje za granicą albo mam jakieś świadczenia socjalne inne niż renta / emerytura w kwocie większej niż wymagana?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Promocja obowiązuje na terytorium RP więc jeżeli pracujesz za granicą to może być problem z przystąpieniem do niej.
 9. Monika pisze:
  A jeśli ktoś jest na macierzyńskim i dostaję 80% płacy minimalnej to też może skorzystać z promocji?
  I czy można później po wykorzystaniu tych 400zł na zakupy zrezygnować z tej karty i w jaki sposób?
 10. Krzysztof pisze:
  W jaki sposób należy potwierdzić uzyskiwane dochody, nadmieniam iż pieniądze dostaje do ręki
 11. Bartek pisze:
  Witam. Czyli rozumiem, że karta jest bezpłatna? W sensie, w ciągu miesiąca oddaję do banku tyle ile wydałem z karty? I wtedy wszystko jest oprocentowane 0%? Np. wydaję łącznie z tej karty 200 zł, więc oddaję do banku 200 zł?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Tak, dokładnie – wszystko się zgadza. 🙂 Możesz np. zrobić tak że jednego dnia zrobisz płatności kartą, a jak tylko one zostaną zaksięgowane to możesz je spłacić. 🙂 Np. pójdziesz do sklepu i zrobisz 5 płatności na 30 zł – zostaną one zaksięgowane i od razu możesz to spłacić. 🙂 Gdybyś potrzebował jeszcze jakichś wskazówek to zapraszam 😉
 12. Mariusz pisze:
  A jak zrezygnować z karty, danych osobowych itp… kiedy można, ?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Hej, jak zrezygnować z karty krok po kroku opisałam w poradniku – http://moniaki.pl/jak-odpowiedzialnie-korzystac-z-karty-kredytowej-i-debetowej-bonus-jak-rozwiazac-umowe-o-karte/ – artykuł zawiera screeny więc wszystko jest jasne i zrozumiałe. 🙂 Przy załatwianiu rezygnacji możesz dopisać zdanie, że jednocześnie prosić aby z dniem wygaśnięcia umowy o kartę z systemu usunięte zostały Twoje dane oraz, że cofasz wszystkie wyrażone zgody marketingowe.
  • Paweł pisze:
   Witam, niestety wprowadza Pani w błąd…dokonując wpłaty na rachunek karty kredytowej przed zakończeniem okresu rozliczeniowego absolutnie nie dokonujemy spłaty wykorzystanego limitu na karcie, a dokonujemy tzw. nadpłaty przyznanego limitu kredytowego. Zachęcam zapoznanie się z regulaminem wydawania i korzystania z kart kredytowych Citibanku. Pozdrawiam.
  • Moniaki.pl pisze:
   Jeżeli bank da Ci limit np. 3 000 zł i Ty wydasz z tego 100 zł np. 16 października i po zaksięgowaniu tej kwoty spłacisz ją 19 października to na wyciągu masz całkowicie spłaconą kwotę i wychodzi Ci na 0 zł wszystko. Jest to nadpłata, ale jednocześnie reguluje ona ewentualne zadłużenie. Testowałam to na karcie w Citi.
 13. Dariusz pisze:
  A jak się ma komornika to można skorzystać z promocji wydaje mi się ze nie
 14. Krzysztof pisze:
  Czy można polecić powyższą promocję i uzyskać 150 zł
 15. Mariusz pisze:
  czy za tą kartę jest pobierana opłata roczna za jej prowadzenie ?
 16. Patrycja pisze:
  Witam, o co chodzi z usługą CitiPhone w regulaminie promocji nigdzie nie widzę wzmianki o konieczności posiadania takiej usługi?
  • Moniaki.pl pisze:
   Bo usługa nie jest przewidziana przez regulamin, ona jest jakby włączona do karty i przy okazji zakładania karty można z niej zrezygnować. 🙂
 17. Adam pisze:
  Hej,
  czy podczas rozmowy z konsultantem powinienem wspomnieć o tym, że chcę skorzystać z tej promocji czy voucher zostanie przyznany mi automatycznie po wykonaniu wszystkich kroków?
  Czy informacja o skorzystaniu z promocji będzie zawarta w umowie, którą mam otrzymać od kuriera?
  • Moniaki.pl pisze:
   Formularz który już wypełniałeś (jak zgłoszeniowy) będzie identyfikował Cię z promocją. W rozmowie możesz wspomnieć (sam dla siebie) że interesuje Cię ta promocja. Później z dokumentami od kuriera otrzymasz jeszcze taki dokument i tam też będzie informacja, że uczestniczysz w konkretnej promocji.
  • Glupek pisze:
   Uwazaj bo kurier bedzie stal przy tobie godzine az przeczytasz umowe nie bierz tej karty to podpucha nigdy nic ci za darmo nie daja
  • Moniaki.pl pisze:
   Skorzystałeś już z promocji? Wiesz jak wygląda podpisywanie umowy? Miałeś kiedyś styczność z kartą? Chyba nie – nie wmawiaj więc proszę komuś, że nie poradzi sobie z kartą i narazi się na problemy skoro nie masz zielonego pojęcia o promocji. 🙂 Przeczytaj proszę ze zrozumieniem regulamin i inne dokumenty i wtedy zapraszam do komentowania w przeciwnym razie Twoje wypowiedzi nie mają sensu – nie wiem – może nie spełniasz warunków i w ramach zazdrości, że nie zdobędziesz bonu pozwalasz sobie na nie mające sensu komentarze. 🙂
 18. mimka pisze:
  Witam,
  Dzisiaj wieczorem zadzwoniła do mnie Pani z banku w sprawie zgłoszenia, rozmowa płynęła sobie prawidłowo już praktycznie miała zostać sfinalizowana, lecz jakoś męczyło mnie złe przeczucie bo Pani nie wspomniała o bonie 400zł do Biedronki i pytam sama o ten bon czy ta promocja jeszcze jest itp na to konsultantka z banku, że nie ma takiej promocji jest jedynie opcja, że kiedy znajomemu polecę kartę to mogę później otrzymac 200zl, a jak dwojgu znajomym to 400zł. W tym miejscu wycofałam się z karty i zakończyłam rozmowę…Co mam o tym myśleć???
  • Tadeusz pisze:
   Sam jestem ciekaw…
  • Moniaki.pl pisze:
   Problem zgłosiliśmy – czekamy na wyjaśnienia. Oczywiście potwierdzamy, że promocja istnieje.
  • Moniaki.pl pisze:
   Dziękuję że zgłaszasz problem. Oczywiście promocja działa i jest jak najbardziej aktualna – monitorujemy ją, klienci zakładają karty i wszystko jest w oparciu o regulamin promocji – promocja więc istnieje. Przykro mi, że taka sytuacja miała miejsce, nie wiem co przemawiało za konsultantem, że najnormalniej w świecie wprowadził Cię w błąd. W dniu dzisiejszym zgłosiliśmy problem do Organizatora – liczymy na zajęcie stanowiska w tej sprawie. Jeżeli pamiętasz imię i nazwisko konsultanta to podeślij nam je na maila, również możesz podesłać na maila swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu – będziemy chcieli, aby jakoś rozwiązać problem. 🙂
 19. Gowno pisze:
  Nie bierzcie tego to podpucha poprostu ktos chce zarobic na was zarobic a wy gówno dostaniecie tylko bedziecie musieli splacic karte poprostu pic na wode i tyle moze emerytow wrobicie ale mnie napewno nie 🙂
  • Podpucha pisze:
   Dobrze piszesz zawsze jest jakis chaczyk a pieniedzy nigdy nie dostaje sie za darmo a jak ktos mysli ze dostanie to poprostu jest glupi i sie wkopie w zadluzenie. Wogole pisze ze bierzecie karte kredytowa a nie jakis bon czy cos. Bedziecie placic karta i beda wam rozly odsetki 🙂
  • Moniaki.pl pisze:
   Mała poprawka: „haczyk” i „w ogóle”. 🙂 Promocja jest oparta na regulaminie i innych dokumentach – zamiast rzucać niesłuszne podejrzenia proponuję zapoznać się z dokumentami i nie wprowadzać nikogo w błąd – dobrze?
  • Moniaki.pl pisze:
   Promocja jest oparta na regulaminie i innych dokumentach, z promocji korzystamy za pośrednictwem dedykowanej, bezpiecznej strony banku więc nie ma co się obawiać. 🙂 Bardzo dużo osób skorzystało już z promocji i nie zgłaszało problemów 🙂 Jeżeli nie chcesz korzystać z promocji to nie ma problemu – nie jest to obowiązkowe. 😉
 20. Aga pisze:
  W 2016 zalozylam kartę kredytową simplycity w ramach pracy jako Cichy klient, nie wykonalam zadnej transakcji kartą, została po miesiącu zamknieta. Czy to juz mnie dyskwalifikuje do otrzymania vouchera?
