Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Odbierz 400 zł na zakupy w sklepie internetowym Morele.net

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Karta kredytowa

O Citibanku ostatnio było dość cicho, kilka osób nawet pytało kiedy Citi wróci ze swoimi promocjami. Nie ma się co dziwić, że ten bank jest wśród Was tak bardzo popularny, w końcu jako jeden z nielicznych niemal regularnie rozdaje: tablety, smartphony, vouchery do perfumerii czy też wielu innych sklepów, a także gotówkę.

Tym razem wystartował z III już edycją programu, w którym każdy uczestnik odbiera aż 400 zł w bonie do wykorzystania na zakupy w sklepie Morele.net. Liczba bonów jest nieograniczona i nie ma żadnych losowań. Każdy, kto założy kartę, otrzyma taki bon o wartości 400 zł. To prezent GWARANTOWANY.

Co możesz kupić za darmowy voucher?

Morele.net to sklep znany z bardzo bogatego asortymentu i sprzętu naprawdę dobrej jakości. Każdy może tam znaleźć takie znane marki i produkty jak:

 • Apple – wspaniałe i wielofunkcyjne laptopy dla osób stawiających na komfort i wygodę w pracy
 • Lenovo
 • Acer
 • szczoteczki elektryczne
 • blendery
 • funkcyjne ekspresy do kawy
 • smartphony i iPhony – Samsung, Apple, Huawei

Asortyment sklepu jest przeogromny, a co za tym idzie możesz swobodnie wyposażyć sobie dom/mieszkanie lub sprawić sobie przyjemność i kupić coś tylko dla siebie. Może jakiś przydatny gadżet, o którym myślałeś już dawno, ale nigdy nie miałeś okazji od tak wydać sobie 400 zł na jakąś zachciankę.

Kto może skorzystać z promocji?

Do promocji mogą przystąpić osoby, które od 1 stycznia 2015 roku nie posiadały w Citibanku żadnej głównej karty kredytowej. Czyli jeżeli posiadałeś lub posiadasz w Citibanku samo konto osobiste lub posiadasz tylko dodatkową kartę kredytową, albo korzystasz z karty, której właścicielem jest ktoś inny to do tej promocji możesz śmiało przystąpić.

Dodatkowo, jeżeli ktoś pracuję na umowę powinien spełnić poniższe wymagania:

 • wiek – min. 21 lat, dochód netto – min. 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce

Z kolei jeżeli ktoś prowadzi własną firmę to powinien spełniać kryteria:

 • wiek – min. 21 lat, prowadzenie działalności gospodarczej min. 2 lata

Do promocji mogą przystąpić również emeryci i renciści. Powinni oni spełniać kryterium dochodu, a jako dokument potwierdzający dochody będą musieli przedstawić: decyzję o przyznaniu/waloryzacji emerytury/renty.

Jak odebrać voucher na 400 zł do Morele.net?

#1 KROK – REJESTRACJA W PROMOCJI [wykonaj do 31 grudnia 2017 roku]

Pierwszy krok wykonasz przechodząc na dedykowaną przez bank stronę internetową i wypełniając formularz zgłoszeniowy. Zajmie Ci to zaledwie chwilę.

>>Przejdź na stronę promocji i odbierz voucher na 400 zł<<

Kilka dni po wypełnieniu formularza skontaktuje się z Tobą pracownik banku (max. w ciągu 7 dni). Wspólnie dokończycie proces zakładania karty kredytowej. Podczas rozmowy skorzystaj z kilku wskazówek:

 • wybierz koniecznie kartę Simplicity – ona będzie bezwarunkowo darmowa
 • poproś konsultanta o wyłączenie wszystkich dodatkowo płatnych usług
 • pamiętaj, że standardowo karta przysyłana jest pocztą i za to nic nie płacisz, ale jeżeli masz życzenie to możesz zamówić kuriera, ale…wtedy musisz liczyć się z opłatą 30 zł

Później pozostaje już tylko spotkać się z kurierem i podpisać umowę o kartę. Dla Twojej wygody, kurier odwiedzi Cię w takim miejscu jakie będzie dla Ciebie wygodne, może np. podjechać do Twojego zakładu pracy.

#2 KROK – LOGOWANIE DO BANKOWOŚCI ONLINE

Kolejny prosty krok to zalogowanie się do bankowości online. Musisz to zrobić najpóźniej od momentu otrzymania karty do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu podpisania przez bank umowy o kartę.

Czyli jeżeli bank podpisze z Tobą umowę (sprawdź datę na umowie):

 • w sierpniu – logujesz się najpóźniej do końca października
 • we wrześniu – logujesz się najpóźniej do końca listopada
 • w październiku – logujesz się najpóźniej do końca grudnia
 • w listopadzie – logujesz się najpóźniej do końca stycznia 2018
 • w grudniu – logujesz się najpóźniej do końca lutego 2018
 • w styczniu – logujesz się najpóźniej do końca marca 2018

Przy czym oczywiście do spełnienia warunku będzie liczyło się już to pierwsze logowanie, które wykonasz po otrzymaniu karty, w celu jej aktywacji.

#3 KROK – WYKONAJ TRANSAKCJE KARTĄ

Ostatni już krok polega na wykonaniu transakcji bezgotówkowych kartą lub nośnikiem zbliżeniowym, na łączną kwotę min. 1 000 zł.

Mogą to być transakcje wykonane w sklepach stacjonarnych lub w sklepach internetowych. Mają to być dowolne transakcje, ważne aby ich łączna wartość wyniosła min. 1 000 zł.

Dodatkowo, możesz kartą opłacać różne rachunki. Aby spełniały one warunki promocji, musisz je opłacić kartą, a pomoże Ci w tym aplikacja SprytnyBill, której mechanizm działania opisałam tutaj.

Musisz wykonać te płatności najpóźniej od momentu otrzymania karty do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu podpisania przez bank umowy o kartę (płatności muszą być wykonane i zaksięgowane). Średnio wychodzi to zaledwie 500 zł miesięcznie jest więc to kwota w zasięgu ręki każdego.

Czyli jeżeli bank podpisze z Tobą umowę (sprawdź datę na umowie):

 • w sierpniu – transakcje wykonujesz do końca października
 • we wrześniu – transakcje wykonujesz do końca listopada
 • w październiku – transakcje wykonujesz do końca grudnia
 • w listopadzie – transakcje wykonujesz do końca stycznia 2018
 • w grudniu – transakcje wykonujesz do końca lutego 2018
 • w styczniu – transakcje wykonujesz do końca marca 2018

Do promocji nie będą zaliczane:

 • transakcje zwrócone
 • przelewy z karty
 • wypłaty z bankomatów
 • transakcje w urzędzie pocztowym, kasynie i zakładzie bukmacherskim

Pamiętajmy, że zakładamy kartę kredytową, a co za tym idzie, jeżeli wydamy pieniądze to musimy je oddać. Na całe szczęście spłacając kartę w ciągu 26 dni od dnia wystawienia wyciągu oddamy dokładnie tyle ile wydaliśmy. Tym którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z kartą polecam przeczytać nasz unikalny poradnik o kartach kredytowych.

>>Przejdź na stronę promocji i odbierz voucher na 400 zł<<

To wszystko!

Teraz krok należy już tylko do banku, który do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków przyzna Tobie voucher na 400 zł do Morele.net. Czyli jeżeli zalogowałeś się do bankowości online i wykonałeś transakcje np. do końca listopada to do końca grudnia otrzymasz voucher. Fajny prezent gwiazdkowy – prawda?

Będzie on dostępny dla Ciebie w zakładce „Wiadomości” po zalogowaniu się do serwisu bankowości online.

Podsumowanie

Znów mamy przed sobą niezwykle fajną i prostą promocję Citibanku, w której w zamian za założenie darmowej karty kredytowej i wykonanie nią płatności na min. 1 000 zł (w ciągu dwóch miesięcy) oraz logowanie do bankowości online otrzymujemy voucher na 400 zł do Morele.net.

Voucher możesz wykorzystać na dowolny zakup z asortymentu sklepu, możesz więc kupić jeden droższy sprzęt lub kilka tańszych. Łączna kwota zamówienia musi wynosić minimum 400 zł.

Bon będzie ważny aż do 31.08.2018 r. więc możesz go zachować i użyć robiąc jakieś wakacyjne zakupy w przyszłym roku, ale równie dobrze możesz podarować go komuś jako prezent.

Rzeczywista roczna stopa oprocentowanie – 10,47%.

>>Przejdź na stronę promocji i odbierz voucher na 400 zł<<

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 6

 1. Andrzej pisze:
  W jaki sposób zrezygnować z karty simplicity przez internet
 2. mike278 pisze:
  Pytanie:
  Jeśli wpłacę na „dzień dobry” kwotę powiedzmy 1100 pln, a dopiero POTEM zacznę płacić nią w sklepach, necie etc. to czy spełnię warunki promocji? (oczywiście spełniając inne warunki też typu min 1000 w czasie 2 miesięcy)
  Dodatkowo czy regulamin dopuszcza ( nie znalazłem info) po otrzymaniu vouchera likwidację karty (oczywiście znowu z zastrzeżeniem 30 dniowego okresu wypowiedzenia etc.)
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Regulamin nie zabrania najpierw przelania pieniędzy na konto karty, a później korzystania z nich i tym samym spełnienia warunków. 🙂 I jak zamkniesz kartę po otrzymaniu vouchera (z zachowaniem 30 dniowego okresu wypowiedzenia) to nic się nie stanie, nie stracisz vouchera 🙂
 3. patriano pisze:
  Czy umowa zlecenie też wchodzi w grę?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Tak, znajduje się w wykazie dokumentów, którymi można potwierdzić dochód. 🙂

Napisz komentarz