Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

4% na Lokacie Happy w Idea Banku + w prezencie voucher na 200 zł do wykorzystania na wakacje

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Lokata

O tym, że flagowymi produktami Idea Banku wie chyba każdy, ale może nie każdy wie, że od dziś, w ramach promocji, do lokaty będzie dorzucany voucher na 200 zł do wykorzystania na fly.pl. Wystarczy tylko założyć jedną z 3 lokat:

 • Lokatę Happy na 4%
 • Lokatę Happy Pro na 3%
 • Lokatę Happy Plus na 2,5%

a Bank do odsetek z lokaty dorzuci voucher na 200 zł, który możesz wykorzystać na dowolną wycieczkę zakupioną w internetowym biurze podróży – fly.pl.

Nie odkładaj marzeń, odkładaj na marzenia…

chyba każdy z nas marzy o podróżowaniu, zwiedzaniu i zdobywaniu nowych doświadczeń. Poznawanie nowych miejsc rozwija wiedzę, ale przede wszystkim pozwala odpocząć i oderwać się od rzeczywistości: pracy, domu i innych obowiązków.

Teraz Idea Bank chce dorzucić swoją cegiełkę do Twoich marzeń i dać Ci bon na 200 zł do fly.pl w zamian za to, że założysz lokatę w banku. Coś w rodzaju dodatkowego zarabiania na oszczędzaniu – zarabiasz na lokacie, a jednocześnie masz szansę na darmowy wyjazd. A swoją drogą na fly.pl każdy znajdzie coś dla siebie:

 • wycieczki krajowe – może romantyczny weekend w spa, nad morzem lub w górach?
 • wycieczki zagraniczne – wakacyjny wypoczynek na Malcie, Grecji lub Hiszpanii
 • wyjazd świąteczny lub sylwestrowy?
 • a może bon na 200 zł jako prezent dla bliskiej Ci osoby, która ceni sobie podróże?

Kto i jak może skorzystać z promocji?

Promocja przeznaczona jest dla całkiem nowych klientów, a dokładnie osób które nie posiadały w Idea Banku żadnego produktu jak również o żaden produkt nie wnioskowały, czyli Bank w swoim systemie nie może mieć Twoich danych ponieważ to zdyskwalifikuje Cię ze skorzystania z promocji. Jeżeli spełniasz ten warunek promocji to wystarczy, że wykonasz 3 proste kroki:

#1 KROK – do 24.05.2018r. wejdź na stronę promocji i zarejestruj się w promocji podając swój numer telefonu oraz zaakceptuj regulamin;

#2 KROK – Następnie załóż wybraną lokatę (Happy, Happy Pro lub Happy Plus) na wybraną przez siebie kwotę;

#3 KROK – Po złożeniu wniosku o lokatę, na maila otrzymasz wiadomość z numerem konta, na który należy przelać pieniądze aby opłacić lokatę. Opłacamy lokatę podając w przelewie nasze prawidłowe dane – mamy na to 5 dni od dnia złożenia wniosku.

To wszystko!

Zgodnie z regulaminem promocji, lokata musi być utrzymana min. do końca miesiąca, w którym została ona założona. Czyli jeżeli lokatę założysz w maju to musi być ona utrzymana min. do końca maja.

Dzięki temu do 10 dnia miesiąca następującego po miesiącu założenia lokaty otrzymasz voucher na 200 zł do fly.pl. Czyli jeżeli lokatę założysz w maju to do 10 czerwca otrzymasz voucher na 200 zł.

Bon otrzymasz w wiadomości SMS i będą one do wykorzystania do 31.12.2018 roku na usługi turystyczne fly.pl. Bony nie będą imienne więc możesz śmiało oddać je np. znajomemu.

>>Załóż lokatę i odbierz 200 zł na wakacje<<

Lokaty w Idea Banku – co musisz o nich wiedzieć

Idea Bank to bank, który ma naprawdę bardzo dobre produkty oszczędnościowe z sensownym i solidnym oprocentowaniem. W tej promocji do wyboru mamy jedną z 3 lokat dlatego każdy może wybrać taką jaka mu odpowiada i która najbardziej spełnia jego oczekiwania.

To co jest ważne to to, że przy zerwaniu lokaty przed jej zakończeniem tracimy odsetki, które wypracowaliśmy. Dlatego warto tu dostosować okres lokaty do własnych możliwości.

LOKATA HAPPY:

I WARIANT

 • OPROCENTOWANIE – 4% w skali roku
 • KWOTA LOKATY – 500 zł – 10 000 zł
 • CZAS TRWANIA LOKATY – 2 miesiące

II WARIANT

 • OPROCENTOWANIE – 3,5% w skali roku
 • KWOTA LOKATY – 500 zł – 10 000 zł
 • CZAS TRWANIA LOKATY – 3 miesiące

III WARIANT

 • OPROCENTOWANIE – 3% w skali roku
 • KWOTA LOKATY – 500 zł – 10 000 zł
 • CZAS TRWANIA LOKATY – 1 miesiąc

UWAGA! W promocji zakładamy samą lokatę – NIE ma konieczności zakładania konta. Lokaty mają charakter odnawialny, a to oznacza że po ich upływie będą odnawiane na warunkach standardowych banku (czyli niższe oprocentowanie). Jednak w każdym momencie można zadzwonić do banku lup podejść do placówki i tam zmienić jej charakter na nieodnawialną.

Podsumowanie

Dziś Idea Bank daje nowym klientom 200 zł do wykorzystania na dowolne wakacje. Pomysł fajny i liczę, że przypadnie do gustu np. komuś kto właśnie planował założenie lokaty i przypadkiem w Idea Banku, a dodatkowo chętnie wyskoczyłby na jakieś darmowe wakacje. ?

A tak już szczerze, to naprawdę polecam brać pod uwagę właśnie produkty Idea Banku (głównie oszczędnościowe) ponieważ są one naprawdę dobre z sensownym, solidnym i stałym oprocentowaniem.

>>Załóż lokatę i odbierz 200 zł na wakacje<<

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

Napisz komentarz