PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Zgarnij gwarantowane 400 zł do wydania na morele.net za przetestowanie karty Mastercard w BNP Paribas

+ Skrót promocji

Co dostaniesz?

4 vouchery o wartości 100 zł każdy do wydania na morele.net – można je łączyć lub wydać częściowo na mniejsze zakupy

Za co?

– otwórz kartę kredytową Mastercard Standard;

– przez 4 kolejne miesiące po otwarciu karty (w każdym miesiącu) wykonuj nią płatności na kwotę min. 1000 zł miesięcznie.

Ile to kosztuje?

72 zł – opłata roczna za kartę. Ale nie panikuj! Ta opłata zostaje usunięta, jeśli w ciągu 2 pierwszych okresów rozliczeniowych dokonasz zakupów kartą na kwotę min. 500 zł. Informację o tym otrzymasz podczas rozmowy z konsultantem podczas zakładania karty i jako aneks do umowy o kartę;
25 zł – opłata za wypowiedzenie umowy przed upływem 6 miesięcy od dnia jej zawarcia.

Kiedy bonus?

W ciągu 7 dni roboczych od zakończenia każdego miesiąca, w którym wydasz 1000 zł na zakupy kartą Mastercard.

Dla kogo?

Dla nowych i obecnych klientów banku, którzy w okresie ostatnich 18 miesięcy nie posiadali żadnej karty kredytowej w banku BNP Paribas

Do kiedy promocja?

Do wyczerpania limitu 4000 nagród, jednak nie później niż do 31 maja 2019 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Właśnie rozpoczęła się kolejna promocja BNP Paribas, która ma szansę stać się tak kultowa, jak jej poprzednia edycja, kiedy to do zgarnięcia był bon do Allegro na kwotę 400 zł. Tym razem bank postanowił nagrodzić nowych i obecnych klientów, którzy przetestują kartę Mastercard.

Po przeczytaniu regulaminu zorientowałam się, że gwarantowane bony rozejdą się jak świeże bułeczki. Za spełnienie dziecinnie prostych warunków do zgarnięcia jest gwarantowany bon do wydania na morele.net na kwotę aż 400 zł.

To nie byle co. Na sprzęt RTV i AGD zawsze jest zapotrzebowanie. Jeśli myślałeś o nowym smartfonie lub sprzęcie AGD lub RTV, nowej grze komputerowej, zabawce dla dziecka albo sprzęcie elektronicznym – to świetna okazja, żeby kupić go dużo taniej.

Promocja trwa do 31 maja 2019 roku, jednak uważaj, promocja jest mocno limitowana – bank przygotował jedynie 4000 takich bonów. Sądząc po zainteresowaniu w przypadku podobnych promocji – ten limit szybko się stopi!

Testuj kartę Mastercard i odbierz 400 zł do wydania na morele.net >>

Kto może zgarnąć bon na 400 zł do morele.net?

Tym razem promocja skierowana jest zarówno do nowych jak i obecnych klientów banku BNP Paribas. Jeśli w okresie ostatnich 18 miesięcy nie posiadałeś żadnej karty kredytowej w banku BNP Paribas – ta promocja jest właśnie dla Ciebie!

Jak już wspomniałam wcześniej, warunki promocji przedstawione przez bank są wyjątkowo banalne. Wystarczy, że w okresie trwania promocji otworzysz kartę kredytową Mastercard Standard lub Gold i przez 4 kolejne miesiące będziesz używać jej do płacenia za zakupy.

Jeśli więc spełniasz kryteria promocji i jeszcze nie miałeś okazji sprawdzić, jak działa karta kredytowa Mastercard Standard, to najwyższy czas! Nie sprawi Ci to żadnych kłopotów, w końcu zakupy robisz prawie codziennie. A jeśli dodatkowo możesz dostać 400 zł do wydania na co chcesz w morele.net, to na co czekać?

Testuj kartę Mastercard i odbierz 400 zł do wydania na morele.net >>

Czy to bezpieczny produkt dla mnie?

Tego typu promocje organizowane przez BNP Paribas pojawiały się już wcześniej. Nasi czytelnicy zgarniali bony do Allegro czy RTV Euro AGD – i zawsze ciszyły się niesamowitym zainteresowaniem.

Część czytelników zakładała kartę jedynie na potrzeby promocji, jednak niektórzy postanowili ją zatrzymać jako swoją główną kartę kredytową, podobnie jak Krzysztof, który przesłał nam taką opinię po zakończeniu jednej z poprzednich edycji promocji:

Testuj kartę Mastercard i odbierz 400 zł do wydania na morele.net >>

Karta Mastercard Standard – prześwietlam opłaty

Jak sam widzisz – wszystko jest dla ludzi i nie ma się czego bać. To tylko kawałek plastiku, który może znacząco ułatwić Ci życie. A dodatkowo przynieść gwarantowany bonus. Tym bardziej, że dokładnie prześwietliliśmy wszystkie opłaty związane z kartą Mastercard Standard i mam dobrą wiadomość – warunki korzystania z karty są naprawdę dobre!

 • 0 zł – wydanie karty kredytowej Mastercard Standard;
 • 0 zł – dostarczenie karty za pośrednictwem Poczty Polskiej (możesz poprosić o przesyłkę kurierską, jednak jest to dodatkowo płatne – 35 zł);
 • 0 zł – opłata za płatności kartą w klepach stacjonarnych i w Internecie;
 • 0 zł – zmiana dnia rozliczenia;
 • 72 zł – opłata roczna za kartę. Ale nie panikuj! Ta opłata zostaje usunięta, jeśli w ciągu 2 pierwszych okresów rozliczeniowych dokonasz zakupów kartą na kwotę min. 500 zł. Informację o tym otrzymasz podczas rozmowy z konsultantem podczas zakładania karty i jako aneks do umowy o kartę;
 • 4,9%, min. 10 zł – opłata za przelew z rachunku karty;
 • 4,9%, min. 10 zł – opłata za wypłatę pieniędzy z bankomatów w kraju;
 • max. 56 dni (26 dni od dnia wystawienia wyciągu) – spłata karty w tym okresie GWARANTUJE, że nie ma naliczanych żadnych odsetek, spłata karty w terminie jest wymagana przez regulamin promocji;
 • RRSO – 14,29% – naliczane tylko wtedy gdy nieterminowo spłacimy kartę, czyli zlekceważymy okres bezodsetkowy;
 • 25 zł – opłata za wypowiedzenie umowy przed upływem 6 miesięcy od dnia jej zawarcia.

Podsumowując aby uniknąć opłat za kartę:

 • podczas rozmowy z konsultantem poproś o wysyłkę Pocztą Polską;
 • używaj karty zgodnie z jej przeznaczeniem, czyli płać za zakupy, ale unikaj wypłat z bankomatów oraz przelewania pieniędzy z rachunku karty nas inne konto;
 • pilnuj okresu bezodsetkowego. Po otrzymaniu wyciągu masz AŻ 26 dni na spłatę całości zadłużenia. To prawie miesiąc!
 • Nie wypowiadaj umowy o kartę przed upływem 6 miesięcy. Po tym czasie możesz zrezygnować bezpłatnie.
 • Jeśli będziesz spłacał kartę w okresie bezodsetkowym, nie będą naliczane żadne odsetki i nie musisz się martwić oprocentowaniem RRSO 14,29%. Dotyczy ono tylko osób, które wykorzystają cały limit i nie są w stanie spłacić go w okresie bezodsetkowym.

