PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Decathlon: łatwe 300 zł do wykorzystania na dowolne zakupy za przetestowanie karty w Citibanku (+100 zł dla bardziej wytrwałych)

Sezon letni czas zacząć! Startujemy z rowerami, rolkami i innymi sprzętami do aktywności fizycznych na świeżym powietrzu wspólnie z rodziną lub znajomymi. Warto więc zadbać o to, aby czas spędzać nie tylko miło, ale i bezpiecznie na dobrym sprzęcie sportowym.

Teraz nie musimy oszczędzać na jakości ponieważ niemal każdy z nas może zgarnąć dodatkowe 400 zł na dowolne zakupy w sklepie Decathlon! Zdobyć pierwsze 300 zł jest banalnie prosto. O kolejną stówkę trzeba się trochę postarać. Wszystko w zamian za założenie karty kredytowej Simplicity i wykonania nią kilku płatności. Sprawdźmy jak wszystko wygląda krok po kroku:

Voucher – najważniejsze informacje:

 • w promocji możesz odebrać vouchery o łącznej wartości 400 zł;
 • vouchery są zwolnione z podatku więc masz gwarancję, że otrzymujesz równe 400 zł na zakupy;
 • vouchery są wielokrotnego użytku– możesz więc wykorzystać je przy jednych większych zakupach lub przy większej ich liczbie;
 • vouchery będą ważne 12 miesięcy od dnia ich otrzymania – możesz wykorzystać je na zakupy w sklepach stacjonarnych lub internetowych;
 • vouchery nie mają żadnych ograniczeń możesz więc wykorzystać je na dowolne zakupy.

Dla kogo przeznaczona jest promocja?

Jeżeli chodzi o promocję Citibanku to tym razem jest ona przeznaczona dla pełnoletnich osób, które od 1 czerwca 2015 roku nie posiadały w Citibanku żadnej głównej karty kredytowej, a dodatkowo spełniają następujące wymagania:

 • są osobami fizycznymi w wieku min. 18 lat, mają zatrudnienie w obecnym zakładzie pracy min. 3 miesiące (na okres min. roku) oraz ich dochód wynosi min. 1 200 zł netto;
 • lub prowadzą firmę min. 2 lata oraz mają min. 18 lat; dochód min. 2 500 zł netto
 • albo są emerytami/rencistami osiągającymi dochód min. 1 200 zł netto.

Jeżeli mieścisz się w tych wytycznych i chcesz odebrać 400 zł do Decathlonu to wykonaj kolejno opisane przeze mnie kroki.

Jak łatwo zgarniesz 400 zł do Decathlon’u?

KROK#1 rejestracja w promocji [do 28.08.2018 roku] – przejdź na stronę Banku i wypełnij formularz zgłoszeniowy podając swoje dane. Po kilku dniach (max. 14 dni) oddzwoni konsultant aby dokończyć proces rejestracji, podczas rozmowy:

 • wybierz koniecznie kartę Simplicity – jej miesięczne utrzymanie będzie bezwarunkowo darmowe;
 • zrezygnuj z naklejki zbliżeniowej – jest płatna 5 zł
 • poproś konsultanta o wyłączenie wszystkich ewentualnie dodatkowo płatnych usług;
 • pamiętaj, że standardowo karta przysyłana jest pocztą i za to nic nie płacisz, ale jeżeli masz życzenie to możesz zamówić kuriera, ale…wtedy musisz liczyć się z opłatą 30 zł

Później pozostaje już tylko spotkać się z kurierem, który w specjalnej, zabezpieczonej kopercie przywiezie Ci umowę. Podpisujesz ją i wspólnie z kurierem pakujecie ją do bezpiecznej koperty razem z dokumentami o których przygotowanie poprosił Cię konsultant – paczka zostanie przekazana do banku.

>>Załóż kartę i odbierz 400 zł do Decathlon’u<<

#2 KROK – najpóźniej do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu podpisania umowy o kartę zaloguj się do bankowości internetowej Citibanku; najlepiej zrób to od razu jak tylko otrzymasz pocztą kartę

#3 KROK – w każdym z dwóch następujących po sobie miesięcy wykonaj po 5 dowolnych płatności, na dowolną kwotę – w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych i/lub internecie. Czyli jeżeli:

 • umowę podpiszesz w czerwcu – 5 płatności wykonaj w czerwcu i lipcu lub lipcu i sierpniu
 • umowę podpiszesz w lipcu – 5 płatności wykonaj w lipcu i sierpniu lub w sierpniu i wrześniu
 • umowę podpiszesz w sierpniu – 5 płatności wykonaj w sierpniu i wrześniu lub we wrześniu i październiku

Pamiętaj, że wykonujesz min. 5 płatności w jednym z miesięcy i min. 5 w drugim. Zawsze możesz wykonać więcej tych płatności, ale nigdy mniej. Pamiętaj też, że nie możesz w jednym miesiącu wykonać od razu 10 płatności, a w kolejnym, w ogóle – płatności muszą być rozłożone na dwa miesiące.

#4 KROK – w każdym z dwóch następujących po sobie miesięcy wykonaj płatności kartą na kwotę łączną min. 2 000 zł w sklepach stacjonarnych lub w internecie.

To wszystko!

Po spełnieniu tych warunków otrzymasz 2 vouchery do Decathlon’u. Pierwszy z nich na 300 zł za spełnienie 3 pierwszych kroków. Banalnie prosta sprawa! Dodatkowy voucher na 100 zł otrzymasz za wykonanie korku numer 4. Jeżeli wykonasz więc tylko pierwsze kroki to zgarniesz gwarantowane 300 zł, krok 4 jest dodatkowy i uprawnia do drugiej nagrody.

Vouchery Bank wyśle poprzez bankowość online najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

Jeżeli podpiszesz umowę w czerwcu i zalogujesz się do systemu bankowości online, a następnie w czerwcu i lipcu wykonasz po 5 płatności to do końca sierpnia otrzymasz nagrodę.

>>Załóż kartę i odbierz 400 zł do Decathlon’u<<

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Napisz komentarz