PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Odbierz 350 zł do wydania na Circle K (lub w innych sklepach) za przetestowanie karty Simplicity

+ Skrót promocji

Co dostaniesz?

Punkty w programie Priceless Specials które możesz wymienić na vouchery do Circle K o wartości 350 zł

Za co?

– podpisz umowę o kartę Simplicity;

– w każdym z 3 kolejnych miesięcy następujących po miesiącu zawarcia umowy, wykonuj płatności kartą na łączną kwotę min. 500 zł – może być więcej, ale nie może być mniej.

Ile to kosztuje?

0 zł – brak opłaty miesięcznej oraz rocznej za kartę (bezwarunkowo);
0 zł – za korzystanie z przyznanego na karcie limitu;
0 zł – za wydanie oraz wznowienie karty;
0 zł – za usługę Citi Alerts (w tym usługę powiadomienia sms);
0 zł – za dostęp do bankowości internetowej (możesz wygodnie śledzić swoje wydatki);
0 zł – za dostarczenie karty pocztą (w przypadku zamówienia kuriera opłata wynosi 30 zł);
5 zł – za naklejkę zbliżeniową (można z niej od razu zrezygnować);
6 zł – za korzystanie z usługi Citi Phone (polecamy od razu ją wyłączyć podczas rozmowy w konsultantem lub na infolinii);
10,47% – RRSO – przypominam, że oprocentowanie jest naliczane tylko i wyłącznie, gdy od razu wykorzystamy cały przyznany nam limit i nie spłacimy karty.

Kiedy bonus?

Za każdy miesiąc, w którym wykonasz płatności na min. 500 zł, otrzymasz 7 000 punktów, łącznie za 3 miesiące zyskasz, aż 21 000 punktów

Dla kogo?

Dla nowych klientów Citibanku

Do kiedy promocja?

Do 14 maja 2019 roku

Skorzystaj z tej promocji »

Podwyżki cen paliw na stacjach benzynowych stają się coraz bardziej widoczne, nie da się temu zapobiec. My jednak znamy sposób dzięki któremu możesz zaoszczędzić na tankowaniu nawet 350 zł.

Tak naprawdę nie musisz robić niczego wielkiego. Wystarczy tylko, że będziesz swobodnie płacić za codzienne zakupy kartą Citibanku, a część wydanej kwoty wróci do Ciebie w postaci punktów wymiennych na vouchery do Circle K. Maksymalnie odebrać możesz aż 350 zł.

Bardzo dobra wiadomość jest taka, że zebrane punkty mogą być również wymienione na inne nagrody z katalogu nagród. A co więcej – punkty można zbierać na okrągło czyli nawet po odebraniu nagrody w tej promocji!

350 zł do Circle K za zebrane punkty – jak to działa? 

Wszystko za sprawą programu Priceless Specials, który jest prowadzony dla posiadaczy kart płatniczych z logiem MasterCard lub Maestro. Mechanizm jego działania jest bardzo prosty – rejestrujesz kartę w programie, a następnie wykonujesz płatności kartą w punktach handlowo-usługowych będących partnerami programu.

Za każdą płatność otrzymujesz określoną ilość punktów, które są dopisywane na Twoim koncie w programie. Zebrane punkty możesz wymienić na dowolne nagrody z katalogu nagród, których wartość jest zależna od tego ile masz punktów.

Mogą to być np. bony na 350 zł do Circle K lub vouchery do Cinema City albo różnych sklepów (Allegro, Wólczanka itp.). Za zebrane punkty możesz odbierać miksery, ekspresy do kawy, wiertarki itd. Tak naprawdę sam decydujesz, jakie nagrody chcesz odbierać, co w danym momencie jest Ci potrzebne.

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja została przygotowana z myślą o nowych klientach, a dokładnie osobach, które od 1 stycznia 2016 roku nie posiadały głównej karty kredytowej w Citibanku. Dodatkowo każdy powinien spełniać następujące wymagania:

 • być osobą w wieku min. 18 lat, mającą zatrudnienie w obecnym zakładzie pracy min. 3 miesiące oraz dochód min. 1 200 zł netto;
 • lub osobą prowadzą firmę min. 2 lata oraz mającą min. 18 lat oraz dochód min. 2 500 zł;
 • lub emerytami/rencistami osiągającymi dochód min. 1 200 zł netto.

Jeżeli spełniasz te warunki Citibanku i chcesz skorzystać z promocji to konieczne będzie założenie karty kredytowej Simplicity na tej specjalnej stronie promocyjnej.

Karta Simplicity – jak to działa? 

Jeżeli ktoś z Was jeszcze nie miał styczności z kartą Simplicity to jestem przekonana, że taka podstawowa garść informacji będzie bardzo pomocna. Dzięki nim uświadomisz sobie, że taki mały kawałek plastiku może być bezpieczny, a co więcej, dać Ci trochę korzyści. 

 • 0 zł – brak opłaty miesięcznej oraz rocznej za kartę (bezwarunkowo);
 • 0 zł – za korzystanie z przyznanego na karcie limitu;
 • 0 zł – za wydanie oraz wznowienie karty;
 • 0 zł – za usługę Citi Alerts (w tym usługę powiadomienia sms);
 • 0 zł – za dostęp do bankowości internetowej (możesz wygodnie śledzić swoje wydatki);
 • 0 zł – za dostarczenie karty pocztą (w przypadku zamówienia kuriera opłata wynosi 30 zł);
 • 5 zł – za naklejkę zbliżeniową (można z niej od razu zrezygnować);
 • 6 zł – za korzystanie z usługi Citi Phone (polecamy od razu ją wyłączyć podczas rozmowy w konsultantem lub na infolinii);
 • 10,47% – RRSO – przypominam, że oprocentowanie jest naliczane tylko i wyłącznie, gdy od razu wykorzystamy cały przyznany nam limit i nie spłacimy karty.

Posiadając taką kartę trzeba pamiętać, aby nie wypłacać nią pieniędzy z bankomatu – jest to dodatkowo płatne. Nie należy również robić przelewów z karty – także są płatne. Warto pamiętać o tym, że posiadanie nadpłaty na koncie karty w kwocie min. 200 zł i więcej będzie płatne 20 zł.

Po wiele innych wskazówek zapraszam do naszego darmowego poradnika o kartach kredytowych – cieszy się on ogromną popularnością wśród naszych czytelników.

Jak łatwo odbierzesz 350 zł do Circle K (lub innego sklepu)?

Aby odebrać wspomnianą nagrodę należy przetestować kartę Simpliciti, która jest sztandarowym produktem Citibanku. Testowanie polega na aktywnym płaceniu nią za różne towary i usługi w sklepach stacjonarnych oraz internecie.

Czyli tak naprawdę przy okazji codziennych płatności zbieramy punkty, które później można wymienić na atrakcyjną nagrodę – proste i uczciwe. Sprawdźmy więc jak wygląda to krok po kroku.

#1 KROK – przejdź na specjalną stronę promocyjną i zarejestruj swój udział w promocji oraz złóż wniosek o kartę Simplicity. Na rejestrację w promocji masz czas do końca dnia 14 maja 2019 roku.

Następnie przejdź do złożenia wniosku o kartę, w tym celu kliknij w specjalny przycisk “złóż wniosek”. Wypełnij go swoimi prawdziwymi, poprawnymi danymi.

Nie przejmuj się – korzystasz ze specjalnej strony z szyfrowanym połączeniem więc Twoje dane są jak najbardziej bezpieczne i trafią od razu do Banku. Tam z kolei, na ich podstawie zostanie przygotowana dla Ciebie umowa.

#2 KROK – po kilku dniach (max. 7 dni) skontaktuje się z Tobą konsultant w celu przede wszystkim potwierdzenia zgłoszenia oraz danych, które podałeś we wniosku. Dodatkowo podczas rozmowy:

 • podkreśl, że chcesz założyć kartę Simplicity;
 • wybierzecie dokument, który będzie potwierdzał Twoje dochody (zazwyczaj jest to wyciąg z 3 ostatnich miesięcy lub zaświadczenie o zatrudnieniu);
 • wyraź zgodę na przesyłanie i prezentowanie informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego, środkami komunikacji elektronicznej oraz telefonicznej;
 • zrezygnuj z dodatkowo płatnych usług: Citi Phone oraz naklejka zbliżeniowa.

Następnie pozostaje Ci tylko podpisać umowę przy kurierze. Zjawi się on u Ciebie w ciągu kilku dni ze wszystkimi dokumentami. Podpisz umowę, przekaż kurierowi dokument potwierdzający dochody. Wspólnie spakujecie wszystko do bezpiecznej koperty i zostanie to zawiezione do Banku.

