PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Odbierz 400 zł na zakupy na Allegro.pl za płacenie kartą od BGŻ BNP Paribas [dla nowych klientów]

Właśnie wystartowała rewelacyjna promocji banku BGŻ BNP Paribas, w której za założenie karty i płacenie nią na zakupach, dostajesz vouchery do Allegro.pl o wartości 400 zł. To oznacza, że to obecnie najwyższa dostępna premia w promocji bankowej!

Na wstępie musisz wiedzieć, że nie ma tutaj żadnych losowań. Każdy, kto wykona kroki przeze mnie tu opisane – otrzymuje vouchery na 400 zł. To nagroda GWARANTOWANA regulaminem promocji (znajdziesz go jak zwykle na końcu artykułu).

Kilka słów o samej nagrodzie:

 • otrzymujesz aż na 4 vouchery na łączną kwotę 400 zł do zrealizowania na Allegro.pl
 • vouchery są zwolnione z podatku, więc nie musisz martwić się formalnościami
 • nie ma minimalnej kwoty wymaganej, aby zrealizować voucher
 • vouchery są jednorazowe, więc będziesz mógł 4 razy zrobić zakupy tańsze za każdym razem o 100 zł
 • vouchery to nagroda gwarantowana, a co za tym idzie odbiera je każdy kto spełni warunki promocji

Promocja niemalże dla każdego

Tak jak pisałem do promocji mogą przystąpić zarówno nowi jak również obecni klienci BGŻ BNP Paribas. Wymogiem jest jedynie, że nie posiadać żadnej karty kredytowej w tym Banku w ciągu ostatnich 12 miesięcy

Jeżeli spełniasz ten warunek to możesz śmiało przestąpić do promocji, a wystarczy założyć kartę kredytową MasterCard, której specyfikacja wygląda następująco:

 • WYDANIE KARTY – 0 zł
 • OPŁATA ROCZNA – 0 zł pod warunkiem wykonania płatności kartą łączną min. 500 zł w ciągu 2 kolejnych okresów rozliczeniowych (może to byś jedna płatność lub kilka płatności) jeżeli nie spełnimy warunku to bank naliczy opłatę 72 zł
 • OPŁATA W II ROKU – 72 zł (Mastercard Standard) ale z karty można zrezygnować od razu w pierwszym roku po odebraniu nagród
 • WYKONYWANIE TRANSAKCJI BEZGOTÓWKOWYCH (płacenie kartą) – 0 zł
 • PRZELEW Z RACHUNKU KARTY (transakcja gotówkowa) – 4,9% min. 10 zł
 • WYPŁATY Z BANKOMATÓW (transakcja gotówkowa) – 3,50 zł
 • KOSZT DOSTARCZENIA KARTY – 0 zł za list (opcjonalnie można zamówić kuriera, ale to koszt 35 zł)
 • DOSTARCZENIE PINu – 0 zł smsowo (opcjonalnie można zamówić list lub kuriera, ale to koszt 15 zł i 35 zł)
 • DODATKOWE USŁUGI – pakiety „Bezpieczna Karta” i „Bezpieczna Podróż” – płatne dodatkowo 2 zł/m-c i 9,99 zł/m-c – podczas rozmowy z konsultantem najlepiej od razu poprosić o wyłączenie wszystkich dodatkowo płatnych usług
 • OKRES BEZODSETKOWY – 56 dni (26 dni od dnia wystawienia wyciągu) – spłata karty w tym okresie GWARANTUJE, że nie ma naliczanych żadnych odsetek
 • RRSO – 14,42% – naliczane tylko wtedy gdy nieterminowo spłacimy kartę, czyli zlekceważymy okres bezodsetkowy

Warto więc wykorzystywać kartę zgodnie z jej przeznaczeniem, czyli zwyczajnie nią płacić – transakcje bezgotówkowe, a powstrzymywać się od wykonywania transakcji gotówkowych od których naliczana jest prowizja.

Jak założyć kartę krok po kroku?

#1 KROKprzejdź na stronę promocyjną Banku i złóż wniosek o kartę kredytową MasterCard (koniecznie o tę), a podczas wypełniania formularza:

 • wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych
 • wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przesyłania informacji handlowych

zaznaczamy więc drugi i trzeci checkbox na stronie głównej przy wypełnianiu formularza zgłoszeniowego.

