PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Allegro wraz z Citibankiem rozdają GRATIS vouchery o wartości 400 zł do wykorzystania na Allegro.pl – przeczytaj instrukcję jak odebrać

Robert Wiliński

18 września 2017

Bardzo ciekawa promocja – Allegro podjęło współpracę z Citibankiem i rozdaje vouchery o wartości 400 zł do wykorzystania na dowolny asortyment Allegro.pl.

Prześwietliłem dokładnie regulamin tej promocji i przygotowałem instrukcję krok po kroku, dzięki której łatwo zgarniesz okrągłe cztery stówki za przetestowanie karty Citi Simplicity bez opłat.

A co najważniejsze – nie ma tutaj żadnych losowań. Każdy, kto wykona kroki opisane w dzisiejszym artykule – otrzymuje voucher. To nagroda GWARANTOWANA.

Promocja dostępna jest tylko przez internet i tylko na tej specjalnej stronie: https://www.online.citibank.pl/formularz/karta-kredytowa/zyskaj-400zl-na-zakupy-w-allegro-z-karta-kredytowa-citibank/

Co dokładnie dostajesz?

Poniżej wypunktowałem wszystkie szczegóły odnośnie vouchera:

 • Dostajesz voucher o wartości 400 zł na zakupy na Allegro.pl
 • Robiąc zakupy wpiszesz kod vouchera przy wybieraniu płatności w polu „masz kod lub kartę podarunkową?” i kwota do zapłaty zostanie obniżona o 400zł
 • Możesz te 400 zł wydać na dowolne przedmioty dostępne na Allegro.pl (nie ma wykluczeń!)
 • Nie ma minimalnej kwoty zamówienia aktywującej voucher
 • Możesz kupić jedną droższą rzecz lub kilka tańszych. Łączna kwota zamówienia zostanie obniżona o 400 zł
 • Możesz również zdecydować się na jakieś drogi sprzęt i mieć go po prostu 400 zł taniej dopłacając tylko różnicę
 • Voucher jest jednorazowy. Niestety niewykorzystana kwota przepada, więc lepiej od razu zaplanować zakupy za min. 400 zł
 • Voucher będzie ważny 4 miesiące od daty jego otrzymania.
 • Voucher jest oczywiście zwolniony z podatku i nie musisz się martwić formalnościami

Ponadto, jak już wspomniałem na początku liczba voucherów jest nieograniczona i nie ma żadnych losowań. Jedynym ograniczeniem jest fakt, że zgłosić się do promocji możesz tylko do 31 stycznia 2018.

Voucher nie jest imienny, więc możesz również podarować go komuś bliskiemu lub kupić za tę kwotę jakiś miły prezent. Możesz też przechować voucher kilka miesięcy (max. 4 miesiące od otrzymania) i mieć idealny prezent na urodziny lub Boże Narodzenie.

Dlaczego opłaca się im dawać vouchery praktycznie za darmo?

Widzisz, najczęściej słyszaną przeze mnie obiekcją jest “nie ma nic za darmo”. To prawda. Też uważam, że w życiu nie ma nic za darmo. Za wszystko płacimy. Zazwyczaj pieniędzmi, a kiedy nie płacimy pieniędzmi to płacimy wtedy swoim czasem, zaangażowaniem, uwagą.

W tej promocji też nie ma nic za darmo. Choć, jak już pisałem, wszystko jest bezpłatnie.

Zauważ, że płacisz tutaj właśnie swoim czasem i zaangażowaniem. Zaczniesz, w ramach testów, używać nowej karty Citi Simplicity i bank liczy, że Ci się ona spodoba. Wtedy zostaniesz z nimi na dłużej – mimo, że nie ma żadnych zobowiązań.

Bank współpracując z Allegro zachęca Cię praktycznie darmowym voucherem na 400 zł i ponosi ogromne koszty finansowe. Jednak kiedy przyjrzymy się temu bliżej, dla banku jest to nadal korzystna sytuacja.

