Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

3400 punktów na start w Bezcennych Chwilach od Pekao S.A.

Bank Pekaonowy klient obecny klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

3400 punktów powitalnych

Za co?

Za rejestrację karty/kart w Bezcennych Chwilach i wyrażenie zgód oraz za dokonanie min. 4 płatności kartą w ciągu 30 dni od przystąpienia do Bezcennych Chwil.

Ile to kosztuje?

Kiedy bonus?

W ciągu 30 dni od momentu spełnienia warunków do ich otrzymania.

Dla kogo?

Dla posiadaczy kart Matercard lub Maestro wydanych przez Pekao S.A., którzy nie byli uczestnikami Bezcennych Chwil w Pekao S.A.

Do kiedy promocja?

Do 30 września lub do wyczerpania puli 50 000 nagród.

Skorzystaj z tej promocji »

Jesteś już klientem Pekao S.A. i masz kartę z logo Mastercard lub Maestro oraz nie rejestrowałeś jej jeszcze w programie Bezcenne Chwile?

Możesz zrobić to teraz i otrzymać 3400 punktów na start. Co zrobisz z punktami? Na przykład wymienisz je na nagrody o wartości 50 zł.

Promocja potrwa 🗓 do 30 września lub do wyczerpania limitu 50 000 nagród. Informacja o szacowanym wyczerpaniu puli ma pojawić się 7 dni przed wyczerpaniem oraz w momencie wyczerpania na TEJ STRONIE.

Czym są Bezcenne Chwile?

Program Mastercard Bezcenne Chwile to program, gdzie płacąc kartą z logo Mastercard lub Maestro zbierasz punkty, które możesz wymieniać na nagrody. Nie musisz robić nic nadzwyczajnego, po prostu płać za zakupy/usługi kartą zarejestrowaną w Programie Mastercard Bezcenne Chwile. Dawniej program ten nosił nazwę Priceless Special.

Zbierasz punkty, a następnie wymieniasz je na nagrody z katalogu. Składa się on z 8 kategorii – ty decydujesz, na jaki cel będziesz zbierać punkty (możesz go zmieniać). Wybierasz spośród kategorii takich jak rozrywka, podróże, sport, kulinaria, zakupy, dziecko, dom czy pomaganie.

3 400 punktów z promocji wystarczy Ci na przykład na voucher o wartości 50 zł do Empiku, RTV Euro AGD, Kruka, na Allegro i do wielu innych sklepów. Dostępność nagród może się zmieniać w czasie.

Kto może wziąć udział?

Musisz spełniać następujące wymagania:

 • masz dowolną kartę kredytową lub debetową ze znakiem Mastercard lub Maestro, wydaną przez bank Pekao S.A. oraz
 • 🗓 przed 1 lipca 2021 roku nie miałeś zarejestrowanej żadnej karty od Pekao w Bezcennych Chwilach.

Karty innych banków zarejestrowane w Bezcennych Chwilach nie wykluczają Cię z promocji.

Jeśli nie jesteś jeszcze klientem Pekao S.A. możesz swobodnie połączyć dwie promocje i zyskać 100 zł za konto + punkty w Bezcennych Chwilach.

Szczegóły promocji z kontem osobistym znajdziesz w artykule:

Jak zdobyć punkty w Bezcennych Chwilach

 • 🗓 do 30 września 🔎 zarejestruj swoją kartę w programie Bezcenne Chwile poprzez dedykowaną stronę LINK lub po zalogowaniu się do bankowości internetowej PEKAO (wszystkie Twoje karty i aplikacja PeoPay zostaną automatycznie zarejestrowane w programie). Jeśli masz już kartę innego banku w Bezcennych Chwilach to musisz dokonać rejestracji karty Pekao jako kolejnej karty.
 • podczas rejestrowania karty w programie 🔎 wyraź zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej przez bank dla organizacji Mastercard;
 • Jeśli to Twoja pierwsza karta w Bezcennych Chwilach poczekaj na otwarcie rachunku programu w Bezcennych Chwilach. Ma to nastąpić w ciągu 14 dni roboczych od momentu rejestracji karty. Jeśli rejestrujesz kartę jako kolejną, nie musisz na to czekać, rachunek programu masz aktywny.
 • 🗓 w ciągu 30 dni kalendarzowych od rejestracji karty i otwarcia rachunku programu Bezcenne Chwile (nowy uczestnik) lub 🗓 w ciągu 30 dni kalendarzowych od rejestracji karty jako kolejnej w Bezcennych Chwilach (jeśli jesteś już w programie) 🔎 zapłać zarejestrowaną kartą lub kartą w telefonie min. 4 razy na dowolne kwoty.

Punkty powitalne pojawią się na Twoim koncie w Bezcennych Chwilach w ciągu 30 dni od momentu, jak skończysz spełniać poszczególne warunki do ich uzyskania. Punkty są ważne przez 6 miesięcy, po tym czasie przepadają.

📄 Płatność kartą – sprawdzamy definicję

Może to być płatność w sklepie stacjonarnym lub internetowym. Nie jest ważna kwota – możesz zapłacić za bułeczkę i warunek spełniony. Może to być również transakcja dokonana kartą w telefonie za pomocą aplikacji PeoPay.

Nie będą brane pod uwagę następujące transakcje:

 • wypłaty gotówki;
 • transakcje BLIKiem;
 • transakcje anulowane lub zwrócone;
 • operacje związane z przeniesieniem sald;
 • transakcje z użyciem czeków;
 • transakcje związane z ubezpieczeniami, podatkami i daninami publicznymi;
 • transakcje związane z grami losowymi;
 • MCC 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne;
 • MCC 6010 – określający instytucje finansowe (gotówkę z kas banków);
 • MCC 6011 – określający instytucje finansowe (gotówkę z bankomatów);
 • MCC 6012 – określający instytucje finansowe (towary i usługi);
 • MCC 6050 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych;
 • MCC 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne);
 • MCC 6540 – określający instytucje niefinansowe (zakup / obciążenie karty) oraz wszelkie doładowania portfeli cyfrowych/ wirtualnych, nawet jeżeli nie znajdują w ramach powyższych MCC.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

Napisz komentarz