PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Odbierz DARMOWY bon o wartości 400 zł do wykorzystania na zakupy na OleOle.pl!

Są vouchery na 400 zł do Allegro, Morele.net, a nawet możliwość odebrania smartphona LG K4 Dual Sim, na tym jednak Citibank nie poprzestanie. W tym tygodniu wystartował z kolejną, muszę przyznać prostą promocją, w której do odebrania jest bon o wartości 400 zł do wykorzystania na zakupy na OleOle.pl w zamian za przetestowanie darmowej karty kredytowej Simplicity.

OleOle.pl to doskonale wszystkim znany sklep internetowy z niezwykle bogatym asortymentem towarów niezbędnych każdemu z nas: RTV, AGD, foto, wideo, komputery i laptopy, nawigacje, telefony oraz inne. Dostępność różnych marek produktów gwarantuje różnorodność cen, a co za tym idzie – w tym sklepie każdy znajdzie coś na swoją kieszeń, a w tej promocji dodatkowo otrzyma rabat (w postaci bonu) aż 400 zł!

Sklep OleOle.pl jest ceniony głównie za dostępność towarów, które są ekspresowo przygotowywane do wysyłki i dostarczane bez problemu do domu klienta.

Dlaczego warto pokusić się o taki voucher?

Promocja prosta i nagroda bardzo atrakcyjna – myślę, że to spodoba się każdemu kto ceni sobie uczciwe promocje, na zrozumiałych warunkach, nie wymagających tak naprawdę spełniania trudnych warunków. W tej promocji:

 • Dostajesz bon o wartości 400 zł na zakupy w sklepie OleOle.pl!
 • Voucher możesz zrealizować na jednorazowy, dowolny zakup z asortymentu sklepu
 • Możesz kupić jeden droższy sprzęt lub kilka tańszych. Łączna kwota zamówienia musi wynosić minimum 400 zł
 • Możesz również zdecydować się na jakiś drogi sprzęt – telewizor i mieć go po prostu 400 zł taniej
 • Bon będzie ważny aż do 30.06.2018r. więc możesz zrealizować go od razu po otrzymaniu lub zachować na później – może komuś w przyszłym roku szykuje się komunia i taki bon będzie wtedy przydatny
 • Bonus jest oczywiście zwolniony z podatku otrzymujesz więc całe 400 zł!

Ponadto liczba bonów jest nieograniczona i nie ma żadnych losowań. Każdy, kto założy darmową kartę kredytową w Citibanku i spełni warunki promocji, otrzyma taki bon o wartości 400 zł. To prezent GWARANTOWANY.

>>Przetestuj kartę i odbierz 400 zł do OleOle.pl!<<

Kto może skorzystać z promocji?

Do promocji mogą przystąpić osoby, które od 1 stycznia 2015 roku nie posiadały w Citibanku żadnej głównej karty kredytowej. Czyli jeżeli posiadałeś lub posiadasz w Citibanku samo konto osobiste to do tej promocji możesz śmiało przystąpić.

Dodatkowo, jeżeli ktoś pracuje na umowę powinien spełnić poniższe wymagania:

 • wiek – min. 21 lat, dochód netto – min. 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce

Z kolei jeżeli ktoś prowadzi własną firmę to powinien spełniać kryteria:

 • wiek – min. 21 lat, prowadzenie działalności gospodarczej min. 2 lata

Do promocji mogą przystąpić również emeryci i renciści. Powinni oni spełniać kryterium dochodu, a jako dokument potwierdzający dochody będą musieli przedstawić: decyzję o przyznaniu/waloryzacji emerytury/renty.

>>Przetestuj kartę i odbierz 400 zł do Ole Ole!<<

Jak odebrać bon na 400 zł do OleOle.pl? [instrukcja krok po kroku]

#1 KROK – REJESTRACJA W PROMOCJI [wykonaj do 31 października 2017 roku]

Pierwszy krok wykonasz przechodząc na dedykowaną przez bank stronę internetową gdzie wypełnisz formularz zgłoszeniowy. Zajmie Ci to zaledwie chwilę.

>>Przetestuj kartę i odbierz 400 zł do OleOle.pl!<<

Maksymalnie w ciągu 7 dni od wypełnieniu formularza skontaktuje się z Tobą pracownik banku. Wspólnie dokończycie proces zakładania karty kredytowej. Podczas rozmowy skorzystaj z kilku wskazówek:

 • wybierz koniecznie kartę Simplicity – jej miesięczne utrzymanie będzie bezwarunkowo darmowe
 • poproś konsultanta o wyłączenie ewentualnych, dodatkowo płatnych usług
 • pamiętaj, że standardowo karta przysyłana jest pocztą i za to nic nie płacisz, ale jeżeli masz życzenie to możesz zamówić kuriera, ale…wtedy musisz liczyć się z opłatą 30 zł

Później pozostaje już tylko spotkać się z kurierem, który w specjalnej, zabezpieczonej kopercie przywiezie Ci umowę. Podpisujesz ją i wspólnie z kurierem pakujecie ją do bezpiecznej koperty razem z dokumentami o których przygotowanie poprosił Cię konsultant – paczka zostanie przekazana do banku.

Dla Twojej wygody, kurier odwiedzi Cię w takim miejscu jakie będzie dla Ciebie wygodne, może np. podjechać do Twojego zakładu pracy.

#2 KROK – LOGOWANIE DO BANKOWOŚCI ONLINE

Kolejny prosty krok to zalogowanie się do bankowości online. Musisz to zrobić najpóźniej od momentu otrzymania karty do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu podpisania przez bank umowy o kartę.

Czyli jeżeli bank podpisze z Tobą umowę (sprawdź datę na umowie):

 • we wrześniu – logujesz się najpóźniej do końca listopada
 • w październiku – logujesz się najpóźniej do końca grudnia
 • w listopadzie – logujesz się do końca stycznia 2018 roku

#3 KROK – WYKONAJ TRANSAKCJE KARTĄ

Ostatni już krok polega na wykonaniu płatności bezgotówkowych kartą lub nośnikiem zbliżeniowym, na łączną kwotę min. 1 000 zł. Mogą to być płatności wykonane w sklepach stacjonarnych, stacjach benzynowych, szkołach, żłobkach lub w sklepach internetowych.

Dodatkowo, możesz kartą opłacać różne rachunki – prąd, gaz, woda. Aby spełniały one warunki promocji, musisz je opłacić kartą, a pomoże Ci w tym aplikacja SprytnyBill, której mechanizm działania opisałam tutaj.

Musisz wykonać te transakcje najpóźniej od momentu otrzymania karty do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu podpisania przez bank umowy o kartę. Na spełnienie tego warunku masz zatem ponad 2 miesiące co sprawia, że średnio w miesiącu musisz wykonać płatność na ok. 500 zł – do zrobienia! 🙂

Czyli jeżeli bank podpisze z Tobą umowę (sprawdź datę na umowie):

 • we wrześniu – transakcje wykonujesz do końca listopada
 • w październiku – transakcje wykonujesz do końca grudnia
 • w listopadzie – transakcje wykonujesz do końca stycznia 2018 roku

Do promocji nie będą zaliczane:

 • transakcje zwrócone
 • przelewy z karty
 • wypłaty z bankomatów – to transakcja gotówkowa
 • transakcje w urzędzie pocztowym, kasynie i zakładzie bukmacherskim

To wszystko!

Teraz krok należy już tylko do banku, który do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków przyzna Tobie bon do OleOle.pl! Czyli jeżeli zalogowałeś się do bankowości online i wykonałeś płatności kartą do końca listopada to do końca grudnia otrzymasz bon.

Będzie on dostępny dla Ciebie w zakładce „Wiadomości” po zalogowaniu się do serwisu bankowości online. Przypomnę, że będzie on ważny do końca czerwca 2018 roku.

>>Przetestuj kartę i odbierz 400 zł do OleOle.pl!<<

Wskazówki dzięki którym sprawnie przejdziesz przez całą promocję

Zanim podsumuję krótko całą promocję chcę dać Ci jeszcze coś od siebie, garść przydatnych wskazówek dzięki którym promocja przebiegnie szybko i sprawnie. Wiedz, że od ponad roku jestem klientem Citibanku – posiadam w nim kartę kredytową i bardzo ją sobie chwalę.

Dodatkowo monitoruję każdą promocję Citibanku (regulaminy znam prawie na pamięć), stale odpowiadam na wszystkie pytania naszych czytelników, konsultuję najważniejsze kwestie ze specjalistami z Citibanku dlatego myślę, że moje doświadczenia będą dla Ciebie idealnymi wskazówkami.


W promocji zakładasz kartę kredytową, tak jak doradzałam na początku najlepiej założyć Simplicity – za jej miesięczne utrzymanie nic nie zapłacisz i to bezwarunkowo! Dzięki temu masz pewność, że promocja jest dla Ciebie faktycznie darmowa.

Pamiętaj również, że w promocji zakładasz kartę kredytową. Bank daje Ci więc swoje pieniądze, którymi możesz dysponować, ale które musisz oddać. Na całe szczęście zawsze oddajesz tylko i wyłącznie tyle ile zapłacisz kartą. Wystarczy tylko oddawać pieniądze w okresie bezodsetkowym, czyli w ciągu 26 dni od dnia wystawienia wyciągu.

W tej promocji mogę doradzić Ci np. abyś jednego dnia wykonał płatność kartą kredytową, a na na drugi dzień od razu ją spłacił – bez czekania na wyciąg. 🙂

Polecam Ci również zerknąć do naszego poradnika o kartach kredytowych, gdzie w prosty sposób tłumaczę ich działanie i również opisuję na co koniecznie zwrócić uwagę: https://moniaki.pl/poradnik-o-kartach-kredytowych/

Rzeczywista roczna stopa oprocentowanie – 10,47%.

Citibank proponuje dwie dodatkowe usługi: CitiPhone i CitiAlerts.

CitiPhone jest usługą płatną 6 zł/m-c i tu w rozmowie z konsultantem należy od razu poprosić o jej wyłączenie.

CitiAlerts jest usługą darmową zarówno w wersji Standard jak również Premium.

W Citibanku możesz bezpłatnie zawnioskować o zwiększenie lub zmniejszenie limitu kredytowego.

Standardowo warunki (logowanie i płatność kartą) należy wykonać do końca drugiego miesiąca następującego po podpisaniu umowy. Ale…nic nie stoi na przeszkodzie, abyś spełnił je od razu np. w ciągu jednego miesiąca lub jednego dnia. To będzie skutkowało tym, że po prostu szybciej odbierzesz nagrodę. 🙂

Przykładowy scenariusz:
Przychodzi do Ciebie karta kredytowa, tego samego dnia logujesz się do bankowości (spełniasz pierwszy warunek) idziesz do sklepu kupujesz np. panele na 1 000 zł lub opłacasz czesne w szkole na 1 000 zł (spełniasz drugi warunek) i już! Drugiego dnia możesz spłacić kartę. A do końca następnego miesiąca masz wiadomość o przyznaniu bonu na 400 zł do Ole Ole.

Nie ma problemu, możesz zrezygnować z karty w każdym momencie, z zachowaniem 30 dniowego okresu wypowiedzenia. Wszystko wykonasz z poziomu bankowości online, co dokładnie zostało opisane w naszym poradniku: https://moniaki.pl/jak-odpowiedzialnie-korzystac-z-karty-kredytowej-i-debetowej-bonus-jak-rozwiazac-umowe-o-karte/

Jeżeli będziesz chciał rozwiązać umowę, bardzo możliwe że konsultant oddzwoni i zaproponuje Ci moneyback za płatności kartą w zamian za to, że zgodzisz się cofnąć dyspozycję. Klienci zgłaszali, że jest to nawet 10% wartości transakcji! Warto więc rozważyć taką propozycję. 🙂

Doskonale to rozumiem i będę wdzięczna jeżeli podzielisz się ze mną swoimi obawami, cenne uwagi zawsze są mile widziane. Poświęcę Ci czas i chętnie odpowiem na dodatkowe pytania. Postaram się jeszcze raz wszystko wytłumaczyć i rozwiać Twoje wątpliwości. Wtedy zadecydujesz czy taka promocja jest Ci potrzebna czy nie.

W razie pytań, zapraszam:
[email protected]
[email protected]
https://www.facebook.com/MoniakiPL/


Podsumowanie

Myślę, że zgodzisz się ze mną, że promocja jest prosta, przystępna i na miarę możliwości dosłownie każdego z nas. Przypomnę, że zakładasz w promocji darmową w utrzymaniu kartę kredytową Simplicity. Następnie logujesz się do bankowości online np. aby aktywować kartę po jej otrzymaniu. Później płacisz kartą na kwotę łączną min. 1 000 zł:

 • rachunki, ale przy użyciu karty
 • czesne za szkołę/żłobek/przedszkole
 • stacje benzynowe
 • płatności w internecie

A w zamian za to odbierasz 400 zł na zakupy na OleOle.pl! Możesz więc kupić sobie jakiś sprzęt RTV lub AGD, może myślisz o zakupie nowego telewizora lub chciałbyś odnowić łazienkę. A może po prostu wcześniej pomyślisz o zakupie prezentów gwiazdkowych?

Niezależnie od motywów z promocji możesz śmiało skorzystać, jest w pełni bezpieczna i bardzo przyjazna. Do końca promocji pozostało:

>>Przetestuj kartę i odbierz 400 zł do OleOle.pl!<<

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarze 23

 1. LESZEK pisze:
  Witam,jestem zainteresowany promocją w Citibanku ale proszę o info czy można połaczyć tą promocję z promocją PAYBACK “POZNAJ ZALETY KARTY KREDYTOWEJ CITIBANK – BP PAYBACK!

  3 000 °P powitalnych od Citi Handlowy, 10 000 °P za aktywację karty,
  dodatkowo 2 x 5000 °P za dwie pierwsze transakcje za co najmniej 50 zł!
  A wszystko bez opłaty za wydanie i możliwość korzystania z karty kredytowej! (RRSO: 10,47%)
  Pozdrawiam

  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Z tego co widzę to promocje mają oddzielne formularze rejestracyjne więc nie można ich połączyć.
 2. Paweł pisze:
  A ja mam pytanie, po jakim czasie można zrezygnować z karty i jakie są koszty z tym związane
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Po otrzymaniu nagrody możesz zrezygnować z karty – zrobisz to bez problemu za pośrednictwem systemu bankowości online (jak coś to pytaj – podpowiem co gdzie kliknąć) rozwiązanie umowy nie jest związane z żadnymi kosztami. 🙂
 3. Kamil pisze:
  Czy jeśli prowadzę działalność gospodarczą od jakichś 6 miesięcy, nie ma szans na założenie karty?
 4. Mariusz pisze:
  Jeśli skorzystałem z promocji banku, czy moja żona również może wziąć udział w promocji?
 5. Gosia pisze:
  Kto zapewnia środki na karcie?Bank? Jeżeli tak to jak wygląda spłata?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Bank zapewnia środki. Spłata wygląda tak, że raz w miesiącu otrzymujesz wyciąg z karty i tam jest kwota do spłaty (tyle ile wydałaś) i termin do którego należy spłacić kartę oraz numer rachunku na który trzeba wykonać przelew. I później ze swojego jakiegoś konta przelewasz pieniądze na konto karty – i to wszystko. 🙂
 6. Andrzej pisze:
  Jak zrezygnować z karty.
 7. ele pisze:
  co jeżeli nie mam zdolności kredytowej i nie dostaje karty kredytowej?
 8. Mateusz pisze:
  Czy jeżeli do Paypal przypnę to kartę i zapłacę przez PayPal to zaliczy to jako płatność kartą?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Jeżeli użyjesz wtedy danych z kary tj. jej numer, kod ccv/cvc i datę ważności to będzie się to liczyło jako płatność kartą. 🙂
 9. Darek pisze:
  Witam,
  Jako potwierdzenia o dochodach chcę użyć wyciągu z mojego konta bankowego z ostatnich 3 miesięcy tylko mam pytanie.
  Czy na tym wyciągu ma być pełna historia mojego rachunku (wszystkie uznania i obciążenia) przez ostatnie 3 miesiące czy też wystarczą tylko potwierdzenia wpływu wynagrodzenia na moje konto z ostatnich 3 miesięcy?
  Jakie jeszcze dokumenty bank akceptuje jako potwierdzenie moich dochodów (umowa o pracę, paski z wypłaty)?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Jak ja dawałam wyciąg to były i wpływy i wydatki – niczego nie kasowałam. Co do dokumentów to do potwierdzających dochód mogą należeć: zaświadczenie o zatrudnieniu i zarobkach, wyciąg z rachunku konta, pit lub pasek – lista dokumentów jest w regulaminie promocji na samym końcu 🙂
 10. Daniel pisze:
  Witam, jak opisane jest w przykładzie:

  “Przykładowy scenariusz:
  Przychodzi do Ciebie karta kredytowa, tego samego dnia logujesz się do bankowości (spełniasz pierwszy warunek) idziesz do sklepu kupujesz np. panele na 1 000 zł lub opłacasz czesne w szkole na 1 000 zł (spełniasz drugi warunek) i już! Drugiego dnia możesz spłacić kartę. A do końca następnego miesiąca masz wiadomość o przyznaniu bonu na 400 zł do Ole Ole. ”

  Przytoczę mój przykład, jeżeli kupiłem coś za 3000 zł i nie spłaciłem tego od razu tylko np. zrobię to za 20 dni od momentu zakupu to czy zalicza się to automatycznie do spełnienia drugiego warunku w momencie zakupu za 3000 zł czy dopiero po spłacie zadłużenia ? Czytając regulamin :
  “Z oferty mogą skorzystać osoby fizyczne, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, będące konsumentami w rozumieniu art. 221 kodeksu cywilnego („Uczestnicy”), które:
  e) dokonały Kartą, kartą dodatkową wydaną do Karty lub nośnikiem zbliżeniowym transakcji o łącznej wartości, co najmniej 1000 zł nie później niż do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po
  miesiącu zawarcia umowy o Kartę (data zawarcia umowy będzie widoczna na umowie), które spełniały następujące kryteria…”

  wnioskuję, że transakcja to płatność kartą więc, nie muszę jej od razu spłacać, a automatycznie ten warunek spełniam i przykładowo robiąc zakupy kartą jutro (20 października) spłacam zadłużenie przykładowo 15 listopada, więc do 31 listopada powinienem dostać bon. Dobrze to rozumiem, Proszę o odpowiedz 😉

  Z góry dziękuję 🙂

  • Moniaki.pl pisze:
   Oczywiście, że nie musisz natychmiast spłacać karty, to był tylko przykład 🙂 Kartę należy spłacić maksymalnie w ciągu 26 dni od dnia otrzymania wyciągu z banku. Czyli raz w miesiącu, na koniec okresu rozliczeniowego bank wystawia Ci wyciąg. Na wyciągu będzie informacja o kwocie do spłaty + termin do którego maksymalnie musisz spłacić kartę. 🙂
 11. Daniel pisze:
  czyli spełniam warunek automatycznie w dni w którym zakupiłem coś za 3000 zł ? 😛
 12. Jacek pisze:
  Czy jeżeli mam już kartę citi simplicity z promocji 400 zł na voucher oleole, to mogę teraz ją polecić komuś z rodziny, zgarnąć 150 zł za polecenie, a ta osoba dostanie voucher 400 zł?

Napisz komentarz