Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Załóż kartę kredytową od Citibanku i zgarnij 400 zł do wydania w sklepach grupy morele.net

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Citi Handlowynowy klientKarta kredytowa

Citi postanowił zakończyć promocję trochę wcześniej, dlatego jest już niedostępna.

Myśleliście o nowych perfumach, grze komputerowej czy jakiejś elektronice, którą można kupić znacznie taniej? To świetna okazja bo Citibank przygotował super promocję. Do zgarnięcia voucher o wartości 400 zł do wydania w sklepach grupy morele.net a przecież wszyscy wiemy, że każdy tam znajdzie coś dla siebie.

Wniosek możesz złożyć do 13 grudnia 2019 roku. Ale pamiętaj! Im szybciej spełnisz warunki tym szybciej zgarniesz nagrodę.

Kto może wziąć udział w promocji?

Standardowo promocja skierowana jest dla nowych i powracających klientów. I tutaj mam dla Was świetną wiadomość! Bank mocno skrócił karencję.

Powracający klienci mogą wziąć udział z promocji jeżeli nie posiadają głównej karty kredytowej w Citibanku od 1 stycznia 2018.

Dodatkowo:

 • musisz mieć minimum 18 lat;
 • zarabiać min. 1200 zł netto miesięcznie (wynagrodzenie, emerytura, renta);
 • być zatrudniony w obecnej firmie przez min. 3 miesiące.

LUB

 • prowadzić działalność gospodarczą od min. 2 lat i osiągać dochód netto min. 2500 zł miesięcznie.

To bardzo dobre informacje dla wszystkich tych, którzy zamknęli swoje karty kredytowe do końca 2017 roku. Możecie ponownie zgarnąć bonus za przetestowanie karty.

Ile kosztuje karta Citi Simplicity?

Cały czas słyszysz, że karta kredytowa jest droga, niepotrzebna i łatwo się w niej zatracić? To nieprawda. Wystarczy dokładnie przeczytać wszystkie nasze wskazówki a zobaczysz, że za kartę nie zapłacisz ani 1 grosza, a może ją polubisz i dalej będziesz nią płacić.

Karta Citi Simplicity ma rekordowy okres bezodsetkowy, aż 26 dni za 0%. To oznacza, że jeżeli dokonasz płatności w danym miesiącu to odsetki nie naliczą się przez najbliższe 26 dni od daty wygenerowania wyciągu. Jak spłacisz kartę w ciągu 26 dni, to będzie ona zupełnie darmowa.

 • 0 zł – opłata roczna za wydanie karty Simplicity;
 • 0 zł – prowizja za transakcje bezgotówkowe;
 • 0 zł – za korzystanie z limitu przyznanego na karcie;
 • 0 zł – opłata za usługę CitiAlerts, w tym powiadomienia SMS;
 • 0 zł – przypomnienie o spłacie karty;
 • 0 zł – za dostarczenie karty Pocztą Polską (możesz też skorzystać z przesyłki kurierskiej, ale wówczas opłata wyniesie 30 zł);
 • 5 zł – za naklejkę zbliżeniową – zrezygnuj z niej podczas pierwszej rozmowy z konsultantem;
 • 6 zł – za korzystanie z usługi Citi Phone (wyłącz ją od razu podczas rozmowy w konsultantem lub na infolinii);
 • 10,47% – RRSO – naliczane TYLKO I WYŁĄCZNIE, gdy wykorzystasz przyznany limit i nie spłacisz go w okresie bezodsetkowym.

Jak widzisz nie bez powodu ta karta jest najlepsza na rynku. Zobacz jeszcze na co trzeba zwrócić uwagę.

Wskazówki, jak uniknąć wszelkich opłat

W Citibanku nie ma żadnych ukrytych opłat wszystko mamy w regulaminach i Tabelach Opłat. By uniknąć prowizji, lepiej przeczytaj dokładnie poniższe podpunkty:

 • nie wypłacaj gotówki z bankomatów;
 • nie wykonuj przelewów z karty;
 • zrezygnuj z naklejki zbliżeniowej;
 • zrezygnuj z usługi Citi Phone;
 • pilnuj limitu na karcie i dokonuj spłaty przed upłynięciem 26 dni od daty wygenerowania wyciągu;
 • nie wykonu transakcji szczególnych.

Czym są transakcje szczególne?
– wypłata środków pieniężnych z limitu karty (wypłata z bankomatu, przelew na inne konto);
– transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych zgodnie z ustawą z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych;
– transakcja w urzędzie pocztowym;
– transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie (min. Revoult)

Jak zgarnąć bonus? Czyli instrukcja krok po kroku

Tabela opłat jest nam bardzo dobrze znana. Citibank często rozpieszcza nas swoimi promocjami. Jedyna zmienną są nagrody i warunki jakie trzeba spełnić. Zobaczmy co przygotowali tym razem.

