Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

400 zł na dowolne zakupy w dobrych sklepach od Citibanku [sam decyduj gdzie zrealizujesz nagrodę]

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Karta kredytowa

Po kilku tygodniach ciszy, Citibank znów wystartował z solidną, bardzo ciekawą, a zarazem dość nietypową promocją. Ty razem, w zamian za założenie oczywiście darmowej karty kredytowej oraz wykonanie 2 prostych kroków, klient otrzymuje 16 000 punktów o wartości 400 zł premii do…

No właśnie i tu zaczyna się najlepsze! Klient bowiem sam wybiera na co spożytkuje nagrodę, gdzie będzie chciał zrobić zakupy za 400 zł. A jest w czym wybierać – same znane i renomowane marki, co sprawia, że promocja jest naprawdę warta uwagi i skusi niejednego z naszych czytelników. Pomyśl, że będziesz mógł zaszaleć na zakupach:

 • Douglas
 • H&M
 • Merlin.pl
 • Multikino
 • Play
 • Samsung
 • Sphinx
 • W. Kruk

Co więcej nagroda jest całkowicie zwolniona z podatku i najważniejsze, w promocji nagrodę odbiera dosłownie każdy, kto spełni warunki – bez limitów i losowań. Dzięki temu masz pewność, że otrzymasz obiecaną premię.

Dla kogo jest promocja?

Do promocji mogą przystąpić osoby, które od 1 stycznia 2015 roku nie posiadały w Citibanku żadnej głównej karty kredytowej. Czyli jeżeli posiadałeś lub posiadasz w Citibanku samo konto osobiste lub posiadasz tylko dodatkową kartę kredytową, albo korzystasz z karty, której właścicielem jest ktoś inny to do tej promocji możesz śmiało przystąpić.

Dodatkowo, jeżeli ktoś pracuję na umowę powinien spełnić poniższe wymagania:

 • wiek – min. 21 lat, dochód netto – min. 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce

Z kolei jeżeli ktoś prowadzi własną firmę to powinien spełniać kryteria:

 • wiek – min. 21 lat, prowadzenie działalności gospodarczej min. 2 lata

Citibank bardzo otwiera się na wszystkich klientów, dlatego do promocji mogą przystąpić również emeryci i renciści. Powinni oni spełniać kryterium dochodu, a jako dokument potwierdzający dochody będą musieli przedstawić: decyzję o przyznaniu/waloryzacji emerytury/renty.

Jak odebrać 400 zł na zakupy?

Nie ukrywam, promocja jest bajecznie prosta, zresztą jak każda którą przygotowuje Citibank. Wystarczy tylko złożyć wniosek o darmową (w tej promocji) kartę kredytową MasterCard World najpóźniej do 8 października 2017 roku. Podpisać umowę o kartę.

Następnie zalogować się do bankowości online oraz wykonać płatności kartą (w sklepach stacjonarnych lub internecie) na kwotę łączną min. 1 000 zł do końca drugiego miesiąca po podpisaniu umowy (średnio po 500 zł/m-c).

Czy karta jest faktycznie darmowa?

Standardowo, karta MasterCard World kosztuje 18 zł/m-c, ale Citibank zaszalał i postanowił, że w ramach tej konkretnej promocji, znosi opłaty za kartę (na zawsze) – rewelacja! Gwarantuje nam to regulamin promocji:

W ten sposób oszczędzamy aż 216 zł rocznie w porównaniu do osób, które wybiorą tę kartę bez promocji.

W przypadku karty kredytowej w Citibanku, nie zapłacimy żadnej prowizji za płatności wykonane kartą. Również zadłużenie możemy spłacić w długim 56-dniowym okresie bezodsetkowym.

Ze swojej strony radzę od razu (podczas rozmowy z konsultantem) wyłączyć wszystkie dodatkowo płatne usługi, czyli: CitiPhone (6 zł/m-c), CitiAlerts (6 zł/m-c w wersji Standard i 10 zł/m-c w wersji Premium).

Ważne jest również to, że karta standardowo przychodzi do nas pocztą i jest to darmowa przesyłka. Natomiast jak ktoś ma życzenie to może zamówić kartę kurierem, ale to jest już koszt 30 zł, radzę więc trzymać się standardowej opcji. 🙂

Dzięki tym wskazówkom, widzisz że w gruncie rzeczy nie musisz obawiać się żadnych opłat za kartę – wszystko jest proste i zrozumiałe.

>>Załóż darmową kartę i odbierz 400 zł na zakupy<<

Jak krok po kroku skorzystać z promocji?

Spełnieni wszystkich warunków promocji nie wymaga od nas dużego poświęcenia, wystarczy tylko wykonać kilka kroków i wszystko pójdzie z górki.

#1 KROK – [wykonaj do 8.10.2017 roku]

Przejdź na stronę promocyjną banku i złóż wniosek o kartę kredytową MasterCard World. W ciągu max. 7 dni skontaktuje się z Tobą konsultant w celu potwierdzenia złożenia wniosku. Podczas rozmowy:

 • poproś o wyłączenie wszystkich dodatkowo płatnych usług
 • ustal dokument jaki przedstawisz w ramach potwierdzenia osiąganych dochodów (zazwyczaj wystarczy wyciąg z konta z 3 ostatnich miesięcy)

Później pozostaje już tylko spotkać się z kurierem i podpisać umowę o kartę. Dla Twojej wygody, kurier odwiedzi Cię w takim miejscu jakie będzie dla Ciebie wygodne, może np. podjechać do Twojego zakładu pracy.

Na spotkanie z kurierem będziesz musiał również przygotować ksero dowodu osobistego oraz dokument potwierdzający dochody.

#2 KROK – [wykonaj do końca drugiego miesiąca po podpisaniu umowy]

Teraz musisz spełnić dwa proste warunki:

 • zalogować się do bankowości online
 • wykonać płatności kartą na łączną kwotę min. 1 000 zł

Zalogować się możesz np. w momencie aktywacji karty – to logowanie już będzie zaliczone jako spełnienie warunku. Następnie pozostanie Ci wykonać płatności kartą, możesz je wykonać w sklepie stacjonarnym lub internecie, ważne aby były to płatności kartą, a nie przelewy z karty.

Na wykonanie tych dwóch warunków masz czas do końca drugiego miesiąca po podpisaniu umowy przez bank, czyli jak umowa będzie podpisana w sierpniu to transakcje wykonujesz od momentu otrzymania karty do końca października. Średnio wychodzi to po 500 zł/m-c – jest to więc kwota w zasięgu każdego.

>>Załóż darmową kartę i odbierz 400 zł na zakupy<<

To wszystko!

Do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków Citibank poinformuje o przyznaniu nagrody poprzez system bankowości online – zakładka „wiadomości”. Czyli jak 1000 zł wydamy do końca października to nagroda trafi do klienta do końca listopada.

Na nagrodę składać się będzie 1 000 punktów za wykonanie jakiejś pierwszej płatności kartą MasterCard World oraz 15 000 punktów od Citibanku w gratisie w ramach promocji. Łącznie będzie to 16 000 punktów o wartości 400 zł, które możemy wydać w sklepach partnerskich.

Na co wystarczy Ci 16 000 pkt (400 zł)?

Tak jak wspominałam zakupy możesz robić u partnerów Citibanku, poniżej przedstawiam Ci tabelę dzięki której zobaczysz na jakie konkretnie nagrody opłaca Ci się wymienić otrzymane punkty:

>>Załóż darmową kartę i odbierz 400 zł na zakupy<<

Gwarancja uczciwości! Sam możesz sprawdzić dokumenty z tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 21

 1. krysia pisze:
  co to znaczy artykuł sponsorowany? Czy to uczciwe polecanie oferty? Citibank ostatnio jakoś dużo mniej ma fajnych ofert- gdzie oferta z telefonem która miała takie zainteresowanie, nie ma już tej oferty?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Dziękuję za Twój komentarz. Rozumiem, że pojawiły się w Twojej głowie wątpliwości odnośnie „artykułu sponsorowanego”, natomiast zapewniam, że możesz być zupełnie spokojny. Etykietkę artykuł sponsorowany ustawiamy dla tekstów, na których zarabiamy za opublikowanie tekstu, a nie tylko za osoby, które skorzystają z naszych linków.

   Natomiast gwarantuję Ci, że do tekstów sponsorowanych również robimy ścisłą selekcję i wybieramy tylko te najlepsze oraz dokładnie sami przygotowujemy treść artykułu.

   W artykułach sponsorowanych tak samo jak na całym naszym blogu oferty są polecane uczciwie i rzetelnie prześwietlone. Po prostu postanowiliśmy szczerze komunikować, że tu zmienia się nasza forma zarabiania na danej promocji.

 2. Kasia pisze:
  Hej, Mam pytanie odnośnie bonu do Samsunga, czy wiecie może jakie dokładnie rzeczy (i ich ceny) można tak znaleźć? Po wejściu na stronę proszą mnie o podanie numeru karty (której jeszcze nie mam), a chciałabym poznać wszystkie możliwe opcje 🙂
 3. Dominika pisze:
  Nie, niestety nie orientuję się gdzie można znaleźć ich dokładne ceny i artykuły. Może tu <http://www.samsung.com/pl/info/contactus/> ktoś Ci pomoże.
 4. Dawid pisze:
  Witam co w przypadku gdy chce kupic w douglas przedmiot wart 200 zl a w ofercie musialbym wybrac dwa bony po 100 zl bo nie ma bony 200 zl czy moge zaplacic dwoma bonami za jeden przedmiot czy tylko moge uzyc 1????
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Dawidzie, pytałeś o to na fanpage, my to sprawdzamy i jak tylko będziemy mieć odpowiedź to również Ty ją poznasz 🙂
 5. Dawid pisze:
  Witam co w przypadku gdy chce kupic w douglas przedmiot wart 200 zl a w ofercie musialbym wybrac dwa bony po 100 zl bo nie ma bony 200 zl czy moge zaplacic dwoma bonami za jeden przedmiot czy tylko moge uzyc 1????
 6. Dawid pisze:
  Czy karta jest darmowa powiedzmy przez rok czy przez caly czas ile bym jej nie mial?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Karta jest darmowa przez cały czas który będziesz ją posiadał 🙂
 7. Piotr pisze:
  Witam.

  W regulaminie oferty w pkt. 4e jest zapis, że wydane 1000 zł nie może być zapłatą rachunków obejmujących wydatki Klienta związane z użytkowaniem domu lub mieszkania oraz opłaty okresowe (…). Czy to znaczy, że jeżeli zapłacę za prąd, gaz lub czynsz przy użyciu „Sprytnego Billa” lub w Urzędzie Pocztowym to Citibank nie uzna tej płatności jako spełnienia warunków promocji?

  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Zwróć uwagę na zapis „nie będą przelewami z rachunku karty” czyli nie możesz zalogować się do bankowości online i zrobić przelewu na opłacenie rachunku, płatność kartą będzie ok bo w SprytnymBillu wykonujesz właśnie płatności kartą, a nie przelew. 🙂
 8. Patryk pisze:
  hej, czy podane kwoty w poszczególnych sklepach są maksymalnymi, z jakich można korzystać? Czy np. jeśli chciałbym 400 zł przeznaczyć w 1 ze sklepów, to będzie taka możliwość? Na voucherach jest max. 250zł, ale może będzie można je zsumować do 400?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Weryfikujemy te informacje w banku – damy znać jak się czegoś dowiemy 🙂
 9. Edward pisze:
  Witam,
  Czy nie posiadając konta w Citibanku muszę najpierw takie konto założyć? Po otrzymaniu nagrody można zrezygnować z karty i ewentualnego konta?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Nie, w promocji zakładasz tylko i wyłącznie kartę kredytową, nie musisz zakładać konta osobistego. A co do zamknięcia karty po odebraniu nagrody to tu nie jestem niczego pewna ponieważ dopiero czekam na informację od banku o sposobie wymiany punktów na vouchery/bony – jak tylko się dowiem na czym to polega to natychmiast zaktualizuję wpis. 🙂
 10. Ola pisze:
  Witam, czy można skorzystać z tej oferty w siedzibie banku czy tylko przez internet?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   W regulaminie znajduje się informacja o wypełnieniu internetowego formularza zgłoszeniowego więc wszystko wskazuje na to, że promocja będzie dostępna tylko internetowo.
 11. Wojciech pisze:
  Nie wiem czy dobrze rozumiem…czy jeśli posiadam w Citibanku tylko kartę kredytową Simplicity to mogę przystąpić do promocji?
 12. Wojtek pisze:
  Witam,
  najpóźniej do 8 października mam złożyć wniosek i podpisać umowę czy tylko złożyć wniosek, a umowę podpisać mogę po 8 października?

Napisz komentarz