PROMOCJA ZAKOŃCZONA

[blog] Odbierz 400 zł do wydania na Allegro w zamian za założenie karty w Citibanku. Rozpisałem WSZYSTKIE haczyki!

Pojawiła się kolejna promocja Citibanku. Tym razem, żeby rozreklamować swoją kartę oferują 400 zł do wydania na Allegro. W tym artykule demaskuję haczyki i piszę jak uniknąć WSZYSTKICH opłat.

Na początek – jest kilka wymagań, które trzeba spełnić… Aby otrzymać kartę należy wypełnić ten formularz i zgłosić się do promocji. Voucher na 400zł otrzymasz po wykonaniu 3 prostych “zadań”, o których piszę poniżej.

allegro

Działa to trochę, jak wykonywanie misji w grze komputerowej. Z tą różnicą, że tutaj nagrodą jest 400 zł do wydania na dowolny towar na allegro, a nie wirtualne diamenty czy punkty doświadczenia dla Twojej komputerowej postaci. Po prostu dostajesz na swoją skrzynkę voucher o wartości 400 zł.

Przygotowałem dokładny opis całej procedury. Zdobycie vouchera na 400 zł przy jej pomocy, będzie dla Ciebie proste i zrozumiałe. Chcę byś wiedział krok po kroku co należy zrobić. Przeczytaj uważnie ten artykuł.

Zanim przejdę do omawiania szczegółów, chcę Ci jeszcze coś powiedzieć. To nie jest konkurs, ani żadne losowanie.

Regulamin mówi, że KAŻDY kto odpowiednio przetestuje tę nową kartę Citibanku, dostanie voucher o wartości 400zł do wydania na allegro. Liczba voucherów jest nieograniczona. Za chwilę powiem Ci jak go zdobyć, ale najpierw przyjrzyjmy się nagrodzie:

To tak, jakby bank wciskał Ci gotówkę do ręki…

blog
Wyobraź sobie, że podchodzę do Ciebie. Wyciągam z portfela 4 banknoty po 100 zł i wręczam Ci je mówiąc: „Kup sobie za to coś fajnego”. Tak właśnie to działa. Możesz kupić sobie dowolną rzecz dostępną na allegro.

Oto szczegóły:

 • Dostajesz voucher o wartości 400 zł na zakupy w allegro.pl
 • Możesz tę kwotę wydać na dowolne przedmioty dostępne na allegro
 • Możesz kupić jedną drożą rzecz lub kilka tańszych
 • Voucher można wykorzystać tylko do jednego zamówienia. Jeśli jego wartość będzie mniejsza niż 400 zł to niewykorzystana kwota przepada
 • Możesz również zdecydować się na jakiś drogi sprzęt (np. iPhone 7) i mieć go po prostu 400 zł taniej

Oczywiście sam voucher jest zwolniony z podatku. Nie musisz martwić się o kwestie formalne.

Po prostu wpisujesz kod vouchera w koszyku w pole „masz kod rabatowy” i Twoje zakupy zostaną obniżone o 400 zł.

Myślę, że kwota 400 zł jest wystarczająca, aby kupić sobie coś fajnego lub zrobić prezent bliskiej osobie albo dziecku. W końcu święta tuż-tuż i każdemu przyda się zastrzyk gotówki 🙂

13 131 zadowolonych czytelników

Z promocji opisanych na naszym blogu skorzystały jak dotąd 13 131 osób (stan na 11.10.2016). Poniżej możesz zobaczyć wybrane komentarze pełne radości i poczucia zwycięstwa po odebraniu nagrody.

Później wyjaśnię Ci dlaczego w ogóle banki rozdają nagrody za korzystanie ze swoich usług i przytoczę 3 argumenty, które udowadniają że mimo wszystko im się to opłaca (i nie chodzi o ukryte opłaty!).

Plus, Play i Orange rozdają telefony to i banki nie chcą być gorsze. Dlaczego?

pisza_o_citibankuNie wiem, czy pamiętasz te czasy… Kilka lat temu rynek bankowości to było istne eldorado. Mała konkurencja i dużo lojalnych klientów. To gwarantowało duuuuuże, naprawdę duże zarobki dla banków. Nie musiały się zbytnio nawet starać i reklamować.