Poniżej wypisałem kilka argumentów dowodzących, że Citibankowi i Allegro taka współpraca się opłaci. Mimo, że karta jest darmowa (bez haczyków). Ostatni argument wyjaśnia wszystko:

 1. Nagroda jest tylko dla nowych klientów Citibanku. Chcą przyciągnąć nowe osoby, które lubią kupować na Allegro. Liczą, zostaną oni z nimi na lata i skorzystają z innych – już płatnych – produktów. Nikt nie zmusza, ale statystyka mówi, że część osób rzeczywiście zostanie na dłużej.
 2. Zapewne będą dzwonić z Citibanku z propozycją dodatkowych produktów (płatnych albo darmowych ale z długim terminem przywiązania klienta), na które skusi się kolejna część uczestników.
 3. I chyba najważniejsze: Reklama w radiu i telewizji kosztuje nawet setki tysięcy złotych dziennie. Organizując taką promocję Citibank i Allegro nie muszą się reklamować, bo ludzie sami sobie polecają tę okazję. W ten sposób obydwie marki zdobywają rozgłos i nowych klientów nie wydając nawet złotówki na reklamę. Część zaoszczędzonych pieniędzy oddają klientom w postaci vouchera i wszyscy są zadowoleni. No może oprócz telewizji 🙂

Jak widzisz powyżej, wcale nie trzeba dodawać do oferty haczyków i ukrytych opłat, aby promocja opłaciła się zarówno Allegro, jak i Citibankowi. Po prostu znają swoje statystyki i wiedzą, że część zadowolonych klientów zostanie z nimi na dłużej. O oszczędnościach na reklamie w radiu i telewizji już nawet nie wspominam…

Jaką kartę mam przetestować?

W promocji przetestujesz darmową kartę Citi Simplicity. Oprócz tego, że jest darmowa, ma również wiele innych atutów:

 • opłata za wydanie karty – 0 zł
 • opłata za korzystanie z przyznanego limitu – 0zł
 • opłata za przedłużenie karty na kolejny rok – 0zł
 • karta dostarczana pocztą za 0zł (możesz poprosić o kuriera za 30zł)
 • dostajesz dodatkową “naklejkę do płatności zbliżeniowych”, aby móc płacić nawet gdy zapomnisz portfela
 • otrzymujesz dostęp do bankowości internetowej i możesz wygodnie śledzić swoje wydatki
 • aż 26 dni (okres bezodsetkowy) na przelanie do Citibanku kwoty wykorzystanej z limitu licząc od momentu wystawienia wyciągu
 • rzeczywista roczna stopa oprocentowanie – 10,47%

Jedyny minus tej karty to – tak jak przy wszystkich kartach kredytowych – wysokie opłaty za korzystanie z bankomatów. Każda wypłata to koszt 3% wypłacanej kwoty (min. 10zł). Po prostu ta karta została stworzona do płatności bezgotówkowych (w sklepach i internecie) i tak należałoby jej używać.

Działa to jak zwykła karta kredytowa, którą pewnie masz teraz w swoim portfelu (a może nawet więcej niż jedną?). Z tą różnicą, że Citi Simplicity jest w pełni darmowa i dostajesz bonus w wysokości 400 zł za wyciąganie jej podczas zakupów.

A teraz zapraszam Cię do szczegółowej instrukcji, która krok po kroku pokaże Ci co dokładnie trzeba zrobić, aby otrzymać voucher 400 zł do Allegro.

Wykonaj te 3 proste kroki, aby dostać 400 zł

KROK #1 – załóż kartę

Biorąc udział w tej promocji zakładasz kartę Citi Simplicity (nie zakładasz konta jako takiego, tylko samą kartę). Wypełniasz formularz, jak na obrazku poniżej, a kilka dni później oddzwoni konsultant z Citibanku, odpowie na Twoje pytania i dokończycie formalności.

