Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

HIT! Aż 400 zł do wzięcia: 350 zł w gotówce + 50 zł do Biedronki z kontem od BNP Paribas

PROMOCJA ZAKOŃCZONA BNP Paribasnowy klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

350 zł w gotówce w dwóch przelewach

50 zł na karcie podarunkowej do Biedronki

Za co?

– za założenie konta z kartą z dedykowanego linku oraz;

– w lipcu wykonanie min. 5 płatności kartą za pomocą Google Pay lub Apple Pay oraz zapewnienie wpływów na konto min. 500 zł ;

ORAZ

– w sierpniu wykonanie min. 5 płatności kartą za pomocą Google Pay lub Apple Pay oraz zapewnienie wpływów na konto min. 500 zł oraz wykonanie min. 2 przelewów z konta i zasilenie konta na min. 500 zł;

ORAZ

-we wrześniu, październiku i listopadzie wykonanie po min. 5 płatności kartą za pomocą Google Pay lub Apple Pay;

ORAZ

– uzupełnienie nr konta do wypłaty premii do 26 sierpnia.

Ile to kosztuje?

Konto Otwarte na Ciebie jest bezwarunkowo darmowe;

Karta Otwarta na Dzisiaj jest darmowa pod warunkiem dokonania min. 1 płatności kartą miesięcznie.

Kiedy bonus?

150 zł – do 31 sierpnia

200 zł – do 30 września

50 zł do Biedronki – do 31 grudnia

Dla kogo?

Dla nowych i powracających klientów banku, którzy w ciągu ostatnich 12 miesiącach przed dniem złożenia wniosku z promocji nie posiadali w BNP Paribas konta osobistego, ani nie byli współwłaścicielem konta osobistego.

Do kiedy promocja?

Do 28 czerwca lub do wyczerpania limitu 3000 wniosków.

Skorzystaj z tej promocji »

Mój chłopak jest biedny. Biedny, ponieważ jego dziewczyna opisuje promocje bankowe. Dzisiejsza sytuacja. Ja: „Kochanie, chcesz konto?”. On: „Kolejne?!?!” Ja: „Dobra promocja jest” On: „Za ile i w jakim tym razem banku?” Ja: „350 zł gotówki i 5 dych do Biedry w BNP.” On: „No dobra, zakładaj.”

Nie daj się namawiać – jeśli możesz korzystaj koniecznie z tej promocji. Tytułowe 400 zł za konto osobiste trafia się może raz – dwa razy do roku. Żal nie skorzystać.

Promocja potrwa 🗓 do 28 czerwca lub do wyczerpania limitu pierwszych 3000 wniosków. Nie zwlekaj ze złożeniem wniosku, dawno nie było tak wysokiej nagrody za zwykłe konto i limit może rozejść się przed czasem.

Dla kogo jest promocja?

Jak to w BNP Paribas bywa, okres karencji dla powracających klientów jest całkiem przyjemny – tylko 12 miesięcy. Jeśli 🗓 w ciągu w ciągu ostatnich 12 miesięcy przed złożeniem wniosku nie byłeś właścicielem lub współwłaścicielem rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w BNP Paribas chwytaj tę okazję czym prędzej.

Masz tam inne produkty, ale nie ROR? Nadal możesz wziąć udział w promocji.

Nie płać nic za konto, skoro możesz tego uniknąć

Znasz naszą domenę „bankujesz-zyskujesz”? Chyba nikt z nas nie lubi płacić dla banków. Jeśli ten sam produkt możesz mieć za darmo to po co przepłacać?

Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas jest bezwarunkowo darmowe. Nie zapłacisz za nie ani złotówki.

Konto Otwarte na Ciebie

  Aktualne na dzień: 8 czerwca 2020

Prowadzenie rachunku

0 zł miesięcznie

Krajowe przelewy przez Internet

0 zł

Przelew natychmiastowy

5 zł

Natomiast kart w promocji masz do wyboru aż trzy: Karta Otwarta na Dzisiaj albo Karta Otwarta na Świat albo Karta Otwarta na eŚwiat. Skupimy się na pierwszej, czyli karcie Otwartej na Dzisiaj, gdyż wystarczy tylko jedna płatność w miesiącu, by była całkowicie za 0 zł. Pozostałe karty są płatne, bez możliwości uniknięcia tej opłaty.

Karta Otwarta na Dzisiaj

  Aktualne na dzień: 13 lipca 2020

Opłata miesięczna za użytkowanie karty

0 zł/3 zł

miesięczna opłata za kartę dla osób do 26 r.ż. oraz dla osób, które w miesiącu poprzednim dokonały jednej transakcji bezgotówkowej kartą; jeżeli warunek nie zostanie spełniony to 3 zł/m-c;

Bankomaty BNP Paribas i Planet Cash

0 zł

Pozostałe bankomaty

0 zł/5 zł

dla osób do 26 r.ż /powyżej 26 r.ż.

Bankomaty BNP Paribas oraz Global Alliance za granicą

0 zł

Pozostałe bankomaty za granicą

10 zł

Zgarniam nagrody w trzech prostych krokach

W tej promocji możesz zgarnąć aż trzy nagrody o łącznej wartości 400 zł. Po spełnieniu wszystkich warunków otrzymasz dwa przelewy: 150 zł oraz 200 zł a także e-kod do Biedronki na 50 zł. Jeśli śledzisz naszą stronę to pewnie Twoja pierwsza myśl wyglądała następująco: 400 zł za konto, pewnie warunki do spełnienia są z kosmosu. I wiesz co? Wcale nie są – są bardzo łatwe do spełnienia i każdy sobie z nimi poradzi bez wysiłku. Przekonaj się sam – prześwietlmy tę promkę.

#Krok 1 – zarejestruj się na stronie promocji i złóż wniosek o konto wraz z kartą

🗓 Do 28 czerwca 2020 roku 🔎 zarejestruj się na stronie promocji i złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wybraną przez siebie kartą oraz z dostępem do bankowości internetowej. Pamiętaj, Karta Otwarta na Dzisiaj będzie najtańsza w utrzymaniu. Pamiętaj również o limicie wniosków, który wynosi 3000 pierwszych kont – gdyby limit się wyczerpał, na stronie promocji będzie o tym informacja.

Co konkretnie musisz zrobić? Najpierw na stronie promocji wypełnij formularz rejestracyjny. Wymagane będzie podanie kilku danych osobowych: Twoje imię, nazwisko, numer telefonu oraz PESEL. Na tym etapie zaznacz na TAK wszystkie zgody i oświadczenia – są one niezbędne do tego, byś mógł wziąć udział w promocji.

Dlaczego podczas rejestracji w promocji muszę podawać swój PESEL?

Promocja organizowana jest przez BNP Paribas za pośrednictwem firmy współpracującej – Ad Astra. Aby spółka Ad Astra mogła wypłacić Ci premię, musi otrzymać informacje od banku o tym, że spełniłeś warunki promocji – weryfikacja odbywa się na podstawie numeru PESEL.

Jeśli wypełniłeś już formularz rejestracyjny, teraz na ekranie pojawi się przycisk „otwórz konto”. Klikając w niego zostaniesz przeniesiony do 🔎 wypełniania wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dostępem do bankowości elektronicznej oraz kartą do konta. Aby wziąć udział w promocji konto musi być założone wraz z kartą i dostępem do bankowości internetowej.

WAŻNA UWAGA!

Zwróć uwagę na dane, które podajesz wypełniając formularz rejestracyjny – muszą one zgadzać się z danymi, które podasz we wniosku o konto.

Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego i kliknięciu przycisku „zarejestruj się” na podanego przez siebie maila otrzymasz wiadomość od organizatora promocji. W jego treści znajdziesz potwierdzenie zapisania Ciebie do promocji, jak również link do wniosku o otwarcie konta. Gdybyś w momencie zapisywania się do promocji nie miał czasu na wypełnianie całego wniosku i będziesz chciał zrobić to później, bądź też z przyczyn technicznych wniosek się nie załadował automatycznie, to z tego właśnie linku możesz w każdym momencie wypełnić wniosek.

#Krok 2 – podpisz umowę przez sms-a

Po złożeniu wniosku masz czas 🗓 do 19 lipca 2020 roku na 🔎 podpisanie umowy o konto, kartę oraz bankowość internetową oraz na aktywowanie karty.

Zatrzymajmy się na chwilę przy tym punkcie. Umowę podpiszesz od razu po złożeniu wniosku – odbywa się za pośrednictwem unikalnego kodu SMS w systemie partnera Banku- Autenti. Tak naprawdę rejestracja, złożenie wniosku i zawarcie umowy to połączone ze sobą kroki, które zajmą Ci nie więcej niż 15 minut.

Kartę natomiast dostarcza kurier, więc po podpisaniu umowy minie kilka dni, zanim do Ciebie dotrze.

Wujek Dobra Rada:

Umowę podpisz najlepiej w tym samym momencie, w którym składasz wniosek. Wtedy do 19 lipca zostanie Ci dużo czasu, by zdążył przyjechać kurier i żebyś mógł aktywować kartę.

Jak w praktyce wygląda zakładanie konta?

1) Rejestrujesz się na stronie promocji i otrzymujesz maila potwierdzającego uczestnictwo.

2) Zostaniesz przeniesiony do strony wniosku (bądź wejdziesz na nią z linku z maila). Konieczne będzie dołączenie zdjęcia bądź skanu dowodu osobistego. Bardzo przyjemnie rozwiązano problem ze zdjęciem dowodu, jeżeli wypełniasz wniosek na komputerze. Już nie musisz przesyłać zdjęcia z telefonu na komputer. Masz możliwość wysłania sobie sms-a z linkiem do zrobienia zdjęcia dowodu na telefonie. Wchodzisz w link, robisz zdjęcie dowodu, a ono automatycznie zostanie zaczytane we wniosku na komputerze;

3) Wypełniasz wniosek;

4) Zostajesz przekierowany na stronę Autenti. Otrzymasz sms-a, którym podpiszesz umowę ramową o prowadzenie rachunku, karty i bankowości elektronicznej. Umowę otrzymasz na maila;

5) Czekasz na kuriera, który dostarczy Ci kartę. Po jej otrzymaniu pamiętaj o aktywacji i nadaniu PINu – masz na to 7 dni od otrzymania. Bez tego konto nie będzie aktywne! Jeżeli przeoczysz ten termin, będziesz musiał zadzwonić na infolinię banku, żeby odblokowali Ci możliwość nadania PINu do karty.

#Krok 3 – spełnij proste warunki aktywności

Jak na taką nagrodę, aktywności do spełnienia są banalnie proste. Wczytywałam się uważnie w regulamin ponieważ nawet mnie zdziwiło, jak łatwo można dostać tak wysoką nagrodę i to na dodatek w okresie, kiedy banki raczej zaczynają na wszystkim oszczędzać.

⭐️  Zgarniam pierwszą nagrodę – 150 zł w gotówce

Podpisałeś już umowę o konto i aktywowałeś kartę. Do spełnienia warunków będziesz potrzebować aplikacji Apple Pay lub Google Pay. Aby zgarnąć pierwszą część nagrody 🗓 w lipcu musisz spełnić łącznie poniższe warunki:

 • 🔎 podłączysz kartę do Google Pay lub Apple Pay i wykonasz nią min. 5 transakcji przez aplikację Google Pay lub Apple Pay

ORAZ

 • 🔎 zapewnisz wpływy na konto w łącznej wysokości min. 500 zł.

Jeśli nie masz jeszcze aplikacji Google Pay czy Apple Pay to musisz ją zainstalować i aktywować. Następnie 🔎 dodaj do aplikacji kartę BNP Paribas i zapłać nią 5 razy przez aplikację.

📄 Transakcje Apple Pay lub Google Pay – sprawdzamy definicję

Kwoty transakcji są dowolne – możesz zapłacić za 5 bułek i każdą płatność wykonać oddzielnie, a i tak zostanie to zaliczone do promocji. Transakcji możesz dokonywać zarówno zbliżeniowo telefonem (jeśli masz moduł NFC) jak też za pomocą aplikacji w sklepach internetowych.

Do promocji nie liczą się transakcje o następujących kodach MCC:

 • płatności w kasynach oraz zakładach bukmacherskich i im podobnych (kod MCC 7995);
 • płatności w instytucjach finansowych (MCC 6012);
 • płatności u brokerów ubezpieczeniowych (MCC 6211);
 • przekazy pieniężne w instytucjach finansowych (MCC 6051)
 • profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska) (MCC 8999);
 • internetowe przekazy pieniężne (MCC 4829).

📄 Wpływ na konto – sprawdzamy definicję

Wpływ 500 zł NIE MUSI być wpływem jednorazowym. Masz tu pełną dowolność – dysponując kwotą, na przykład 100 zł miesięcznie, możesz zrobić przelew 5 razy po 100 zł na konto w BNP i z powrotem na Twoje konto w innym banku. Nie musi to być również wpływ wynagrodzenia od pracodawcy. Przelew z Twojego rachunku w innym banku, jak najbardziej wystarczy.

Do promocji nie wliczają się następujące wpływy:

 • przelewy z Twoich rachunków lub z rachunków w których jesteś współwłaścicielem prowadzonych w BNP Paribas bądź dawnym BGŻ Optima;
 • wpłaty gotówki w kasie bądź wpłatomacie;
 • wpływy środków z udzielonych przez bank kredytów.

⭐️  Zgarniam drugą nagrodę – 200 zł w gotówce

Aby zgarnąć kolejne 200 zł 🗓 w sierpniu wykonaj łącznie trzy poniższe czynności:

 • 🔎 wykonaj min. 5 transakcji kartą przez aplikację Google Pay lub Apple Pay

ORAZ

 • 🔎 zapewnij wpływy na konto w łącznej wysokości min. 500 zł

ORAZ

 • 🔎 wykonaj min. 2 przelewy z konta.

📄 Przelewy z konta – sprawdzamy definicję

Przelewów możesz dokonać za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej. Możesz przelać 2×1 zł na swój rachunek w innym banku – i warunek spełniony.

Do promocji nie liczą się przelewy:

 • natychmiastowe;
 • dokonane za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych.

⭐️  Zgarniam trzecią nagrodę – e-bon do Biedronki na 50 zł

350 zł już zarobiłeś, teraz czas na ostatnią nagrodę, czyli co musisz zrobić by otrzymać e-bon do Biedronki na 50 zł? Wystarczy że 🗓 we wrześniu, październiku i listopadzie 🔎 wykonasz po min. 5 płatności kartą przez Apple Pay lub Google Pay w każdym z tych trzech miesięcy. I to wszystko – czas się dowiedzieć, kiedy otrzymasz nagrody! Mówiłam że warunki nie są trudne?

UWAGA!

Nie zamykaj konta ani karty oraz nie odwołuj wyrażonych zgód marketingowych przynajmniej do momentu odbioru nagrody.

Ogarniacz promocji❗️

Boisz się że zapomnisz o spełnieniu jakiegoś warunku promocji? Już nie musisz. Pobierz interaktywny PDF z warunkami do spełnienia i odhaczaj kolejne kroki do wykonania.

👉🏻 PDF z warunkami promocji – POBIERZ

Kiedy otrzymam nagrodę?

Wspólnie dotarliśmy do momentu, na który wszyscy czekają z niecierpliwością. Nagrody! I to fajne nagrody. Musisz już tylko 🔎 odebrać maile i uzupełnić dane do wypłaty.

 • 🗓 do 21 sierpnia otrzymasz maila z informacją o przyznaniu pierwszej nagrody linkiem z adresu [email protected];
 • 🗓 do 26 sierpnia 🔎 zaloguj się na stronie organizatora linkiem z e-maila i uzupełnij dane do wypłaty premii;
 • 🗓 do 31 sierpnia otrzymasz pierwszą część nagrody;
 • 🗓 do 23 września otrzymasz maila z informacją o przyznaniu drugiej nagrody (nic więcej już nie robisz);
 • 🗓 do 30 września otrzymasz drugą część nagrody;
 • 🗓 do 23 grudnia otrzymasz maila z informacją o przyznaniu trzeciej nagrody;
 • 🗓 do 31 grudnia otrzymasz e-kod do Biedronki na podany przez Ciebie nr telefonu.

UWAGA

Zapisz sobie przypomnienie w telefonie, aby w okolicach 21 sierpnia sprawdzać skrzynkę mailową (szczególnie folder SPAM). Jeśli nie uzupełnisz numeru konta do wypłaty to niestety nie otrzymasz nagrody.

Podsumowanie

Przeszperałam cały regulamin w poszukiwaniu haczyków. I nie znalazłam nic, do czego można by się doczepić. Darmowe konto, łatwe do spełnienia warunki i atrakcyjna nagroda – zachęcam jak najbardziej do skorzystania! 400 zł to bardzo dobra premia jak za zwykłe konto bankowe.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarze 23

 1. Adrian pisze:
  Potrzebuje wsparcia – poprzednie konto ROR w tym banku zamknąłem z dniem 05.06.2019 r. Czy mogę już skorzystać z tej promocji?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Adrian, rozumiem że konto się tego dnia zamknęło czy też chodzi dopiero o złożenie wypowiedzenia w tej dacie?
  • Adrian pisze:
   Zostało zamknięte z dniem 05.06.2019 r. Dziękuję za odpowiedź 🙂
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Adrian, w takim razie powinieneś móc założyć konto w promocji 🙂
 2. Kamil pisze:
  Aż żal że jestem na końcówce promocji (300zł).
 3. Joanna pisze:
  Tak jak w poście jest napisane na początku przy wypełnianiu formularza wyraziłam wszystkie zgody marketingowe, przy otwieraniu konta jednak już nie zaznaczyłam że wyrażam zgody marketingowe. Czy załapie się do promocji ? Jeśli nie to jak zmienić te dane ?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Joanna, regulamin mówi tylko o konieczności wyrażenia zgód na etapie wypełniania formularza.
 4. Andrzej pisze:
  Magdo,
  Nie wchodząc w szczegóły. Co może zrobić klient w przypadku gdy dział reklamacji wmawia mi opłatę, której TPiO nie przewiduje. Na czacie informują mnie, że dział reklamacji wprowadza mnie w błąd lecz jest to oficjalne stanowisko banku.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Andrzej, odwołuj się od reklamacji. Można również podać bank do arbitra bankowego, tylko to się wiąże z opłatą – jeśli uzna, że Ty masz rację to bank zwróci tę kwotę. Ale na początek złożyłabym odwołanie.
 5. Ania pisze:
  Witam. Google Pay potrzebuje NFC. Czy można płacić w inny sposób jeśli tel. nie posiada NFC ?
 6. tomek pisze:
  Po wypełnieniu wszystkiego pojawił się napis nie zamykaj tej strony trwa weryfikacja tożsamości czy coś takiego. Ale chwilę to trwało i za chwilę zamknij stronę powiadomimy cię mailowo.
  Ale nie mam tej umowy ramowej nic nie przyszło???!
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Tomek, na maila powinien przyjść Ci link, dzięki któremu podpiszesz umowę. Jeszcze nie panikuj, czasami weryfikacja trwa dłużej, nawet do 1 dnia. Zazwyczaj tak się dzieje, jeśli ktoś już kiedyś był klientem BNP. Powinieneś otrzymać maila z informacją zwrotną i linkiem, jeśli wszystko jest w porządku.
  • tomek pisze:
   Niestety minął już dawno tydzień linka żadnego nie ma maila innego też… Umowy też.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Tomek, umowa nie pojawiła się zaraz po wypełnieniu wniosku? A w spamie nie ma maili? Spróbuj jutro zadzwonić na infolinię do promocji, 22 299 11 50, czynne 9-17.
  • tomek pisze:
   Numer ten jest nie do dodzwonienia co mam robić?
  • tomek pisze:
   9go czerwca przy wypełnianiu wniosku przyszedł tylko mail z premiadlaciebie dziękujemy za rejestrację w promocji premia dla ciebie.
   Dziś dzwoniłem do banku na 22 134 00 00 oraz pod ten 22 299 11 50 i wyszło że mam jeszcze raz wniosek wypełnić od początku. Przecież jak go wypełnię teraz to tak jak bym zakładał już po promocji czy tak?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   A jak oni chcą żebyś wypełnił ten wniosek raz jeszcze skoro promocja trwała tak naprawdę dobę? A skoro mail Ci przyszedł to powinieneś zostać zapisany do tej promocji, tylko pytanie, w jaki sposób masz teraz złożyć jeszcze raz wniosek? Przez stronę promocji już tego nie zrobisz. Spróbuj jeszcze napisać na maila [email protected] z dopiskiem w temacie PILNE! (może to coś pomoże).
 7. Andzelika pisze:
  Aktualne te kato
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Niestety skończył się już limit zgłoszeń – widocznie bardzo dużo było chętnych na tę promocję.
 8. Andrzej pisze:
  Już nie przyjmują zgłoszeń. Niestety.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Andrzej, faktycznie zakończyli już zbieranie wniosków. Szybko poszło 🙁

Napisz komentarz