Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

WIELKI POWRÓT! Odbierz 400 zł na dowolne zakupy w perfumerii Douglas w zamian za skorzystanie z tej promocji bankowej.

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Karta kredytowa

Jak mawiała znana projektantka, która całkowicie zrewolucjonizowała damską modę oraz stworzyła znane do dziś perfumy – Coco Chanel: ” Elegancja jest niemożliwa bez perfum. To skryte, niezapomniane, ostateczne akcesoria każdej kobiety”.

Zgadzam się z nią w 100% – dopełnieniem każdej kreacji, nie ważne czy do pracy, na eleganckie wyjście czy w stylu sportowym, jest nie tylko biżuteria, ale również idealnie dobrany zapach, który w pełni oddaje Twój charakter. Dobre perfumy to jednak spora inwestycja, ale moje drogie – to nam się należy!

Tym bardziej, że teraz każda z nas może poszaleć i nie martwić się o rachunek, a wszystko za sprawą najnowszej promocji Citibanku, w której do odebrania jest zupełnie darmowy voucher na 400 zł do ekskluzywnej perfumerii Douglas. A warunki promocji? Jak przeczytasz to padniesz – proste, przejrzyste, do spełnienia przez każdą z nas!

Odbierz voucher na 400 zł do Douglas’a – poczuj się wyjątkowo

Sieć perfumerii Douglas to niewątpliwie miejsce, gdzie odnajdzie się zarówno każda kobieta jak również mężczyzna, to nie jest zwykła drogeria to świat piękna, w którym zawsze się odnajdziesz. Wszystko za sprawą profesjonalnej obsługi – dziewczyny zawsze perfekcyjnie coś doradzą, ale również dobrego asortymentu, w którego skład zawsze wchodzą wysokiej klasy kosmetyki i akcesoria.

W tej perfumerii każdy zakupi takie słynne marki jak: Estee Lauder, Hugo Boss, Giorgio Armani, Calvin Klein, Bobbi Brown, Shiseido, Batycki, MAC oraz wiele innych, które podbiły serca ludzi na całym świecie. Ale bądźmy szczerzy, za tymi rozchwytywanymi markami idą spore ceny, dlatego z szansy zakupu dowolnego produktu/produktów o 400 zł taniej powinien skorzystać każdy.

Przyznasz, że upominek jest wyjątkowy i naprawdę bardzo korzystny, w końcu…kiedy ostatnio ktoś do Ciebie przyszedł, dał Ci 400 zł i powiedział „idź wydaj na siebie”. Trochę luksusu należy się każdej z nas, a jeżeli jest on całkowicie darmowy to wręcz koniecznie trzeba z niego skorzystać. Zawsze myślisz o wszystkich – więc teraz pomyśl o sobie!

>>Załóż kartę w Citibanku i odbierz 400 zł na zakupy w perfumerii Douglas<<

Co o voucherze powinnaś wiedzieć?

Żeby nie było – promocja ta nie jest żadną grą losową, ani tym bardziej konkursem, a co za tym idzie voucher na 400 zł do perfumerii Douglas odbierze każdy (tak mężczyzna też) kto skorzysta z promocji i spełni warunki, które zaraz Ci szczegółowo opiszę. Dodatkowo:

 • voucher jest ważny aż do 30.11.2018 roku – to sporo czasu;
 • nie jest on imienny więc możesz go komuś sprezentować – panowie weźcie sobie tę radę do serca;
 • voucher na 400 zł możesz śmiało wykorzystać w sklepie stacjonarnym (pokazujesz kod przy kasie) lub internetowym (ciekawostka: za zapisanie się na newsletter to dla Ciebie dodatkowe 20 zł rabatu na zakupy online);
 • voucher możesz śmiało zrealizować na co chcesz – kosmetyki, perfumy, makijaż, pielęgnacja ciała jak również akcesoria – możesz kupić więc jakąś jedną rzecz np. droższą lub kilka tanich – wybór należy do Ciebie;
 • istotna informacja – nie ma minimalnej kwoty zakupów jakie musisz zrobić, aby uaktywnić voucher;
 • voucher jest jednorazowy – jeżeli nie wykorzystasz całej kwoty przy jednych zakupach to reszta przepada, ale możesz zrobić zakupy np. dla siebie i przyjaciółki – ona zwróci Ci część pieniędzy i kasa nie przepadnie.

Kto powinien koniecznie skusić się na voucher na 400 zł do perfumerii Douglas?

Może się zdziwisz, ale zdobycie tego vouchera jest zdecydowanie prostsze niż myślisz. Polega na wykonaniu zaledwie 3 prostych kroków, które opiszę szczegółowo poniżej. Ale zanim to zrobię, chcę żebyś wiedziała, kto szczególnie powinien zwrócić na tę promocję uwagę.

Skierowana jest ona do wszystkich osób, które nie posiadały żadnej karty głównej w Citibanku od 1 stycznia 2015 roku, a ponadto:

 • są osobami fizycznymi w wieku min. 21 lat, mają zatrudnienie w obecnym zakładzie pracy min. 3 miesiące oraz ich dochód wynosi min. 1 200 zł netto;
 • lub prowadzą firmę min. 2 lata oraz mają min. 25 lat;
 • albo są emerytami/rencistami osiągającymi dochód min. 1 200 zł netto.

Jeżeli mieścisz się w tych wytycznych i nadal chcesz odebrać darmowy voucher do Douglas’a to wykonaj kolejno opisane przeze mnie kroki. Jedno, małe „ale…” promocja jest ograniczona czasowo, zgłosić się do niej można najpóźniej do 31 stycznia 2018 roku (liczy się data wypełnienia formularza zgłoszeniowego).

Promocja kończy się za:

Jak wykonując te 3 proste kroki odbierzesz voucher 400 zł do perfumerii Douglas?

KROK#1 zarejestruj się w promocji

W promocji zarejestrujesz się w zaledwie 2 minuty, wypełniając ten prosty formularz zgłoszeniowy masz na to czas do 31 stycznia 2018 roku. Ale naturalnie proponuję nie czekać do samego końca – im szybciej przystąpisz do promocji tym szybciej otrzymasz voucher.

>>Załóż kartę w Citibanku i odbierz 400 zł na zakupy w perfumerii Douglas<<

Następnie maksymalnie w ciągu 7 dni, skontaktuje się z Tobą konsultant Citibanku i wspólnie dokończycie proces rejestracji. Podczas rozmowy skorzystaj z kilku wskazówek:

 • wybierz koniecznie kartę Simplicity – jej miesięczne utrzymanie będzie bezwarunkowo darmowe
 • wyraź zgodę na: przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną
 • poproś konsultanta o wyłączenie dodatkowo płatnej usługi CitiPhone
 • pamiętaj, że standardowo karta przysyłana jest pocztą i za to nic nie płacisz, ale jeżeli masz życzenie to możesz zamówić kuriera, ale…wtedy musisz liczyć się z opłatą 30 zł

Później pozostaje już tylko spotkać się z kurierem, który w specjalnej, zabezpieczonej kopercie przywiezie Ci umowę. Podpisujesz ją i wspólnie z kurierem pakujecie ją do bezpiecznej koperty razem z dokumentami o których przygotowanie poprosił Cię konsultant – paczka zostanie przekazana do banku.

Dla Twojej wygody, kurier odwiedzi Cię w takim miejscu jakie będzie dla Ciebie wygodne, może np. podjechać do Twojego zakładu pracy.

KROK#2 zaloguj się do bankowości online

Kolejny do wykonania krok polega na zalogowaniu się do systemu bankowości online. Należy zrobić to najpóźniej do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu podpisania przez bank umowy.

Czyli jeżeli podpiszesz umowę w (data widnieje na umowie):

 • październiku – logujesz się do bankowości online najpóźniej do końca grudnia
 • listopadzie – logujesz się do bankowości online najpóźniej do końca stycznia 2018 roku
 • grudniu – logujesz się do bankowości online najpóźniej do końca lutego 2018 roku
 • styczniu – logujesz się do bankowości online najpóźniej do końca marca 2018 roku
 • lutym – logujesz się do bankowości online najpóźniej do końca kwietnia 2018 roku

Rada ode mnie – żeby nie zapomnieć o logowaniu to najlepiej jak tylko otrzymasz już kartę, wejdź na www.citibankonline.pl i zaloguj się w celu ustalenia PINu. 🙂 Oczywiście jak zalogujesz się więcej niż jeden raz to nic się nie stanie.

KROK #3 wykonaj kilka płatności kartą

Ostatni już krok polega na wykonaniu płatności bezgotówkowych kartą lub nośnikiem zbliżeniowym. I powiem Wam, że tu pochwalę Citibank – w poprzedniej edycji należało wykonać płatności na min. 1 000 zł – nie każdemu się to opłacało.

Teraz Citibank daje klientowi większą swobodę ponieważ ma on wykonać min. po 5 płatności kartą, na dowolną kwotę, w dwóch kolejnych miesiącach kalendarzowych po otrzymaniu karty – tak wystarczy tylko 10 dowolnych płatności kartą. Możesz je wykonać w sklepie stacjonarnym lub internecie.

Czyli jeżeli podpiszesz umowę np. w (data widnieje na umowie):

 • październiku – to wykonujesz 5 płatności w październiku i 5 w listopadzie – łącznie 10 i spełniasz warunki promocji, albo 5 płatności w listopadzie i 5 płatności w grudniu – łącznie 10 i również spełniasz warunki promocji
 • listopadzie – wykonujesz 5 płatności w listopadzie i 5 w grudniu lub 5 płatności w grudniu i 5 płatności w styczniu

Ważne jest również to, że wykonane płatności muszą być w danym miesiącu również zaksięgowane! Dlatego radzę wykonać je najpóźniej kilka dni przed zakończeniem danego miesiąca.

>>Załóż kartę w Citibanku i odbierz 400 zł na zakupy w perfumerii Douglas<<

To wszystko!

Teraz Citibank do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków przyzna Tobie nagrodę w postaci vouchera na 400 zł do perfumerii Douglas. Czyli jeżeli zalogowałaś się do bankowości online i wykonałaś płatności kartą do końca grudnia to do końca stycznia 2018 roku otrzymasz voucher.

Informacja o przyznaniu nagrody będzie dla Ciebie dostępna w zakładce „Wiadomości” po zalogowaniu się do serwisu bankowości online. Później startuj na upragnione zakupy i niczego sobie nie żałuj!

>>Załóż kartę w Citibanku i odbierz 400 zł na zakupy w perfumerii Douglas<<

Wskazówki dzięki którym sprawnie przejdziesz przez całą promocję

Zanim podsumuję krótko całą promocję chcę dać Ci jeszcze coś od siebie, garść przydatnych wskazówek dzięki którym promocja przebiegnie szybko i sprawnie. Wiedz, że od ponad roku jestem klientem Citibanku – posiadam w nim kartę kredytową i bardzo ją sobie chwalę.

Dodatkowo monitoruję każdą promocję Citibanku (regulaminy znam prawie na pamięć), stale odpowiadam na wszystkie pytania naszych czytelników, konsultuję najważniejsze kwestie ze specjalistami z Citibanku dlatego myślę, że zebrana wiedza będzie dla Ciebie idealnymi wskazówkami.


W promocji zakładasz kartę kredytową, tak jak doradzałam na początku najlepiej założyć Simplicity – za jej miesięczne utrzymanie nic nie zapłacisz i to bezwarunkowo! Dzięki temu masz pewność, że promocja jest dla Ciebie faktycznie darmowa. Szczegóły:

 • opłata za wydanie karty – 0 zł
 • opłata za korzystanie z przyznanego limitu – 0zł
 • opłata za przedłużenie karty na kolejny rok – 0zł
 • karta dostarczana jest pocztą za 0zł
 • otrzymujesz dostęp do bankowości internetowej i możesz wygodnie śledzić swoje wydatki
 • aż 26 dni (okres bezodsetkowy) na przelanie kwoty wykorzystanej z limitu
 • NIE WYPŁACAJ PIENIĘDZY Z BANKOMATU I NIE RÓB PRZELEWÓW Z RACHUNKU KARTY – to transakcje gotówkowe za które płaci się prowizję – 8% wartości transakcji
 • rzeczywista roczna stopa oprocentowanie – 10,47%

Pamiętaj również, że w promocji zakładasz kartę kredytową. Bank daje Ci więc swoje pieniądze, którymi możesz dysponować, ale które musisz oddać. Na całe szczęście zawsze oddajesz tylko i wyłącznie tyle ile zapłacisz kartą. Wystarczy tylko oddawać pieniądze w okresie bezodsetkowym, czyli w ciągu 26 dni od dnia wystawienia wyciągu.