Do promocji dołączyć mogą wszystkie osoby, które nie miały karty głównej w Citibanku po 1 stycznia 2015. Ważne tylko, aby spełniać następujące kryteria:

a) OSOBA PRYWATNA

 • 21 lat
 • zatrudnienie w obecnym zakładzie pracy – min. 3 miesiące
 • dochód w wysokości min. 1200 zł

b) FIRMA

 • osoba prowadząca powinna mieć mi. 25 lat
 • firma, powinna być prowadzona min. 2 lata

c) EMERYCI i RENCIŚCI

 • dochód w wysokości min. 1200 zł
 • dokument z decyzją o przyznaniu/waloryzacji emerytury/renty

Jeśli spełniasz powyższe kryteria to do promocji dołączysz w 2 minuty wypełniając formularz na tej specjalnej stronie.

Na dołączenie do promocji masz czas do 31 stycznia 2018r. do godziny 23:59.

Do końca promocji pozostało:

Zachęcam jednak nie czekać do ostatnich dni bo im szybciej wypełnisz formularz tym szybciej dostaniesz voucher do Allegro.pl na 400 zł. Poza tym… Z doświadczenia wiem, że mnóstwo osób odkłada dołączenie do promocji „na później” i albo o niej zapominają, albo dołączają ostatniego dnia wraz z setkami innych osób i procedura bankowa się wtedy mocno wydłuża.

W ciągu 3-7 dni po wypełnieniu formularza na stronie promocyjnej oddzwoni do Ciebie konsultant z Citibanku, zapyta o Twoje dochody, które są potrzebne, aby dobrać odpowiedni limit na karcie i ustali z Tobą dokument, który poświadczy ile zarabiasz.

Na przygotowanie tego dokumentu będziesz mieć spokojnie kilka dni. Zazwyczaj wystarczy wydrukować wyciąg z konta z 3 ostatnich miesięcy.

Z konsultantem na infolinii ustalisz również termin i miejsce, pod które przyjedzie kurier z umową do podpisania. Do podpisanej umowy dołączasz wtedy ten wyciąg z konta (lub inny wybrany dokument).

I to tyle. Później należy tylko czekać na kartę, która trafi do Ciebie zwykłym listem pocztowym. Bez żadnych opłat. Ewentualnie gdybyś miał takie życzenie, to powiedz o tym konsultantowi i kartę może przywieźć kurier – kosztuje to wtedy 30 zł.

KROK #2 – zaloguj się do bankowości internetowej

Drugim krokiem w drodze po otrzymanie vouchera na 400 zł jest zalogowanie się przynajmniej jeden raz do bankowości on-line na https://www.citibankonline.pl lub do przez aplikację mobilną.

I tutaj ważny punkt – należy zrobić to najpóźniej do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy (sprawdź datę na dokumentach). Krótko mówiąc, jeśli umowę podpiszesz we wrześniu (data na umowie), to logowanie spełniające warunek promocji wykonasz we wrześniu, październiku lub listopadzie.

Oczywiście możesz się logować więcej niż 1 raz. Chodzi tylko o to, żeby nie zapomnieć o logowaniu zanim upłyną 2 pełne miesiące kalendarzowe od podpisania umowy. Najlepiej zrobić to od razu po otrzymaniu karty i mieć temat z głowy.

KROK #3 – płać kartą za zakupy

Trzecim krokiem jest płacenie za zakupy. Oczywiście przy użyciu tej testowanej karty Citi Simplicity. Będziesz robić to samo co teraz, tylko przy kasie wyciągniesz z portfela inną kartę.

Aby bank przyznał Ci voucher, musisz wydać łącznie 1000 zł. Na szczęście nie musisz robić tego od razu. Masz na to 2 pełne miesiące. Kwotę tę trzeba przekroczyć do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu, w którym została zawarta umowa z bankiem.

Jeśli umowę podpiszesz we wrześniu (liczy się data na umowie), to płatności na łączną kwotę 1000 zł wykonasz we wrześniu (zostanie Ci pewnie jeszcze kilka dni września po podpisaniu umowy) oraz w październiku i listopadzie.

Będziesz mieć 2 pełne miesiące, więc jestem przekonany, że 500 zł miesięcznie jest to dla Ciebie realna kwota do wydania. Do tego limitu zaliczają się wszystkie transakcje w punktach usługowo-handlowych. Czyli sklepy, markety, stacje benzynowe, fryzjer, restauracje, bary, hotele, spa i wszystkie inne miejsca, które pozwalają na płacenie kartą.