#3 KROK – po otrzymaniu karty aktywuj ją oraz najpóźniej do końca pierwszego miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy:

 • zaloguj się do bankowości internetowej lub mobilnej (najlepiej zalogować się niezwłocznie po otrzymaniu karty);
 • zapiszą się do Programu Priceless Specials poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego po zalogowaniu do serwisu Citibank Online.

#4 KROK – w każdym z 3 kolejnych miesięcy następujących po miesiącu zawarcia umowy, wykonuj płatności kartą na łączną kwotę min. 500 zł – może być więcej, ale nie może być mniej. Płatności możesz wykonywać w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych i/lub w internecie.

Możesz w danym miesiącu wykonać jednorazowo płatność na 500 zł lub możesz wykonać kilka płatności, które łącznie dadzą 500 zł. Śmiało płać więc kartą za żłobek, paliwo na stacji benzynowej, w supermarkecie i w zwykłym sklepie. Płać za ubrania i kosmetyki, w biurze podróży, kinie, teatrze, a nawet restauracji.

Przykład: 

Jeżeli umowę podpiszesz w lutym to płatności na min. 500 zł musisz wykonać: w marcu, kwietniu oraz maju (w każdym z tych miesięcy). Pamiętaj, że w danym miesiącu mają być one wykonane i zaksięgowane.

Podczas wykonywania płatności warto zwrócić uwagę na miejsca, w których ich wykonanie NIE będzie zaliczone do promocji:

 • podmioty świadczące usługi w zakresie gier losowych, hazardowych, urzędy pocztowe, transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie.

To wszystko! 

Za każdy miesiąc, w którym wykonasz płatności na min. 500 zł, otrzymasz 7 000 punktów, łącznie za 3 miesiące zyskasz, aż 21 000 punktów. Zdobyte punkty będziesz mógł wymienić na vouchery o wartości 350 zł do Circle K.

Jeżeli nie chcesz bonów na paliwo, to zdobyte punkty możesz wymienić na 26 biletów do Cinema City, albo na kupony o wartości 350 zł do RTV Euro AGD lub na inne nagrody, które Ci przypasują.

Punkty będą przyznane do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunku płatności kartą. Będą one widoczne dla Ciebie po zalogowaniu się do panelu programu Priceless Specials.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarze 23

 1. kafeja pisze:
  Witam zakupy na allegro kartą też się liczą?
  Bo zakupy u partnerów podobno tylko?
  • Moniaki.pl pisze:
   Standardowo, przy programie Priceless Specials tak jest, ale..ta promocja polega na tym, że akurat te 21 000 punktów wymiennych na bony o wartości 350 zł odbiera się za płatności w dowolnych miejscach. 🙂 Jak ktoś później podebraniu nagrody będzie chciał zbierać punkty to może to robić, ale wtedy już wykonując płatności u partnerów 🙂
 2. kafeja pisze:
  To zakupy na allegro mogę zrobić?
 3. Łukasz pisze:
  Dokonaj dowolnych transakcji na min. 500 zł/ mies. przez 3 kolejne miesiące, a za każdy otrzymasz 7000 punktów = w sumie nawet 21 000 punktów

  No to zakupy na allegro mogę zrobić skoro dowolne transakcję kartą?

 4. Dawid pisze:
  Witam czy vouchery na cirlce K przy zakupie benzyny za 100 zł mogę użyć dwóch bonów po 50 zł czy tylko jeden ??
 5. Ryszard pisze:
  Witam jestem użytkownikiem karty kredytowej w promocji Xiaomi Redmi 6A,czy mogę skorzystać z drugiej promocji
  Odbierz 350 zł do wydania na Circle K (lub w innych sklepach) za przetestowanie karty Simplicity ? Pozdrawiam 🙂
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Jeśli skorzystałeś z jednej promocji. to niestety ta Ciebie nie obejmuje. Ta promocja jest tylko dla nowych klientów, czyli takich, którzy od 1 stycznia 2016 roku nie posiadali głównej karty kredytowej w Citibanku.
 6. Emil pisze:
  Pani Dominiko fajnie to Pani opisała – jak zwykle zresztą, ale czy moglaby Pani powiedziec mi jak i gdzie moge splacic taka karte? I jak to jest z rozwiazaniem umowy?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Pod koniec okresu rozliczeniowego otrzyma Pan wyciąg z karty, tam będzie kwota do spłacenia. Można to zrobić za pośrednictwem bankowości internetowej lub bezpośrednio na numer rachunku karty (jest na umowie o kartę). Rozwiązać umowę . może Pan po otrzymaniu nagrody, najłatwiej w placówce banku lub po prostu wysłać pismo do banku pocztą. Nie ma z tym kłopotu. Bank rozliczy ostatecznie kartę i ją zamknie.
  • Emil pisze:
   No to chyba nie do końca tak jest jak mi Pani napisała. Bo splacic kartę mogę mogę tylko z konta w innym banku albo z konta osobistego w Citi Banku, czyli nie mogę bezpośrednio z bankowości online tam gdzie mam kartę. Kiedyś pani Dominika pisała, że nie trzeba czekać na wyciąg żeby spłacić kartę. Na innym blogu piszą, że kartę można zamknąć internetowo – to jak to jest bo ja mam placówkę Banku 30 km od domu i osobiści się tam udać będzie ciężko, a jak się list wyśle to też nie wiadomo jak to będzie.
   Czy mogę prosić żeby pani Dominika mi to jasno jakoś wytłumaczyła? Pisała artykuł to powinna wiedzieć.
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Witam, przesyłam link do dokładnego instruktażu krok po kroku jak spłacić kartę.
   https://www.citibankonline.pl/apps/customerservice/faq/home/credit-cards/card-repayment.html

   Jeśli chodzi o zamknięcie, to poniżej kopia przepisu z regulaminu:
   Klient może rozwiązać Umowę w każdym czasie, z zachowaniem 30–dniowego okresu wypowiedzenia, poprzez:
   a) złożenie Bankowi w Oddziale Banku pisemnego oświadczenia o wypowiedzeniu Umowy;
   b) przesłanie pisemnego oświadczenia o wypowiedzeniu na adres Banku, podpisanego zgodnie ze Wzorem podpisu Klienta złożonym w Banku;
   w przypadku wątpliwości co do autentyczności złożonego oświadczenia Bank zastrzega sobie prawo do jego telefonicznego potwierdzenia;
   c) złożenie oświadczenia o wypowiedzeniu przez Usługę bankowości telefonicznej CitiPhone, po przeprowadzonej weryfikacji;
   d) złożenie wypowiedzenia poprzez Citibank Online, po zalogowaniu, (z wyłączeniem Citi Mobile).

 7. Krzysztof pisze:
  Czy płacąc za pomocą zarejestrowanej karty kredytowej Citibank w aplikacji google pay liczą się takie płatności jako płatności kartą?
 8. Magdq pisze:
  Czy jezeli ktos mnie poleci i zgarne za to pieniazki(czyli tamte punkty) to moge tez skorzystac z tej promocji i zyskac 350?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Jeśli miałeś wcześniej kartę kredytową w Citibanku, to niestety nie. Ta konkretna promocja jest dla klientów, którzy nie posiadali karty kredytowej w Citibanku od 1 stycznia 2016 roku.
 9. lukasz pisze:
  Witam ile wam placi Citi za reklamowanie kart kredytowych?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Opisujemy promocje bankowe nie tylko na karty kredytowe, ale też na konta osobiste, oszczędnościowe, oraz ostatnio – lokaty. Jeśli promocja jest atrakcyjna dla czytelnika i nie ma zbyt skomplikowanych warunków – opisujemy. W przeciwnym razie nie. I nie jest to kwestia czy i ile kto płaci. 🙂
 10. Magdalena pisze:
  A co z nagrodami ? jest ich ograniczona liczba czy nie?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Nie. Zbierasz punkty w programie Priceless Specials i wymieniasz na vouchery do Circle K.
 11. Tomasz pisze:
  Ciekawe kiedy i czy w ogóle dostanę tą kartę z prezentem xiaomi 6a,złożyłem wniosek kilka dni temu,podałem wszystkie dane a jeszcze nikt nie dzwonił,druga sprawa że że nie pracuję jeszcze w swojej nowej pracy trzy miesiące,mam umowę o pracę jako spawacz od 04.03.2019do15.04.2019 z zarobkiem 2800 brutto umowa będzie przedłużona na czas nie określony,ale nie wiadomo jaki kredyt zaufania daje Citibank,a ja już głęboko marzeniami jestem jak swobodnie robię sobie zakupy przez internet,no cóż pożyjemy zobaczymy

Napisz komentarz