Niestety (a dla nas konsumentów – stety) z czasem konkurencja rosła. Zaczęliśmy porównywać oferty między sobą. Doprowadziło to banki do szaleństwa. Rozpoczęła się walka ceną.

Często i gęsto pojawiały się konta “za zero” z dopisanym małym druczkiem… Który niestety nie każdy doczytał…

Ale ludzie nie są głupi… Złapać się na ukryte opłaty można – jeden raz. Więcej nie dasz się nabrać i ostrzeżesz znajomych. To postawiło banki na przegranej pozycji.

Ludzie stali się świadomymi konsumentami i wiedzą, jak to działa.

Zaczęliśmy masowo odchodzić od tych banków, które podnosiły opłaty i “naciągały” swoich klientów małym druczkiem.

Nastąpiły czasy, w których uczciwość banku stała się dla nas kluczowa. Często ważniejsza niż 2 zł zaoszczędzone u ciągle kombinującej konkurencji.

Banki widząc, że ludzie nie są głupi zaczęły traktować nas bardzo serio. Od tamtej pory wiele się zmieniło. Oferty zaczęły być naprawdę atrakcyjne. Korzystne zarówno dla banku jak i klienta.

Banki skupiają się teraz na tym, aby uczciwie przyciągnąć do siebie nową osobę. Chcą zachęcić ją do przetestowania konta czy karty. Liczą, że Ci się spodoba i zostaniesz lojalnym klientem.

Większość banków proponuje na zachętę darmowe konto i kartę bez opłat (chociażby bank BZ WBK). Czasem rozdają bilety do kina (bank Millenium), czy jak ostatnio powerbanki (bank SMART).

W nagradzaniu nowych klientów zdecydowanym liderem jest Citibank. Tym razem oferuje voucher do Allegro o wartości 400 zł za przetestowanie darmowej karty Citi Simplicity.

Dlaczego Citibankowi się to opłaca?

Takie zachęcanie praktycznie darmowym voucherem o wartości 400 zł jest dla banku mimo wszystko korzystne. Ma okazję przekonać Cię o swojej uczciwości. Możesz zobaczyć, że jego oferta jest lepsza niż u konkurencji. W końcu chętniej wybieramy na stałe coś co już znamy, prawda?

Nie pozwólmy sobie jednak ulec pozorom, że banki są takie dobroduszne. Nikt bez powodu nie rozdaje nic za darmo…

Jest przynajmniej kilka powodów, przez które im się to opłaci. Mimo, że karta jest darmowa (bez haczyków):

 1. Nagroda jest tylko dla nowych klientów. Chcą przyciągnąć nowe osoby, które zostaną z nimi na lata i skorzystają z innych – już płatnych – produktów. Nikt nie zmusza, ale statystyka mówi, że część osób rzeczywiście zostanie na dłużej.
 2. W promocji, dla chętnych, możliwe jest wybranie karty Mastercard World. Kosztuje ona 18 zł miesięcznie. Zamiast niej polecam wybrać Citi Simplicity za 0zł miesięcznie (szczegóły opiszę niżej).
 3. Zapewne będą dzwonić z propozycją dodatkowych produktów (płatnych albo darmowych ale takich z długim terminem przywiązania klienta), na które skusi się kolejna część uczestników.
 4. I chyba najważniejsze: Reklama w radiu i telewizji kosztuje nawet setki tysięcy złotych dziennie. Organizując taką promocję Citibank nie musi się reklamować, bo ludzie sami sobie ją polecają. Zdobywa w ten sposób nowych klientów nie wydając nawet złotówki na reklamę. Część zaoszczędzonych pieniędzy oddają klientom w postaci vouchera i wszyscy są zadowoleni. No może oprócz telewizji 🙂

Jak widzisz powyżej, wcale nie trzeba dodawać do oferty haczyków i ukrytych opłat, aby bankowi się to opłaciło. Po prostu znają swoje statystyki.

Wiedzą, że uczciwym podejściem wygrają więcej niż ukrywając coś małym druczkiem, na który już nikt się nie nabiera…

Cieszę się, że poważnie traktuje się nas konsumentów i myśli w kategoriach wygrany-wygrany. Każdy jest zadowolony wywiązując się ze swojej części umowy.

Bo musisz wiedzieć, że zasady, na których przyznawany jest ten voucher są zapisane i GWARANTOWANE w regulaminie promocji. To na jego podstawie przygotowałem instrukcję do tego artykułu.

Działa to tak samo jak każda inna umowa z bankiem. Zawsze dostajesz dokumenty, w których masz opisane warunki korzystania z konta i wszelkie opłaty.

Tutaj jest tak samo. Dostajesz dokumenty mówiące, że karta jest darmowa. Dostajesz też regulamin promocji mówiący co trzeba zrobić, aby otrzymać voucher 400 zł.

Linki do wszystkich dokumentów, jak zawsze zamieściłem na końcu artykułu.

Przedsiębiorczy Tata poleca…

Okazje bankowe to nie żadna nowość. Już 5-6 lat temu korzystałem z promocyjnych lokat o podniesionym oprocentowaniu. Zdarzały się też konta z dodatkowym bonusem…

Zawsze lubiłem być najlepszy. Jestem fatalny w sporcie i nie lubię piłki nożnej. Za to dobrze wychodzi mi znajdowanie najlepszych lokat, darmowych kont bankowych i innych okazji do zarobku.

Pewnego razu, chwaląc się tym przed kolegami zauważyłem ich żywe zainteresowanie oraz… mnóstwo wątpliwości związanych z tym, że nie do końca znają regulamin danego produktu.

W związku z moją pracą zawodową, na co dzień dużo piszę. Postanowiłem więc napisać krótki artykuł odpowiadający na ich wątpliwości. Opublikowałem go w internecie. Pokazałem kumplom oraz szerszej publiczności wstawiając link na facebooku…

…reakcja ludzi mnie zszokowała – pozytywnie. To był zaczątek bloga, który właśnie czytasz.

Coraz więcej ludzi dziękowało za moje porady. Zacząłem wierzyć, że to co zrobiłem początkowo dla siebie i swoich kumpli ma naprawdę szerszy sens.

Minęło półtora roku. Zaprosiłem do współpracy przyjaciół. Regularnie wyszukujemy i opisujemy prostym językiem najlepsze promocje bankowe. Do tego budujemy wzajemnie wspierającą się społeczność.

Dołącz do nas na facebooku:

Informacja: Linki prezentowane na stronie to tzw. linki afiliacyjne. Oznacza to, że otrzymamy od banku kilka złotych prowizji za to, że skorzystasz z tej promocji. Możesz potraktować to jako formę podziękowania i docenienia pracy, jaką wkładamy w rzetelne prześwietlanie promocji.

Niektóre osoby odwiedzające bloga boją się, że chcemy ich oszukać i że jesteśmy opłacani przez bank. Prawda jest inna. Sami wybieramy najlepsze promocje bankowe i rzetelnie je opisujemy. Nie ma znaczenia, czy bank umożliwia nam zarobienie tych kilku złotych, czy nie.

Uczciwość i zaufanie naszych czytelników są ważniejsze niż dorobienie paru złotych do etatowej pensji. Uważam, że zaufanie to w dzisiejszych czasach najwyższe uznanie i bezcenna waluta. Ponad wszystko zależy nam na budowaniu rzetelnej i uczciwej marki naszego bloga.

Poniżej masz okazję zobaczyć twarze całego naszego zgranego zespołu razem. Wbrew pozorom wcale nie jest to częstym widokiem. Każdy z nas pracuje nad blogiem zdalnie ze swojego domu – w różnych częściach Polski.

Tylko kilka razy do roku spotykamy się wszyscy razem. Najczęściej żeby świętować jakieś małe sukcesy. Po kliknięciu w guzik „play” zobaczysz video-relację z jednego z takich spotkań:


Zespół przyjaciół z Moniaki.pl podczas świętowania pierwszych urodzin bloga (Sopot 2016)

UWAGA! To uzależnia!

Wiem to po sobie i wiem po naszych czytelnikach. Korzystanie z promocji bankowych daje tyle radości, że wręcz uzależnia.

Źródło: https://moniaki.pl/premia-350-zl-od-credit-agricole-za-przeniesienie-konta/#comment-1767

Tylko pomyśl… Korzystasz z okazji, o której piszę na tej stronie. Dostajesz praktycznie ZA DARMO voucher na 400 zł. Uśmiech nie będzie schodził Ci z twarzy przez wiele godzin – gwarantuję!

Przetestujesz na tym pierwszym przykładzie, jak łatwe jest zgarnianie premii od banków. Wtedy pewnie zechcesz wrócić na Moniaki.pl.

Poszukasz kolejnej okazji do skorzystania. Może to będzie 50zł za założenie lokaty, może 120zł za założenie konta bankowego albo bilety do kina (autentyczne przykłady!).

Setki naszych czytelników działają w ten sposób. To sprawi, że twój voucher o wartości 400 zł zamieni się ostatecznie w 1000-1500zł rocznie w postaci różnych premii i nagród.

Poniżej zobaczysz dowód w postaci wiadomości, którą przesłał nam Damian na facebooku:

Źródło: https://facebook.com. Prywatna wiadomość.

Tylko pomyśl, jak to zmieni Twoje życie. Zamiast z przymusu chodzić do bankowego “okienka”, zaczniesz świadomie przebierać w ofertach.

Dzięki wskazówkom z bloga Moniaki.pl staniesz się dumnym, w pełni świadomym konsumentem. Będziesz korzystać z tych ofert, które najlepiej do Ciebie pasują i dają najwięcej korzyści.

Stanie się to po prostu zabawą w poszukiwanie okazji do kolejnego zarobku. Aż do 1000-1500zł rocznie lub nawet więcej…

Wróćmy teraz z obłoków i przejdźmy do obiecanej na początku instrukcji. Cała procedura jest dziecinnie prosta:

Tutaj wypełniasz formularz → Oddzwoni do Ciebie konsultant z Citibanku → Ustalasz szczegóły podpisania umowy → Przyjeżdża kurier z umową → Logujesz się do bankowości internetowej (to jest pierwsze zadanie) → Płacisz nową kartą za codzienne zakupy (to jest drugie zadanie) → Przez 12 miesięcy wykonujesz min. 1 płatność miesięcznie (tak zabezpiecza się bank, żebyś nie odszedł od razu po odebraniu vouchera)Odbierasz wiadomość z voucherem i robisz na Allegro zakupy tańsze o 400 zł!

Kto może skorzystać i jak zdobyć kartę?

Biorąc udział w tej promocji do wyboru dostajesz dwie karty. Nie zakładasz konta jako takiego, tylko samą kartę.

Polecam abyś rozmawiając z konsultantem wybrał kartę Citi Simplicity. Jest w pełni darmowa (bez żadnych dodatkowych warunków czy haczyków). Karta Mastercard World kosztuje 18zł miesięcznie:

2016-10-12_1217

Dołączyć do promocji mogą wszystkie osoby, które nie miały karty głównej w Citibanku po 1 stycznia 2014. I które jednocześnie spełniają następujące kryteria:

a) OSOBA PRYWATNA

 • 21 lat
 • zatrudnienie w obecnym zakładzie pracy – min. 3 miesiące
 • dochód w wysokości min. 1200 zł

b) FIRMA

 • osoba prowadząca powinna mieć mi. 25 lat
 • firma, powinna być prowadzona min. 2 lata

c) EMERYCI i RENCIŚCI

 • dochód w wysokości min. 1200 zł
 • dokument z decyzją o przyznaniu/waloryzacji emerytury/renty

Jeśli spełniasz powyższe kryteria to do promocji dołączysz w 2 minuty wypełniając formularz na tej specjalnej stronie. Masz na to czas do 31 grudnia 2016r do godziny 23:59.

Do końca promocji pozostało:

Zachęcam jednak nie czekać do ostatnich dni. Im szybciej wypełnisz formularz tym szybciej dostaniesz voucher. Poza tym… Z doświadczenia wiem, że mnóstwo osób odkłada dołączenie do promocji „na później” i… Albo o niej zapominają, albo dołączają ostatniego dnia wraz z setkami innych osób. Procedura bankowa wtedy mocno się wydłuża.

W ciągu 1-5 dni roboczych po wypełnieniu formularza oddzwoni do Ciebie konsultant z Citibanku. Miłym głosem podsumuje całą promocję i zapyta o Twoje dochody. Są one potrzebne, aby dobrać odpowiedni limit na karcie.

Następnie konsultant ustali z Tobą dokument, który poświadczy ile zarabiasz. Na przygotowanie tego dokumentu będziesz mieć spokojnie kilka dni. Zazwyczaj wystarczy wydrukować wyciąg z konta z 3 ostatnich miesięcy.

Z konsultantem ustalisz również termin i miejsce, w które przyjedzie kurier z umową do podpisania. Dla Twojej wygody może przyjechać do domu, biura lub gdziekolwiek zechcesz.

Do podpisanej umowy dołączasz wtedy ten wyciąg z konta (lub inny wybrany dokument).

I to tyle. Później należy tylko czekać na kartę 🙂

Wykonaj te 3 zadania i odbierz 400 zł do Allegro:

Jak wspomniałem na początku artykułu, w ramach testowania nowej karty będziesz mieć do wykonania 3 zadania.

Obiecuję, że nie zajmie Ci to dużo czasu. Zobacz:

Zadanie #1 – zaloguj się do bankowości internetowej

Pierwszym zadaniem jest zalogowanie się przynajmniej jeden raz do bankowości on-line na https://www.citibankonline.pl lub do przez aplikację mobilną.

I tutaj ważny punkt:

Należy zrobić to w następnego miesiąca od daty podpisania umowy przez bank (sprawdź datę na dokumentach). Najlepiej zapisz sobie przypomnienie w telefonie. Oczywiście wcześniej też możesz się logować. Ważne, żebyś nie zapomniał o tym w kolejnym miesiącu po podpisaniu umowy.

rsz_voucher_do_allegro

Zadanie #2 – płać nową kartą za zakupy

Drugim zadaniem jest płacenie za zakupy. Oczywiście przy użyciu tej testowanej karty Citi Simplicity. Będziesz robić to samo co teraz, tylko przy płaceniu wyciągniesz z portfela inną kartę (płatności internetowe też się liczą!).

Aby zadanie zostało zaliczone należy wydać łącznie 2 000 zł w miesiącu następującym po miesiącu, w którym bank podpisał umowę (sprawdź datę na dokumentach).

Jestem przekonany, że jest to dla każdego realna kwota do wydania. Do tego limitu zaliczają się wszystkie transakcje w punktach usługowo-handlowych. Czyli sklepy, markety, stacje benzynowe, fryzjer, restauracje, bary, hotele, spa i wszystkie inne miejsca, które pozwalają na płacenie kartą.

Do tego zaliczone będą również transakcje za zakupy w internecie (np. na Allegro). Pamiętaj tylko żeby wybierać opcję „zapłać kartą”, w której podajesz numer karty i kod CVV (ten wpisany na odwrocie karty).

Ważne: Regulamin mówi, że kwotę 2 000 zł należy „nabijać” przez 1 pełny miesiąc. Czyli zaczynasz od następnego miesiąca po miesiącu, w którym bank podpisał umowę (sprawdź datę na dokumentach).

Jeśli data podpisania dokumentów to październik, to transakcje kartą wykonaj w listopadzie (nawet jeśli kartę fizycznie dostaniesz jeszcze w październiku).

Żeby ułatwić sobie wyczerpanie tego limitu 2 000 zł możesz skorzystać z poniższych „tricków”:

 • jeśli ktoś z Twoich znajomych naprawia właśnie auto lub remontuje mieszkanie pojedź z nim na zakupy i zaproponuj, że zapłacisz kartą, a on da Ci gotówkę
 • będąc z przyjaciółmi na mieście zaproponuj, że zapłacisz kartą za ich drinki, a oni niech dadzą Ci gotówkę
 • jeśli jesteś zmotoryzowany możesz kupić bony na paliwo i wykorzystać je na spokojnie w ciągu najbliższych miesięcy
 • możesz też kupić karty podarunkowe na ubrania, książki itd., które wykorzystasz w przyszłości lub podarujesz komuś na urodziny
 • jeśli od dawna odkładasz zakup jakiegoś drogiego sprzętu do domu: pralka, lodówka, telewizor itd. to jest to idealny moment, aby zapłacić za ten zakup kartą

Jak widzisz zrealizowanie tego zadania jest banalnie proste. Jeśli wydaną kwotę spłacisz w okresie bezodsetkowym (26 dni od wystawienia wyciągu) to z tą promocją nie będą dla Ciebie wiązały się żadne koszty. Wyrobienie i utrzymanie karty jest darmowe.

Pamiętaj tylko, że wypłaty z bankomatu to transakcje gotówkowe i nie liczą się do promocji. A oprócz tego są przy tym typie karty bardzo drogie (min. 10zł za jedną wypłatę).

Bank nie zaliczy do promocji również transakcji zwróconych, zwykłych przelewów, transakcji związanych z hazardem oraz opłacania rachunków.

Zadanie #3 – zapłać nową kartą 12 razy (przez 12 miesięcy)

Co prawda wykonanie tego trzeciego kroku nie jest obowiązkowe, jednak postanowiłem napisać o nim w tym miejscu, bo jest równie istotny co dwa pozostałe.

Chodzi o to, żeby przez rok od otrzymania karty, wykonywać co miesiąc, co najmniej 1 płatność kartą. Łącznie min. 12 razy musisz zapłacić za zakupy (w internecie lub zwykłych sklepach). Może to być transakcja na dowolną kwotę – możesz zapłacić za 2 bułki w piekarni i załatwione.

Z doświadczenia wiem, że najłatwiej ustawić sobie przypomnienie w kalendarzu lub telefonie. Ja co miesiąc płacę kartą za doładowanie telefonu. A że robię to raz w miesiącu, na początku każdego miesiąca to nigdy nie zapominam o wykonaniu tego punktu.

A dlaczego to ważny punkt? Za niewykonanie transakcji kartą w choć jednym miesiącu, zapłacimy jednorazową karę umową w wysokości 200 zł – co i tak sprawia, że w razie sklerozy, jesteśmy 2 stówki do przodu.

Oczywiście możesz też pogodzić się z zapłaceniem kary umownej 200 zł, nie wykonywać kroku trzeciego i zamknąć kartę od razu po odebraniu bonus 400 zł. Problem z głowy, a dwie stówki w kieszeni.

To wszystko! Voucher do Allegro o wartości 400 zł jest Twój!

Zgłoś się po darmową kartę Citi Simplicity i wykonaj 3 opisane powyżej zadania, a dostaniesz voucher do Allegro o wartości 400 zł. Prościzna.

Jak mówiłem, nie ma żadnych losowań czy konkursów. Każdy kto wykona powyższe zadania otrzymuje voucher i może udać się na zakupy tańsze o 400 zł.

Do końca 2-go miesiąca po podpisaniu umowy bank wyśle Ci (w formie wiadomości w bankowości online) obiecany voucher.

Będziesz mógł poczuć się dumny z tego, że jesteś świadomym konsumentem i perfekcyjnie przeszedłeś przez całą promocję.

Zgłoś się tutaj po darmową kartę z voucherem 400 zł GRATIS >>
(wypełnij formularz, konsultant oddzwoni w 1-5 dni roboczych i ustali z Tobą szczegóły)

Kliknij w powyższy link, aby zgłosić się do testowania karty Citi Simplicity i odebrać voucher 400 zł GRATIS.

A jeśli potrzebujesz ostatniego argumentu, żeby mi zaufać – przejdź na sam koniec tego artykułu. Pobierz regulamin promocji i sam przeczytaj warunki. Staram się być przejrzysty w tym co robię. Możesz łatwo zweryfikować każde słowo i obietnicę zamieszone w tym artykule.

To tak, jakby zarobić 400 zł w 22 minuty…

Zastanów się, ile nadgodzin musiałbyś wziąć, aby dodatkowo zarobić 400 zł na swoje zachcianki? Teraz wystarczą 22 minuty:

 • 11 minut na wnikliwe przeczytanie tego artykułu (musiałbyś czytać bardzo wolno!)
 • 1 minuta na wypełnienie tego formularza zgłoszeniowego
 • max 10 minut na podpisanie umowy przy kurierze

Czasu przeznaczonego na dokonywanie płatności kartą i jej spłatę nie liczę. I tak robisz to na co dzień. Nie jest to żaden dodatkowy wysiłek.