 21. Zbigniew pisze:
  Szanowna autorko,
  proszę o potwierdzenie czy w/w warunki promocji obowiązują również w przypadku vouchera 400 zł do morele.net
  https://www.morele.net/wiadomosc/zamow-karte-kredytowa-citibank-i-zdobadz-voucher-400-zl-do-morele-net/2894/?utm_medium=popup&utm_campaign=CitiBank
  Dziękuję za poświęcony czas,
  Zbigniew
 22. Kasia pisze:
  A gdzie mogę poczytać o promocji z telefonem ?
 23. Dora pisze:
  A czy te 400 zl na wykorzystanie do biedronki tez sa potem do zwrotu? Czyli czy tez musze je oddac po jakims czasie do banku,bo byla to tez niejako forma kredytu nieoprocentowanegi?
 24. Piotr pisze:
  Witam, gdzieś kiedyś wyczytałem że ktoś z Was posiada plik w Excelu do nazwijmy to „zarządzania promocjami” jeśli byłaby możliwość wysłania lub wskazówek jak mógłbym taki plik sam przygotować byłbym wdzięczny. W razie czego zostawiam swój adres [email protected]. Pozdrawiam.
 25. Agag pisze:
  Zarejestrowałam się na stronie promocji już tydzień temu, a dalej nie zadzwonił do mnie żaden konsultant. Miał ktoś podobną sytuację?
  Zrejestrować się raz jeszcze czy czekać cierpliwie?
 26. Malgorzata pisze:
  Ciekawa jestem czy w konia nie robicie ludzi
  • Moniaki.pl pisze:
   Przeczytaj proszę artykuł, dodatkowo regulamin promocji – załączyliśmy go. Przeanalizuj sobie wszystko zobaczysz, że promocja jest dobra. Jeżeli będziesz chciała o coś zapytać lub będziesz potrzebować jakiegoś wyjaśnienia to zapraszam – chętnie pomogę 🙂 Napisz pytania tu w komentarzu lub podeślij wiadomość prywatną 🙂
 27. Katarzyna pisze:
  Witam, w jakim przypadku płatne jest oprocentowanie RRSO 10,47% czy jeśli np 4 miesiące po założeniu karty będę chciał ją zamknąć a mam spłacony cały dług powiedzmy wydałem 1000zł i 1000zł spłaciłem czy w tedy po zamknięciu konta coś jeszcze będę musiał zapłacić?
  Pozdrawiam
  • Moniaki.pl pisze:
   Nie, jeżeli masz spłaconą całą kartę i spłacałaś ją terminowo cały czas to nie ma mowy o naliczaniu żadnych kar i prowizji za zamknięcie karty. Zgodnie z Regulaminem Kart Kredytowych Rozdział XIV Rozwiązanie Umowy §20 – Umowę możesz rozwiązać w dowolnym momencie z zachowaniem 30 dniowego okresu wypowiedzenia. Więc jak karta jest spłacona to nie ma naliczania dodatkowych opłat.
   Tu RRSO nie będzie naliczane ponieważ nie ponosisz żadnych opłat dodatkowych przy spłacie karty – jeżeli robisz to terminowo.
 28. Tadeusz pisze:
  No i dwukrotnie wysłałem formularz i do tej pory zero odzewu :-/
 29. Agaa pisze:
  Próbuje wypełnić formularz, nie mogę zaakceptować przetwarzania danych i drugiej opcji, i nic nie dzieje się po wciśnięciu przycisku wyślij..
 30. Iwona pisze:
  Czy moge zalozyc karte online przez internet a nie w banku osobiscie.
 31. Marcin pisze:
  Chyba ta promocja nie jest już aktywna. Ponad tydzień od rejstracji i żadnego odzewu ze strony banku. Po komentarzach widzę ze nie jestem jedyny. Można to jakoś wyjaśnić bo nie wiem czy warto czekać.
