PROMOCJA ZAKOŃCZONA

360 zł zwrotu za zakupy i lokata na 3% za założenie Konta Citi Priority

Jak szaleć to szaleć – z takiego założenia wychodzą przedstawiciele Citibanku, którzy przygotowali kolejną odsłonę promocji z moneybackiem tym razem tylko dla nowych klientów banku. W przypadku tej promocji do zgarnięcia mamy aż 360 zł łącznie przez okres 12 miesięcy, ale to nie wszystko – Bank dorzuca jeszcze lokatę na 3%.

Każdy z Was musi wiedzieć, że promocja jest ściśle ograniczona, Bank przyjmie tylko 2 500 wniosków, a taki wniosek może złożyć tylko nowy klient. Dokładnie uznany za niego będzie każdy kto od 1 stycznia 2016 roku nie posiadał żadnego produktu w Citibanku.

Promocja aktualna – w przypadku wcześniejszego wyczerpania puli promocyjnych kont, strona promocyjna przestanie działać i poinformujemy o tym na blogu.

Konto Citi Priority z lokatą 3%

Jeżeli jesteś już klientem Citibanku to wystarczy, że skorzystasz z dedykowanej przez Bank strony promocyjnej i polecisz znajomemu lub komuś z rodziny Konto Osobiste Citi Priority.

Standardowo, konto jest płatne, ale tu bank idzie klientom na rękę i daje możliwość całkowitego zlikwidowania tej opłaty po spełnieniu jednego z dwóch (do wyboru) warunków:

 • Prowadzenie konta – 30zł/m-c lub 0zł jeśli a) średniomiesięczne saldo wyniesie 30 000 zł lub b) na konto wpłynie min. 5 000 zł i posiadasz kartę kredytową lub kredyt w Citibanku

Przy pozostałych elementach konta nie mamy co doszukiwać się opłat.

 • Otwarcie konta – 0zł
 • Otwarcie i prowadzenie karty – 0zł
 • Opłata za naklejkę zbliżeniową – 5 zł/m-c od marca 2018 roku
 • Bankomaty w Polsce – 0zł
 • Bankomaty za granicą – 0zł
 • Zlecenie stałe/polecenie zapłaty – 0 zł
 • Warto również pamiętać, aby podczas zakładania konta poprosić o wyłączenie dodatkowo płatnej usługi – Citi Alerts, która kosztuje 6zł lub 10zł miesięcznie w zależności od wariantu oraz usługę CitiPhone, która od marca będzie kosztować aż 6 zł/m-c

>>Załóż konto z moneybackiem 360 zł i lokatą 3%<<

Jak otworzyć konto z lokatą na 3%? [instrukcja krok po kroku]

#1 KROK – do 31.05.2018 roku (ale najlepiej jak najszybciej – konto promocyjnych jest tylko 2 500) przejdź na stronę Banku i wypełnij formularz zgłoszeniowy podając swoje dane. Po kilku dniach oddzwoni konsultant, a podczas rozmowy:

 • wyraź zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną
 • wyraź zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych Banku i podmiotów z nim współpracujących
 • poproś o wyłączenie wszystkich dodatkowo płatnych usług (CitiPhone i CitiAlerts) oraz zrezygnuj z naklejki zbliżeniowej

#2 KROK – najpóźniej do 30 czerwca 2018 roku podpisz umowę o Konto Osobiste

#3 KROK – Bank od każdego uczestnika wymaga spełnienia podstawowego warunku, a dokładnie utrzymania salda dziennego w wysokości min. 30 000 zł najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy o Konto (umowa podpisana w marcu – saldo zapewnione do końca kwietnia). Czyli przelewasz sobie 30 000 zł np. ze swojego konta w innym banku na konto w Citibanku i utrzymujesz takie saldo min. 24h.

Później możesz te pieniądze przelać sobie zwrotnie na swoje konto i najlepiej zrób to w 3 przelewach, a dzięki temu załapiesz się na moneyback. Jeżeli spełnisz ten warunek (i będziesz go powtarzał co miesiąc – 3 przelewy) to Bank będzie zwracał Ci 5% wartości płatności dokonanych kartą w sklepach stacjonarnych. Maksymalnie w każdy miesiącu będzie do odebrania 30 zł co przez rok daje 360 zł.

Moneyback będzie przekazywany na Twoje konto najpóźniej do miesiąca następującego po miesiącu jego naliczenia. Czyli moneyback za kwiecień trafi do Ciebie do końca maja.

>>Załóż konto z moneybackiem 360 zł i lokatą 3%<<

Załóż też lokatę na 3%

Jeżeli spełniamy powyższe warunki to możemy również założyć lokatę, która będzie dostępna do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy o Konto. Czyli jeżeli umowa będzie podpisana w marcu to lokatę można założyć do końca maja.

Oprocentowanie lokaty wyniesie 3% dla kwoty do 20 000 zł. Bank daje więc jedną z najlepszych lokat na rynku.

Najkorzystniejszy scenariusz promocji

Promocja moim zdaniem nie jest idealna i zdarzało się, że Citibank miał jeszcze lepsze propozycje, chociażby ta z moneybackiem 300 zł. Ale cóż, jeżeli ktoś już zdecyduje się skorzystać z tej wymagającej promocji to poniżej przedstawiam najprostszy jej scenariusz:

Załóżmy, że podpisujesz umowę na konto w marcu 2018 roku. Pamiętaj, aby w marcu zwolnić się z opłaty za konto czyli np. przelewasz sobie 5 000 zł i posiadasz jakiś produkt kredytowy. Po zaksięgowaniu zwracasz sobie pieniądze na swoje konto.

Później mamy kwiecień więc możesz od razu przelać sobie na konto 30 000 zł i po 24h zrobić sobie przelew zwrotny. Najlepiej rozbij to sobie na 3 przelewy, dzięki temu zakwalifikujesz się do naliczania moneyback’u. Pamiętaj też o zwolnieniu się z opłaty za konto.

Następnie w 11 kolejnych miesiącach przelewaj sobie na konto 5 000 zł i posiadaj jakiś produkt kredytowy w Citibanku. Następnie zwróć sobie te 5 000 zł na swoje konto w 3 przelewach. Dalej płać kartą i otrzymuj 5% wartości wykonanych zakupów, ale tylko w sklepach stacjonarnych.

>>Załóż konto z moneybackiem 360 zł i lokatą 3%<<

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarze 2

 1. Radek pisze:
  Nieaktualna 😉

Napisz komentarz