W tej promocji mogę doradzić Ci np. abyś jednego dnia wykonał płatność kartą kredytową, a na na drugi dzień, po jej zaksięgowaniu od razu ją spłacił – bez czekania na wyciąg. 🙂 Szybko i sprawnie – w razie pytań – służę pomocą.

Polecam Ci również zerknąć do naszego poradnika o kartach kredytowych, gdzie w prosty sposób tłumaczę ich działanie i również opisuję na co koniecznie zwrócić uwagę: https://moniaki.pl/poradnik-o-kartach-kredytowych/

Citibank proponuje dwie dodatkowe usługi: CitiPhone i CitiAlerts.

CitiPhone jest usługą płatną 6 zł/m-c i tu w rozmowie z konsultantem należy od razu poprosić o jej wyłączenie.

CitiAlerts jest usługą darmową zarówno w wersji Standard jak również Premium.

W Citibanku możesz bezpłatnie zawnioskować o zwiększenie lub zmniejszenie limitu kredytowego.

Nie ma problemu, możesz zrezygnować z karty w każdym momencie, z zachowaniem 30 dniowego okresu wypowiedzenia. Wszystko wykonasz z poziomu bankowości online, co dokładnie zostało opisane w naszym poradniku: https://moniaki.pl/jak-odpowiedzialnie-korzystac-z-karty-kredytowej-i-debetowej-bonus-jak-rozwiazac-umowe-o-karte/

Jeżeli będziesz chciał rozwiązać umowę, bardzo możliwe że konsultant oddzwoni i zaproponuje Ci moneyback za płatności kartą w zamian za to, że zgodzisz się cofnąć dyspozycję. Klienci zgłaszali, że jest to nawet 10% wartości transakcji! Warto więc rozważyć taką propozycję, ale pamiętaj, że to Ty decydujesz o wszystkim. 🙂

To jedno z Waszych ulubionych pytań – nie dziwię się i dobrze, że pytacie – nie ma co decydować się na coś w ciemno, bez uzyskania dodatkowych wyjaśnień. Ze swojej strony powiem, że brałam udział w promocji Citibanku z voucherem do Morele.net i jak dla mnie – bomba – wszystko przebiegło bez problemów, szybko i sprawnie.

Moje zdanie to może być dla Ciebie za mało – rozumiem, dlatego przygotowaliśmy specjalną galerię sukcesów naszych czytelniczek, które skorzystały z poprzednich edycji promocji z voucherem do Douglasa i pochwaliły się nam swoimi zdobyczami, zapraszam:

Doskonale to rozumiem i będę wdzięczna jeżeli podzielisz się ze mną swoimi obawami, cenne uwagi zawsze są mile widziane. Poświęcę Ci czas i chętnie odpowiem na dodatkowe pytania. Postaram się jeszcze raz wszystko wytłumaczyć i rozwiać Twoje wątpliwości. Wtedy zadecydujesz czy taka promocja jest Ci potrzebna czy nie.

W razie pytań, zapraszam:
[email protected]
[email protected]
https://www.facebook.com/MoniakiPL/


Podsumowanie

Moje drogie, każda z nas ma w sobie nadprzyrodzone moce, jesteśmy silne, pracowite i wartościowe dlatego zawsze należy nam się wszystko co najlepsze i oczywiście za przystępną cenę. Tym bardziej cieszę się, że Citibank i perfumerie Douglas przy wspólnej współpracy przygotowały promocję z myślą o pięknie, które ma w sobie każda z nas.

W dzisiejszym artykule ze szczegółami omówiłam regulamin promocji i sama miałeś okazję przekonać się, że promocja jest bardzo prosta i uczciwa i na próżno doszukiwać się tu jakiegokolwiek haczyka. Po prostu zakładasz darmową kartę, testujesz ją wykonując zaledwie 10 dowolnych płatności, logujesz się do bankowości online i tyle – 400 zł na zakupy w Douglasie jest Twoje.

A jeżeli karta Ci się nie spodoba to po odebraniu nagrody możesz nie chcieć z niej korzystać i wypowiedzieć umowę bez żadnych kar umownych czy zabrania przyznanego vouchera – dla mnie gra warta świeczki.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 21

 1. Marcin pisze:
  Czy mogę skorzystać z promocji jeśli jestem zatrudniony na umowę zlecenie?
  • Moniaki.pl pisze:
   Tak, zgodnie z listą wymaganych dokumentów potwierdzisz swój dochód przedstawiając zaświadczenie o zatrudnieniu i zarobkach lub umowę zlecenie albo pasek pracowniczy. 🙂
  • Moniaki.pl pisze:
   Tak, zgodnie z listą wymaganych dokumentów potwierdzisz swój dochód przedstawiając zaświadczenie o zatrudnieniu i zarobkach lub umowę zlecenie albo pasek pracowniczy. 🙂
 2. Aniceta pisze:
  Zadzwonili do mnie z infolinii i powiedzieli, że skoro to jest moja pierwsza umowa o pracę i jest krótsza niż rok to nie mogę wziąć udziału w promocji :/ a Wy piszecie, że wystarczy, iż będę zatrudniona 3 miesiące w danym zakładzie pracy. Jak to jest?
 3. Gosia pisze:
  Zostawiłam dane juz jakiś czas temu. Niestety bez żadnego odzewu ze strony City 🙁
  podobnie u mojej kolezanki
 4. Adrian pisze:
  Nie rozumiem tego tutaj, to trzeba zakładać konto czy nie? Logowanie sie do tej bankowości to chyba trzeba mieć rachunek?
  • Moniaki.pl pisze:
   W promocji zakłada się kartę kredytową i ona ma rachunek techniczny, na którym widnieją wszystkie płatności i na ten rachunek otrzymuje się wyciąg z karty żeby wiedzieć ile należy spłacić.
 5. Maja pisze:
  szybkie pytanie: te wymagane 5 transakcji w miesiącu może być wykonane jednego dnia? Czy trzeba je zrealizować w układzie 1 dzień=1 transakcja ??
  • Moniaki.pl - Robert pisze:
   Nie ma problemu, mogą być jednego dnia 🙂 Wskazówka: Ważne żeby płatności zostały zaksięgowane w odpowiednim miesiącu, więc lepiej unikać ostatnich dni miesiąca.
 6. Diana pisze:
  Czy mogę zrobić te 10 transakcji w ciągu jednego miesiąca, czy muszą być koniecznie rozłożone na dwa miesiące?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Muszą być one rozbite na dwa miesiące, czyli w jednym 5 i w drugim również 5 🙂
 7. Małgorzata pisze:
  Cześć,

  Czy jak już wykona sie wymaganą ilość transakcji (umowę podpisałam na początku listopada, 5 transakcji zaksięgowanych w listopadzie, 5 w grudniu) to można otrzymać jakies potwierdzenie, że jest ok i że do końca stycznia otrzyma się voucher?

  Pozdrawiam,

  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Potwierdzenia Bank nie wysyła, klient po prostu otrzymuje od razu informację o numerze voucher’a. 🙂 Spełniłaś warunki szybko więc śledź skrzynkę odbiorczą nawet pod koniec grudnia. 🙂
 8. Ewa pisze:
  czy jak mam już jedną karte Siticimplity to też mogę wziąć udział w tej promocji ?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Nie, jeżeli jesteś już klientem Citibanku to do tej promocji nie możesz przystąpić.
 9. Sylwia pisze:
  Mam dwa pytania 1: Jak jest z okresem wypowiedzenia umowy? Kiedy mogę złożyć rezygnację? 2: Jeżeli dopiero jestem zatrudniona (3,5 miesiąca) na umowę o pracę – przysługuje mi udzial w promocji?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Po odebraniu nagrody możesz rozwiązać umowę w dowolnym momencie z zachowaniem 30 dniowego okresu wypowiedzenia. 🙂 Zgodnie z wymaganiami jakie przedstawia na swojej stronie Bank, aby skorzystać z promocji należy być zatrudnionym w obecnym zakładzie pracy min. 3 miesiące powinnaś więc móc skorzystać z promocji.
 10. Sylwia pisze:
  Cześć,
  W swojej promocji podczas rozmowy telefonicznej pracownica banku radzi wysyłać skany najważniejszego dokumentu (dowodu osobistego) + wyciągi z konta przez internet.. do tego podając swój numer pesel w tytule wiadomości – czy takie działania są bezpieczne?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Są dwa sposoby przesłania dokumentów, albo w kopercie przekazuje się je kurierowi, który przyjeżdża z umową, albo właśnie mailowo. Wiem, że wielu klientów decyduje się na wysyłanie dokumentów mailem i nie zgłaszają problemów 🙂

Napisz komentarz