Krok 1# – złóż wniosek o kartę

Najpóźniej do 13 grudnia 2019 roku, złóż wniosek o kartę Simplicity na specjalnej stronie banku. Wypełnij formularz i czekaj na telefon z infolinii Citibanku. Konsultant zadzwoni do Ciebie w ciągu 7 dni, w celu potwierdzenia danych.

Podczas rozmowy z pracownikiem banku:

 • wybierz dokument, który będzie potwierdzał Twoje dochody 3 ostatnich miesięcy lub zaświadczenie o zatrudnieniu;
 • jeżeli chcesz uniknąć opłat, to zrezygnuj z dodatkowo płatnych funkcji Citi Phone oraz naklejki zbliżeniowej;
 • jeśli nie chcesz płacić za wysyłkę karty kurierem, wybierz przesyłkę kart pocztą.

Dokumenty do podpisu przywiezie Ci kurier. Podpisz umowę i czekaj na kartę.

Bank nie narzuca kwoty limitu karty kredytowej o jaką masz zawnioskować, możesz wybrać najniższą możliwą w tym przypadku co najmniej 1500 zł.

Krok 2# – zaloguj się na swoje konto online w banku

Najpóźniej do końca 3 miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu zawarcia umowy, co najmniej raz zaloguj się do bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile.

Przykład: jeśli podpiszesz umowę w sierpniu do warunek logowania musisz spełnić do końca listopada.

Krok 3# – płać za zakupy swoją nową kartą od Citibanku

Najpóźniej do końca 3 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy dokonaj płatności kartą na łączną kwotę 1 500 zł. Możesz po prostu płacić za zakupy w sklepach, bilety do kina czy na komunikacją, jedzenie w restauracjach.

UWAGA! Do sumy transakcji nie wliczą się:

 • transakcje niezaksięgowane, odrzucone lub zwrócone;
 • wypłaty z bankomatów czy Cash Back
 • transakcje szczególne (opisane pod opłatami).

Przykład: tak samo jak w poprzednim warunku, jeżeli umowę podpiszesz w sierpniu, to płatności kartą musisz wykonać do końca listopada. Pamiętaj tylko, że płatności muszą być zaksięgowane i rozliczone. Nie zostawiaj tego warunku na koniec.

Kiedy otrzymam nagrodę i w jaki sposób?

O przyznaniu nagrody bank poinformuje Cię poprzez wiadomość w bankowości Citibank Online. Wiadomość otrzymasz do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki, tzn. jeżeli spełnisz warunki we wrześniu, to informację o przyznaniu nagrody otrzymasz do 31 października 2019.

Wraz z wiadomością o przyznaniu nagrody dostaniesz elektroniczny voucher do wydania w sklepach grupy morele.net a dokładniej:

Sklepy należące do grupy morele.net

Twój voucher będzie ważny do 31 sierpnia 2020 roku. Aby dokonać zakupu po prostu podczas płatności wpisz kod vouchera w miejscu „dodaj kartę podarunkową”.

Voucher możesz wykorzystać tylko jeden raz. Nie możesz dokonywać płatności częściowo lub kilka razy. Jeżeli zakupy nie przekraczają kwoty vouchera to różnica po prostu przepada.

UWAGA! Pamiętaj, żeby do czasu otrzymania nagrody nie składać dyspozycji zamknięcia karty.

Podsumowanie

Jak widzisz, warunki są bardzo proste a nagroda naprawdę wartościowa. Co ważne, karta jest darmowa jeżeli zwrócisz uwagę na nasze wskazówki. Dodatkowo masz duży wybór co do realizacji nagrody. Aż 9 sklepów, w których możesz zapłacić otrzymanym voucherem. Mało tego, im szybciej spełnisz warunki tym prędzej możesz korzystać z nagrody.


Inne aktualne promocje 💰❤️👇🏻

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 6

 1. Albert pisze:
  Jak to sprawdzić? Nie pamiętam kiedy wypowiedziałem im umowę 😛
  „Powracający klienci mogą wziąć udział z promocji jeżeli nie posiadają głównej karty kredytowej w Citibanku od 1 stycznia 2018.”
 2. marek pisze:
  to już citibank na to kartę daję głośnik, 400zł w sklepach : home.pl i morele a kiedy musimy wybrać co chcemy? przy zakładaniu karty czy później?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Podczas składania wniosku musisz wybrać tę promocję, na którą się decydujesz. Skorzystaj z linku przy konkretnym opisie promocji ( to są zupełnie inne strony promocyjne dla każdej promocji)
 3. Adrian pisze:
  Czy warunki promocji można spełnić np. płacąc tą kartą za czynsz?

Napisz komentarz