PROMOCJA ZAKOŃCZONA

400 zł premii do wydania na Allegro za płacenie kartą od BGŻ BNP Paribas

Takiej promocji bardzo dawno nie było! Myślę, że będzie ona strzałem w dziesiątkę w szczególności teraz kiedy pogoda nie zachęca do biegania po sklepach i chętniej zamawiamy rzeczy przez internet… W najnowszej promocji BGŻ BNP Paribas, po spełnieniu kilku prostych warunków, możemy odebrać voucher 400 zł do wykorzystania na Allegro.

UWAGA! W tej promocji dostępnych jest tylko 4 000 kart promocyjnych, warto więc jak najszybciej przystąpić do promocji, aby mieć GWARANCJĘ odbioru nagrody. W momencie wyczerpania limitu, zakładanie kolejnych kart zostanie zablokowane.

Wystarczy, że będziesz przestrzegał kroków opisanych w tym artykule i możesz zacząć już planować na co wydasz swoje 400 zł. Ale zanim przejdę do dokładnej instrukcji przyjrzyjmy się najpierw samej nagrodzie…

Co dokładnie dostajesz?

Poniżej wypunktowałem wszystkie szczegóły odnośnie vouchera:

 • Dostajesz 4 vouchery o łącznej wartości 400 zł na zakupy na Allegro.pl
 • Jeden voucher 100 zł można wykorzystać do jednych zakupów (jeden koszyk)
 • Vouchery nie łączą się i obniżają zakupy jednorazowo o 100 zł
 • Kod vouchera wpiszesz przy wybieraniu płatności w polu „masz kod lub kartę podarunkową?”
 • Możesz wydać vouchery na dowolne przedmioty dostępne na Allegro.pl (nie ma wykluczeń!)
 • Nie ma minimalnej kwoty zamówienia aktywującej voucher
 • Możesz kupić jedną droższą rzecz lub kilka tańszych. Łączna kwota zamówień zostanie obniżona cztery razy o 100 zł
 • Vouchery są jednorazowe. Niestety niewykorzystana kwota przepada, więc lepiej od razu zaplanować zakupy za min. 100 zł
 • Vouchery są oczywiście zwolnione z podatku i nie musisz się martwić formalnościami

Ponadto, jak już wspomniałem na początku liczba voucherów ograniczona dla pierwszych 4 000 osób i nie ma żadnych losowań. Po prostu po wyczerpaniu puli nagród strona promocyjna przestanie działać.

Vouchery nie są imienne, więc możesz również podarować je komuś bliskiemu lub kupić za tę kwotę jakiś miły prezent. Możesz też przechować vouchery kilka miesięcy i mieć idealny prezent na urodziny lub inną okazję.

Kto może skorzystać z promocji?

Do promocji mogą przystąpić zarówno nowi jak również obecni klienci BGŻ BNP Paribas – wymogiem jest, aby nie posiadać żadnej karty kredytowej w tym Banku w ciągu ostatnich 18 miesięcy. Oznacza to, że nawet jeżeli masz konto osobiste w BGŻ BNP Paribas lub BGŻ Optima to i tak śmiało możesz przystąpić do tej promocji!

Jeżeli spełniasz ten warunek to wystarczy wejść na dedykowaną stronę promocyjną i wypełnić formularz zgłoszeniowy, a następnie założyć kartę kredytową MasterCard Standard, która ostatnimi czasy cieszy się bardzo dużą popularnością wśród naszych czytelników.

Dzięki niej, odbierali oni karty podarunkowe do sklepów IKEA, a także RTV Euro AGD.

Jednym z uczestników poprzedniej promocji jest Krzysztof, który przesłał do nas poniższą opinię:

Myślę, że ten komentarz idealnie opisuje radość, jaką daje udział w takich promocjach. Będziesz mieć bardzo korzystną kartę z voucherami do Allegro, a dodatkowo po zarejestrowaniu karty w programie mamBONUS możesz zbierać dodatkowe punkty za płatności i wymieniać je na kolejne nagrody. Poniżej znajdziesz więcej szczegółów dotyczących tej karty.

Karta MasterCard Standard – charakterystyka:

 • 0 zł – za wydanie karty;
 • 0 zł – za utrzymanie karty przez pierwszy rok (po wykonaniu płatności kartą na łączną kwotę min. 500 zł w ciągu 2 kolejnych okresów rozliczeniowych, co jest również warunkami promocji, w przeciwnym wypadku 72 zł)
 • 72 zł – za utrzymanie karty w drugim roku (z karty można zrezygnować od razu po odebraniu nagród, więc ta opłata Ciebie nie dotyczy);
 • 0 zł – za płatności kartą w sklepach i internecie;
 • 0 zł – za dostarczenia karty listownie (można zamówić kuriera za 35 zł)
 • aż 56 dni okresu bezodsetkowego – będziesz mieć dużo czasu, aby przelać na kartę wykorzystaną kwotę;
 • 25 zł – opłata za wypowiedzenie umowy przed upływem 6 miesięcy od dnia jej zawarcia;

Karta MasterCard Standard to jeden z liderów rynku i jest dostępna dla użytkowników na naprawdę korzystnych warunkach. Jeśli dodać do tego fakt, że spełniając warunki promocji automatycznie zapewniasz sobie bezpłatność karty przez pierwszy rok, staje się ona jeszcze bardziej kusząca. No i nie zapominajmy o czterech stówkach do Allegro.pl które otrzymasz w międzyczasie 🙂

Warto jednak pamiętać, że karta MasterCard Standard to karta kredytowa i mając ją w portfelu należy przestrzegać 3 podstawowych zasad (jak zresztą przy każdej karcie kredytowej): Po pierwsze nie wypłacaj gotówki z bankomatu – każda taka wypłata obarczona jest opłatą min. 10zł. Po drugie nie rób przelewów z karty – one też kosztują min. 10zł. Po trzecie po otrzymaniu wyciągu z banku, przelej na wskazany rachunek wykorzystaną kwotę podaną przez bank. W ten sposób unikniesz wszystkich podstępnych opłat i za darmo zgarniesz vouchery do Allegro.

No właśnie… co trzeba dokładnie zrobić, aby otrzymać te vouchery? Już mówię:

Jak krok po kroku odebrać 400 zł do Allegro?

Jeżeli chodzi o tę promocję to otrzymasz w niej 4 vouchery o wartości 100 zł każdy – łącznie da to właśnie 400 zł. Nagrody będą przyznawane za to, że przez 4 miesiące będziesz aktywnie korzystać z karty. A poniżej prezentuję jak ma wyglądać ta aktywność.

#1 KROK – do 31.03.2019r. (ale najlepiej jak najszybciej – limit 4 000 nagród) przejdź na stronę promocyjną i zarejestruj swój udział w promocji, akceptując przy tym wszystkie zgody.

W ciągu kilku dni, skontaktuje się z Tobą przedstawiciel Banku, podczas rozmowy zawnioskuj o kartę MasterCard Standard. Następnie podpisz umowę o kartę kredytową (podpisz ją koniecznie przed 31.03.2019r.).

Załóż kartę i odbierz 400 zł do Allegro >>

#2 KROK –  po otrzymaniu karty, przejdź na stronę rejestracyjną MAM BONUS i zarejestruj swój udział w promocji (to warunek konieczny). Zapamiętaj dane logowania ponieważ to właśnie na tej stronie zostanie udostępniona Ci nagroda, czyli punkty wymienne na vouchery do Allegro.

#3 KROK – w każdym z 4 kolejnych miesięcy kalendarzowych (licząc od miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy o kartę) wykonuj płatności nową kartą na kwotę min. 1000 zł. W każdym miesiącu możesz wykonać jedną płatność na 1000 zł lub kilka płatności, które dadzą sumę – 1000 zł.

Płatności te:

 • mają być wykonane i zaksięgowane w danym miesiącu
 • mogą być wykonane w sklepach stacjonarnych i/lub w internecie;
 • bank zaliczy przelewy z rachunku karty (ale tu pamiętaj o prowizji);
 • nie mogą być płatnościami zwróconymi lub wynikającymi ze spłaty zadłużeń w innych bankach;
 • nie mogą być płatnościami wykonanymi kartami dodatkowymi;
 • nie mogą polegać na zasilaniu środkami pieniężnymi instrumentów płatniczych lub rachunków płatniczych – czyli odpada Revolut, PayPal i inne tego typu „ułatwiacze”.

Wystarczy więc robić zwykłe płatności np. w supermarkecie, w galerii, u fryzjera, na stacji benzynowej, na allegro i w sklepach internetowych. Możesz płacić kartą za szkołę, żłobek i co Ci tylko przyjdzie do głowy – tak jak płacisz za to dziś.

To wszystko!

Za każdy miesiąc, w którym wykonasz płatności na min. 1000 zł otrzymasz punkty wymienne na vouchery na 100 zł do Allegro. Punkty będą udostępnione w panelu mamBONUS do 7 dnia roboczego, miesiąca następującego po miesiącu wykonania płatności. To tak jakbyś na każdych swoich zakupach za 1000 zł oszczędzał 10%.

Po zalogowaniu się do panelu mamBONUS pojawi się baner, który umożliwi wymianę punktów na vouchery o wartości 100 zł do Allegro. Będą one ważne do 15 lutego 2020 roku.

Załóż kartę i odbierz 400 zł do Allegro >>

Podsumowanie

Promocja jest MEGA atrakcyjna i idealnie sprawdzi się w przypadku osób, które wolą za zakupy płacić kartą niż gotówką – właśnie jedna taka prosta rzecz jak płacenie kartą umożliwi Ci odebranie 400 zł do Allegro.

Tak naprawdę za codzienne zakupy wystarczy zapłacić kartą, którą założymy w promocji. W ciągu miesiąca bez problemu uzbiera się 1000 zł. No i karta w pierwszym roku będzie dla Ciebie darmowa, bo spełniając warunki promocji spełniasz też warunek jej bezpłatności. Naprawdę gorąco polecam!

Załóż kartę i odbierz 400 zł do Allegro >>

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

 

komentarze 2

  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Barbara, co dokładnie jest ściemą? Brałaś udział w promocji i nie otrzymałaś bonusu?

Napisz komentarz