>>Załóż kartę w BGŻ i odbierz 400 zł do Allegro<<

#2 KROK – najpóźniej do 31 marca 2018 roku podpisz umowę o kartę kredytową MasterCard

#3 KROK – po otrzymaniu karty, przejdź na stronę promocyjną MAM BONUS i zarejestruj swój udział w promocji. Zapamiętaj swoje dane logowania ponieważ to właśnie na tej stronie zostanie udostępniona Ci nagroda, czyli punkty wymienne na vouchery do Allegro

#4 KROK – w ciągu dwóch pierwszych okresów rozliczeniowych wykonaj płatności kartą kredytową MasterCard (łącznie w dwóch okresach). I teraz w zależności od tego na jaką kwotę wykonamy płatności to tyle voucherów do Allegro otrzymamy, dokładnie wygląda to tak:

 • transakcje kartą od 500 zł-999,99 zł (łącznie I i II okres rozliczeniowy)– 1 VOUCHER NA 100 ZŁ DO ALLEGRO
 • transakcje kartą od 1 000 zł-1499,99 zł (łącznie I i II okres rozliczeniowy)– 2 VOUCHERY NA 100 ZŁ DO ALLEGRO = 200 zł
 • transakcje kartą od 1 500 zł-1999,99 zł (łącznie I i II okres rozliczeniowy)– 3 VOUCHERY NA 100 ZŁ DO ALLEGRO = 300 zł
 • transakcje kartą od 2 000 zł (łącznie I i II okres rozliczeniowy)– 4 VOUCHERY NA 100 ZŁ DO ALLEGRO = 400 zł

Płatności mają być wykonane i zaksięgowane. Do płatności będą zaliczać się płatności kartą w sklepach stacjonarnych lub internecie, przelewy z karty lub wypłaty z bankomatów. Polecam jednak wykonywać tylko płatności bezgotówkowe kartą – wtedy wszystko będzie dla Ciebie bezpłatne i automatycznie spełnisz warunek bezpłatności karty.

Jeśli zrobisz przelew z karty zapłacisz prowizję 4,9% (czyli 98 zł od kwoty 2000 zł) plus bank od razu zacznie naliczać odsetki od wykorzystanej kwoty. No i będziesz musiał dodatkowo spełnić warunek bezpłatności karty lub dodać 72 zł kosztów.

Podobnie (choć trochę lepiej) sprawa wygląda w przypadku użycia wypłaty z bankomatów do spełnienia warunków promocji. Wtedy prowizja wynosi 3,50 zł plus bank od razu zacznie naliczać odsetki od wykorzystanej kwoty. No i jak w poprzednim wypadku, pozostaje jeszcze kwestia opłaty za kartę 72 zł.

Masz więc duże możliwości spełniania warunków promocji.

Jeżeli chodzi o mnie to zawsze żeby „nabić” sobie płatności to np. kupuję bony paliwowe (Orlen takie ma), używam SprytnegoBilla i opłacam kartą rachunki – prąd, woda, gaz – sporo się tego uzbiera (transakcje bezgotówkowe z karty są zawsze darmowe).

Pierwszy okres rozliczeniowy liczymy od dnia przyznania nam limitu na karcie i obejmuje on 30 dni, czyli jak ktoś otrzyma pozytywną decyzję o przyznaniu karty np. 28 lutego to okresy rozliczeniowe wyglądają następująco:

 • I OKRES ROZLICZENIOWY – od 28.02.2018r. do 27.03.2018r.
 • II OKRES ROZLICZENIOWY – od 28.03.2018r. do 27.04.2018r.

Po zakończeniu każdego z okresów rozliczeniowych, Bank wystawia wyciąg i spłacamy kartę – najlepiej zrobić to w ciągu 26 dni od dnia wystawienia wyciągu ponieważ wtedy zawsze spłacamy tyle ile wydaliśmy kartą. A jak ktoś nie chce czekać na wyciąg z Banku to może spłacić kartę wcześniej – nie będzie z tym żadnego problemu.

>>Załóż kartę w BGŻ i odbierz 400 zł do Allegro<<

To wszystko!

Teraz czas na przyznanie nagród, o których wspominałam, czyli voucherów na 400 zł do Allegro. W zależności od tego na jaką kwotę zostaną wykonane transakcje kartą to otrzymamy tyle punktów wymiennych na vouchery do Allegro. I tak jeżeli ktoś wykona płatności:

 • na kwotę 2 000 zł i więcej to otrzyma – 120 000 punktów i wymieni je na 4 vouchery po 100 zł
 • na kwotę do 1999,99 zł otrzyma – 90 000 punktów wymiennych na 3 vouchery
 • na kwotę do 1499,99 zł otrzyma – 60 000 punktów wymiennych na 2 vouchery
 • na kwotę do 999,99 zł otrzyma – 30 000 punktów wymiennych na 1 voucher

Punkty zostaną przyznane w ciągu 5 dni roboczych od zaksięgowania transakcji kartą.

>>Załóż kartę w BGŻ i odbierz 400 zł do Allegro<<

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji: