Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

3,40% dla kwoty do 400 000 zł na Koncie Oszczędnościowym w Getin Banku

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Getin Banknowy klient obecny klientKonto oszczędnościowe

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

Atrakcyjne oprocentowanie 3,4% w skali roku do 400 tys zł na koncie oszczędnościowym

Za co?

– załóż konto oszczędnościowe w Getin Bank;

– do 07.04.2019 roku przelej na Konto Oszczędnościowe pieniądze, które mają być objęte oprocentowaniem 3,40%. Będzie ono dla Ciebie objęte promocyjnym oprocentowaniem przez 122 dni od dnia wpłacenia na nie środków.

Ile to kosztuje?

oprocentowanie: 3,40% (dla nowych środków);
maksymalna kwota: 400 000 zł;
czas trwania: 122 dni (4 m-ce);
opłaty za konto – brak;
opłata za I przelew w miesiącu – 0 zł;
opłata za II i kolejny przelew w miesiącu – 9 zł.

Kiedy bonus?

Dla kogo?

Dla nowych i obecnych klientów banku

Do kiedy promocja?

do 19 maja 2019 roku

Skorzystaj z tej promocji »

Oszczędzanie, czyli coś co chcemy robić, ale na co zazwyczaj brakuje nam czasu. Często zdarza się też, że jesteśmy gotowi na oszczędzanie, ale…bank nie mają żadnych fajnych ofert. Jednak początek tego roku obfituje w dobre okazje do ulokowanie pieniędzy.

Przede wszystkim to Wasze ulubione Konto Profit z oprocentowaniem 2,70%. Jednak tuż obok niego plasuje się konto oszczędnościowe w Getin Banku. Na chwilę obecną gwarantuje ono oprocentowanie 3,40% przez okres 4 miesięcy dla kwoty uwaga….do 400 000 zł. Tej okazji nie możesz przegapić!

Konto oszczędnościowe – dlaczego warto?

Najbardziej znane nam formy oszczędzania to oczywiście lokaty, ale nie wolno nam zapomnieć o kontach oszczędnościowych. Chociaż ciągle są one niedoceniane to tak naprawdę dają realną szansę na oszczędzanie i moim zdaniem są wygodniejsze i lepsze niż lokaty. Dlaczego?

 • elastyczne oszczędzanie – możesz swobodnie wpłacać i wypłacać środki z konta, masz swobodny dostęp do swoich oszczędności;
 • stałe oprocentowanie – masz gwarancję, że Twoje środki stale pracują na jak najwyższy zysk;
 • gwarancja odsetek – wpłacanie i wypłacanie środków z konta nie grozi utratą odsetek;
 • miesięczna kapitalizacja odsetek;
 • konta oszczędnościowe są darmowe;

Jak widać konta oszczędnościowe są naprawdę dobrym produktem banku, niektóre z lepszym oprocentowaniem stanowią wręcz jego wizytówkę. Tak niewątpliwie jest w przypadku Getin Banku i konta oszczędnościowego na 3,40%.

Co więcej, jeżeli obecnie nie jesteś klientem Getin Banku, ale to konto Ci się spodoba to pamiętaj, że możesz stać się ich klientem. Wystarczy tylko założyć konto np. w programie poleceń i odebrać tym samym dodatkowe 50 zł.

Jak założyć Konto Oszczędnościowe na 3,40%?

OPCJA DLA ZUPEŁNIE NOWYCH KLIENTÓW GETIN BANKU:

#1 KROK – najpóźniej do 19.05.2019 roku przejdź na stronę promocyjną i załóż indywidualne konto osobiste Proste Zasady wraz z Kontem Oszczędnościowym. Podczas składania wniosku (w 2 kroku) zaznacz informacje o wyrażonych zgodach:

 • na marketing telefoniczny i sms’owy Banku;
 • na marketing elektroniczny Banku.

Wymagane jest również zaakceptowanie wszystkich oświadczeń. Pamiętaj, że musisz założyć te dwa konta, tylko wtedy będziesz objęty promocją. Jeżeli chodzi o Konto Oszczędnościowe to zyskujesz:

 • oprocentowanie: 3,40% (dla nowych środków);
 • maksymalna kwota: 400 000 zł;
 • czas trwania: 122 dni (4 m-ce);
 • opłaty za konto – brak;
 • opłata za I przelew w miesiącu – 0 zł;
 • opłata za II i kolejny przelew w miesiącu – 9 zł.

#2 KROKdo 19.05.2019 roku przelej na Konto Oszczędnościowe pieniądze, które mają być objęte oprocentowaniem 3,40%. Będzie ono dla Ciebie objęte promocyjnym oprocentowaniem przez 122 dni od dnia wpłacenia na nie środków.

>>Załóż Konto Profit wraz z Kontem Oszczędnościowym na 3,40%<<

OPCJA DLA OBECNYCH KLIENTÓW GETIN BANKU:

Powyżej opisałam jak z promocji mogą skorzystać nowi klienci Getin Banku. Jednak, regulamin promocji pozwala na korzystanie z oferty również tym, którzy są już klientami Getin Banku. Wystarczy posiadać w Banku konto osobiste i mieć (lub założyć) konto oszczędnościowe, a następnie wpłacić na nie „nowe środki”.

Nowymi środkami będą pieniądze stanowiące nadwyżkę ponad to co posiadaliśmy w Getin Banku (na wszystkich produktach) na dzień 02.04.2019 roku.

To jednak nie wszystko ponieważ obecni klienci muszą spełniać jeszcze jeden warunek. Nie mogą uczestniczyć w poprzednich edycjach tej promocji, gdzie w okresie od 04.03.2019 r. do 07.04.2019 r. zakończył się Okres trwania poprzednich edycji Oferty Specjalnej „Na nowe środki”.

Konto Proste Zasady – charakterystyka

 • 0 zł – za otwarcie konta;
 • 0 zł/ 8 zł – za miesięczne prowadzenie konta – opłaty nie będzie dla osób w wieku 18-26 lat oraz dla starszych pod warunkiem wykonania min. 1 płatności kartą w miesiącu, jeżeli warunki nie będą spełnione to opłata wyniesie 8 zł;
 • 0 zł – za wydanie i korzystanie z karty debetowej;
 • 0 zł – za wypłatę ze wszystkich bankomatów w kraju;
 • 4,5% min. 10 zł – za wypłatę z bankomatów za granicą;
 • 0 zł – za zwykłe przelewy internetowe;
 • 5 zł – za przelew natychmiastowy;
 • 0 zł – za zlecenie stałe i polecenie zapłaty.

Uważam, że Bank przygotował naprawdę konkurencyjne warunki prowadzenia konta, w szczególności podoba mi się brak opłat za kartę i wypłaty ze wszystkich bankomatów, to że w łatwy sposób można ominąć opłaty za konta też zasługuje na uznanie.

>>Załóż Konto Profit wraz z Kontem Oszczędnościowym na 3,40%<<

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 80

 1. Racjonalnie myslacy pisze:
  Lesio szuka na gwałt sponsorow swego interesu ????
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Wiem, że każdy ma różne opinie na temat Getin Banku. Z drugiej jednak strony ich obecne problemy można obrócić na swoją korzyść lokując pieniądze na fajny procent 🙂
 2. Piotr pisze:
  Witam, jeśli ktoś potrzebuje wklejam mój kod polecenia S2FFS2. Jeśli go użyjesz przy zakładaniu konta i spełnisz warunki dostaniesz nagrodę Ty oraz ja . pozdrawiam.
  • Magda pisze:
   Serio do 400 tys zł? Czyli jak wpłacę 100 000 to po 5 mies będe mieć 1458 zł? Nie ma tu haczyków?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Trzeba jeszcze od tego ogólnego zysku odliczyć podatek Belki 🙂 Nie ma żadnych haczyków 🙂
 3. Kacper pisze:
  Witam
  Gdyby ktoś chciał dodatkowo zarobić 50 zł. za otwarcie konta z polecenia to podaję swój kod polecenia (z aktualnej II Edycji): JRJK97
  Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
  Z góry dziękuję za skorzystanie i pozdrawiam
 4. mm pisze:
  Kod do polecenia, wszystkie zgody wyrażone. Dziękuję i pozdrawiam.
  Q5NEH3
 5. Pio pisze:
  Podaję swój aktualny i działający kod polecenia dla II edycji programu poleceń Getin Bank (mam wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie): 7FYRV3
 6. Waldemar pisze:
  Gdyby ktoś chciał założyć darmowe konto w Getin Banku (Proste Zasady) to przy wypełnianiu wniosku może podać kod polecenia, wtedy zarówno Ty jak i ja otrzymamy po 50 zł. KOD POLECENIA: S3VRA8
 7. Eryk pisze:
  Czesc. Czy nie ma haczyka zwiazanego ze stwierdzeniem „dla nowych środków”? Załóżmy, że otwierając konto wplacę 20000zl to przez całe 5 miesięcy 3,5% będzie dotyczyć całej kwoty??
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Nie, nie ma haczyka nowe środki to nadwyżka liczona od konkretnego dnia. ?
 8. Eryk pisze:
  Czesc. Czy nie ma haczyka zwiazanego ze stwierdzeniem „dla nowych środków”? Załóżmy, że otwierając konto wplacę 20000zl to przez całe 5 miesięcy 3,5% będzie dotyczyć całej kwoty??
 9. Agnieszka W. pisze:
  Witam nowy kod II edycji VDTE16 Wszystkie zgody wyrażone. Polecam, jeszcze gorący.
 10. Bazi pisze:
  Może i bank „zasługuje na uznanie” za łatwy sposób na ominięcie opłat za konto (pfff! Wiele banków ma takie same warunki lub lepsze), ale na pewno nie zasługuje na uznanie za blokowanie mi dostępu na moich pieniędzy zgromadzonych na koncie oszczędnościowym, bo „nie dało się” natychmiast zaksięgować przelewu WŁASNEGO w ramach tego samego banku i właściciela kont (z KO na ROR) w noc sylwestrową, tylko środki „zniknęły” w noc sylwestrową by pojawić się kolo południa „za rok” czyli 1.01. I w ten sposób nie dość że nie mogłem mieć dostępu do swoich pieniędzy natuchmiast, to jeszcze bank uznał moje zlecenie przelewu na dzień następny i tym samym w styczniu robiąc „kolejny” przelew z KO na ROR pobrane mi zostanie 9 zl za „drugi przelew w miesiącu”! Dziękuję. Odchodzę.
  • ewelina_drela pisze:
   Bazi, Twoja złość jest jak najbardziej zrozumiała. Powinieneś złożyć reklamację, to było pewnie spowodowane jakimiś problemami technicznymi. Nic nie tracisz, a możesz odzyskać pobrane opłaty. Być może bank zechce Ci to jakoś zrekompensować dodatkowo. Warto spróbować.
 11. Ryszard pisze:
  Chłopie kto robi przelew w Sylwka wtedy mają przerwę techniczną
 12. Piotr pisze:
  Jeżeli ktoś zakłada konto oszczędnościowe to warto założyć w pakiecie konto osobiste. Dzięki temu przy skorzystaniu z programu poleceń zyska się 50 zł! Mój kod do polecenia to : X1QPM8
 13. ewa pisze:
  Jakby ktoś chciał skorzystać z kodu polecenia to podaje mój EKZF61 , zysk gwarantowany dla obu osób i dozgonna wdzięczność 🙂 Warunki dla polecenia spełnione:)
 14. Max pisze:
  Hej, podaję mój kod polecenia Getin z II edycji programu: GEXA65. Oczywiście kod jest w 100% pewny, wszystkie warunki są spełnione. Może uda się jeszcze komuś skorzystać rzutem na taśmę na finishu promocji ?
 15. Kacper pisze:
  Witam
  Gdyby ktoś chciał dodatkowo zarobić 50 zł. za otwarcie konta z polecenia z kończącej się właśnie promocji to przypominam swój kod polecenia (z aktualnej II Edycji): JRJK97 Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
  Z góry dziękuję za skorzystanie i pozdrawiam
 16. Mateusz pisze:
  Zostawiam kod polecajacy: JMG6J4 , podaj go podczas wypełniania wniosku o konto, spełnij warunki i otrzymamy nagrody.
 17. Krzysztof pisze:
  Postawiam kod polecajacy: D8K1DQ Podaj podczas wypełniania wniosku
 18. Kacper pisze:
  Witam
  Ruszyła właśnie III edycja programu poleceń więc gdyby ktoś chciał dodatkowo zarobić 50 zł. za otwarcie konta z polecenia to podaję swój kod z aktualnej III już Edycji: FFAE34
  Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
  Z góry dziękuję i pozdrawiam.
 19. Paweł pisze:
  Kod do nowej III edycji programu poleceń 3RZS9H. Kod przed chwilą wygenerowany. Odpowiem na każdy komentarz do wiadomosci. Pozdrawiam
 20. qwmm pisze:
  Gdyby ktoś potrzebował kodu dla programu poleceń w III edycji to proszę bardzo Y4JGC7. Pozdrawiam,
 21. Tomasz pisze:
  Dla Wszystkich chętnych polecam nowy kod polecenia z najnowszej III edycji (od luty 2019), aktualny: 3D68T7
 22. Max pisze:
  Witam, podaję pewny kod polecenia w III edycji: Z3TFP6
  Konto możesz otworzyć przez Internet lub zabrać ze sobą kod do oddziału i podać dorady 🙂
  Korzystając z niego otrzymujesz:
  ->> 50 zł na start
  ->> 1600 pkt Priceless Specials za 5 płatności kartą
  ->> duzo ciekawych ofert oszczędnościowych (konto oszczędnościowe najlepsze na rynku, lokaty)
  Polecam 🙂
 23. Mateusz pisze:
  Zostawiam nowy kod do założenia konta z polecenia w GETIN BANKU: 42A19W
  Jest to kod do nowej edycji, więc jest aktualny. Konta nie zamykam, więc na pewno po spełnieniu warunków otrzymamy premię.
 24. Marcin pisze:
  Mój kod poleceń w nowej edycji: A9DH1Q. Wszystkie warunki są i będą przeze mnie spełniane 🙂
 25. Kacper pisze:
  Witam
  Gdyby ktoś chciał zarobić 50 zł. za otwarcie konta z polecenia (a nie miał akurat takowego pod ręką) to polecam swój kod z aktualnej III Edycji: FFAE34
  Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
  Z góry dziękuję i pozdrawiam.
 26. Marcin pisze:
  Jeżeli ktoś chciałby skorzystać z mojego kodu to zapraszam – bankowo1(małpa)wp.pl
  Pozdrawiam!
 27. Marek pisze:
  Mozesz otrzymać nawet 550zl. Proste warunki. Za otwarcie konta, zgody marketingowe, zasilenie min 1000 w kazdych kolejnych 3 miesiach po otwarciu konta otrzymujesz z moim kodem 50zł oraz po 100zl otrzymujesz za kazde polecenie. Mój kod poleceń: 4B8SX4 ważny w okresie od 1.02.2019 do 30.04.2019r. Polecam. Otwierając rachunek w oddziale należy podać imię polecajacego przynajmniej ode mnie dziś poproszono. Pozdrawiam Marek
 28. Dominik pisze:
  Jeżeli ktoś potrzebuje kodu do otrzymania 50 zł w ramach polecenia oto mój kod WTFF26 będę wdzięczny jak ktoś z niego skorzystać.
 29. Mateusz pisze:
  Również polecam swój kod. Wszystkie wymogi spełnione: JYHC59
 30. Konrad pisze:
  Czy kolejna odsłona promocji, która już ruszyła działa na identycznych zasadach, czytałem tabelę oprocentowania i samo konto główne ma chyba niższe oprocentowanie….
  • ewelina_drela pisze:
   Konrad, oprocentowanie jest promocyjne w wysokości 3,5%, po spełnieniu warunków opisanych powyżej. 🙂
  • Konrad pisze:
   Nie pytałem o oprocentowanie promocyjne :), a o oprocentowanie jak promocja się skończy 🙂 I jak oprocentowane jest konto główne 🙂 co do promocji to wiem, że bez zmian 😉
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Po zakończeniu promocyjnego oprocentowania, konto będzie oprocentowane na standardowych warunkach czyli: 0,85% dla kwoty do 50 000 zł, 0,95% dla nadwyżki ponad 50 000 zł do 100 000 zł, 1,05% dla kwoty ponad 100 000 zł do 500 000 zł, 1,25% dla kwoty ponad 500 000 zł.
 31. Agnieszka W. pisze:
  Witam dla Chętnych kod poleceń III edycji VQN8R2 Wszystkie zgody wyrażone.
 32. Olga pisze:
  To ja również dodam swój kod 🙂 jak już 5 osób skorzysta, to napiszę, żebyście wiedzieli, że nie Ma sensu korzystać. Mój kod to QC1ZX6
 33. Paweł pisze:
  Zapraszam do skorzystania z kodu poleceń dla III edycji, zgody wyrażone 🙂
  Kod polecenia: MHK21J
 34. Kacper pisze:
  Witam
  Gdyby ktoś chciał zarobić 50 zł. za otwarcie konta z polecenia (a nie miał akurat takowego pod ręką) to polecam swój kod z aktualnej III Edycji: FFAE34
  Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
  Z góry dziękuję i pozdrawiam.
 35. Walentyna pisze:
  Polecam Proste Zasady w Getin Banku! Otwórz konto, użyj kodu polecenia 17CPN4, mam wszystkie zgody marketingowe na tak. Już 4 człowieka dostało premię w poprzednich edycjach
 36. Marek pisze:
  Polecam konto, gdyby ktoś zechciał skorzystać z III Edycji polecenia, poniżej kod: WAW225
 37. Pio pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego aktualnego i działającego kodu polecenia dla III edycji programu poleceń Getin Bank (mam wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie): 6P9XZN
 38. Lukasz pisze:
  Oto świeży kod polecenia 138JAY
 39. Ryszard pisze:
  Witam,czy to musi przelew bo chciałbym wpłacić gotówkę.
 40. Ryszard pisze:
  Witam,czy to musi przelew bo chciałbym wpłacić gotówkę.
 41. Paulina pisze:
  „Nowymi środkami będą pieniądze stanowiące nadwyżkę ponad to co posiadaliśmy w Getin Banku (na wszystkich produktach) na dzień 24.02.2019 roku” -> z tego zdania rozumiem, że wszystkie produkty to również konto osobiste w Getin Bank. Natomiast w regulaminie Oferty Specjalnej Na nowe środki XVIII edycja nowe środki to „środki na Koncie Oszczędnościowym wpłacone po Dacie Salda początkowego stanowiące nadwyżkę nad Saldem początkowym na Koncie Oszczędnościowym oraz jednocześnie nad Saldem początkowym na Produktach depozytowych”.
  Zatem, gdy już od kilku miesięcy mam konto osobiste i oszczędnościowe w Getin Banku, ale na oszczędnościowym od początku jest 0 zł, to gdy teraz wpłacę pieniądze na konto oszczędnościowe to cała kwota (do 400 000 zł) będzie oprocentowana 3,4%, czy od tego muszę jeszcze odjąć saldo z 24.02.2019 z konta osobistego?
 42. Jurek pisze:
  Witam, gdyby ktoś zechciał skorzystać z III Edycji polecenia, mój kod: 6QJ95K
  • Pio pisze:
   Zapraszam do skorzystania z mojego aktualnego i działającego kodu polecenia dla III edycji programu poleceń Getin Bank (mam wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie): 6P9XZN

   Pozdrawiam

 43. Kacper pisze:
  Witam
  Gdyby ktoś chciał zarobić 50 zł. za otwarcie konta z polecenia (a nie miał akurat takowego pod ręką) to polecam swój kod z aktualnej III Edycji: FFAE34
  Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
  Z góry dziękuję i pozdrawiam.
 44. Andrzej pisze:
  Dzięki Moniaki za ciężką prace! Super że tyle osób się dzieli możliwością dodatkowo dostać kilka złotych.

  Użyłem kodu od Anny. Dla tych kto jeszcze potrzebuje ważnego kodu – śmiało korzystajcie z dzisiaj stworzonego – B6S1MW.
  Dzięki!

 45. Tomasz pisze:
  Dla Wszystkich chętnych polecam nowy kod polecenia z najnowszej III edycji, aktualny kod: 3D68T7
  Mam wyrażone wszystkie zgody. Dziękuję.
 46. Mateusz pisze:
  Hej 🙂 Jakby ktoś chciał program poleceń 3 edycji Getin Banku to wysyłam kod: 814YZP
 47. Karolina pisze:
  Moniaki, czy w tej promocji na pewno można skorzystać z kodu poleceń? W którym kroku składania wniosku?
  Doszłam praktycznie do ostatniego etapu składania wniosku i nigdzie nie było pola do wprowadzenia kodu polecenia. Będę wdzięczna za pomoc.
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Na stronie, na której wpisujesz swoje wszystkie dane, zaznaczasz zgody marketingowe jest pole: Kod poleceń. Tam wpisujesz kod. Tutaj jest artykuł na temat programu poleceń i skan miejsca, gdzie wpisujesz kod polecenia: https://moniaki.pl/getin-bank-program-polecen/?label=home#cp.1833411283
  • Ela pisze:
   A sprawdzaliście to? Próbuję założyć konto w tej promocji i niestety ale nie widzę tam pola „kod polecenia”
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Nigdy nie było z tym problemów, ale sprawdzimy raz jeszcze. Być może bank coś zmienił w formularzu 🙂
  • Ela pisze:
   Więc jest tak: zakładając z podanego linka konto, nie ma pola na wpisanie kodu, ale można go podać w rozmowie z konsultantem, który dzwoni, żeby potwierdzić dane we wniosku.
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Ela, dzięki za ten komentarz! To cenna wskazówka 🙂
 48. Ryszard pisze:
  Konto działa np założenie bułka z masłem,polecam kod jak komu potrzebny nówkaPXK31M. To narka i dzięki Moniaki za wszystko.
 49. Łukasz pisze:
  Cześć, korzystam z konta już kilka tygodni, wszystko działa ok, logowanie i korzystanie przez internet b wygodne, dużą wagę Getin Bank przykłada do bezpieczeństwa, procenty 3,4 rosną, dopisywane na koniec miesiąca, do kwoty 100 tys euro nie trzeba się obawiać 🙂 Także z czystym sumieniem polecam, możecie podawać kod KEB65Q konsultantowi który zadzwoni po złożeniu wniosku – pamiętajcie zaznaczyć zgody marketingowe!
 50. Bogdan pisze:
  Witam, gdyby ktoś chciał zyskać 50 zł za otwarcie konta, przekazuję kod polecenia 3 edycja: 9MFR43.
  Wystarczy podać przy otwieraniu konta oraz zaznaczyć zgody marketingowe.
 51. Adam pisze:
  Wszystkich chętnych do otwarcia nowego konta zapraszam do użycia mojego kodu polecenia 6GH6Z3 w programie Polecam Proste Zasady. Niezbędne zgody marketingowe wyrażone, bonus za użycie kodu pewny. Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuję!
 52. Kacper pisze:
  Witam
  Gdyby ktoś chciał zarobić 50 zł. za otwarcie konta z polecenia (a nie miał akurat takowego pod ręką) to polecam swój kod z aktualnej III Edycji: FFAE34
  Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
  Z góry dziękuję i pozdrawiam.
 53. Weronika pisze:
  Jeżeli ktoś chce zdobyć 50 zł za założenie konta, to proszę skorzystać z mojego kodu promocyjnego GJNY16. Dzięki temu będziecie mogli zdobyć dodatkowe 500 zł za polecenia konta innym 5 osobom. Pozdrawiam. Weronika
 54. Rafał pisze:
  Witam,
  pytanie, czy nie ma żadnych problemów z późniejszą rezygnacją z konta (po spełnieniu warunków poleceń) i po zakończeniu
  promocyjnego oprocentowania konta ? Czy Wasz kod poleceń ” Moniaki” jest nadal aktywny ?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Nie ma żadnych problemów, po prostu składa się dyspozycję zamknięcia konta i to wszystko. Jak najbardziej, nasz kod jest wciąż aktywny 🙂
 55. Ania pisze:
  Witam,
  Jeśli chcesz skorzystać ze świeżutkiego kodu do III edycji programu poleceń Getin: T5DGE8
  100% pewności, że warunki programu będą zrealizowane.
  Korzystając z niego otrzymujesz:
  – 50 zł na start
  -1600 pkt Priceless Specials
  -możliwość zdobycia kolejnych 500pln

  Już kilka osób skorzystało z moich kodów w I i II edycji i nigdy nie było żadnych problemów z wypłatą premii!

  Polecam!

 56. Oskar pisze:
  Niestety w moim przypadku odpada, ponieważ w formularzu rejestracyjnym nie ma możliwośći wyboru paszportu zamiast dowodu osobistego.
 57. Ania pisze:
  Mój świeży kod T5DGE8 nadal aktywny. Polecam
 58. Kacper pisze:
  Witam
  Ruszyła właśnie IV edycja programu poleceń więc gdyby ktoś chciał dodatkowo zarobić 50 zł. za otwarcie konta z polecenia to podaję swój kod z aktualnej IV już Edycji: KV8SH7
  Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
  Z góry dziękuję i pozdrawiam.
 59. Tomasz pisze:
  Wszystkim chętnym polecam nowy kod polecenia GETIN z najnowszej IV edycji (ważny do 31-07-2019), aktualny kod: 9WSRH9
  Mam wyrażone wszystkie zgody i spełniam wszystkie wymagane warunki promocji. Serdecznie zapraszam do skorzystania z mojego kodu i dziękuję.
 60. Adrian pisze:
  Ja widzę w szczegółach konta 3,2% jak już założyłem te oszczędnościiowe, co jest
 61. Tomasz pisze:
  Wszystkim chętnym polecam nowy kod polecenia GETIN z najnowszej IV edycji (ważny do 31-07-2019), aktualny kod: 9WSRH9
  Mam wyrażone wszystkie zgody i spełniam wszystkie wymagane warunki promocji. Serdecznie zapraszam do skorzystania z mojego kodu i dziękuję

Napisz komentarz