PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Doładowanie karty „moja biedronka” na 400 zł za założenie tej jednej karty w Citibanku

Dzięki najnowszej promocji Citibanku, nie musisz sobie odmawiać niczego na zakupach bo za płacenie ich darmową kartą Simplicity dostajesz voucher o wartości 400 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka. Nie możliwe? A jednak! Poniżej prześwietlam wszystkie zapisy regulaminu tej promocji:

Kto może skorzystać z promocji?

Jeżeli chodzi o promocję Citibanku to jest ona przeznaczona dla pełnoletnich osób, które od 1 czerwca 2015 roku nie posiadały w Citibanku żadnej głównej karty kredytowej oraz innego produktu oferowanego przez Citibank. Dodatkowo spełniają następujące wymagania:

 • Jeśli pracujesz na umowę: staż w obecnym zakładzie pracy min. 3 miesiące oraz dochód min. 1 200 zł netto;
 • Jeśli masz firmę: działanie firmy min. 2 lata oraz dochód min. 2 500 zł;
 • Jeśli jesteś emerytem/rencistą: dochód min. 1 200 zł netto.

Zgodnie z regulaminem promocji, osoba która chce skorzystać z promocji, musi korzystać z aktywnej karty lojalnościowej „Moja Biedronka”. Oznacza to, że musi mieć założoną taką kartę lojalnościową na swoje dane oraz musi być ona aktywowana. Oczywiście jeśli nie masz takiej karty to bez problemu założysz ją w każdej Biedronce.

Karta Simplicity – jak to działa?

Jeżeli ktoś z Was jeszcze nie miał styczności z kartą Simplicity to jestem przekonany, że taka podstawowa garść informacji będzie bardzo pomocna:

 • brak opłaty miesięcznej oraz rocznej za kartę – nie tracisz pieniędzy na opłaty;
 • brak opłat za korzystanie z przyznanego na karcie limitu;
 • brak opłaty za powiadomienia SMS – dzięki bezpłatnym powiadomieniom SMS zawsze wiesz jakich transakcji dokonałeś i jaki jest Twój limit zadłużenia;
 • spłacając kartę w okresie bezodsetkowym – masz gwarancję, że zawsze spłacasz tylko tyle ile wydasz kartą;
 • dla swoich klientów Citibank bardzo często organizuje promocje wewnętrzne np. programy poleceń z atrakcyjnymi nagrodami lub inne, równie proste promocje;
 • z kartą nie związujesz się na zawsze – a to oznacza, że po odebraniu nagrody w promocji możesz ją bez problemu zamknąć w dowolnym momencie;

Posiadając taką kartę trzeba pamiętać, aby nie wypłacać nią pieniędzy z bankomatu – jest to dodatkowo płatne. Nie należy również robić przelewów z karty – także są płatne. Warto pamiętać o tym, że posiadanie nadpłaty na koncie karty w kwocie min. 200 zł i więcej będzie płatne 20 zł.

Czym jest karta „Moja Biedronka”?

To darmowy kawałek plastiku, dzięki któremu podczas robienia zakupów w sklepach sieci Biedronka, możemy liczyć na fajne rabaty, co pozwala nam płacić za niektóre produkty mniej. Jeżeli ktoś takiej karty nie posiada to może bez problemu założyć ją podczas płacenia za zakupy, przy kasie.

Mi taka oferta najbardziej odpowiada przy zakupie różnych środków czystości lub owoców. Wtedy faktycznie różnica ceny jest bardzo widoczna np.

 • za płyn do płukania Lenor trzeba zapłacić ok. 15 zł (w zależności od sklepu) – robiąc zakupy w Biedronce z kartą lojalnościową, mogę zapłacić za niego 9,99 zł;
 • za żel do prania Persil mogę zapłacić prawie 35 zł (w zależności od sklepu) – ale w Biedronce z kartą kupię go za 19,99 zł.

Swego czasu, posiadanie tej karty lojalnościowej gwarantowało podwojenie ilości naklejek jakie można było odebrać przy okazji akcji z Gangiem Słodziaków.

Jak krok po kroku odebrać 400 zł do Biedronki?

Jeżeli ktoś bywa klientem Biedronki to myślę, że każda promocja będzie dla niego nie lada gratką, bo jeżeli można oszczędzić na zakupach to niby dlaczego tego nie robić? Słuchajcie – 400 zł piechotą nie chodzi, ale za to czeka na kogoś kto wykona poniższe kroki i je przygarnie:

#1 KROK – najpóźniej do 6 marca 2019 roku przejdź na specjalną stronę promocyjną i wypełnij prosty formularz zgłoszeniowy, w którym podasz swoje dane oraz numer karty lojalnościowej „Moja Biedronka”.

Pamiętaj również o zaznaczeniu zgody na przekazanie przez Bank firmie Jeronimo Martins Polska (Biedronka) informacji o tym, że spełniłeś warunki promocji.

#2 KROK – po kilku dniach oddzwoni konsultant aby dokończyć proces rejestracji, podczas rozmowy:

 • wybierz koniecznie kartę Simplicity – jej miesięczne utrzymanie będzie bezwarunkowo darmowe;
 • ustal z konsultantem dokument, który będzie potwierdzał Twoje dochody;
 • wyraź zgodę na przesyłanie i prezentowanie przez Bank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego, środkami komunikacji elektronicznej oraz telefonicznej;
 • zrezygnuj z naklejki zbliżeniowej – jej miesięczne utrzymanie kosztuje 5 zł;
 • pamiętaj, że standardowo karta przysyłana jest pocztą i za to nic nie płacisz, ale jeżeli masz życzenie to możesz zamówić kuriera, ale…wtedy musisz liczyć się z opłatą 30 zł.

Następnie podpisz umowę o kartę Simplicity.

#3 KROK – nie później niż do końca 6 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy wykonaj dwa zadania:

 • zaloguj się do bankowości internetowej lub mobilnej Citibanku;
 • wykonaj płatności bezgotówkowe na łączną kwotę łączną min. 1 200 zł (w sklepach stacjonarnych lub internecie) – możesz wykonać 1 płatność na całą kwotę lub kilka płatności, których suma da 1 200 zł.

ZAPAMIĘTAJ! 

 1. Jeżeli umowę podpiszesz w grudniu to płatności oraz logowanie musisz wykonać do końca czerwca 2019 roku. Jeżeli umowa będzie podpisana w styczniu to płatności i logowanie wykonujesz do końca lipca 2019 roku.
 2. W promocji nie będą brane pod uwagę płatności anulowane i zwrócone.
 3. Im szybciej wykonasz płatności tym szybciej odbierzesz nagrodę.

>>Odbierz 400 zł do Biedronki od Citibanku<<

To wszystko!

Każdy uczestnik promocji, który spełni powyższe warunki oraz nadal będzie posiadaczem karty Citibanku, otrzyma nagrodę w formie bonu towarowego, elektronicznego o wartości 400 zł, który zostanie zapisany na aktywnej Karcie „Moja Biedronka”.

O nagrodzie każdy będzie poinformowany do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków poprzez wiadomość w systemie bankowości online Citibanku. Następnie w ciągu maksymalnie 60 dni zasłużone 400 zł będzie przekazane na Twoje konto karty „Moja Biedronka”.

>>Odbierz 400 zł do Biedronki od Citibanku<<

Słów kilka o samej nagrodzie

Przyznaną premię 400 zł będzie można wykorzystać na zakupy w Biedronce w ciągu maksymalnie 12 miesięcy od dnia jej przyznania. Wystarczy przy podejściu do kasy poinformować kasjera, że za zakupy zapłacisz środkami znajdującymi się na karcie lojalnościowej „Moja Biedronka”.

Należy pamiętać, iż maksymalna jednorazowa płatność kartą „Moja Biedronka” wyniesie 100 zł. Czyli jeżeli zrobisz zakupy za 120 zł to 100 zł pokryje karta „Moja Biedronka” a resztę dopłacasz samodzielnie. Oczywiście możesz też rozbić zakupy na dwa paragony poniżej 100 zł i za każdy z nich zapłacić voucherem zapisanym na karcie „Moja Biedronka” – bo jeżeli zrobisz zakupy za mniej niż 100 zł to pokrywa je w całości voucher. Np. jeśli zrobisz zakupy za 43zł to tyle zostanie pobrane z karty lojalnościowej.

Nagroda jest więc wielokrotnego użytku, aż do momentu kiedy wydamy wszystkie znajdujące się na niej środki.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

 

Komentarze: 1

 1. Irena pisze:
  Najlepsze zakupy w biedronce

Napisz komentarz