Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Decathlon: vouchery na 400 zł do wykorzystania na dowolne zakupy za przetestowanie karty w Citibanku

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Citi Handlowynowy klientKarta kredytowa

Sezon letni czas zacząć! Startujemy z rowerami, rolkami i innymi sprzętami do aktywności fizycznych na świeżym powietrzu wspólnie z rodziną lub znajomymi. Warto więc zadbać o to, aby czas spędzać nie tylko miło, ale i bezpiecznie na dobrym sprzęcie sportowym.

Teraz nie musimy oszczędzać na jakości ponieważ niemal każdy z nas może zgarnąć dodatkowe 400 zł na dowolne zakupy w sklepie Decathlon! Taka nagroda w zamian za założenie karty kredytowej Simplicity i wykonania nią kilku płatności. Sprawdźmy jak wszystko wygląda krok po kroku w rzeczywistości.

 

Voucher – najważniejsze informacje:

 • w promocji możesz odebrać 2 vouchery o łącznej wartości 400 zł;
 • vouchery są zwolnione z podatku więc masz gwarancję, że otrzymujesz równe 400 zł na zakupy;
 • vouchery są wielokrotnego użytku– możesz więc wykorzystać je przy jednych większych zakupach lub przy większej ich liczbie;
 • vouchery będą ważne 12 miesięcy od dnia ich otrzymania – możesz wykorzystać je na zakupy w sklepach stacjonarnych lub internetowych;
 • vouchery nie mają żadnych ograniczeń możesz więc wykorzystać je na dowolne zakupy.

Dla kogo przeznaczona jest promocja?

Jeżeli chodzi o promocję Citibanku to tym razem jest ona przeznaczona dla pełnoletnich osób, które od 1 czerwca 2015 roku nie posiadały w Citibanku żadnej głównej karty kredytowej, a dodatkowo spełniają następujące wymagania:

 • są osobami fizycznymi w wieku min. 18 lat, mają zatrudnienie w obecnym zakładzie pracy min. 3 miesiące (na okres min. roku) oraz ich dochód wynosi min. 1 200 zł netto;
 • lub prowadzą firmę min. 2 lata oraz mają min. 18 lat; dochód min. 2 500 zł netto
 • albo są emerytami/rencistami osiągającymi dochód min. 1 200 zł netto.

Jeżeli mieścisz się w tych wytycznych i chcesz odebrać 400 zł do Decathlonu to wykonaj kolejno opisane przeze mnie kroki.

Jak łatwo zgarniesz 400 zł do Decathlon’u?

KROK#1 rejestracja w promocji [do 28.08.2018 roku] – przejdź na stronę Banku i wypełnij formularz zgłoszeniowy podając swoje dane. Po kilku dniach (max. 14 dni) oddzwoni konsultant aby dokończyć proces rejestracji, podczas rozmowy:

 • wybierz koniecznie kartę Simplicity – jej miesięczne utrzymanie będzie bezwarunkowo darmowe;
 • zrezygnuj z naklejki zbliżeniowej – jest płatna 5 zł
 • poproś konsultanta o wyłączenie wszystkich ewentualnie dodatkowo płatnych usług;
 • pamiętaj, że standardowo karta przysyłana jest pocztą i za to nic nie płacisz, ale jeżeli masz życzenie to możesz zamówić kuriera, ale…wtedy musisz liczyć się z opłatą 30 zł

Później pozostaje już tylko spotkać się z kurierem, który w specjalnej, zabezpieczonej kopercie przywiezie Ci umowę. Podpisujesz ją i wspólnie z kurierem pakujecie ją do bezpiecznej koperty razem z dokumentami o których przygotowanie poprosił Cię konsultant – paczka zostanie przekazana do banku.

>>Załóż kartę i odbierz 400 zł do Decathlon’u<<

#2 KROK – najpóźniej do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu podpisania umowy o kartę zaloguj się do bankowości internetowej Citibanku; najlepiej zrób to od razu jak tylko otrzymasz pocztą kartę

#3 KROK – w każdym z dwóch następujących po sobie miesięcy wykonaj po 5 dowolnych płatności, na dowolną kwotę – w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych i/lub internecie. Czyli jeżeli:

 • umowę podpiszesz w czerwcu – 5 płatności wykonaj w czerwcu i lipcu lub lipcu i sierpniu
 • umowę podpiszesz w lipcu – 5 płatności wykonaj w lipcu i sierpniu lub w sierpniu i wrześniu
 • umowę podpiszesz w sierpniu – 5 płatności wykonaj w sierpniu i wrześniu lub we wrześniu i październiku

Pamiętaj, że wykonujesz min. 5 płatności w jednym z miesięcy i min. 5 w drugim. Zawsze możesz wykonać więcej tych płatności, ale nigdy mniej. Pamiętaj też, że nie możesz w jednym miesiącu wykonać od razu 10 płatności, a w kolejnym, w ogóle – płatności muszą być rozłożone na dwa miesiące.

#4 KROK – w każdym z dwóch następujących po sobie miesięcy wykonaj płatności kartą na kwotę łączną min. 2 000 zł w sklepach stacjonarnych lub w internecie.

To wszystko!

Po spełnieniu tych warunków otrzymasz 2 vouchery do Decathlon’u. Pierwszy z nich na 300 zł za spełnienie 3 pierwszych kroków. Dodatkowy voucher na 100 zł otrzymasz za wykonanie 4 korku. Jeżeli wykonasz więc tylko pierwsze kroki to zgarniesz gwarantowane 300 zł, krok 4 jest dodatkowy i uprawnia do drugiej nagrody.

Vouchery Bank wyśle poprzez bankowość online najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

Jeżeli podpiszesz umowę w czerwcu i zalogujesz się do systemu bankowości online, a następnie w czerwcu i lipcu wykonasz po 5 płatności to do końca sierpnia otrzymasz nagrodę.

>>Załóż kartę i odbierz 400 zł do Decathlon’u<<

Wskazówki dzięki którym sprawnie przejdziesz przez całą promocję

Zanim podsumuję krótko całą promocję chcę dać Ci jeszcze coś od siebie, garść przydatnych wskazówek dzięki którym promocja przebiegnie szybko i sprawnie.


W promocji zakładasz kartę kredytową, tak jak doradzałam na początku najlepiej założyć Simplicity – za jej miesięczne utrzymanie nic nie zapłacisz i to bezwarunkowo! Dzięki temu masz pewność, że promocja jest dla Ciebie faktycznie darmowa. Szczegóły:

 • opłata za wydanie karty – 0 zł
 • opłata za naklejkę zbliżeniową – 5 zł/m-c
 • opłata za korzystanie z przyznanego limitu – 0zł
 • opłata za nadwyżkę na karcie min. 200 zł – 20 zł
 • opłata za przedłużenie karty na kolejny rok – 0zł
 • karta dostarczana jest pocztą za 0zł
 • otrzymujesz dostęp do bankowości internetowej i możesz wygodnie śledzić swoje wydatki
 • aż 26 dni (okres bezodsetkowy) na przelanie kwoty wykorzystanej z limitu
 • NIE WYPŁACAJ PIENIĘDZY Z BANKOMATU I NIE RÓB PRZELEWÓW Z RACHUNKU KARTY – to transakcje gotówkowe za które płaci się prowizję – 8% wartości transakcji
 • Rzeczywista roczna stopa oprocentowanie – 10,47%

Pamiętaj również, że w promocji zakładasz kartę kredytową. Bank daje Ci więc swoje pieniądze, którymi możesz dysponować, ale które musisz oddać. Na całe szczęście zawsze oddajesz tylko i wyłącznie tyle ile zapłacisz kartą. Wystarczy tylko oddawać pieniądze w okresie bezodsetkowym, czyli w ciągu 26 dni od dnia wystawienia wyciągu.

W tej promocji mogę doradzić Ci np. abyś jednego dnia wykonał płatność kartą kredytową, a na na drugi dzień, po jej zaksięgowaniu od razu ją spłacił – bez czekania na wyciąg – to nic nie kosztuje! 🙂 Szybko i sprawnie – w razie pytań – służę pomocą.

Polecam Ci również zerknąć do naszego poradnika o kartach kredytowych, gdzie w prosty sposób tłumaczę ich działanie i również opisuję na co koniecznie zwrócić uwagę: https://moniaki.pl/poradnik-o-kartach-kredytowych/

Citibank proponuje dwie dodatkowe usługi: CitiPhone i CitiAlerts.

CitiPhone jest usługą płatną 6 zł/m-c i tu w rozmowie z konsultantem należy od razu poprosić o jej wyłączenie.

CitiAlerts jest usługą darmową zarówno w wersji Standard jak również Premium.

W Citibanku możesz bezpłatnie zawnioskować o zwiększenie lub zmniejszenie limitu kredytowego.

Bank używa w swojej ofercie przykładu reprezentatywnego, a najprościej ujmując mówi nam „co by było gdyby”. O co chodzi? W promocji zakładamy kartę kredytową, korzystamy więc z pieniędzy Banku, które musimy oczywiście oddać.

Jeżeli oddajemy pieniądze zgodnie z zasadami, czyli w okresie bezodsetkowym to nie płacimy żadnej prowizji do banku, ani nie dotyczy nas żadne oprocentowanie. Wykonasz płatności kartą na 100 zł, oddajesz więc w okresie bezodsetkowym tylko 100 zł – nic więcej – gwarantuję.

Może zdarzyć się jednak tak, że ktoś wykorzysta przyznany mu limit i nie spłaci należności w okresie bezodsetkowym, a rozłoży je na raty. Wtedy Bank będzie mógł nałożyć na należność oprocentowanie i pobrać dodatkowe koszty, które przedstawia właśnie w przykładzie reprezentatywnym, aby z góry poinformować klienta o procedurach.

Nie ma problemu, możesz zrezygnować z karty w każdym momencie, z zachowaniem 30 dniowego okresu wypowiedzenia. Wszystko wykonasz z poziomu bankowości online, co dokładnie zostało opisane w naszym poradniku: https://moniaki.pl/jak-odpowiedzialnie-korzystac-z-karty-kredytowej-i-debetowej-bonus-jak-rozwiazac-umowe-o-karte/

Jeżeli będziesz chciał rozwiązać umowę, bardzo możliwe że konsultant oddzwoni i zaproponuje Ci moneyback za płatności kartą w zamian za to, że zgodzisz się cofnąć dyspozycję. Klienci zgłaszali, że jest to nawet 10% wartości transakcji! Warto więc rozważyć taką propozycję, ale pamiętaj, że to Ty decydujesz o wszystkim. 🙂

To jedno z Waszych ulubionych pytań – nie dziwię się i dobrze, że pytacie – nie ma co decydować się na coś w ciemno, bez uzyskania dodatkowych wyjaśnień. Ze swojej strony powiem, że brałam udział w promocji Citibanku z voucherem do Morele.net i jak dla mnie – bomba – wszystko przebiegło bez problemów, szybko i sprawnie.

Moje zdanie to może być dla Ciebie za mało – rozumiem, dlatego przygotowaliśmy specjalną galerię sukcesów naszych czytelniczek, które skorzystały z poprzednich edycji promocji z voucherem do Douglasa i pochwaliły się nam swoimi zdobyczami, zapraszam:

Doskonale to rozumiem i będę wdzięczna jeżeli podzielisz się ze mną swoimi obawami, cenne uwagi zawsze są mile widziane. Poświęcę Ci czas i chętnie odpowiem na dodatkowe pytania. Postaram się jeszcze raz wszystko wytłumaczyć i rozwiać Twoje wątpliwości. Wtedy zadecydujesz czy taka promocja jest Ci potrzebna czy nie.

W razie pytań, zapraszam:
[email protected]
[email protected]
https://www.facebook.com/MoniakiPL/


Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

Napisz komentarz