Jak testując kartę w BGŻ BNP Paribas odbierzesz aż 400 zł na zakupy na Allegro – II edycja kultowej promocji

Powróciła długo wyczekiwana promocja BGŻ BNP Paribas, w której za przetestowanie karty kredytowej można odebrać vouchery na 400 zł do Allegro lub innych sklepów z katalogu nagród. To rewelacyjna wiadomość, ponieważ nagrody we wcześniejszych tego typu promocjach były niższe. Teraz zyskujemy więcej, a warunki promocji niezmiennie proste!

Aby odebrać vouchery na 400 zł do Allegro (lub innych sklepów) wystarczy:

 • założyć kartę MasterCard Standard (będzie zdecydowanie najkorzystniejsza);
 • zarejestrować się w programie mamBONUS;
 • aktywnie płacić kartą – w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych i/lub w internecie.

W tym artykule dokładnie poinstruuję Cię jak krok po kroku przystąpić do promocji oraz jakie płatności i gdzie wykonać, aby z ogromną łatwością przebrnąć przez wszystkie warunki i zgarnąć 400 zł na zakupy.

UWAGA LIMIT! – dostępnych jest tylko 4 000 kart promocyjnych, warto więc jak najszybciej przystąpić do promocji, aby mieć GWARANCJĘ odbioru nagrody. O jej zakończeniu Bank poinformuje na tej stronie.

Kto może skorzystać z promocji?

Do promocji mogą przystąpić zarówno nowi jak również obecni klienci BGŻ BNP Paribas – wystarczy tylko nie posiadać żadnej karty kredytowej w tym Banku w ciągu ostatnich 18 miesięcy (nie rozwiązywać i wypowiadać umowy o jej posiadanie). Oznacza to, że nawet jeżeli mamy konto osobiste w BGŻ BNP Paribas lub BGŻ Optima to i tak śmiało możemy przystąpić do tej promocji!

Jeżeli spełniamy ten warunek to wystarczy udać się na dedykowaną stronę promocyjną i założyć kartę kredytową MasterCard Standard. Dzięki niej nasi czytelnicy odbierali karty podarunkowe do sklepów IKEA, RTV Euro AGD oraz Biedronki jak również do Allegro. Dodatkowo, rejestrując kartę w programie mamBONUS możesz zbierać punkty za płatności i wymieniać je na atrakcyjne nagrody.

Z promocji z voucherami do RTV Euro AGD skorzystał Krzysztof – nasz czytelnik i oto jaką wystawił opinię karcie. Myślę, że idealnie opisuje ona to jaki naprawdę produkt oferuje Bank:

Karta MasterCard Standard – charakterystyka

 • 0 zł – WYDANIE KARTY;
 • 0 zł – OPŁATA ROCZNA pod warunkiem wykonania płatności kartą łączną min. 500 zł w ciągu 2 kolejnych okresów rozliczeniowych (może to być jedna płatność lub kilka płatności) jeżeli nie spełnimy warunku to bank naliczy opłatę 72 zł. W tej promocji, spełniając warunek odbioru nagrody, automatycznie spełniamy warunek bezpłatności karty na cały rok.
 • 72 zł – OPŁATA W II ROKU (Mastercard Standard) ale z karty można zrezygnować od razu w pierwszym roku po odebraniu nagród;
 • 0 zł – WYKONYWANIE TRANSAKCJI BEZGOTÓWKOWYCH (standardowe płacenie kartą np. za zakupy w internecie lub w sklepach stacjonarnych – wszędzie tam gdzie używasz opcji „zapłać kartą”);
 • 4,9% min. 10 zł – PRZELEW Z RACHUNKU KARTY (transakcja gotówkowa czyli występuje ona wtedy kiedy NIE płacisz kartą, tylko decydujesz się przelać z niej pieniądze np. logujesz się do bankowości online i tam klikasz w opcję „przelew z kart”);
 • 4,9% min. 10 zł WYPŁATA Z BANKOMATÓW W KRAJU I ZA GRANICĄ (naliczana od pierwszego dnia);
 • DODATKOWE USŁUGI – pakiet „Bezpieczna Karta” – płatne dodatkowo 2 zł/m-c – podczas rozmowy z konsultantem najlepiej od razu poprosić o wyłączenie wszystkich dodatkowo płatnych usług
 • OKRES BEZODSETKOWY – 56 dni (26 dni od dnia wystawienia wyciągu) – spłata karty w tym okresie GWARANTUJE, że nie ma naliczanych żadnych odsetek, spłata karty w terminie jest wymagana przez regulamin promocji
 • RRSO – 14,29% – naliczane tylko wtedy gdy nieterminowo spłacimy kartę, czyli zlekceważymy okres bezodsetkowy

Warto więc korzystać z karty zgodnie z jej przeznaczeniem, czyli zwyczajnie nią płacić – transakcje bezgotówkowe, a powstrzymywać się od wykonywania transakcji gotówkowych od których naliczana jest prowizja. Więcej szczegółów o kartach kredytowych znajdziesz w naszym poradniku.

Jak krok po kroku odebrać 400 zł na zakupy?

Część teoretyczna za nami więc przejdźmy do tematu nagrody, czyli 400 zł do wydania na Allegro (lub innym sklepie). Jeżeli chodzi o tę promocję to otrzymamy w niej 4 vouchery o wartości 100 zł każdy – łącznie da to właśnie 400 zł. Nagrody będą przyznawane za to, że przez cztery miesiące będziemy aktywnie korzystać z karty. A jak ma wyglądać ta „aktywność” – sprawdźmy:

#1 KROK – do 31.03.2019r. (ale najlepiej jak najszybciej – limit 4 000 nagród) przejdź na stronę promocyjną i zarejestruj swój udział w promocji, akceptując przy tym wszystkie zgody.

W ciągu kilku dni skontaktuje się z Tobą przedstawiciel Banku. Podczas rozmowy zawnioskuj o kartę MasterCard Standard. Następnie podpisz umowę o kartę kredytową (również do 31.03.2019r.).

#2 KROK –  po otrzymaniu karty, przejdź na stronę promocyjną MAM BONUS i zarejestruj swój udział w promocji (to warunek konieczny). Zapamiętaj dane logowania ponieważ to właśnie na tej stronie zostanie udostępniona Ci nagroda, czyli punkty wymienne na vouchery.

#3 KROK – w każdym z 4 kolejnych miesięcy kalendarzowych (licząc od miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy o kartę) wykonuj płatności wydaną kartą na kwotę min. 1 000 zł. W każdym miesiącu możesz wykonać jedną płatność na 1 000 zł lub kilka płatności, które dadzą sumę – 1 000 zł.

Płacić kartą możesz w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych oraz internecie (przy użyciu opcji „zapłać kartą”). Możesz więc śmiało płacić za paliwo na stacjach, za żłobki, przedszkola, standardowe zakupy, ubezpieczenia samochodu, rachunki (prąd, gaz, woda). Zaliczane będą płatności w restauracjach, kinach, basenach, siłowniach, a nawet biurach podróży.

Tak naprawdę warunek promocji spełnisz nawet jeżeli wypłacisz pieniądze z bankomatu lub zrobisz przelew z karty, ale…od razu sygnalizuję, że korzystanie z takiego ułatwienia wiąże się z prowizją 4,90% min. 10 zł!

Pamiętaj tylko, że płatności mają być wykonane i zaksięgowane w każdym miesiącu. Warto zwrócić również uwagę, że warunków promocji NIE spełni doładowanie Revolut oraz płatności PayPal i inne tego typu „ułatwiacze”.

PRZYKŁAD: 

Załóżmy, że podpisujesz umowę o kartę MasterCard w lutym. Od razu po otrzymaniu karty, zarejestruj się na stronie programu mamBONUS. Po wykonaniu tych dwóch kroków płać kartą przez 4 kolejne miesiące na kwotę min. 1 000 zł w każdym miesiącu (w sklepach stacjonarnych i/lub internecie), czyli w tym przykładzie będzie to:

 • marzec, kwiecień, maj, czerwiec.

Jeżeli umowę podpiszesz w marcu to oczywiście od razu po otrzymaniu karty rejestrujesz się w programie mamBONUS. Ale płatności na 1 000 zł (w sklepach stacjonarnych i/lub internecie) wykonujesz w innych miesiącach, a będą nimi:

 • kwiecień, maj, czerwiec, lipiec.

To wszystko!

Za każdy miesiąc, w którym wykonasz płatności na min. 1 000 zł otrzymasz punkty wymienne na vouchery na 100 zł do Allegro. Punkty będą udostępnione w panelu mamBONUS do 7 dnia roboczego, miesiąca następującego po miesiącu wykonania płatności.

Po zalogowaniu się do panelu mamBONUS pojawi się baner, który umożliwi wymianę punktów na vouchery o wartości 100 zł do Allegro. Będą one ważne do 15 lutego 2020 roku. Jeżeli będziesz chciał wymienić punkty na vouchery do innych sklepów to oczywiście nie będzie z tym problemu!

Przy okazji dzisiejszej promocji rejestrujesz się w programie mamBONUS – tam będzie udostępniona możliwość odebrania voucherów do Allegro (tak jak napisałam powyżej). Jednocześnie musisz wiedzieć, że za każde płatności kartą możesz odbierać punkty mamBonus wymienne na nagrody w katalogu nagród. Już na wstępie możesz zgarnąć 5 000 punktów za wykonie 4 transakcji kartą na min. 50 zł każda.

>>Przetestuj kartę w BGŻ BNP Paribas i odbierz 400 zł na zakupy<<

Pamiętaj o terminowej spłacie karty

W promocji zakładasz kartę kredytową – o tym wspominałam. Bank daje Ci więc swoje pieniądze, którymi możesz dysponować, ale które musisz oddać. Na całe szczęście zawsze oddajesz tylko i wyłącznie tyle ile zapłacisz kartą. Wystarczy tylko oddawać pieniądze w okresie bezodsetkowym, czyli w ciągu 26 dni od dnia wystawienia wyciągu.

Wyciąg będzie dostępny po zalogowaniu do bankowości online. Następnie spłacamy kartę – najlepiej zrobić to w ciągu 26 dni od dnia wystawienia wyciągu ponieważ wtedy zawsze spłacamy tyle ile wydaliśmy kartą.

A jak ktoś nie chce czekać na wyciąg z Banku to może spłacić kartę wcześniej – nie będzie z tym żadnego problemu. Wtedy z jakiegoś swojego konta w innym banku przelewa daną kwotę na konto karty kredytowej – i tyle karta będzie spłacona.

Polecam Ci również zerknąć do naszego poradnika o kartach kredytowych, gdzie w prosty sposób tłumaczę ich działanie i również opisuję na co koniecznie zwrócić uwagę: https://moniaki.pl/poradnik-o-kartach-kredytowych/

UWAGA! Jeżeli będziecie potrzebować pomocy w obliczeniu Waszego okresu rozliczeniowego lub pomocy w zrozumieniu działania promocji, albo założonej w niej karty to śmiało piszcie – pomożemy przejść przez całą promocję. 🙂 Pytania możecie zadawać w komentarzach lub pisać do nas na [email protected]

Podsumowanie

Promocja wygląda na całkiem fajną i idealnie sprawdzi się w przypadku osób, które wolą za zakupy płacić kartą niż gotówką, to bowiem umożliwi odebranie 400 zł do Allegro. To bardzo dobre rozwiązanie ponieważ w rezultacie część naszych codziennych wydatków wraca do nas w postaci voucherów.

Dodatkowy plus dla promocji to fakt, że jeżeli karta będzie zarejestrowana w programie mamBONUS i będziemy nią płacić to zdobywamy punkty, które możemy wymieniać na nagrody! Jeżeli więc ktoś szuka fajnej promocji z prostymi warunkami i dobrą nagrodą to ta będzie idealna.

>>Przetestuj kartę w BGŻ BNP Paribas i odbierz 400 zł na zakupy<<

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

 

komentarzy 37

 1. Michał pisze:
  Witam, czy osoba bezrobotna możne wziąć udział w tej promocji? Czy są jakieś wymagane wpływy na własnym koncie
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Teoretycznie regulamin promocji tego nie wyklucza, ale zgodnie z nim trzeba założyć kartę kredytową, a do jej wydania Bank będzie badał zdolność kredytową i brak pracy jednak może stać na przeszkodzie.
 2. Paweł pisze:
  O jakie inne sklepy chodzi. Jest jakaś lista?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Chodzi o nagrody – prawda? Katalog nagród znajdziesz na tej stronie: https://mambonus.pl/katalog, trzeba też brać pod uwagę to, że czasami „nagle” są jakieś okazje, że zebrane punkty można wymienić na jakąś konkretną nagrodę. 🙂
 3. Paweł pisze:
  Czy puzniej bez problemów można zrezygnować z karty?
 4. Piter pisze:
  Czy, można kartę podpiąć pod Google Pay? Czy przy takiej formie płatności telefonem wszystko się naliczy tak jak przy karcie fizycznej?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Do Google Pay podpinamy kartę i tam podajemy jej „dane” więc wszelkie płatności idą na jej „konto”, a tym samym wszystko powinno być zaliczone do promocji.
 5. Adrian pisze:
  Czy na stronie mambonus.pl mam się zarejestrować dopiero po otrzymaniu karty, czy mogę wcześniej jeśli jestem klientem bgż i mam identyfikator klienta banku (chodzi o login?)
 6. Karolina pisze:
  jakie warunki założenia karty przy posiadaniu działalności? jaki minimalny okres musi być aktywna żeby dostać kartę kredytową?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Jeżeli chodzi o osoby prowadzące działalność to tu niestety regulamin nie stawia żadnych konkretnych wymagań, są tylko ogólne warunki promocji opisane. Myślę więc, że taki przypadek bank rozpatrywałby indywidualnie. 🙂
 7. Piotr pisze:
  Witam , czy jeśli użyje tej karty kredytowej do zapłacenia rachunku np. za mieszkanie poprzez apke „sprytny biil” to czy zostanie to odliczone od kwoty wymaganej do spełnienia warunków??
 8. Filip pisze:
  Czy płacąc kartą przez Blue Media rachunki, też się spełni ten warunek 1000zł?
 9. Rafał pisze:
  Czy wiadomo jak wygląda późniejsze rozwiązanie umowy z bankiem? Czy da się to zrobić telefonicznie, czy może trzeba się fatygować do oddziału?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Można spróbować na infolinii dzwoniąc pod numer: 801 321 123, a w ostateczności udać się do oddziału.
 10. GrzeS pisze:
  Czy płacąc kartą za zakupy na allegro zaliczy sie to do warunków? Czy mogę w pierwszym miesiącu wykonać płatności na 4000zł i miec z głowy reszte miesięcy czy konieczne są 4 kolejne miesiace?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Płatność na allegro będzie ok, ale wykonanie płatności w jednym miesiącu na 4 000 zł nie zwalnia z konieczności wykonania płatności na 1 000 zł w 3 pozostałych miesiącach. Czyli nie da się od razu zapłacić na 4 000 zł a później nie wykonywać płatności 🙂
 11. Karolina pisze:
  Chce ta karte
 12. Krzysztof pisze:
  Droga Dominiko.

  Jakże się cieszę, że zacytowałaś mój wpis 🙂

  Istotnie – promocja, którą reklamujecie jest wspaniała – i używanie karty przynosi pewne korzyści, ale…
  Jak już przy innej promocji wspomniałem (Inteligo) – „Jeśli coś może pójść w jakiejkolwiek promocji bankowej źle – to na pewno zacznie się ode mnie”.

  Zwróć proszę uwagę na zapis w programie lojalnościowym „mam Bonus „.
  Mianowicie – §4. Warunków uczestnictwa w Programie Lojalnościowym, w punkcie 1. b) mówi:
  „1. Uczestnikiem jest pełnoletnia osoba fizyczna działająca jako konsument, spełniająca łącznie
  wszystkie następujące warunki:
  b) wyraził zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych w celach marketingowych przez Bank i
  nie wycofał tej zgody, ”

  Wyobraź sobie taką sytuację:
  1. Wydrukowałem sobie vouchery z mamBonus i polazłem do partnera programu kupić – SOBIE tym razem (a nie Żonie 😀 ) przedmiot.
  2. Zapłaciłem częściowo bonami, resztę wziąłem w ratach (bo partner mamBonus miał promocję, i …spłacał pierwsze dwie raty).
  3. Rat udzielił… BGŻ BNP Paribas.

  PO MIESIĄCU OD WZIĘCIA RAT – ZONK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  mamBonus nie nalicza mi punktów (aż do dziś) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Reklamacja przyniosła następującą odpowiedź:
  „(..)Z analizy Pana wszystkich produktów posiadanych w Banku BGŻ BNP Paribas S.A. wynika, że w dniu **.**.2018 zawarł Pan umowę o kredyt ratalny, w którym nie wyraził Pan zgody na oferty marketingowe.
  Mając powyższe na uwadze – Bank nie stwierdza żadnych nieprawidłowości w braku naliczeNIU punktów lojalnościowych (..)”
  (pisownia oryginalna)

  Dlatego ważne jest, aby Użytkownicy karty/Uczestnicy promocji pamiętali o trzech następujących rzeczach:
  1. W postępowaniu Banku nie dopatrujcie się logiki – DWIE OSOBNE UMOWY MOGĄ DOTYCZYĆ jednego programu lojalnościowego (choć najpierw podpisujecie umowę na kredyt o wartości X a potem …. PODPISUJECIE KOLEJNĄ UMOWĘ NA RATY co do przedmiotu O WARTOŚCI….1/75 z X ).
  2. SPRAWDZAJCIE JAKIE OKIENKA, W KOLEJNYCH UMOWACH KREDYTOWYCH zaznacza np. pracownik sklepu (gdyby brali „coś” na raty) – bo jak nie odhaczy czegoś – to umarł w butach 🙁
  3. Polskim, pospolitym porzekadle – które mówi, że „Chytry dwa razy traci” 😉 😀 😀 😀
  Systemu nie da się przechytrzyć 😉

  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Dziękujemy za komentarz i za takie wskazówki, myślę że będą one bardzo cenne dla naszych czytelników, czasami faktycznie ktoś coś szybko podpisze, nie zwróci uwagi na szczegóły a później jest zaskoczony i nie ma odwrotu.
 13. Jędrzej pisze:
  Witam.

  Czy otrzymując komplet voucherów 4×100 zł można je jakoś złączyć? Tak, żeby kupić jedną rzecz za 400 zł?

  • spider pisze:
   z tego co udzielili mi informacji w oddziale banku o nie można łączyć (choć nie wiem na pewno, bo w tych stacjonarnych bankach(różnej maści) to do jakiego byś nie poszedł to mają mierne pojęcie o promocjach internetowych. możesz spróbować sprzedać te kupony.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Z tego co się orientuję to na Allegro można użyć tylko jednego bonu podczas jednych zakupów.
 14. Łukasz pisze:
  Witam czy promocja jest jeszcze aktualna?
 15. spider pisze:
  W zamian za wydane 1000zł z karty bank daje 30000pkt mybonus wymiennych na kupon allegro który się pojawi wtedy na koncie mybonus. Ale czy można te punkty wymienić na inne bony/nagrody nie łamiąc zasad promocji?
  Te wydatki należy zrobić licząc od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca, a nie w wybranym okresie rozliczeniowym?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Z tego co mi wiadomo to w poprzednich edycjach, klienci wymieniali punkty na różne nagrody jakie akurat im przypasowały w katalogu nagród. 🙂 Płatności wykonujemy w miesiącach kalendarzowych czyli od pierwszego do ostatniego dnia. Trzeba pamiętać, że płatności w danym miesiącu muszą być wykonane i zaksięgowane. 🙂
 16. Sławomir pisze:
  Witam,
  Żona założyła parę miesięcy temu kartę kredytową w tym samym banku i zarejestrowała sie w programie Mam Bonus – promocja dotycząca voucherów do Biedronki. Czy w przypadku gdy zarejestruje się do mam bonus i wiadomo ze też nazbieram dużą ilość punktów, to czy moje punkty da się w jakikolwiek sposób przekazać innej osobie ? (w moim przypadku chodzi mi o konto mojej żony)
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Nie, punkty które zbierasz w programie mamBONUS są przypisane do konkretnego użytkownika karty i nie możesz „przerzucić” ich na kogoś innego.
 17. Bartek pisze:
  Podczas podpisywania umowy w banku (13 lutego 2019) poinformowano mnie, że :
  1 – aby uniknąć opłaty 72 zł za użytkowanie karty muszę wydać 2* 500 zł, ale licząc już od lutego, czyli luty i marzec
  2 – aby dostać bony do Allegro muszę wydać 4 *1000 zł, ale już w lutym, marcu , kwietniu i maju.
  W bankowości internetowej karta widoczna jest jako „kredytowa MC Standard Oddział”.
  Jeśli ma to działać tak jak powiedzieli i biorąc pod uwagę, ze czekam na kartę, to mogę nie zdążyć wydać 500 zł w lutym…
  Jak to zatem jest ? Niedouczeni pracownicy ?
  W dodatku regulamin dotyczący zwalniania z opłat dostałem z innej promocji i z zeszłego roku 😉
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Bartku to źle Cię poinformowali, zgodnie z regulaminem opłaty za kartę nie będzie jeżeli w czasie dwóch pierwszych okresów rozliczeniowych wykonasz transakcję na łączną kwotę min. 500 zł. Zapis znajdziesz w §4 Regulaminu promocji „Z kartą warto Oddział Banku” – aktualny regulamin jest u nas na dole strony pod artykułem – sprawdź sam 🙂

   Czyli opłaty wykonujesz w okresach rozliczeniowych, a nie miesiącach (więc średnio to doczytali) – działanie okresów rozliczeniowych masz dokładnie opisane w artykule. 🙂 Twój okres rozliczeniowy powinien trwać od dnia uzyskania pozytywnej opinii kredytowej czyli pewnie od 13.02 do 12.03 – I OKRES ROZLICZENIOWY i kolejny będzie od 13.03 do 12.04. Reasumując musisz 500 zł wydać w okresie od 13.02 do 12.04 i to zwalnia z opłaty za kartę. 🙂

   A możesz zdradzić w którym to oddziale Banku udzielili takiej informacji Tobie? 🙂

 18. spider pisze:
  Ja tak samo w banku otrzymałem bełkot a nie wyjaśnienie i to zgoła inny niż w regulaminie. Mówili mi że do kuponów allegro liczy się okresy rozliczeniowe, i że trzeba jak najszybciej wydawać tą kasę bo kuponów zabraknie – jest ich tylko 4000. A jak spytałem o płatności kartą za granicą i jaki spread banku to mi podali że bank nic nie pobiera i nie ma żadnej tabeli w internecie kursu bankowego trzeba patrzeć na tabelę mastercard (a to tylko jeden ze składników opłat). Podobnie było przy otwieraniu konta promocyjnego w oddziale innego banku. Kompletnie nic nie widzieli o promocjach z internetu i jeszcze dodatkowo wprowadzali w błąd. Oni w tych placówkach nie czytają tych akcji marketingowych. Mają na miejscu często swoje inne produkty. Także jak chcecie uzyskać kompetentną wiedzę to dzwońcie na infolinię.
 19. Tomasz pisze:
  Dominika: jak zwykle super OPIS! masz moc. Link dla żony wykorzystany, teraz czekamy na kontakt Banku.
  Często korzystam z Twoich porad i jedyne co mogę napisać Innym czytelnikom: korzystajcie z promocji BGŻ BNP i uciekajcie.

Napisz komentarz