Oprócz tego zaliczone będą również transakcje za zakupy w internecie (np. na Allegro). Pamiętaj tylko żeby wybierać opcję „zapłać kartą”, w której podajesz numer karty i kod CVV z odwrotu karty.

Najłatwiejsza droga…

Żeby ułatwić sobie wyczerpanie tego limitu 1000 zł możesz skorzystać z poniższych „tricków” polecanych przez naszych czytelników:

 • opłać rachunki używając karty poprzez aplikację sprytnybill.pl
 • jeśli ktoś z Twoich znajomych naprawia właśnie auto lub remontuje mieszkanie pojedź z nim na zakupy i zaproponuj, że zapłacisz kartą, a on da Ci gotówkę
 • będąc z przyjaciółmi na mieście zaproponuj, że zapłacisz kartą za ich drinki, a oni niech dadzą Ci gotówkę
 • jeśli jesteś zmotoryzowany możesz kupić bony na paliwo i wykorzystać je na spokojnie w ciągu najbliższych miesięcy
 • możesz też kupić karty podarunkowe na ubrania, książki itd., które wykorzystasz w przyszłości lub podarujesz komuś na urodziny
 • jeśli od dawna odkładasz zakup jakiegoś drogiego sprzętu do domu: pralka, lodówka, telewizor itd. to jest to idealny moment, aby zapłacić za ten zakup kartą

Jak widzisz, zrealizowanie tego zadania w ciągu 2 pełnych miesięcy jest banalnie proste. Później wydaną kwotę przelewasz do Citibanku w okresie bezodsetkowym (26 dni od wystawienia wyciągu).

Oczywiście płatności kartą na 1000 zł możesz wykonać szybciej niż w 2 miesiące. Może to być kilka czy nawet kilkadziesiąt mniejszych zakupów lub jeden większy.

Pamiętaj tylko, że wypłaty z bankomatu to transakcje gotówkowe i nie liczą się do promocji. A oprócz tego są przy tym typie karty bardzo drogie (minimum 10zł za jedną wypłatę).

Bank nie zaliczy do promocji również transakcji zwróconych, zwykłych przelewów, transakcji związanych z hazardem oraz opłacania rachunków bezpośrednio przez panel bankowości internetowej Citibanku.

I to właśnie jest już cała “recepta na sukces” i zdobycie vouchera na 400 zł do Allegro.pl. Poznałeś wszystkie kroki i możesz z pełną świadomością kliknąć w poniższy link, wypełnić formularz i zgłosić się do promocji:

Wypełnij ten formularz i odbierz voucher 400zł do Allegro.pl >>
(w ciągu 3-7 dni oddzwoni konsultant, odpowie na pytania i wyśle kuriera z umową)

Tu znajdziesz Twój voucher:

To już wszystko. Voucher do Allegro.pl otrzymasz do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki (dlatego im szybciej je spełnisz tym lepiej bo szybciej otrzymasz voucher!).

Otrzymasz go jako wiadomość prywatną w panelu bankowości internetowej. Wystarczy w odpowiednim terminie zajrzeć do panelu bankowości internetowej, skopiować kod przyznanego Ci bonu i cieszyć się z zakupów.

Tutaj będzie Twój voucher:

Wypełnij ten formularz i odbierz voucher 400zł do Allegro.pl >>
(w ciągu 3-7 dni oddzwoni konsultant, odpowie na pytania i wyśle kuriera z umową)

Kiedy mogę zrezygnować z karty?

Kiedy już przetestujesz kartę Citi Simplicity i odbierzesz voucher może stać się jedna z dwóch rzeczy: karta spodoba Ci się i zechcesz zostawić ją na dłużej (w końcu jest darmowa!) albo uznasz, że jednak jej nie potrzebujesz i rozwiążesz umowę z Citibankiem.

Oczywiście nie ma żadnych zobowiązań i z karty możesz zrezygnować w dowolnym momencie po odebraniu vouchera. Obowiązuje 30 dni wypowiedzenia.

Umowę możesz wypowiedzieć:

 • w oddziale banku
 • wysyłając list polecony
 • telefonicznie
 • poprzez panel bankowości online

Kwestię tę gwarantuje XIV rozdział umowy:

Możesz zatem potraktować tę promocję jako okres testowy karty w Citibanku. W dodatku sam zdecydujesz ile będzie on trwał. Sprawdzisz, jak Ci pasuje taka karta i otrzymasz za to voucher na 400 zł do Allegro.pl.

Jeśli dojdziesz do wniosku, że jej nie potrzebujesz, to wystarczy kilka kliknięć w panelu online lub jeden telefon do Citibanku, aby wypowiedzieć umowę.

Wypełnij ten formularz i odbierz voucher 400zł do Allegro.pl >>
(w ciągu 3-7 dni oddzwoni konsultant, odpowie na pytania i wyśle kuriera z umową)

Ile potrzebujesz nadgodzin w swojej obecnej pracy,
aby zarobić 400 zł ?

Zastanów się, ile nadgodzin musiałbyś wziąć, aby dodatkowo zarobić 400 zł na zachcianki z Allegro.pl? Teraz wystarczą 22 minuty:

Czasu na wykonywanie płatności kartą nie liczę, bo i tak już robisz zakupy. Teraz po prostu wyjmiesz z portfela inną kartę.

Wszystkie formalności załatwisz zdalnie z domu. Nie musisz nawet wstawać z wygodnego fotela. Zapomnij o staniu w długich kolejkach i traceniu cennego czasu. Kurier z umową przyjedzie do Twojego domu lub biura, a Ty w łatwy sposób zarobisz dodatkowe 400 zł. Dołącz do promocji teraz klikając w poniższy link:

Wypełnij ten formularz i odbierz voucher 400zł do Allegro.pl >>
(w ciągu 3-7 dni oddzwoni konsultant, odpowie na pytania i wyśle kuriera z umową)

Informacja: Często ludzie pytają mnie: “Ale co Ty w ogóle z tego masz? Dlaczego całymi dniami przesiadujesz przed komputerem pisząc o bankach?”. Spieszę z odpowiedzią.

Otóż linki prezentowane na tej stronie to tzw. linki afiliacyjne. Oznacza to, że otrzymam od banku kilka złotych prowizji za to, że skorzystasz z tej promocji. Ciebie to nic nie kosztuje, więc możesz potraktować to jako formę podziękowania i docenienia pracy, jaką włożyłem w rzetelne prześwietlanie promocji. To taki układ wygrany-wygrany, w którym Ty dostajesz voucher 400 zł, a ja dodatkowe kilka złotych za wyjaśnienie Ci wszystkich szczegółów.

I zasadniczo to już byłoby na tyle. Wiesz już wszystko o tej promocji… Teraz pozostaje Ci już tylko podjąć odpowiednią decyzję…

Dwa słowa zakończenia

Ta promocja spodobała mi się od razu, kiedy ją zobaczyłem. Po przeczytaniu regulaminu zachwyciłem się nią jeszcze bardziej bo nie zawiera żadnych haczyków. Wystarczy założyć DARMOWĄ kartę i wydać na codzienne zakupy 1000 zł, aby dostać dodatkowe cztery stówki do Allegro.pl.

To tak jakbyś otrzymał 40%(!) zniżki na swoje codzienne zakupy. Promocja jest zdecydowanie godna polecenia.

Moja ocena promocji: 5star

Wypełnij ten formularz i odbierz voucher 400zł do Allegro.pl >>
(w ciągu 3-7 dni oddzwoni konsultant, odpowie na pytania i wyśle kuriera z umową)

PS. Zainwestowałeś dobrych parę minut w przeczytanie całej instrukcji i wszystkich szczegółów. Nie zmarnuj tego czasu. Kliknij w powyższy link i wypełnij formularz zgłoszeniowy. Szkoda byłoby wrócić tutaj za kilka dni i czytać od nowa.

Lista dokumentów obowiązujących w promocji: