Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Aż 350 zł za przetestowanie konta osobistego w BNP Paribas

PROMOCJA ZAKOŃCZONA BNP Paribasnowy klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

350 zł w dwóch przelewach: 100 zł i 250 zł

Za co?

– Otwarcie Konta Otwartego na Ciebie wraz z dostępem do bankowości internetowej oraz kartą debetową z dedykowanego linku;

– w marcu wykonanie 5 płatności kartą do konta;

– w kwietniu i maju zapewnienie wpływów min. wysokości 1000 zł w każdym z dwóch miesięcy oraz wykonanie 2 przelewów z konta w każdym z dwóch miesięcy;

– uzupełnienie do 26 kwietnia 2020 r numeru konta do wypłaty nagrody (z linku z maila, którego otrzymasz do 21 kwietnia);

Ile to kosztuje?

Konto Otwarte na Ciebie jest bezwarunkowo darmowe;

Karda Otwarta na Dzisiaj jest za 0 zł pod warunkiem dokonania nią min. 1 płatności w miesiącu.

Kiedy bonus?

100 zł – maksymalnie do 30 kwietnia 2020 roku;

250 zł – maksymalnie do 30 czerwca 2020 roku.

Dla kogo?

Dla nowych i powracających klientów banku, którzy w ciągu ostatnich 9 miesięcy przed dniem złożenia wniosku z promocji nie posiadali w BNP Paribas lub Raiffeisen konta osobistego, ani nie byli współwłaścicielem konta osobistego

Do kiedy promocja?

Do 8 marca 2020 roku bądź do wyczerpania puli 3000 wniosków.

Skorzystaj z tej promocji »

Co, jeśli powiem Ci że możesz w łatwy sposób zarobić 350 zł w mniej niż pół godziny?

Brzmi pięknie, prawda?

Dzisiaj mam dla Ciebie taką właśnie promocję. Niemalże nie ruszając się z ulubionego fotela czy kanapy możesz zarobić 350 zł w gotówce. Wszystko, co musisz zrobić to otworzyć konto w BNP Paribas, 2 razy je zasilić, wykonać z niego 4 przelewy (nawet po złotówce) i zapłacić 5 razy kartą (również nawet po złotówce). Za to wszystko bank zapłaci Ci aż 350 zł. Zainteresowany? Sprawdźmy zatem wszystkie szczegóły.

Warto się pospieszyć, gdyż promocja trwa tylko do 8 marca 2020 roku bądź do wyczerpania puli 3000 wniosków. Ponieważ premia tym razem wynosi aż 350 zł wnioski mogą rozejść się szybko. Szkoda byłoby przegapić taką okazję, prawda?

Czy mogę skorzystać z promocji?

BNP Paribas jest z pewnością ulubionym bankiem wyjadaczy promocji bankowych. Okres karencji wynosi tylko 9 miesięcy. Co to dokładnie oznacza dla Ciebie? Nic mniej i nic więcej jak to, że jeśli w okresie 9 miesięcy przed przystąpieniem do tej promocji nie byłeś właścicielem lub współwłaścicielem konta osobistego a BNP Paribas to jak najbardziej możesz wziąć w niej udział.

A co, jeżeli masz tam na przykład kredyt, ale nie masz konta osobistego? Mam dla Ciebie dobrą wiadomość – nadal możesz wziąć udział w promocji.

Mam już jedno konto, czy potrzebuję drugiego?

Możliwe że masz już swój ulubiony bank, i nie masz ochoty go zmieniać. Wszystkie formalności, przenoszenie wynagrodzenia, no i pewnie opłaty za nowe konto… Kiedyś też tak myślałam, że nie, to za dużo zachodu, nie chce mi się w to bawić. Ale potem się przełamałam (a raczej pozazdrościłam koleżankom nagród) i sama zaczęłam brać udział w promocjach.

I wiesz co? Mam dwa swoje ulubione banki, z których raczej nie zrezygnuję. Ale testuję kolejne, biorę udział w promocjach. Mam obraz tego, jakie są opłaty za konta w różnych bankach, czy łatwo spełnić warunki by były bezpłatne, jak wygląda aplikacja i czy w łatwy sposób mogę się z bankiem skontaktować (nienawidzę czekać pół godziny na infolinii). Jeśli któryś z banków zrobi na mnie bardzo dobre wrażenie to nie wykluczam, że przeniosę się do niego na stałe. Coś zawsze może być lepiej. A jeśli coś jest lepsze, to po co trzymać się kurczowo gorszego?

Możesz zostać przy starym koncie. A możesz wypróbować Konto Otwarte na Ciebie w promocji i za spełnienie bardzo łatwych warunków zgarnąć 350 zł. Później zdecydujesz: podoba mi się czy jednak nie ma między nami chemii. Pamiętaj, wybór będzie należał tylko do Ciebie.

Jak w łatwy sposób nie płacić ani złotówki za konto?

To, co wszyscy lubimy, to dostawać coś za darmo. Szczególne znaczenie ma to w przypadku kont osobistych. Nikt nie lubi płacić bankom – i przyznaj, że to nie ma sensu: skoro można mieć coś za darmo to po co za to płacić?

Konto Otwarte na Ciebie należy do mojej ulubionej kategorii kont osobistych – jego prowadzenie jest bezwarunkowo darmowe. Nie musisz zapewniać określonych wpływów, nie musisz nic robić. Jest za darmo – i koniec kropka.

Konto Otwarte na Ciebie:

 • 0 zł – miesięczna opłata za prowadzenie rachunku (bezwarunkowo);
 • 0 zł – krajowe przelewy internetowe;
 • 5 zł – przelew natychmiastowy.

Dobrze, konto to jedno, a karta to drugie. Co zatem z opłatami za kartę?

Kart do konta w promocji masz do wyboru aż trzy: Karta Otwarta na Dzisiaj, Karta Otwarta na eŚwiat oraz Karta Otwarta na Świat. Możesz wybrać którą chcesz podczas zakładania konta. Jako zwolenniczka unikania wszelkich opłat bankowych polecam Kartę Otwartą na Dzisiaj. Dlaczego? Ponieważ wystarczy że zapłacisz nią raz w miesiącu i również będzie darmowa (a jeżeli masz mniej niż 26 lat to nie musisz nią płacić nawet ten jeden raz – karta będzie bezwarunkowo darmowa). Wystarczy ten jeden jedyny raz, na dowolną kwotę, w dowolnym sklepie. I już. Nie zapłacisz ani za konto ani za kartę. Dlatego skupimy się właśnie na tym duecie – Konto Otwarte na Ciebie + Karta Otwarta na Dzisiaj.

Pozostałe karty kosztują odpowiednio 6 zł/m-c oraz 10 zł/m-c. Gdybyś chciał sprawdzić, jakie korzyści one oferują sprawdzisz to TUTAJ.

Karta Otwarta na Dzisiaj

 • 0 zł/m-c- miesięczna opłata za kartę dla osób do 26 r.ż. oraz dla osób, które w miesiącu poprzednim dokonały jednej transakcji bezgotówkowej kartą; jeżeli warunek nie zostanie spełniony to 3 zł/m-c;
 • 0 zł – wypłata gotówki w bankomatach BNP Paribas i Planet Cash;
 • 0 zł/5 zł – wypłaty gotówki z pozostałych bankomatów dla osób do 26 r.ż / powyżej 26 r.ż.;
 • 0 zł – wypłata gotówki za granicą z bankomaty grupy BNP Paribas oraz Global Alliance;
 • 10 zł – wypłata gotówki za granicą z pozostałych bankomatów.

Zgarniam 350 zł – instrukcja w 3 prostych krokach

Premia w tej promocji podzielona jest na dwie części: 100 zł oraz 250 zł. Pierwszą część otrzymasz już w kwietniu, drugą w czerwcu. W sam raz na majówkę i rozpoczynające się wakacje.

#Krok 1 – zarejestruj się na stronie promocji i złóż wniosek o konto wraz z kartą

Maksymalnie do 8 marca 2020 roku zarejestruj się na stronie promocji i złóż wniosek o konto wraz z wybraną przez siebie kartą oraz z dostępem do bankowości internetowej. Pamiętaj, że obowiązuje limit 3000 wniosków. Gdyby się skończył, na stronie promocji będzie informacja o jej zakończeniu.

Co konkretnie musisz zrobić? Najpierw na stronie promocji wypełnij formularz rejestracyjny. Wymagane będzie podanie kilku danych osobowych: Twoje imię, nazwisko, numer telefonu oraz PESEL. Na tym etapie zaznacz na TAK wszystkie zgody i oświadczenia – są one niezbędne do tego, byś mógł wziąć udział w promocji.

Dlaczego podczas rejestracji w promocji muszę podawać swój PESEL?

Promocja organizowana jest przez BNP Paribas za pośrednictwem firmy współpracującej – Ad Astra. Aby spółka Ad Astra mogła wypłacić Ci premię (350 zł), musi otrzymać informacje od banku o tym, że spełniłeś warunki promocji – weryfikacja odbywa się na podstawie numeru PESEL.

Wypełniłeś już formularz rejestracyjny, teraz na ekranie pojawi się przycisk „otwórz konto”. Klikając w niego zostaniesz przeniesiony do wypełniania wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dostępem do bankowości elektronicznej oraz wybraną przez Ciebie kartą (pamiętaj – najtańsza jest Karta Otwarta na Dzisiaj). Aby wziąć udział w promocji konto musi być założone wraz z kartą i dostępem do bankowości internetowej.

WAŻNA UWAGA!

Zwróć uwagę na dane, które podajesz wypełniając formularz rejestracyjny – muszą one zgadzać się z danymi, które podasz we wniosku o konto.

Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego i kliknięciu przycisku „zarejestruj się” na podanego przez siebie maila otrzymasz wiadomość od organizatora promocji. W jego treści znajdziesz potwierdzenie zapisania Ciebie do promocji, jak również link do wniosku o otwarcie konta. Gdybyś w momencie zapisywania się do promocji nie miał czasu na wypełnianie całego wniosku i będziesz chciał zrobić to później, bądź też z przyczyn technicznych wniosek się nie załadował automatycznie, to z tego właśnie linku możesz w każdym momencie wypełnić wniosek.

#Krok 2 – podpisz umowę przez SMS

Po złożeniu wniosku masz czas do 22 marca 2020 roku na podpisanie umowy o konto, kartę oraz bankowość internetową. Na szczęście nie musisz się fatygować do oddziału banku –zawarcie umowy odbywa się za pośrednictwem unikalnego kodu SMS w systemie partnera Banku- Autenti. Tak naprawdę rejestracja, złożenie wniosku i zawarcie umowy to połączone ze sobą kroki, które zajmą Ci nie więcej niż 15 minut.

Jak to wszystko wygląda w praktyce?

1) Rejestrujesz się na stronie promocji i otrzymujesz maila potwierdzającego uczestnictwo.

2) Zostaniesz przeniesiony do strony wniosku (bądź wejdziesz na nią z linku z maila). Konieczne będzie dołączenie zdjęcia bądź skanu dowodu osobistego. Bardzo przyjemnie rozwiązano problem ze zdjęciem dowodu, jeżeli wypełniasz wniosek na komputerze. Już nie musisz przesyłać zdjęcia z telefonu na komputer. Masz możliwość wysłania sobie sms-a z linkiem do zrobienia zdjęcia dowodu na telefonie. Wchodzisz w link, robisz zdjęcie dowodu, a ono automatycznie zostanie zaczytane we wniosku na komputerze;

3) Wypełniasz wniosek;

4) Zostajesz przekierowany na stronę Autenti. Otrzymasz sms-a, którym podpiszesz umowę ramową o prowadzenie rachunku, karty i bankowości elektronicznej. Umowę otrzymasz na maila;

5) Czekasz na kuriera, który dostarczy Ci kartę. Po jej otrzymaniu pamiętaj o aktywacji i nadaniu PINu – masz na to 7 dni od otrzymania. Bez tego konto nie będzie aktywne! Jeżeli przeoczysz ten termin, będziesz musiał zadzwonić na infolinię banku, żeby odblokowali Ci możliwość nadania PINu do karty.

Dwa kroki już za Tobą. Zgodzisz się ze mną chyba, ze wcale nie było trudno? Maksymalnie 15 minut czasu, nie więcej, i połowa promocji już za Tobą. Teraz czas na spełnienie łatwych warunków aktywności na koncie.

#Krok 3 – spełnij proste warunki aktywności

Jak już dowiedziałeś się z wcześniejszej części artykułu, nagroda podzielona jest na dwie części: 100 zł oraz 250 zł. Sprawdźmy, co musisz zrobić, by zgarnąć całość nagrody. Obiecuję że będzie bardzo łatwo 🙂

Aby otrzymać pierwszą część nagrody – 100 zł

Aby pierwsza stówka trafiła na Twoje konto już w kwietniu, wystarczy że w marcu 2020 roku wykonasz minimum 5 transakcji bezgotówkowych kartą do konta.

Mogą to być płatności zarówno w sklepach stacjonarnych, jak również internetowych (Allegro również). Nie jest ważne, na jaką kwotę zapłacisz. Ważne, by tych transakcji było minimum 5 w marcu. Możesz kupić 5 paczek chusteczek i zapłacić za każdą z nich oddzielnie – i stówka jest już Twoja.

Pamiętaj – płatności kartą dokonaj w marcu. Masz na to cały marzec.

Nie będą brane pod uwagę jedynie płatności:

 • płatności BLIK, PayU, Przelewy 24, DotPay, BlueMedia;
 • płatności w kasynach oraz zakładach bukmacherskich i im podobnych (kod MCC 7995);
 • płatności w instytucjach finansowych (MCC 6012);
 • płatności u brokerów ubezpieczeniowych (MCC 6211);
 • przekazy pieniężne w instytucjach finansowych (MCC 6051)
 • profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska) (MCC 8999);
 • internetowe przekazy pieniężne (MCC 4829).

Aby otrzymać drugą część nagrody – 250 zł

Skoro spełniłeś warunki do odbioru pierwszej części nagrody to możesz w łatwy sposób odebrać również drugą część (jeśli nie spełnisz pierwszych warunków do odebrania 100 zł to druga część nagrody nie będzie przyznana). Dalszą część nagrody, 250 zł, otrzymasz za spełnienie w dwóch miesiącach, kwietniu i maju, dwóch warunków łącznie:

 • wykonanie w kwietniu i maju po minimum 2 przelewy z konta w każdym z tych miesięcy

ORAZ

 • zapewnienie wpływów min. 1000 zł na konto w każdym z tych dwóch miesięcy.

Przelewy – prześwietlamy definicję

O co chodzi z przelewami z konta, jak je zrobić, gdzie i na ile? Masz tu naprawdę szeroki wybór możliwości, bo przelew możesz dokonać zarówno przez bankowość internetową [email protected], GOonline jak również przez aplikację mobilną Gomobile. Możesz przesłać pieniądze na swoje konto w innym banku i mogą to być przelewy na dowolne kwoty.

Do promocji nie wliczą się jedynie następujące przelewy:

 • przelewy natychmiastowe;
 • przelewy dokonane za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych.

Wpływ – prześwietlamy definicję

Często jest to dla Was warunek kontrowersyjny. Zupełnie niepotrzebnie! Wpływ 1000 zł NIE MUSI być wpływem jednorazowym. Masz tu pełną dowolność – dysponując kwotą na przykład 200 zł miesięcznie możesz zrobić przelew 5 razy po 200 zł na konto w BNP i z powrotem na Twoje konto w innym banku. Środki te NIE MUSZĄ leżeć na koncie przez cały miesiąc – zostaną zaksięgowane i możesz ich dalej używać (płacić kartą, wypłacić czy przelać). Jedynymi ograniczeniami są te przedstawione poniżej.

Do promocji nie wliczają się następujące wpływy:

 • przelewy z Twoich rachunków lub z rachunków w których jesteś współwłaścicielem prowadzonych w BNP Paribas bądź dawnym BGŻ Optima;
 • wpłaty gotówki w kasie bądź wpłatomacie;
 • wpływy środków z udzielonych przez bank kredytów.

I to już naprawdę wszystko. Podsumujmy: musisz 5 razy zapłacić kartą, zrobić dwa razy po dwa przelewy z konta i dwa razy zapewnić wpływy min. 1000 zł. Jak uważasz, czy 350 zł to odpowiednia nagroda za wykonanie tak prostych warunków?

UWAGAUZUPEŁNIJ NUMER KONTA DO WYPŁATY PREMII!

Do 21 kwietnia 2020 r otrzymasz e-maila z wiadomością o przyznaniu pierwszej części nagrody. W tym mailu będzie również podany link oraz unikalny kod, które posłużą Ci do zalogowania się na stronie organizatora. Do 26 kwietnia musisz zalogować się za pomocą podanego linku i uzupełnić numer swojego konta w BNP do wypłaty nagrody. Pamiętaj, aby w okolicach 21 kwietnia sprawdzać dokładnie email – wiadomości lubią wpadać w SPAM lub do innych folderów.

Adres z którego przyjdzie e-mail to:  [email protected] Gdybyś nie uzupełnił numeru konta w wymaganym terminie nagroda nie zostanie wypłacona.

Jeżeli zdarzy się sytuacja, że pomimo spełnienia warunków promocji nie otrzymałeś maila z danymi do uzupełnienia nr konta, napisz na podany wyżej adres mailowy.

Czas na nagrody – kiedy je otrzymam?

Pamiętasz że mówiłam Ci że nagrody będziesz miał jeszcze przed majówką i na początek wakacji? Bardzo odpowiednie terminy, prawda?

I część nagrody – 100 zł

 • do 21 kwietnia 2020 r dostaniesz e-maila o przyznaniu pierwszej części nagrody
 • do 26 kwietnia 2020 r. uzupełnij numer konta na który wpłynie nagroda (patrz szara ramka wyżej)
 • do 30 kwietnia 2020 r pierwsza część nagrody wpłynie na Twoje konto.

II część nagrody – 250 zł

 • do 22 czerwca 2020 r dostaniesz e-maila o przyznaniu drugiej części nagrody (nie musisz już nic robić);
 • do 30 czerwca 2020 r trzecia część nagrody wpłynie na Twoje konto.

Nie zamykaj konta, karty ani dostępu do bankowości przynajmniej do momentu wypłaty ostatniej części nagrody!

Podsumowanie

Uwielbiam tego typu promocje. Darmowe konto (nic nie dopłacam) i proste warunki, które można spełnić w kilka minut. No i oczywiście atrakcyjna nagroda – nie zapominajmy o najważniejszym. 350 zł to całkiem przyzwoita suma za mniej niż pół godziny spędzone w ulubionym fotelu. Zgodzisz się ze mną, prawda?

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarze 42

 1. Tadeusz pisze:
  Posiadanie karty kredytowej nie wyklucza z promocji?
 2. Mmilimetr pisze:
  Witam, nie umiem przejść wszystkich ograniczeń i wypisów z regulaminu, może wiesz: co w przypadku, kiedy np. w sierpniu zechcę zamknąć konto i całkowicie zrezygnować ze wszystkiego (zaprzestanie umowy). Czy wtedy nie potrącą za kartę lub nie będą naliczone jakieś opłaty dodatkowe (manipulacyjne)?
  Dzięki za informacje, pozdrawiam.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Witam. W przypadku BNP podczas składania dyspozycji zamknięcia rachunku możesz od razu zamknąć kartę. Ja tak zrobiłam i nie policzyła mi się żadna opłata. Z doświadczenia podpowiem, ze warto później jeszcze sprawdzić – na infolinii czy w banku – czy konto na pewno się zamknęło i czy nic nie zostało naliczone. Ogólnie żadnych opłat za zamknięcie rachunku Ci nie mogą naliczyć, tutaj jedynie pozostaje kwestia tej karty, o której mówiłam.
 3. Mmilimetr pisze:
  Witam, dosyć dokładnie opiszę tutaj swój przypadek, dzisiaj. Chciałem skorzystać z promocji, wszedłem na podaną stronę, podałem wszystkie dane i zaakceptowałem wszystkie zgody. Wniosek przyjęto, przekierowało mnie na stronę założenia konta. Po wypełnieniu wszystkich pól i przesłaniu zdjęcia za pomocą telefonu, po podaniu wszystkich wrażliwych danych i kontaktów – otrzymałem komunikat: nie można założyć konta, zgłoś się do placówki.
  Zadzwoniłem 1) do organizatora promocji (to zewnętrzna, trzecia firma) – odesłał mnie z kwitkiem 2) do banku (nic nie powiedzieli, kazali pójść do oddziału.
  Pojechałem do oddziału i tam pan powiedział, że:
  1. promocji już nie ma, bo osiągnięto 3000 zgłoszeń
  2. danych nie mogę wycofać, trzeba pisać do banku
  3. zażalenie (skargę) proszę wysłać listem…
  Po wyjściu z placówki zadzwoniłem ponownie 1) do organizatora – wszystkiemu zaprzeczył, maja 2300 zgłoszeń 2) do banku – oleli mnie sikiem kolistym!!!
  Ostrzegam przed tym bankiem i tą promocją, zbierają wrażliwe dane, trzeba zaakceptować wszystkie zgody, więc w razie czego powiedzą: „ale pan zaakceptował”, wzięli zdjęcie mojego dowodu i ślad zaginął!!!
  Za chwilę napiszę do KNF i różnych innych instytucji, ale wiecie jak to jest, nie ma pewności kiedy i czy dane zostaną usunięte, lub wręcz wykorzystane w innym celu…
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Przyznam szczerze że to dziwna sytuacja o której piszesz. Raz, że pracownik powiedział że osiągnięto limit wniosków – to nieprawda, bo po przekroczeniu limitu na stronie promocji pojawia się taka informacja. Zresztą my również mamy zazwyczaj wcześniej taką informację od organizatora i pilnujemy, by zakończyć promocję. Dwa, sam fakt że wyświetlił Ci się komunikat żeby udać się do oddziału. Czy miałeś może kiedyś jakieś produkty w tym banku albo nadal coś masz?
  • Mmilimetr pisze:
   Nie, ani w tym, ani w Raifaizen nie miałem. Co więcej – nie mogłem „doprosić” się o założenie konta. W sumie za bardzo nie nalegałem, bo skoro „nie ma już promocji” (słowa pana z oddziału) to po co? Ale nawet na infolinii usłyszałem, że „nie mogę panu udzielić dalszych informacji, proszę udać się do oddziału”.
   Nie wiem nawet do kogo pisać skargę, o „zwrot” moich danych (wymazanie jest ustawowe, ale mam wrażenie, że w tym banku pracują niekompetentni ludzie).
  • Krzysztof pisze:
   ja dzis mialem podobnie dotarłem do etapu: weryfikacja nie powiodła sie, zgłoś się do placówki…..
   nie wiem o co chodzi…czy limit 3000 sie juz wyczerpal? a skany dowodu mojego mają….
  • Paweł pisze:
   Niestety, mam przykre doświadczenia z BNP. Zamówiłem u nich kartę, która przez trzy miesiące miała status „w produkcji”. Wykonałem w sumie kilkanaście telefonów na infolinię – nikt nic nie wie. W oddziale też nikt nic nie wie. Złożyłem więc reklamację przez www. Odpowiedziano na nią po… 68 dniach. Kartę już mam, ale się zraziłem. Niebawem zamykam tam konto.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Paweł, przykro nam że spotkała Ciebie taka sytuacja z bankiem. To jest przesada, zarówno okres odpowiedzi na reklamację jak i brak reakcji ze strony pracowników. Szczególnie że sprawa nie była jakoś szczególnie skomplikowana.
 4. Karolina pisze:
  Moniaki, prośba o pomoc.
  Dzień przed wejściem tej promocji, złożyłam wniosek w ramach starej promocji tj. https://moniaki.pl/300-zl-w-gotowce-za-przetestowanie-konta-bnp/?label=home
  Utknęłam tam na etapie, gdzie wypełniłam formularz rejestracyjny, ale nie podpisałam jeszcze umowy przez SMS, czy jest jakaś możliwość, żebym wypisała się z poprzedniej promocji i zapisała do tej?
  Prośba o pomoc, podpowiedź…
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Karolina, możesz ewentualnie odstąpić od promocji – w regulaminie na dole jest oświadczenie o odstąpieniu. Tylko nie podpowiem Ci dokłądnie jak to przebiega ponieważ do tej pory nikt nie praktykował odstąpienia. Na Twoim miejscu zadzwoniłabym na infolinię i dopytała, jaki status ma Twój wniosek, czy tam masz już umowę do podpisania czy tylko zapisałaś się do promocji.
   Tutaj masz wyciąg z regulaminu, jak należy przeprowadzić odstąpienie:
   Każdy Uczestnik ma prawo do odstąpienia od uczestnictwa w Promocji. W tym celu Uczestnik musi w terminie do 14 dni
   od daty Rejestracji w Promocji zgodnie z § 2 ust. 1 pkt 3 przesłać oświadczenie o odstąpieniu drogą elektroniczną na adres
   [email protected] a o odstąpieniu od Promocji stanowi Załącznik nr 1 do niniejszego Regulaminu.
 5. tom pisze:
  to ten bank, gdzie prezes ma tęczowy szalik?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Tom, przyznam się że nie mam pojęcia, nie śledzę trendów mody wśród prezesów banków. Myślę że ten czas można lepiej spożytkować niż śledzić w co ubierają się inni ludzie 😉
 6. Adam pisze:
  Nie warto korzystać z promocji w tym „banku”, bo i tak nie przysyłają karty jeżeli wcześniej było się ich klientem (mimo wniosku zweryfikowanego pozytywnie i informacji o przekazaniu karty do wysyłki).
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Adam, myślę że to nie jest zależne od tego, czy ktoś był już kiedyś klientem, tylko akurat Tobie się przytrafił błąd banku w tym zakresie. Znam wiele przypadków, gdzie byli klienci normalnie wszystko bez problemu załatwiali i otrzymywali kartę (czasami tylko wniosek był weryfikowany dłużej) oraz znam całkowicie nowych klientów, którzy mieli ten sam problem co Ty. Czy kontaktowałeś się już z bankiem w celu ustalenia co dzieje się z kartą?
  • Adam pisze:
   Wniosek o otwarcie konta został złożony 6 lutego (w poprzedniej promocji), potem po kilku dniach został wysłany mail z pytaniem co dzieje się z kartą – w odpowiedzi informacja o przekazaniu otrzymanej wiadomość do odpowiedniego działu i od tego czasu cisza. W zeszły piątek po telefonie na infolinię konkultantka powiedziała, że w systemie widzi, iż konto jest zablokowane, a karta wygenerowana. Zasugerowała, aby poczekać jeszcze kilka dni, a jak karta nie dotrze to ponownie interweniować na infolinii.
 7. Aleksander pisze:
  Złożyłem w nocy wniosek wraz ze zdjęciami dowodu. Czekałem na weryfikacje online która miała potrwać do kilku minut. Ukazał się komunikat ze weryfikacja się przedłuża i ze odezwa się mailowo. I nic… Co mam robić?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Aleksander, miałeś już kiedyś coś w BNP? Taka sytuacja często się pojawia jeśli ktoś był już wcześniej klientem tego banku. Zazwyczaj wystarczy odczekać dzień-dwa i powinni zweryfikować to ręcznie. Wtedy otrzymasz maila że możesz działać dalej 🙂
  • Aleksander pisze:
   Miałem kartę kredytowa ze dwa lata temu zamknięta została. Jestem tez klientem bgz optima (konto oszczędnościowe) ale to chyba nie wyklucza promocji.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Jeżeli to samo konto oszczędnościowe, bez RORu to łapiesz się do promocji. Poczekaj do poniedziałku – podejrzewam że w weekendy raczej nie pracują w banku i nie puszczą Twojego wniosku dalej. Nie martw się na zapas, tak często bywa w przypadku dawnych klientów – po prostu trochę dłużej trzeba poczekać.
  • Aleksander pisze:
   OK, tam też pomyślałem, zaczekam, dam znac, dziekuje tu za kontakt 🙂
  • Aleksander pisze:
   Bank przesłał mi mailem informacje, umowa została podpisana elektronicznie, a więc wszystko ok.
  • Moniaki.pl pisze:
   Super, cieszę się że wszystko jest ok. Dzięki za informację.
 8. Marcin pisze:
  Zastanawia mnie jedna rzecz, a mianowicie płatności internetowe: za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay)”.

  Czyli dajmy na to płatność kartą, której adresatem jest PayU (chyba za każdym razem na Allegro) nie będzie się wliczać?

  Rozumiem, że logowanie i przelewy za pośrednictwem PayU, ale w powyższym przypadku nie loguję się nawet do banku tylko kasa sciagana jest z karty…

  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Marcin, na Allegro płatności są wliczane, pomimo że pośredniczy PayU. Tylko nie poprzez zalogowanie się do PayU, a poprzez wybór na allegro płatności kartą i podanie danych karty. Dopytywaliśmy o to BNP i takie transakcje są liczone, bo w tym przypadku PayU jest tylko podmiotem pośredniczącym w płatności.
 9. Izabela pisze:
  Witam, czy udział w promocji mogą brać również osoby niepełnoletnie?
  • Moniaki.pl pisze:
   Izabela, niestety promocja jest przeznaczona tylko dla osób pełnoletnich. 🙁
 10. Izabela pisze:
  jednak znalazłam sama odpowiedz 🙂
 11. Robert pisze:
  Witam, jaka jest procedura rezygnacji z konta jeśli nie spodoba mi się ten bank?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Robert, trzeba się udać do oddziału (podejrzewam że przez infolinię też się da)i złożyć wypowiedzenie – okres wypowiedzenia wynosi 30 dni, po tym okresie rachunek się zamknie.
 12. KAmil pisze:
  Wniosek wypelniony niestety na koncu pojawila sie informacja :

  Weryfikacja nie powiodła się

  Odwiedź najbliższą placówkę, by poznać szczegóły.

  Oddziały z obsługą detaliczną i biznesową

 13. Damian pisze:
  No i co magiczny komunikat.

  Weryfikacja nie powiodła się, odwiedź najbliższą placówkę.

  • Krzysztof pisze:
   u mnie to samo….jest jakis ciag dalszy ale bez odwiedzania placówki?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Wnioski jeszcze się nie wyczerpały, ponieważ wtedy na stronie promocji jest o tym informacja i nie da się już złożyć wniosku. Napisałam do organizatora z prośbą o wyjaśnienie co w takim przypadku. Można spróbować trochę odczekać i spróbować wniosek złożyć ponownie jeżeli będzie taka możliwość – może to być chwilowy błąd techniczny strony. Dam znać jak otrzymam odpowiedź.
 14. Kuba pisze:
  Mam pytanie: Czy można założyć to wszystko posiadając tylko zwyczajny telefon komórkowy ( nie smartfon), chodzi mi oto w jaki sposób wówczas przesłać zdjęcia dowodu osobistego?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Kuba, jeśli masz możliwość zrobienia zdjęć dowodu i wgrania go na komputer to możesz je załączyć bez pośrednictwa telefonu i sms-a. Aparat, czy ewentualnie poprosić kogoś zaufanego żeby Ci zrobił zdjęcie telefonem i zgrał na Twój komputer – ale bardzo zaufanego 😉
 15. Mmilimetr pisze:
  Nie żebym się czepiał, bo może już jestem na indeksie w tym „banku”, ale złożyłem reklamację, automat odpowiedział mi, że rozpatrują w ciągu 24 godz (w tym czasie mają odpisać lub się skontaktować ze mną). Po 7 dniach napisałem reklamację na reklamację – i do dzisiaj cisza (4 dzień). Czy tak się zachowuje poważny bank? Widać, jaki jest „poważny”.
  Ciekawe, czy ktoś już kiedyś dostał od nich jakieś pieniądze z poprzednich promocji?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Bardzo wiele osób otrzymało 🙂 Promocje BNP są bardzo popularne. Jak w każdym banku czasami coś jest nie tak, czy to z wnioskiem czy później z kontem, czy też z premią (najczęściej nie dochodzą maile z linkiem do uzupełnienia nr konta, ale są to jednostkowe przypadki. A pisałeś reklamację bezpośrednio do BNP czy do organizatora promocji?
 16. Jan pisze:
  Jak zawsze w tym banku coś nie działa lub nie potrafią dotrzymać słowa. Przerabiałem to w firmie a teraz prywatnie.
  Rano w niedziele dali mi czas 30 minut od otrzymania maila na dokończenie wniosku 🙂 🙂 🙂 po 2 dniach od wypełnienia wniosku!
  Jak już zauważyłem maila i klinąłem … oczom moim ukazał się komunikat ODMOWA DOSTĘPU 🙂 🙂 🙂

  Niestety mieli moją zgodę na wykonanie telefonu i zadzwonili do mnie …. abym jeszcze raz wykonał tę magiczną czynność 🙂

  Czym prędziej do komputera …. ale po pracy 🙂 no i …. promocja się skończyła 🙂 🙂 🙂

  Wygrali !
  Będę NIE POLECAŁ !

 17. Basia pisze:
  Najgorszy bank w jakim założyłam konto. W ogóle nie potrafią w obsługę klienta. Na jednego z konsultantów złozylam skargę bo zaczął na mnie krzyczeć kiedy zadawałam pytania. Wykorzystam promocje i jak najszybciej zamykam konto bleh.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Basia, nie ma reguły – ja z BNP mam dobre, bezproblemowe wspomnienia, za to z dwoma innymi okropne, w jednym moją reklamację rozpatrują drugi miesiąc.

Napisz komentarz