PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Odbierz 350 zł do wydania na stacjach Circle K za przetestowanie karty Simplicity

+ Skrót promocji

Co dostaniesz?

Punkty w programie Priceless Specials które możesz wymienić na vouchery do Circle K o wartości 350 zł

Za co?

– podpisz umowę o kartę Simplicity;
– w każdym z 3 kolejnych miesięcy następujących po miesiącu zawarcia umowy, wykonuj płatności kartą na łączną kwotę min. 500 zł – może być więcej, ale nie może być mniej.

Ile to kosztuje?

– 0 zł – brak opłaty miesięcznej oraz rocznej za kartę (bezwarunkowo);
– 0 zł – za korzystanie z przyznanego na karcie limitu;
– 0 zł – za wydanie oraz wznowienie karty;
– 0 zł – za usługę Citi Alerts (w tym usługę powiadomienia sms);
– 0 zł – za dostęp do bankowości internetowej (możesz wygodnie śledzić swoje wydatki);
– 0 zł – za dostarczenie karty pocztą (w przypadku zamówienia kuriera opłata wynosi 30 zł);
– 5 zł – za naklejkę zbliżeniową (można z niej od razu zrezygnować);
– 6 zł – za korzystanie z usługi Citi Phone (polecamy od razu ją wyłączyć podczas rozmowy w konsultantem lub na infolinii);
10,47% – RRSO – przypominam, że oprocentowanie jest naliczane tylko i wyłącznie, gdy od razu wykorzystamy cały przyznany nam limit i nie spłacimy karty.

Kiedy bonus?

Za każdy miesiąc, w którym wykonasz płatności na min. 500 zł, otrzymasz 7 000 punktów, łącznie za 3 miesiące zyskasz, aż 21 000 punktów

Dla kogo?

Dla nowych klientów Citibanku

Do kiedy promocja?

Do 14 maja 2019 roku

Skorzystaj z tej promocji »

Podwyżki cen paliw na stacjach benzynowych stają się coraz bardziej widoczne, nie da się temu zapobiec. My jednak znamy sposób dzięki któremu możesz zaoszczędzić na tankowaniu nawet 350 zł.

Tak naprawdę nie musisz robić niczego wielkiego. Wystarczy tylko, że będziesz swobodnie płacić za codzienne zakupy kartą Citibanku, a część wydanej kwoty wróci do Ciebie w postaci punktów wymiennych na vouchery do Circle K o wartości aż 350 zł.

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja została przygotowana z myślą o nowych klientach, a dokładnie osobach, które od 1 stycznia 2016 roku nie posiadały głównej karty kredytowej w Citibanku. Dodatkowo każdy powinien spełniać następujące wymagania:

 • być osobą w wieku min. 18 lat, mającą zatrudnienie w obecnym zakładzie pracy min. 3 miesiące oraz dochód min. 1 200 zł netto;
 • lub osobą prowadzą firmę min. 2 lata oraz mającą min. 18 lat oraz dochód min. 2 500 zł;
 • lub emerytami/rencistami osiągającymi dochód min. 1 200 zł netto.

Jeżeli spełniasz te warunki Citibanku i chcesz skorzystać z promocji to konieczne będzie założenie karty kredytowej Simplicity na tej specjalnej stronie promocyjnej.

Karta Simplicity – szczegóły:

Jeżeli ktoś z Was jeszcze nie miał styczności z kartą Simplicity to jestem przekonana, że taka podstawowa garść informacji będzie bardzo pomocna. Dzięki nim uświadomisz sobie, że taki mały kawałek plastiku nie dość że nie wiąże się z żadnymi obowiązkowymi opłatami to jeszcze może dać Ci trochę korzyści. 

 • 0 zł – brak opłaty miesięcznej oraz rocznej za kartę;
 • 0 zł – za korzystanie z przyznanego na karcie limitu;
 • 0 zł – za wydanie oraz wznowienie karty;
 • 0 zł – za usługę Citi Alerts (w tym usługę powiadomienia sms);
 • 0 zł – za dostęp do bankowości internetowej (możesz wygodnie śledzić swoje wydatki);
 • 0 zł – za dostarczenie karty pocztą (w przypadku zamówienia kuriera opłata wynosi 30 zł);
 • 5 zł – za naklejkę zbliżeniową (to opcja nieobowiązkowa);
 • 6 zł – za korzystanie z usługi Citi Phone (to opcja nieobowiązkowa);
 • 10,47% – RRSO – oprocentowanie jest naliczane, gdy nie spłacimy karty w terminie 26 dni od wystawienia wyciągu;

Posiadając taką kartę trzeba pamiętać, aby nie wypłacać nią pieniędzy z bankomatu – jest to dodatkowo płatne. Nie należy również robić przelewów z karty – także są płatne. Warto pamiętać o tym, że posiadanie nadpłaty na koncie karty w kwocie od 200 zł będzie płatne 20 zł.

Jak w 4 krokach odbierzesz 350 zł do Circle K?

Aby odebrać wspomnianą nagrodę należy przetestować kartę Simpliciti, która jest sztandarowym produktem Citibanku. Testowanie polega na aktywnym płaceniu nią w sklepach stacjonarnych, punktach usługowych oraz internecie.

Czyli tak naprawdę przy okazji codziennych płatności zagwarantujesz sobie 350 zł do wykorzystania na stacjach Circle K – proste i uczciwe. Sprawdźmy więc jak wygląda to krok po kroku:

#1 KROK – przejdź na specjalną stronę promocyjną i złóż wniosek o kartę Simplicity. Masz na to czas do końca 14 maja 2019 roku, ale im szybciej dołączysz do promocji tym szybciej otrzymasz swoje vouchery na paliwo.

#2 KROK – po kilku dniach (max. 7 dni) skontaktuje się z Tobą konsultant w celu przede wszystkim potwierdzenia zgłoszenia oraz danych, które podałeś we wniosku. Dodatkowo podczas rozmowy:

 • podkreśl, że chcesz założyć kartę Simplicity;
 • wybierzecie dokument, który będzie potwierdzał Twoje dochody (zazwyczaj jest to wyciąg z 3 ostatnich miesięcy lub zaświadczenie o zatrudnieniu);
 • wyraź zgodę na przesyłanie i prezentowanie informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego, środkami komunikacji elektronicznej oraz telefonicznej (wymaga tego regulamin promocji);
 • zrezygnuj z dodatkowo płatnych usług: CitiPhone oraz naklejki zbliżeniowej.

Następnie pozostaje Ci tylko podpisać umowę przy kurierze. Zjawi się on u Ciebie w ciągu kilku dni ze wszystkimi dokumentami. Podpisz umowę, przekaż kurierowi dokument potwierdzający dochody. Wspólnie spakujecie wszystko do bezpiecznej koperty i zostanie to zawiezione do Banku.

#3 KROK – po otrzymaniu karty aktywuj ją oraz najpóźniej do końca pierwszego miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy:

 • zaloguj się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej (najlepiej zalogować się niezwłocznie po otrzymaniu karty);
 • zapisz się do Programu Priceless Specials poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego po zalogowaniu do bankowości internetowej Citibanku.

#4 KROK – w każdym z 3 kolejnych miesięcy następujących po miesiącu zawarcia umowy, wykonuj płatności kartą na łączną kwotę min. 500 zł – może być więcej, ale nie może być mniej. Płatności możesz wykonywać w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych i/lub w internecie.

Możesz w danym miesiącu wykonać jednorazowo płatność na 500 zł lub możesz wykonać kilka płatności, które łącznie dadzą 500 zł. Śmiało płać więc kartą za żłobek, paliwo na stacji benzynowej, w supermarkecie i w zwykłym sklepie. Płać za ubrania i kosmetyki, w biurze podróży, kinie, teatrze, restauracji i wielu wielu innych miejscach…

Przykład: 

Jeżeli umowę podpiszesz w lutym (data na dokumentach) to płatności na min. 500 zł musisz wykonać: w marcu, kwietniu oraz maju (w każdym z tych miesięcy). Pamiętaj, że w danym miesiącu mają być one wykonane i zaksięgowane.

To wszystko! 

Za każdy miesiąc, w którym wykonasz płatności na min. 500 zł, otrzymasz 7 000 punktów Priceless Specials, łącznie za 3 miesiące zyskasz, aż 21 000 punktów. Zdobyte punkty będziesz mógł wymienić na vouchery o wartości 350 zł do Circle K.

Jeżeli nie chcesz bonów na paliwo, to zdobyte punkty możesz wymienić przykładowo na 26 biletów do Cinema City, albo na kupony o wartości 350 zł do RTV Euro AGD lub na inne nagrody, które Ci przypasują.

Punkty będą przyznane do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunku płatności kartą. Będą one widoczne dla Ciebie po zalogowaniu się do panelu programu Priceless Specials.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

 

Napisz komentarz