  • Moniaki.pl pisze:
   Tak, jak najbardziej można wszystko wyjaśnić. Kontaktowaliśmy się z bankiem i dostaliśmy informację, że w związku z nieoczekiwanym dużym zainteresowaniem promocją, konsultant może oddzwonić nawet po 7-14 dniach od wypełnienia formularza. Wypełnienie formularza gwarantuje udział w promocji, ale trzeba czekać jednak na kontakt. Wiemy, że bank stara się rozwiązać problem i w trybie przyspieszonym rekrutuje większą liczbę pracowników, którzy będą usprawniać kontakt z klientami. 🙂
 32. Dominik pisze:
  Po jakim czasie po wykaonaniu platnosci karta, platność zostanie rozliczona, tzn. Bede ją mogł spłacic? Wykonalem juz 5 operacji a żadna jeszcze nie jest zaksiegowana.
  • Moniaki.pl pisze:
   Jak jak płacę kartą w Citi to księguje mi się wszystko ok 3 dni kiedyś nawet było dłużej. Sprawdzaj codziennie to kwestia czasu a jak tylko zobaczysz, że jest wszystko zaksięgowane to od razu tego samego dnia możesz dokonać spłaty karty.
 33. Gość pisze:
  Niestety przy umowie o pracę na czas określony wymagane jest jeszcze 12 miesięcy jej trwania. Zainteresowany uczestnik ma jeszcze tylko 8 miesięcy (w zasadzie z gwarancją przedłużenia z racji specyfiki zawodu). Nie da się uzyskać karty w takim przypadku, chociaż dochody są spełnione, a uczestnik ma ciągłość dochodu od 9 lat.
 34. Dominik pisze:
  Czy wykonam warunek 10 ciu operacji jezeli 2 wykonam w listopadzie a 8 w grudniu?
 35. Maria Adamska pisze:
  Dużo dokumentów trzeba jeśli prowadzi się działalność.?
  • Moniaki.pl pisze:
   Z tego co widzę w załączniku do regulaminu to:
   1. Wysłany PIT za 2016 rok i opłacony podatek lub
   2. Księga przychodów i rozchodów za ostatni rok podatkowy wraz z potwierdzeniem zapłaty podatku i ZUS za co najmniej 3 ostatnie miesiące oraz pełne wyciągi bankowe za 3 ostatnie miesiące z konta, z którego opłaca się ZUS i US.
 36. Pawel pisze:
  Witam
  Jak dlugo mam miec tą karte i jak moge ja zwocic?
  • Moniaki.pl pisze:
   Po odebraniu nagrody możesz zrezygnować z karty. Czyli jak np. wykonasz 5 płatności w listopadzie i później 5 płatności w grudniu to voucher otrzymasz do końca stycznia i po jego otrzymaniu sam decydujesz czy chcesz mieć dalej kartę czy nie. 🙂
 37. Joanna pisze:
  Co oznacza w tym przypadku „karta główna”?: Promocja skierowana jest do wszystkich osób, które nie posiadały żadnej karty głównej w Citibanku od 1 stycznia 2015 roku?
  Chodzi mi o to, że ja miałam kartę, ale nigdy nie była to moja główna karta kredytowa. Czy w takim razie mogę skorzystać z promocji?
  • Moniaki.pl pisze:
   Główna czyli np. ta jedna jedyna którą miałaś i z której korzystałaś jako z karty podstawowej. Dodatkowa to np. druga karta którą zamówiłabyś dla kogoś np. Ty zakładasz kartę kredytową w Citibanku na siebie i zamawiasz kartę dodatkową dla kogoś z rodziny.
 38. Ania pisze:
  Czy ta promocja laczy sie z promocja Payback,za założenie karty i korzystanie mozna otrzymać sporo punktów Payback.
  • Moniaki.pl pisze:
   Nie, karta Simplicity nie bierze udziału w programie Payback. Citi ma oczywiście kartę BP PAYBACK ale z kolei ona raczej nie bierze udziału w tej promocji.
 39. Paweł pisze:
  1. Czy w przypadku kiedy żona przebywa na urlopie macierzyńskim od stycznia (pobiera 1000 zł) plus do tego rentę po zmarłych rodzicach (1300zl) może przystąpić do programu? Czy te wartości się nie sumują?
  2. 3 miesiące niezależnie od formy zatrudnienia (na czas określony lub nieokreslony)?

  Pozdrawiam

  • Moniaki.pl pisze:
   A jak jeżeli chodzi o zatrudnienie to umowę ma na czas określony jakiś czy nieokreślony? Teoretycznie można te dochody połączyć i nawet w rozmowie z tego co pamiętam konsultant pyta czy ma się jeszcze jakieś inne źródła dochodu. Żona może wypełnić formularz a w rozmowie z konsultantem wszystko wyjdzie w takim sensie, że będą oni indywidualnie to przeliczać i rozpatrywać wniosek. Mogą zrobić sumę dochodów i od tego jeszcze odjąć jakieś wydatki i w ten sposób wyjdzie im czy mogą przyznać kartę czy nie, ale tak jak mówię to będą rozpatrywać indywidualnie. 🙂
 40. mimka pisze:
  Witam,
  Piszę tutaj po raz drugi i już totalnie nie wiem co o tym banku myśleć… w skrócie za pierwszym razem po telefonie konsultanta zrezygnowałam z przystąpienia do promocji bo pani powiedziała, że takiej promocji nie mają.. umówiłam się, że jeszcze to przemyślę, więc dzwoniono do mnie nawet 5 razy dziennie co 2 dni i dzisiaj po prawie miesiącu nie wytrzymałam i odebrałam, a muszę zaznaczyć, że już odpuściłam promocje i nie odbierałam tel przez tak długi czas,ale odebrałam po to, aby się dowiedzieć czy faktycznie ta promocja jeszcze jest..i na wstępie pytam panią czy ta karta kredytowa wiąże się z promocją „voucher do Biedronki”? Na to pani mówi mi „NIE”, znowu ktoś mówi nie chociaż ma być tak. Konsultantka twierdzi, że nic jej nie wiadomo o takiej promocji, że oni nic o tym nie wiedzą… no to ja już nie wiem o co chodzi…serio…pytam czy dzwoni pani z banku citibank, w sprawie karty kredytowej simplicity..pani, że tak ale promocji nie ma… dlaczego są takie niezgodności w tym temacie??? Tutaj zapewniacie, że jest a tam „nic o tym nie wiedzą”…. ???!!!…
 41. Tomek pisze:
  Witam.
  Oczywiście, 5 transakcji x2miesiące od przystapienia to jest miniumum tak? Można wykonać po 10 czy 15 transakcji i beda wowczas warunki spełnione i nie trzeba liczyc dokładnie czy jest 5 czy nie 6 przypadkiem?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Dokładnie wygląda to tak (podam na przykładzie) ktoś podpisał umowę i otrzymał kartę w listopadzie i teraz:
   w listopadzie robi min. 5 dowolnych płatności (może być 6,7,8 lub 10 płatności – nie przeszkadza to) + loguje się do bankowości online – płatności muszą być i wykonane i zaksięgowane
   w grudniu robi 5 dowolnych płatności (również może być więcej) – płatności muszą być i wykonane i zaksięgowane
   Warunki będą spełnione i do końca stycznia otrzymuje się voucher do Biedronki 🙂
 42. Paweł pisze:
  Hmm.. zgłoszenie poszło dziś. Kwestia taka, że 14 listopada kończę współpracę z obecnym pracodawcą a 15 rozpoczynam z nowym. To mnie dyskwalifikuje? 😀
  Bo zasadniczo w momencie zgłoszenia pracuje prawie 2 lata w jednej firmie 🙂
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   A jak zadzwonią przed 14 to musisz im mówić, że zmieniasz pracę? 🙂 A jako dokument potwierdzający przedstawić wyciąg z konta z 3 ostatnich miesięcy? 🙂 Taki mały myk? Bo nie wiem jak oni mogą to brać pod uwagę 😉
 43. Bozena pisze:
  Biorę udział w promocji moja najlepsze moj sklep robię czesto zalupy pozdrawiam
 44. Łukasz pisze:
  Rozumiem że deadline który jest ustawiony dziś na 23:59 dotyczy wypełnienie samego formularza zgłoszeniowego, po którym oddzwoni do mnie konsultant, czy tak?
 45. Mariusz pisze:
  Witam.
  Jak jest liczony okres miesięczny? Jeśli kartę otrzymam np 29 listopada to raczej ciężko będzie zrobić w tym samym miesiącu 5 płatności do tego na pewno system bankowy tego nie zaksięguje.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Tak, jak otrzymasz kartę pod koniec miesiąca to istnieje prawdopodobieństwo, że płatności nie będą zaksięgowane więc wykonujesz je od grudnia po prostu. 🙂
 46. cezar pisze:
  czy przy splacaniu terminowo karty obowiazuje mnie RRSO 10,47% ?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Nie – jeżeli karta będzie spłacana terminowo to nie obowiązuje naliczanie RRSO, dopiero jak karta nie będzie spłacona w okresie bezodsetkowym (tj. 26 dni od dnia wystawienia wyciągu) to Bank będzie naliczał odsetki.
 47. macin pisze:
  a co z opłatą roczną za kartę jak z niej zrezygnujemy? ile ona wynosi?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Karta Simplicity nie ma opłaty rocznej ani miesięcznej. Możesz z karty bezpłatnie zrezygnować w dowolnym momencie z zachowaniem 30 dniowego okresu wypowiedzenia. Wiadomo, że najlepiej zrezygnować z karty po odebraniu nagrody.
 48. Piotr pisze:
  Wypełniłem zgłoszenie 23 października i nikt nie zadzwonił…
  Co teraz?
 49. Wojtek pisze:
  Do mnie również nikt się nie odezwał 🙁
 50. Daniel pisze:
  Nikt nie odezwal sie, mimo ze mija 10 dni od rejestracji/zgloszenia. Obawiam sie ze zbyt pozno dostane karte, by zrealizowac warunki promocji (5 transakcji w listopadzie)
 51. Michael pisze:
  Ja to mam pecha, biorę już udział w któreś kolejnej promocji i praktycznie zawsze są jakieś problemy zazwyczaj ze strony braku kontaktu z banku, oczywiście pierwsza rozmowa z konsultantem trwająca blisko 45 minut z podaniem wszystkich danych miała miejsce jakieś 3 tygodnie temu, druga 2 tygodnie temu z potwierdzeniem danych i zapewnieniem że już muszę tylko czekać na kontakt ze strony kuriera i do dzisiaj nic…w międzyczasie w banku po moim zgłoszeniu tylko podali że dużo osób bierze udział w promocji dlatego tyle to trwa i trzeba być cierpliwym ale oczywiście wyślą moje zgłoszenie do szybkiego rozpatrzenia no i tak sobie czekam kolejny tydzień….teraz już się nie denerwuje przy pierwszej promocji się wkurzałem, ale widzę że przy tego typu promocjach to normalne, trzeba podejść na luzie bo inaczej człowiek się denerwuje, czemu tak długo, czemu nikt się nie odzywa, czemu nie mam karty, czy zdążę spełnić warunki itp. naprawdę nie warto się tym podniecać, po prostu trzeba czekać a jak ktoś nie ma cierpliwości to niestety ale odradzam brania udziału w tego typu promocjach. Pozdrawiam Moniaki i czytleników
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Przykro mi, że taka sytuacja miała miejsce, naprawdę takie sytuacje nie są codziennością, ale też nie są mile widziane przez nas i jestem przekonana, że przez Bank również. Oczywiście można tłumaczyć to ogromną ilością zgłoszeń do promocji bo nie ukrywajmy – tak było. Niemniej w każdej tak i tej promocji ważny jest każdy klient. My jako blog nie mamy możliwości wyjaśnić tej sytuacji, ale myślę że możesz jak najbardziej zgłosić problem do rzecznika klienta, który zawsze stara się pomóc klientowi:[email protected] Również pozdrawiamy!
 52. Michael pisze:
  No właśnie chyba się nie stara bo dwa dni czekam na jakikolwiek kontakt, że chociaż otrzymał moją wiadomość….
 53. Dominik pisze:
  Czy bank wyśle do mnie informację że spełniłem warunki promocji?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Tak, jaka spełnisz warunki promocji i nagroda zostanie Ci przyznana to otrzymasz od Banku wiadomość w systemie bankowości online 🙂
 54. Dominik pisze:
  Czytam sobie własnie umowę jaką dostałem przy tej promocji i pojawiło się pytanie.

  w ogólnych warunkach kredytu całkowita kwota kredytu to w moim przypadku to 8900 złotych jednak w części Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta widneje już 9389.42.

  Tu pojawia sie pytanie czy jeżeli będę spłacał operacje zaraz po zaksięgowaniu to też poniosę te koszty?

  Pzdr,
  DD.

  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Nie Dominik, spłacanie regularnie karty GWARANTUJE, że zawsze spłacasz tylko i wyłącznie tle ile tą kartą wydasz. Kwota, o której piszesz dotyczy sytuacji, w której wykorzystasz cały przyznany limit (np. w jednym okresie rozliczeniowym) i nie oddasz terminowo pieniędzy.
 55. Dominik pisze:
  Czy ktoś już otrzymał kod? Mamy 28 grudnia a ze ztrony banku cisza, a wiem że wykonałem wymaganą ilośc operacji i w tym miesiącu KOD powinien zostać przyznay.
  • Szymon pisze:
   Otrzymałem kod 28 grudnia,próbowałem go wykorzystać w kilku biedronkach ale nigdzie nie słyszeli o promocji.może jeszcze za wcześnie
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Szymonie, a czy udało się w końcu zrealizować voucher?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Dominiku, czy kod już dotarł? Ew. kiedy była podpisana umowa?
 56. Agata pisze:
  Prosze powiedz dlaczego po dokonaniu płatności w biedronce voucherem numer vouchera i saldo drukuje się w 2 kopiach w tym jeden dla kasjera. Jaka pewność ze teraz nie zapłaci on moim voucherem za swoje zakupy? Oczywiście żeby zapłacić voucherem trzeba wzywać kierownika bo nikt nie wie o co chodzi,
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Przyznam, że Twoje pytanie jest ciekawe i jak najbardziej zasadne. Nie miałam pojęcia o tym, że numer vouchera drukuje się również na potwierdzeniu dla kasjera, postaram się to jakoś wyjaśnić. Myślę, że dużo racji jest też w tym, że skoro taki kasjer nie wie jak zrealizować taki voucher to sam może się nie zorientować, że jego numer gdzieś mu się tam wydrukował.
 57. Damian pisze:
  Umowe podpisałem w październiku, płatności dokonałem w listopadzie i grudniu 2017. Kod vouchera doszedł 11.01.2018 – działa. Natomiast oczywiście panie na kasie nie wiedziały o co chodzi, i nie chciały przyjąć kodu, do momentu wezwania kierownika sklepu. Pozdrawiam super oferta 🙂 Minusem jest to, że kod vouchera drukuje się na potwierdzeniu, które zabiera kasjerka,,,,
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Cieszę się, że promocja przebiegła bez problemu i otrzymałeś voucher 🙂 A co do dalszej części Twojego komentarza to postaram się jakoś to zweryfikować. 🙂
 58. Zdzisław pisze:
  P. Dominiko czekam w tej chwili na voucher i podobnie jak p.Damian ciekaw jestem jak wygląda sprawa z kodem na potwierdzeniu zabieranym przez kasjera Biedronki.
 59. Adrianna pisze:
  Witam,
  jaki jest czas oczekiwania na kod? Ostatnia płatność została zrealizowana na początku grudnia, a u mnie dalej cisza.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Rozumiem że pierwsze 5 płatności było w listopadzie i kolejne w grudniu – tak? W takim przypadku voucher powinien trafić do Ciebie do końca stycznia, sprawdź proszę czy w bankowości online w zakładce wiadomości nie otrzymałaś już vouchera 🙂
 60. Pablo pisze:
  Ja otrzymalem pozdrawiam Panią Dominike dziękuje za interwencje w sprawie vouchera BZWBK otrzymałem po złożeniu reklamacji
  Pozdrawiam
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Dziękuję, czuję się pozdrowiona 🙂 Gratuluję i oczywiście gdybyś w przyszłości miał jakieś problemy to zapraszam.
 61. Pablo pisze:
  Na paragoniew Biedronce nr vouchera jest „zagwiazdkowany „
 62. Dagmara pisze:
  Witam, dzisiaj byłam w biedronce chcąc skorzystać z vouchera i oni nic nie wiedza na ten temat i nie mogłam wykorzystać ;-O czy ktoś miał już taki problem?
 63. Dagmara pisze:
  Oczywiście była kierowniczka która też nie wiedziała o co chodzi, jak sugerowałam że chyba powinna się zorientować , to prawdopodobnie zadzwoniła do koleżanki z innej biedronki która również nie wiedziała o co chodzi i takim oto sposobem byłam zmuszona zapłacić normalnie, a co dalej to nie wiem. Powinno to być jakoś sensownie rozwiązane, a nie że ja musze biegać po biedronkach i szukać jakiegoś ogarniętego kierownika ;-O no nic, musiałam się wyżalić 😉
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Rozumiem Twoje stanowisko i nawet to, że mogłaś się zezłościć na tę całą sytuację co oczywiście nie powinno mieć miejsca. Ze swojej strony mogę napisać, iż w momencie kiedy pojawiły się pierwsze sygnały odnośnie problemów z realizacją voucherów to natychmiast zgłosiłam ten fakt w JM. Uzyskałam wtedy informację, że oczywiście pracownicy są informowani o takich promocjach i otrzymują informacje o tym w jaki sposób realizować vouchery. Później pojawiały się informację, że faktycznie realizowanie voucherów jest możliwe i obsługa sklepu wie jak się to robi. 🙂 Wychodzi więc na to, że niektóre sklepy są lepiej a inne gorzej doinformowane. Ja ze swojej strony mogę tylko podpowiedzieć sposób realizacji vouchera:

   „PO ZESKANOWANIU OSTATNIEGO PRODUKTU KASJER WPISUJE NUMER VOUCHERA I KLIKA W PRZYCISK PLU”

 64. Agag pisze:
  Dostał już ktoś kod, kto spełnił warunki w grudniu i styczniu ?
  • Moniaki.pl pisze:
   Bank na wysyłkę nagród ma czas do końca lutego i raczej spodziewałabym się, że będzie to jeszcze bliżej końca miesiąca. Ale proszę też sprawdzać zakładkę „Kontakt” w systemie bankowości online.
 65. Wojciech pisze:
  Po dokonaniu płatności voucherem otrzymałem dwa potwierdzenia zapłaty na których widnieje pełen numer vouchera. Co jeśli pracownik sklepu będzie chciał zatrzymać jeden z nich. Będzie mógł go zapamiętać/zrobić zdjęcie, a następnie sam wykorzystać. Kiedy i jak ten problem zostanie rozwiązany ?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Rozwiązany on będzie w ten sposób, że na potwierdzeniu dla kasjera część kodu będzie zakryta
 66. Wojciech pisze:
  Ale kiedy to się stanie, bo póki co na obu potwierdzeniach widnieje pełen kod.
 67. Wojciech pisze:
  Tak, na obu jest pełen kod. Nic nie jest wygwiazdowane. Zakup dokonany 27go Lutego
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Więc znów musimy to zweryfikować – dziękuję za sygnał.
 68. Mateusz pisze:
  Nadal nic się nie zmieniło. Biedronka Bydgoszcz, Grunwaldzka 284. Na obu potwierdzeniach widnieje pełen kod vouchera. Kasjerka zatrzymała dla siebie jedno potwierdzenie z uzasadnieniem, że musi je mieć dla celów rozliczenia. Pozostaje mieć nadzieję, że faktycznie po to tylko. Czy jest jakieś oficjalne stanowisko banku w tej sprawie już?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Tak, mamy odpowiedź, iż są oni świadomi tego, że dla klientów Biedronki może być to problem i iść za tym pewnego rodzaju obawa, ale dokładają wszelkich starań, aby wymyślić jakieś rozwiązanie dla tej niedogodności.
 69. Sebastian pisze:
  Kto zamknął kartę?
  Kliknąłem na stronie banku „zamknij kartę” (czy jakoś tak), podałem powód rezygnacji i… nic. Loguję się na stronie banku i karta ciągle tam jest. Po dwóch tygodniach powtorzylem operację i dalej nic.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Może jest tak dlatego, że masz 30 dniowy okres wypowiedzenia? 🙂
 70. Paweł pisze:
  Kwestia bezpieczeństwa przy zakupie voucherem wciąż nie rozwiązana !!! Zakup dokonany w dniu wczorajszym. Kasjerka nie chciała wydać obu potwierdzeń, na których widnieje pełen kod vouchera.
  To się nadaje do zgłoszenia do odpowiednich instytucji, może UOKiK się tym zajmie.
 71. Paweł pisze:
  Ależ oczywiście ze jest, tuż nad datą ważności. Kod miał być wygwiazkowany, ale coś im to nie wychodzi. To bardzo poważne naruszenie bezpieczeństwa, aż dziw że tak długo nikt tego nie poprawił.

Napisz komentarz