Testuj kartę Mastercard i odbierz 400 zł do wydania na morele.net >>

Odbieram bonus 400 zł do morele net – krok po kroku

KROK 1. Złóż wniosek i podpisz umowę o kartę kredytową Mastercard Standard

Najpóźniej do 31 maja 2019 roku, ale najlepiej jak najszybciej (limit bonusów) na tej stronie promocyjnej wypełnij formularz swoimi danymi oraz zaakceptuj zgody marketingowe:

 • na przetwarzanie osobowych przez Bank BNP Paribas S.A. w celu prowadzenia marketingu , w tym na przekazaniu informacji o produktach i usługach oferowanych przez Bank;
 • na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji stanowiących informacje handlowe, w tym wiadomości SMS oraz email, dotyczących nowych produktów, usług, promocji produktów Banku oraz usług podmiotów wchodzących w skład grupy kapitałowej, do której należy bank;
 • na przetwarzanie moich danych przez bank w celu przekazywania informacji dotyczących ofert lub promocji produktów i usług podmiotów wchodzących w skład grupy kapitałowej, do której należy bank. zarówno w okresie obowiązywania umowy, jak i po jej wygaśnięciu;
 • na przedstawianie przez Bank drogą telefoniczną informacji dotyczących ofert lub promocji produktów i usług oferowanych przez Bank.

Wszystkie zgody marketingowe możesz wycofać jak tylko odbierzesz swoją premię.

Po wypełnieniu formularza, max. w ciągu 2-3 dni roboczych skontaktuje się z Tobą konsultant banku, żeby potwierdzić Twoje dane. Podczas rozmowy powiedz, że chcesz kartę Mastercard Standard (jest najkorzystniejsza) i czekaj na kuriera. Podpisz umowę podczas wizyty kuriera, najpóźniej do 31 maja 2019 roku.

Krok 2. Zarejestruj się w programie mamBonus

Jak tylko otrzymasz kartę, zarejestruj się w programie mamBonus. Zapamiętaj lub zapisz sobie dane logowania, ponieważ to właśnie tutaj odbierzesz swoje vouchery do morele.net.

Podczas rejestracji zostaniesz poproszony o podanie identyfikatora klienta (numer
nadawany przez Bank) oraz 8 pierwszych cyfr numeru PESEL. Identyfikator znajduje się na miesięcznym wyciągu lub może zostać podany przez konsultanta Centrum Telefonicznego Banku.

W programie mamBonus za każdą płatność kartą zbierasz punkty, które możesz wymieniać na nagrody.

Krok 3. Płać swoją nową kartą

Przez 4 kolejne miesiące następujące po miesiącu od zawarcia umowy o kartę (w każdym miesiącu) wykonuj nią płatności na kwotę min. 1000 zł miesięcznie. Możesz płacić w sklepach stacjonarnych, internecie, pubach, restauracjach, stacjach benzynowych. Może to być jedna większa płatność lub wiele mniejszych.

Przykład: Podpisujesz umowę o kartę 15 kwietnia 2019 roku. Aby spełnić warunki promocji powinieneś wydać pierwsze 1000 zł do końca maja 2019, potem do końca czerwca itd.

Zaliczone do promocji będą również wypłaty z bankomatów lub przelewy z karty, jednak pamiętaj, że są one obciążone prowizją min. 10 zł. Lepiej więc zrobić zakupy w sklepie lub Internecie.

UWAGA! Transakcje wyłączone z promocji:

1) zwrócone lub sporne;

2) przeznaczone na spłatę zadłużenia w innym banku;

3) doładowania portfeli elektronicznych.

Testuj kartę Mastercard i odbierz 400 zł do wydania na morele.net >>

To wszystko, czas na zakupy w morele.net

Za każdy miesiąc, w którym spełnisz warunki promocji (czyli zrobisz zakupy na min. 1000 zł) otrzymasz jeden voucher na kwotę 100 zł. To świetne rozwiązanie! Po pierwsze, nie musisz czekać aż 4 miesięcy na całą nagrodę i możesz skorzystać ze swojego bonu od razu, po drugie, nawet jeśli w którymś miesiącu nie spełnisz warunków promocji, nie tracisz całego bonusu!

Bank udostępni Ci voucher na kwotę 100 zł w ciągu 7 dni roboczych od zakończenia każdego miesiąca, w którym wydasz 1000 zł na zakupy kartą Mastercard.

Wszystkie bony do morele.net są ważne do 15 maja 2020 roku, więc nawet jeśli teraz nie masz pomysłu, na co je przeznaczysz, mogą się przydać np. podczas kupowania prezentów na święta. W tym czasie będą jak znalazł!!!

Testuj kartę Mastercard i odbierz 400 zł do wydania na morele.net >>

Podsumowanie

Promocje BNP Paribas cieszą się niesłabnącą popularnością. Nasi czytelnicy zgarniają premie gotówkowe i bony na zakupy. To kolejna ciekawa propozycja, zdecydowanie warta rozważenia.

Tym bardziej, że bank likwiduje opłatę za korzystanie z karty, więc można ją testować całkiem za darmo, a dodatkowo zgarnąć 400 zł na zakupy w morele.net. A jeśli okaże się, że to nie jest produkt dla Ciebie – możesz z niej bezpłatnie zrezygnować po pół roku.

Testuj kartę Mastercard i odbierz 400 zł do wydania na morele.net >>

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarze 32

 1. Tomek pisze:
  Witam,
  Czy kartą można zasilać revolut?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Tomek, zgodnie z regulaminem może to nie być uznane. Regulamin nie uwzględnia w promocji transakcji “polegających na zasilaniu środkami pieniężnymi instrumentów płatniczych lub rachunków płatniczych lub innych instrumentów/rachunków, których posiadaczem jest Uczestnik lub inny podmiot nieprowadzący działalności gospodarczej lub niebędący dostawcą towarów lub usług w ramach tej transakcji lub podmiot pośredniczący w dokonaniu transakcji na rzecz właściwych dostawców towarów lub usług za które odbywa się płatność w ramach tej transakcji lub podmiot, który świadczy usługi w zakresie przechowywania środków pieniężnych klientów, w szczególności używanych w celu dokonania płatności za towary lub usługi u właściwych dostawców towarów lub usług.” Zatem Revoult może być uznane za tego typu transakcję. Dodatkowo banki lubią naliczać prowizję za tego typu zasilenia.
 2. ZICHI pisze:
  Czy otrzymane bony można łączyć?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Nie powinno być najmniejszego problemu.
  • Chris pisze:
   Podpinam się i czy jest możliwe zapewnienie w 100% ? Bo “nie powinno” to wymijająca odpowiedź, która nic nie znaczy 😛 a jestem zainteresowany promocją ale wyłącznie gdy mógłbym złożyć bony do kupy nawet z dwóch kart(rzecz jasna z 2 różnych osób).
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Chris, sprawdziłam dokładnie u źródła i tak – można zrobić jeden większy zakup za 400 zł lub więcej. Jak dodajesz produkty do koszyka: W koszyku jest “Dodaj kartę podarunkową”, tam należy dodać kody, można nawet 4 lub więcej 🙂
 3. Adam pisze:
  Witam, moje pytanie brzmi następująco. Idę do sklepu place karta Master od Bnp pariba za jakiś towar po dwóch dniach wracam z tym towarem do sklepu i go zwracam a uznanie dokonywane jest na inną moja kartę. Czy w takiej sytuacji też można spełnić warunki promocji?? Pozdr i czekam na info
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Tak, na 99% to powinno się udać pod warunkiem że sklep rzeczywiście będzie chciał zwrócić pieniądze na inna kartę. Niektóre sklepy mówią że zwrot możliwy tylko na tą samą kartę, którą dokonano zakupu.
  • kamila pisze:
   Witam po po jakim czasie dostaje sie kredyt na tej karcie?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   W momencie podpisania umowy o kartę i otrzymania karty – limit jest aktywny 🙂
 4. Michał pisze:
  Jest możliwość uzyskania karty na oświadczenie o dochodach czy bank wymaga zaświadczenia? Pytam, bo pracuję i rozliczam się za granicą. Pozdrawiam
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Czasami wystarczy historia Twojego konta. Jeśli bank będzie potrzebował dodatkowych danych, pewnie będzie wymagał zaświadczenia.
 5. lukasz pisze:
  fajna stronka mialem brac to xiaomi ale cena zeszla do 300zl nie oplaca sie z citi teraz to chyba lepsze -.-
 6. Konrad pisze:
  Rozumiem że nie ma problemu jak byłem osobiście w banku żeby podpisać umowę?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Najlepiej jest złożyć wniosek przez internet, bo masz potwierdzenie udziału w promocji. Jeśli masz potwierdzenie, że zostałeś objęty promocją, to nie ma problemu 🙂
  • Konrad pisze:
   Chodzi o to że złożyłem wniosek przez internet ale kurier nie przyjeżdżał do mnie abym pisał umowę tylko umówiłem się na wizytę w banku
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Ach, w takiej sytuacji nie ma najmniejszego problemu 🙂
 7. Norbert pisze:
  Czy jeśli karta przyszła mi 17.04 a okres rozliczeniowy mam od 10 każdego miesiąca. To już w pierwszym miesiącu muszę wydać 1000 zł czy dopiero od kolejnego okresu rozliczeniowego czyli od 10.05??
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Norbert, tak, kwiecień jest pierwszym miesiącem, w którym powinieneś spełnić ten warunek promocji.
  • Konrad pisze:
   To ja już nic nie zrozumiem. Dostałem kartę też 17.04 to od kiedy do kiedy mam wydać te 1000 zł w pierwszym miesiącu żeby się załapać?

   Na innej stronie poświęconej promocjom piszą tak:

   “W każdym z pierwszych 4 miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu zawarcia umowy, wykonuj transakcje kartą na sumę min. 1 000 zł.”

   To mogę zaczekać i zacząć tą kartą płacić od maja jak dostałem ją w kwietniu?

  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Regulamin mówi tak: “spośród pierwszych 4 miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu zawarcia Umowy o Kartę” – czyli masz rację. Do końca maja – pierwsze 1000 zł, do końca czerwca – kolejne 1000 zł, do końca lipca – kolejne 1000 zł, do końca sierpnia – kolejne 1000 zł. Poprawię w artykule, żeby była jasność 🙂
  • Norbert pisze:
   Czyli nie ważny jest okres rozliczeniowy (on mówi tylko o płatności za kartę) 1000 zł mam wydać od 10.05 do 10.06 tak? Dobrze rozumiem?
  • Konrad pisze:
   Mi się wydaje że można płacić od 1 maja i żeby do do końca maja zapłacić min 1000 zł. Tak samo w kolejnych miesiącach
 8. Sylwia pisze:
  Dostał już ktoś pierwszy bon do morele ?
 9. Konrad pisze:
  Ja narazie nie ale na jakiej zasadzie to sie odbywa? Wydałem 1000 zł w maju, jest czerwiec, jest 7 dni niby na otrzymanie tych 100 zł, obym dostał to do poniedziałku. Tylko że gdzie mi to prześlą? W bgz nie mam konta osobistego więc gdzie te 100 zł zostanie przesłane? Na stronie na mambonus.pl???
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   To jest voucher do morele.net – więc dostaniesz kod za który możesz zrobić zakupy do morele.net
 10. Konrad pisze:
  Ale będzie jakieś powiadomienie na mambonus.pl czy nie?
 11. Konrad pisze:
  U mnie też jest 100 zł za maj 🙂
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Super 🙂
  • Łukasz pisze:
   U mnie pojawiło się że mam voucher do odebrania, kliknąłem odbierz i nigdzie go nie widzę. Na adres mail nie przyszedł a na stronie mambonus widzę tylko w statusie że bon odebrany i nigdzie nie mogę kliknąć. Ktoś coś wie gdzie go znajdę?

Napisz komentarz