Wszystkie formalności załatwisz zdalnie z domu. Nie musisz nawet wstawać z wygodnego fotela. Zapomnij o staniu w długich kolejkach i traceniu cennego czasu. Kurier z umową przyjedzie do Twojego domu lub biura.

Twój udział to jedynie zgłoszenie się po kartę, podpisanie umowy przy kurierze, jedno logowanie i dokonanie płatności kartą. W sumie zajmie to pewnie mniej niż pół godziny.

Zgłoś się tutaj po darmową kartę z voucherem 400 zł GRATIS >>
(wypełnij formularz, konsultant oddzwoni w 1-5 dni roboczych i ustali z Tobą szczegóły)

Do końca tej promocji pozostało coraz mniej czasu. Dołącz teraz, aby uniknąć tłoku. Dzieje się tak zawsze na ostatnie dni promocji. Procedury wydłużają się wtedy znacząco, a Ty będziesz niepotrzebnie czekał i się denerwował.

Dobiegamy już powoli do końca tego artykułu. Ale zanim to nastąpi, chcę Ci powiedzieć o czymś jeszcze:

Szczerze, jak na spowiedzi. Gwarantuję.

To, co przeczytałeś w tym artykule jest prawdą i niczego nie pominąłem – gwarantuję. Opisałem wszystko szczerze, jak na spowiedzi. Moje obietnice opierają się w 100% o regulamin promocji.

Prześwietlanie ofert bankowych to od prawie 1,5 roku moje hobby, pasja i również praca. Traktuję to bardzo serio. Czuję się odpowiedzialny za wszelkie obietnice składane na blogu. Choć pracuję również normalnie na etacie to zależy mi na budowaniu uczciwej marki bloga Moniaki.pl.

Chcę żeby czytelnicy go odwiedzający mieli pewność, że wybieramy te najlepsze oferty bankowe i opisujemy je szczerze, jak na spowiedzi. Pokazujemy ich wielkie korzyści ale również wszystkie haczyki i ewentualne opłaty. Piszemy jak jest.

Każdy regulamin analizuję skrupulatnie i dbam o pokazanie wszystkich istotnych detali. Jestem tak pewny uczciwości mojego artykułu, że obiecuję Ci 100 zł w gotówce, jeśli znajdziesz tutaj choć 1 element niezgodny z tym co napisano w regulaminie promocji.

Jeśli masz ochotę zweryfikować moją prawdomówność – zapraszam. Listę dokumentów do pobrania znajdziesz na końcu artykułu, a tutaj masz kontakt do mnie: [email protected]

Dwa słowa zakończenia

Powiedziałem wszystko co miało być powiedziane (i sporo więcej)… I tak masz już konto w banku, i tak korzystasz już z karty…

Szaleństwem byłoby nie zamienić jej na darmową Citi Simplicity i nie otrzymać GRATIS 400 zł na własne wydatki. Za robienie, tak jak co dzień, zwykłych zakupów.

Zgłoś się tutaj po darmową kartę z voucherem 400 zł GRATIS >>
(wypełnij formularz, konsultant oddzwoni w 1-5 dni roboczych i ustali z Tobą szczegóły)

Serdecznie Ci gratuluję, jeśli doczytałeś do tego momentu. Siadając do tego tekstu nie miałem pojęcia, że wyjdzie tak długi. Jednocześnie chcę być wiedział, że bardzo przyjemnie mi się go pisało.

Miałem wrażenie, że opowiadając te wszystkie historie o sobie i o naszym blogu, rozmawiam z kimś mi bliskim. Wierzę, że ta szczerość i w Tobie wywołała choć odrobinę sympatii do mnie i bloga, którego tworze z przyjaciółmi.

Zainwestowałeś dobrych parę minut w przeczytanie całej instrukcji i wszystkich szczegółów. Nie zmarnuj tego czasu. Kliknij w poniższy link i wypełnij formularz zgłoszeniowy. Szkoda byłoby wrócić tutaj za kilka dni i czytać od nowa.

Zgłoś się tutaj po darmową kartę z voucherem 400 zł GRATIS >>
(wypełnij formularz, konsultant oddzwoni w 1-5 dni roboczych i ustali z Tobą szczegóły)

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji: