PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Odbierz 400 zł na zakupy w RTV Euro AGD za płacenie kartą od BGŻ BNP Paribas

Właśnie wystartowała rewelacyjna promocji banku BGŻ BNP Paribas, w której za założenie karty i płacenie nią na zakupach, dostajesz vouchery do RTV Euro AGD o wartości 400 zł. To oznacza, że to obecnie najwyższa dostępna premia w promocji bankowej!

Na wstępie musisz wiedzieć, że nie ma tutaj żadnych losowań. Każdy, kto wykona kroki przeze mnie tu opisane – otrzymuje vouchery na 400 zł. To nagroda GWARANTOWANA regulaminem promocji (znajdziesz go jak zwykle na końcu artykułu).

Kilka słów o samej nagrodzie:

 • otrzymujesz aż 4 vouchery na łączną kwotę 400 zł do zrealizowania w RTV EURO AGD
 • vouchery są zwolnione z podatku, więc nie musisz martwić się formalnościami
 • nie ma minimalnej kwoty wymaganej, aby zrealizować voucher
 • vouchery są jednorazowe, więc będziesz mógł 4 razy zrobić zakupy tańsze za każdym razem o 100 zł
 • vouchery to nagroda gwarantowana, a co za tym idzie odbiera je każdy kto spełni warunki promocji

Kto może skorzystać z promocji?

Tak jak pisałem do promocji mogą przystąpić zarówno nowi jak również obecni klienci BGŻ BNP Paribas. Wymogiem jest jedynie, że nie posiadać żadnej karty kredytowej w tym Banku w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Jeżeli masz w BGŻ BNP Paribas tylko konto albo lokatę, a nie miałeś jeszcze karty kredytowej to jak najbardziej możesz skorzystać z promocji.

Aby to zrobić wystarczy założyć kartę kredytową MasterCard, której specyfikacja wygląda następująco:

 • WYDANIE KARTY – 0 zł
 • OPŁATA ROCZNA – 0 zł pod warunkiem wykonania płatności kartą łączną min. 500 zł w ciągu 2 kolejnych okresów rozliczeniowych (może to być jedna płatność lub kilka płatności) jeżeli nie spełnimy warunku to bank naliczy opłatę 72 zł
 • OPŁATA W II ROKU – 72 zł (Mastercard Standard) ale z karty można zrezygnować od razu w pierwszym roku po odebraniu nagród
 • WYKONYWANIE TRANSAKCJI BEZGOTÓWKOWYCH (płacenie kartą) – 0 zł
 • PRZELEW Z RACHUNKU KARTY (transakcja gotówkowa) – 4,9% min. 10 zł
 • WYPŁATY Z BANKOMATÓW (transakcja gotówkowa) – 3,50 zł
 • KOSZT DOSTARCZENIA KARTY – 0 zł za list (opcjonalnie można zamówić kuriera, ale to koszt 35 zł)
 • DOSTARCZENIE PINu – 0 zł smsowo (opcjonalnie można zamówić list lub kuriera, ale to koszt 15 zł i 35 zł)
 • DODATKOWE USŁUGI – pakiety „Bezpieczna Karta” i „Bezpieczna Podróż” – płatne dodatkowo 2 zł/m-c i 9,99 zł/m-c – podczas rozmowy z konsultantem najlepiej od razu poprosić o wyłączenie wszystkich dodatkowo płatnych usług
 • OKRES BEZODSETKOWY – 56 dni (26 dni od dnia wystawienia wyciągu) – spłata karty w tym okresie GWARANTUJE, że nie ma naliczanych żadnych odsetek
 • RRSO – 14,42% – naliczane tylko wtedy gdy nieterminowo spłacimy kartę, czyli zlekceważymy okres bezodsetkowy

Warto więc wykorzystywać kartę zgodnie z jej przeznaczeniem, czyli zwyczajnie nią płacić – transakcje bezgotówkowe, a powstrzymywać się od wykonywania transakcji gotówkowych od których naliczana jest prowizja.

Jak założyć kartę krok po kroku?

#1 KROKprzejdź na stronę promocyjną Banku i złóż wniosek o kartę kredytową MasterCard (koniecznie o tę), a podczas wypełniania formularza:

 • wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych
 • wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przesyłania informacji handlowych

zaznaczamy więc drugi i trzeci checkbox na stronie głównej przy wypełnianiu formularza zgłoszeniowego.

>>Załóż kartę w BGŻ i odbierz 400 zł do RTV EURO AGD <<

#2 KROK – najpóźniej do 30 czerwca 2018 roku podpisz umowę o kartę kredytową MasterCard

#3 KROK – po otrzymaniu karty, przejdź na stronę promocyjną MAM BONUS i zarejestruj swój udział w promocji. Zapamiętaj swoje dane logowania ponieważ to właśnie na tej stronie zostanie udostępniona Ci nagroda, czyli punkty wymienne na vouchery do RTV EURO AGD

#4 KROK – w ciągu dwóch pierwszych okresów rozliczeniowych wykonaj płatności kartą kredytową MasterCard (łącznie w dwóch okresach). I teraz w zależności od tego na jaką kwotę wykonamy płatności to tyle voucherów otrzymamy, dokładnie wygląda to tak:

 • transakcje kartą od 500 zł-999,99 zł (łącznie I i II okres rozliczeniowy)– 1 VOUCHER NA 100 ZŁ
 • transakcje kartą od 1 000 zł-1499,99 zł (łącznie I i II okres rozliczeniowy)– 2 VOUCHERY NA 100 ZŁ = 200 zł
 • transakcje kartą od 1 500 zł-1999,99 zł (łącznie I i II okres rozliczeniowy)– 3 VOUCHERY NA 100 ZŁ = 300 zł
 • transakcje kartą od 2 000 zł (łącznie I i II okres rozliczeniowy)– 4 VOUCHERY NA 100 ZŁ = 400 zł

Płatności mają być wykonane i zaksięgowane. Do płatności będą zaliczać się płatności kartą w sklepach stacjonarnych lub internecie, przelewy z karty lub wypłaty z bankomatów. Polecam jednak wykonywać tylko płatności bezgotówkowe kartą – wtedy wszystko będzie dla Ciebie bezpłatne i automatycznie spełnisz warunek bezpłatności karty.

Jeśli zrobisz przelew z karty zapłacisz prowizję 4,9% (czyli 98 zł od kwoty 2000 zł) plus bank od razu zacznie naliczać odsetki od wykorzystanej kwoty. No i będziesz musiał dodatkowo spełnić warunek bezpłatności karty lub dodać 72 zł kosztów.

Podobnie (choć trochę lepiej) sprawa wygląda w przypadku użycia wypłaty z bankomatów do spełnienia warunków promocji. Wtedy prowizja wynosi 3,50 zł plus bank od razu zacznie naliczać odsetki od wykorzystanej kwoty. No i jak w poprzednim wypadku, pozostaje jeszcze kwestia zwolnienia z opłaty za kartę 72 zł.

Masz więc duże możliwości spełniania warunków promocji.

Jeżeli chodzi o mnie to zawsze żeby „nabić” sobie płatności to np. kupuję bony paliwowe (Orlen takie ma), używam SprytnegoBilla i opłacam kartą rachunki – prąd, woda, gaz – sporo się tego uzbiera (transakcje bezgotówkowe z karty są zawsze darmowe).

Pierwszy okres rozliczeniowy liczymy od dnia przyznania nam limitu na karcie i obejmuje on 30 dni, czyli jak ktoś otrzyma pozytywną decyzję o przyznaniu karty np. 18 maja to okresy rozliczeniowe wyglądają następująco:

 • I OKRES ROZLICZENIOWY – od 18.05.2018r. do 17.06.2018r.
 • II OKRES ROZLICZENIOWY – od 18.06.2018r. do 17.07.2018r.

Po zakończeniu każdego z okresów rozliczeniowych, Bank wystawia wyciąg i spłacamy kartę – najlepiej zrobić to w ciągu 26 dni od dnia wystawienia wyciągu ponieważ wtedy zawsze spłacamy tyle ile wydaliśmy kartą. A jak ktoś nie chce czekać na wyciąg z Banku to może spłacić kartę wcześniej – nie będzie z tym żadnego problemu.

>>Załóż kartę w BGŻ i odbierz 400 zł do RTV EURO AGD <<

To wszystko!

Teraz czas na przyznanie nagród, o których wspominałem, czyli voucherów na 400 zł do RTV EURO AGD. W zależności od tego na jaką kwotę zostaną wykonane transakcje kartą to otrzymamy tyle punktów wymiennych na vouchery. I tak jeżeli ktoś wykona płatności:

 • na kwotę 2 000 zł i więcej to otrzyma – 120 000 punktów i wymieni je na 4 vouchery po 100 zł
 • na kwotę do 1999,99 zł otrzyma – 90 000 punktów wymiennych na 3 vouchery
 • na kwotę do 1499,99 zł otrzyma – 60 000 punktów wymiennych na 2 vouchery
 • na kwotę do 999,99 zł otrzyma – 30 000 punktów wymiennych na 1 voucher

Punkty zostaną przyznane w ciągu 5 dni roboczych od zaksięgowania transakcji kartą.

Uwaga! Promocja trwa tylko do 30 czerwca 2018r. – sugeruję nie czekać i wypełnić ten formularz zgłoszeniowy już teraz. Zajmie Ci to mniej niż 3 minuty, a gwarantuje rezerwację premii 400 zł. Z doświadczenia wiem, że wiele osób, które odkładają decyzję na później zapomina o promocji i później żałuje, że gotówka przeszła im koło nosa. Kliknij i wypełnij formularz >>

Do końca promocji pozostało:

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji: