PROMOCJA ZAKOŃCZONA

40 zł w zamian za 15 płatności telefonem dla klientów Orange Finanse

Płacenie telefonem – czemu nie – szybko i wygodnie, a do tego bank chce zapłacić za to swoim klientom – brzmi idealnie! Od kilku dni banki szaleją i wynagradzają klientów drobnymi sumami w zamian za wykonywanie płatności poprzez aplikację Android Pay. Tym razem o promocji na swojej stronie informuje Orange Finanse.

W dzisiejszej promocji, każdy klient Orange Finanse w zamian za wykonanie 15 dowolnych płatności telefonem otrzyma 40 zł premii. Promocja bez limitów – brak ściśle określonej liczby dostępnych nagród.

Kto i jak odbierze 40 zł za płatności Android Pay?

Promocja przeznaczona jest dla klientów Orange Finanse którzy posiadają w nim dowolną kartę płatniczą – debetową lub kredytową. Jeżeli ktoś spełnia ten podstawowy warunek pozostaje mu wykonanie 3 prostych kroków:

#1 KROK – Pobierz aplikację na telefon

Wejdź na stronę promocyjną Banku i pobierz aplikację na swój smartphone. Upewnij się, że w telefonie jest włączona komunikacja NFC i jest obsługiwany przez system Android w wersji KitKat 4.4 lub wyższej.

#2 KROK – Dodaj kartę

Dodaj kartę kredytową lub debetową wydaną przez Bank tak aby swobodnie wykonywać płatności Android Pay.

#3 KROK – Zapłać za zakupy

Teraz czas na ostateczny krok, czyli wykonanie 15 płatność kartą poprzez Android Pay za dowolne zakupy i na dowolną kwotę – masz tu więc sporą dowolność. Co ważne Bank wypłaci premię w trzech turach:

 • I TURA – 10 zł za pierwsze 5 płatności
 • II TURA – 10 zł za kolejne 5 płatności
 • III TURA – 20 zł za następne 5 płatności

Na wykonanie tego kroku masz czas do 31 grudnia 2017 roku.

To wszystko!

W ciągu 60 dni od dnia zaksięgowania danych płatności Bank przyzna Ci premię, czyli I premia wpłynie w ciągu 60 dni od wykonania pierwszych 5 płatności, kolejne 10 zł wpadnie w ciągu 60 dni od dnia wykonania kolejnych płatności i ostatnie 20 zł po wykonaniu ostatnich płatności.

Źródło:

Informacja prasowa Orange Finanse: http://biuroprasowe.orange.pl/informacje-prasowe/orange-finanse-nagradza-za-platnosci-zblizeniowe-telefonem/

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarze 2

 1. Anna pisze:
  Czy promocja będzie działać z systemem Android 7.0 Nougat i Android 5.1.1 Lollipop? I czy trzeba mieć w telefonie komunikację NFC, czy jeśli jej nie mam, to czy jest możliwość wgrania jej jakoś?
  • Moniaki.pl pisze:
   Tak telefon musi obsługiwać NFC i wersje o których piszesz są wyższe od 4.4. więc będą odpowiednie.

Napisz komentarz